GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z Sacred

03.06.2004
10:15
[1]

janek_x [ Junior ]

problem z Sacred

Witam wszystkim i prosze o pomoc.Jak juz napisalem w tytule watku mam problem z gra Sacred,wyglada on nastepujaco gry juz wybiore sobie bohatera( i zamierzam zabrac sie do tej soczystej gry) wczytuje mi wszystko ladnie nawet przez sekunde widze swiat gry i ekran ulega sciemnieniu:-(.co to mozebyc.P.S.porzyczylem nawet FX 5200 z 128 mb

03.06.2004
10:24
smile
[2]

LULAS1 [ Legionista ]

mój kolega miał też z tym problem, ale nie wiem co z tym zrobić

03.06.2004
10:31
[3]

Lechiander [ Wardancer ]

Jak dla mnie to masz po prostu oryginał inaczej.

03.06.2004
10:53
[4]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Lechiander--> Nie koniecznie. Zabagowanie gry objawia sie czasem wadliwa wspolprace z płytami głównymi z chipsetem nvidii.

03.06.2004
10:56
smile
[5]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Lechiander ---> to jest dość częsty błąd i akurat nie zależy od pirata czy oryginału.

janek_x --->
1. jeżeli masz zainstalowanego Daemon Tools, Alcohol 120%, CD Clone - wyłącz, a najlepiej odinstaluj
2. Przeinstaluj DirectX 9.0b - czasami pomoga
3. Dziwne ale też pomaga czasami :) Zmień rozdzielczośc Pulpitu na 1024x768x32 :)
4. Jak nic nie pomoże to podaj jaki masz sprzęt.
5. Powinno być przed pkt 1 :) Zainstaluj najnowsze drivery do karty :)

03.06.2004
10:58
[6]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

aha - jeżeli masz chipset na nForce 2 - zrób update driverów do niego. (tzw. Mobo Drivers)

03.06.2004
11:13
smile
[7]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Hellmaker--> Sacred nie lata mi na notebooku. Wprawdzie w opisie konfiguracji w instrukcji podano, ze tworcy nie sa w stanie zagwarantowac dzialania gry na wszystkich notebookach i laptopach swiata, ale moj ma konfiguracje raczej typowa:
Pentium 1,6; 256 MB RAM; Ati Mobility Radeon 7500 z 32 MB pamieci.
Zalecenia minimalne sa spelnione. A mimo to po odpaleniu gry widze logo Cenegi, a potem czarny ekran i po kilku sekundach wyjscie do XP. Co tu moze nie grac?

03.06.2004
11:14
smile
[8]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

A! wyczytałem jeszcze na takim se forumie SACREDA. Zainstaluj Windows Media Playera 9 ze strony Microsyfu + wszystkie dodatki które tam znajdziesz. Taką glebę powoduja w znacznej części niezgodne kodeki do WMP 9.
Jakbyś przeinstalowywał grę po instalacji WMP 9, to NIE POZWÓL podczas instalacji żeby Ci gra instalowała jakieś dodatkowe kodeki.

O! :)

03.06.2004
11:15
smile
[9]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

rothon ---> no własnie pisałem to jak Ty publikowałeś swoje pytanko :D:D:D:D

03.06.2004
11:18
smile
[10]

Lechiander [ Wardancer ]

rothon, Hellmaker ---> Spoko, dzięki!
Jakby co, to nie miałem dżuniora zamiaru besztać, tylko zwrócić uwagę, że być może właśnie coś takiego posiada. :-)

03.06.2004
11:19
smile
[11]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Ale flooduję <rotfl>

Kodekiem odpowiedzialnym za filmiki w SACRED jest DivX 5.11 - można go próbować instalnąć osobno. Ale nie wolno uzywać do jego instalacji Nimo Codec Packa - ponoć z DivX 5.11 jest w Nimo cosik skopane lekko :)
W ostateczności w konfiguracji gry (poprzez Menu Start) "odptaszkuj" :D "Odtwarzaj filmy"

03.06.2004
11:23
smile
[12]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

OK, zaladuje tego Media Playera i obaczym. Thx :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.