GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

200zł

03.06.2004
10:12
smile
[1]

LULAS1 [ Legionista ]

200zł

najwięcej to zgubiłem 200zł zaraz po swoich urodzinach ale znalazłem tylko 5zł i to jeszcze rok później na trawniku przed blokiem kumpla

03.06.2004
10:15
smile
[2]

Sir klesk [ Sazillon ]

WTF?!

03.06.2004
10:16
smile
[3]

ronn [ moralizator ]

Jesli chciales odpowiedziec w tamtym watku, to trzeba bylo kliknac wlasnie 'odpowiedz'. 'Nowy watek' na stronie glownej tworzy..... nowy watek :)

03.06.2004
10:19
smile
[4]

LULAS1 [ Legionista ]

wiem pomyliłwm się

03.06.2004
10:23
smile
[5]

[Ivor] [ Pretorianin ]

Moim zdaniem Juniorzy powinni miec zablokowane 'Nowy watek' :|

03.06.2004
10:37
smile
[6]

Big Money [ Senator ]

A moim zdaniem Ivor powinien miec zablokowany dostep do całego forum.

03.06.2004
10:39
[7]

ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]

[Ivor] --> A Ty się nigdy w niczym nie pomyliłeś?... :/

03.06.2004
12:16
[8]

Rendar [ Senator ]

Lulas--> Nie przejmuj sie tylko poproś admina o skasowanie wątku.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.