
LULAS1 [ Legionista ]
200zł
najwięcej to zgubiłem 200zł zaraz po swoich urodzinach ale znalazłem tylko 5zł i to jeszcze rok później na trawniku przed blokiem kumpla

Sir klesk [ Sazillon ]
WTF?!

ronn [ moralizator ]
Jesli chciales odpowiedziec w tamtym watku, to trzeba bylo kliknac wlasnie 'odpowiedz'. 'Nowy watek' na stronie glownej tworzy..... nowy watek :)

LULAS1 [ Legionista ]
wiem pomyliłwm się

[Ivor] [ Pretorianin ]
Moim zdaniem Juniorzy powinni miec zablokowane 'Nowy watek' :|

Big Money [ Senator ]
A moim zdaniem Ivor powinien miec zablokowany dostep do całego forum.
ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]
[Ivor] --> A Ty się nigdy w niczym nie pomyliłeś?... :/
Rendar [ Senator ]
Lulas--> Nie przejmuj sie tylko poproś admina o skasowanie wątku.