GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WWWAiS - pijemy pod chumrką, daszkiem i wrzucamy na luz... czyli wakacje...

03.06.2004
09:55
smile
[1]

legrooch [ Legend ]

WWWAiS - pijemy pod chumrką, daszkiem i wrzucamy na luz... czyli wakacje...

W tej części nikogo nie opluwamy, jesteśmy mili dla siebie i innych,a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu małego kata :-P

Uprasza się o niemarudzenie i nie podnoszenie wątku na siłę, konskwencją będzie zgłoszenie delikwenta do wątku moderków z zamiarem zabanowania :))

Wszelkiej maści warzywa (ziemniaki, buraki et consortes) proszone są o zebranie swoich zabawek i znalezienie innego placyka zabaw, na którym poziom będzie dla nich odpowiedni (powinno chyba być odpowiednio niski).

Apel do kobiet: Pół tonu ciszej :oP

Taniec w kółeczku:
Wodzirej zaprasza do tańca w kółeczku- tańczymy. Panowie okręcają panie, panowie klękają, panie tańczą wokół panów i takie tam.. a żeby było sprawiedliwie to w pewnym momencie wodzirej każe uklęknąć paniom (panie myślą ze teraz panowie będą tańczyć wkoło nich..), a wodzirej mówi: panowie staja naprzeciwko klęczących pań (muzyka cichnie) tak właśnie panie chciałyby podziękować panom za taniec.

poprzednia wyspa:

03.06.2004
09:59
smile
[2]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

dobra...ale nastepna chyba ja zaloze. bo ten wstepniak troche przechodzony juz...:))

03.06.2004
10:06
smile
[3]

legrooch [ Legend ]

Lenistwo mnie ogarnęło... Taki dzień :)

O 6:30 na nogach... BUAHUHUHUHUHUBUBUuuuuuuu..... O 1:30 się położyłem... Chlip ;)
Więc powtórka z poprzedniego wątku:

Dziś 17:00-xx:xx zimne piwo na Wolskiej. Kto reflektujue?

03.06.2004
10:09
[4]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ja nie pije...wiec moze sie zjawie...choc wieczorkiem pewnie

03.06.2004
10:17
smile
[5]

legrooch [ Legend ]

Oki.
Jak wyjdę z roboty, muszę skoczyć na pocztę, zapłacić za studia, odstawić samochód i jadę do Carmella.

A reszta zasnęła?

03.06.2004
10:19
smile
[6]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ni to sie chyba strasznie nudzi...ale mam info dla statsiarskiej czesci naszej spolecznosci.

37 watek wyspiarski...we wszystkich watkach razem zawarte 11811 postow o niczym...

03.06.2004
10:20
smile
[7]

legrooch [ Legend ]

Jak o niczym!!!
O "Dupie Marynie" było przez 36 wątków!!!

LOL

03.06.2004
12:59
[8]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Gdzie ta Wolska ?

03.06.2004
13:08
smile
[9]

legrooch [ Legend ]

Piotrasq ==> kojarzysz PDT na Woli?
Wolska - przedłużenie Solidarności. Miejsce - skrzyżowanie Wolska/Działdowska.

Chcesz się pisać na to?

03.06.2004
13:13
[10]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Troche nie po drodze. Musze po robocie jechac do Castoramy w alejach, a pozniej na Kabaty.
Ale kiedys sie wstrzele.
Wy wszyscy jestescie z Woli, ze ciagle sie tam umawiacie ?

03.06.2004
13:59
smile
[11]

legrooch [ Legend ]

Tam jest świetna, tania knajpa. Spokój, zarąbisty właściciel i obsługa.
Znajomi po prostu :)

03.06.2004
14:15
smile
[12]

yagienka [ pułapka na Misia ]

z jakiej tam Woli, ja jestem Żoliborz przesadzony na Śródmieście:))
a picie inną razą, miłej absorbcji procentów wyspiarze

03.06.2004
15:06
smile
[13]

legrooch [ Legend ]

To ja to nawet z Warszawy nie jestem :) (Raszyn)

03.06.2004
15:51
smile
[14]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Właśnie popchnąłem pięknego Maryjana (czyt. zaliczyłem egzamin z ubezpieczeń) :oD

03.06.2004
15:51
smile
[15]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Legrooch - co to za termin? w srodku tygodnia?
ja jeszcze mam 5 examow i siedze "w ksiazkach" non stop
porazka...

03.06.2004
22:34
smile
[16]

legrooch [ Legend ]

Sas ==> ja kombinuję, skąd wytrzasnąc jeszcze 2500zł na zapłacenie reszty. Dziś posmarowałem 2000zł i jestem happy :)

U Carmella nikogo nie było z GOLa (poza Madzią :P i Sylwkiem :) )

L@WYER ==> Magda i Szakal chcieli Cię złapać. Dałem im numer do Ciebie... Chyba się nie obrazisz?

03.06.2004
22:41
smile
[17]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jasne, że nie... zwłaszcsa za Madzię... ;oD

Swoją drogą zaczyna się Shrek 2... nie wiem, jak reszta z Was, ale ja zamierzam obejrzeć i wersję oryginalną z napisami i zdubbingowaną... ktoś się pisze na którąkolwiek...?

04.06.2004
08:18
smile
[18]

legrooch [ Legend ]

Dziś mamy ochotę iść na H. Portera.
Ale na Shreka można by pójść (co prawda już leży na dysku, ale zawsze).

<== L@WYER ==> nie bij

04.06.2004
09:24
smile
[19]

yagienka [ pułapka na Misia ]

przed Henrykiem Portierem i Shrekiem 2 czas najwyższy obejrzeć (ich)Troję, no i Dziewczynę z perłą (co to się niektórym kojarzy ze sper...tra la la:))

04.06.2004
09:43
smile
[20]

legrooch [ Legend ]

yagi ==> jaki ty dziś masz humorek :PPPPP

Dziewczyny z perłą nie kce mi się oglądać, Shreka z chęcia, ale nie dziś :P, a z powodu Oli pierwszy będzie H. Putin.

04.06.2004
09:46
[21]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn----->ja sie pisze...mam akurat wejsciowki do Multikina to sobie je wykorzystam.

04.06.2004
09:50
smile
[22]

yagienka [ pułapka na Misia ]

legrooch---> humor mam usypiający... ziew, ziew, ziew...ale naszczęście dzisiaj jest piąteczek hura!!!!
a swoją drogą takie, życie od weekendu do weekendu jest b. przygnębiające

04.06.2004
10:01
smile
[23]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK :::> Dowiedz się tylko, czy obejmuje ona również te całe premiery i przedpremiery, to się ustawimy na odpowiedni termin. Najlepiej na zdubbingowaną, bo wersję oryginalną obejrzę sobie chyba jednak póżniej na kompie.

Oto rozkładówka:

09.06 - środa SHREK 2 z napisami, godz. 19.00
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin
10.06 - czwartek SHREK 2 z napisami, godz. 19.00
Zabrze
16.06 - środa SHREK 2 z dubbingiem, godz. 19.00
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Zabrze
SHREK 2 z napisami, godz. 19.30
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin
23.06 - środa SHREK 2 z dubbingiem, godz. 19.00
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Zabrze
SHREK 2 z napisami, godz. 19.30
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin
30.06 - środa SHREK 2 z dubbingiem, godz. 19.00
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Zabrze, Poznań
SHREK 2 z napisami, godz. 19.30
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin

Z tego wniosek, że można się ustawiać od 16 czerwca.

04.06.2004
10:03
[24]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

spoko...ale co w szczecinie ogladamy??

04.06.2004
10:06
smile
[25]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To są miasta, gdzie odbywają się te przed oraz premierowe pokazy, Jest wśród nich, jak widać, Wawa, więc nie ma po co się ustawiać do Szczecina. Dowiedz się jak najszybciej, bo może być problem z miejscówkami i trzeba jak najszybciej działać.

04.06.2004
10:10
smile
[26]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Oficjalna premiera Shreka jest 02.07, a oto rozkład jazdy seansów przedpremierowych w Multikinach w całej Polsce:

9. czerwca : 19:00 (napisy)
16. czerwca : 19:00 (dubbing), 19:30 (napisy)
23. czerwca : 19:00 (dubbing), 19:30 (napisy)
30. czerwca : 19:00 (dubbing), 19:30 (napisy)

04.06.2004
10:11
smile
[27]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Ilek - w Szczecinie możecie na przykład mnie pooglądać ;-)D

04.06.2004
10:13
smile
[28]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

W drugiej połowie czerwca lub na początku lipca wpadam do jednej GOLowiczki ze Stargardu, więc jak co, to nie omieszkam Cię pooglądać :oP

04.06.2004
10:20
[29]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no to ja juz wole Zabrze

04.06.2004
10:21
smile
[30]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Paudyn --> nie wiem czy jeszcze będą dostępne bilety... ;-)D

04.06.2004
10:26
smile
[31]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK :::> Nie p*** z smego rana ;oD

el F :::> Po znajommości mi wejściówki nie załatwisz? :o))P

06.06.2004
22:11
smile
[32]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

co tu tak cicho?
znow zastoj ?:>>

06.06.2004
22:22
smile
[33]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Egzamin w środę...

07.06.2004
14:19
smile
[34]

L@WYER [ Valaraukar ]

no dobra ekipa

POOOOBUUUUDKAAAA !!!

Wstawać i do roboty się brać, leniwce jedne :D ...

07.06.2004
14:33
smile
[35]

legrooch [ Legend ]

CISZEJ!!!!
Niektórzy jeszcze śpią..... :P

07.06.2004
14:40
smile
[36]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

legrooch ---> uzywasz Sivke ?

07.06.2004
14:43
smile
[37]

legrooch [ Legend ]

A skądże :)

07.06.2004
14:43
smile
[38]

legrooch [ Legend ]

A co ciągniesz?

07.06.2004
14:44
smile
[39]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Trapped.

07.06.2004
14:49
smile
[40]

legrooch [ Legend ]

Kurczę, muszę to wywalić.... Po co ja to share'uję.... :P

07.06.2004
14:50
smile
[41]

legrooch [ Legend ]

To ty musiałeś to ściągać jakiś czas temu (wczoraj, możę wcześniej....). Dziś rano robiłem czystki i już nie było tego!

07.06.2004
14:59
smile
[42]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Moze i wczoraj, albo przedwczoraj...

07.06.2004
15:12
smile
[43]

legrooch [ Legend ]

TPSA + "kochanie, właśnie ściągnął się ten film co chciałaś obejrzeć"
ROTFL & LOL & BUAHAHAHA :)))))
Oj Piotrasq Piotrasq... Maczałeś rękę w tej reklamie? :P

07.06.2004
15:14
smile
[44]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Nigdy w zyciu !

07.06.2004
16:08
smile
[45]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A ja jeszcze nie widziałem tej reklamy...

08.06.2004
16:16
smile
[46]

yagienka [ pułapka na Misia ]

słoneczko wyziera, kolejny dzień pracy-cacy mija, a tu cisza jak zakutym studentem zasiał

08.06.2004
16:25
smile
[47]

Yans [ Więzień Wieczności ]

yagienka ====> pewnie znowu pochlali i teraz odsypiają, a później jest ściema, że niby zakuwają do egzaminów ;-))

08.06.2004
18:05
smile
[48]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jutro ostatni egzamin z rachunkowości finansowej od 10 do 11... trzymajcie kciuki łobuzy i łobuziary...

08.06.2004
18:15
smile
[49]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

A ja jutro ostatni dzień w robocie, przed urlopem. I 18 dni wolnego :)

08.06.2004
18:40
smile
[50]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A u mnie ostatni dzień sesji... potem 118 dni wolnego ;oD

08.06.2004
18:42
smile
[51]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Do czasu mój drogi, do czasu.

08.06.2004
18:44
smile
[52]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Cicho... daj się nacieszyć ostatnimi (tak mniemam) ponad 3 miesięcznymi wakacjamiu :o))))

08.06.2004
20:39
smile
[53]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ciesz się ciesz, później już nie będzie tak różowo, nie wszyscy są takimi szczęściarzami jak Piotrasq, ja od 5 lat maks. mam 10 dni urlopu z zrzędu

08.06.2004
20:45
smile
[54]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

zrzędu, zrzędu...? No tak, kobity zrzędzą wprost pierwszo(z)rzędnie ;o))

08.06.2004
21:07
smile
[55]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a bo mi się dzisiaj nic nie podoba i w ogóle nastrój mam podły, a tu jeszcze kopią leżącego:p

08.06.2004
21:16
smile
[56]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Są takie dni... ;o)))))

08.06.2004
21:19
smile
[57]

yagienka [ pułapka na Misia ]

o widzę, że kolega znawca, tez takie masz??;)

08.06.2004
21:23
smile
[58]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Taaaa....jak do jakiejś kobity w domu ciotka przyjedzie i kobita zrobi mi dym, o też mam podły nastrój :oD

08.06.2004
22:29
smile
[59]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Yagienka - posluchaj sobie muzyczki zes tronki, do ktorej podaje link, a problemy znikna :-))

08.06.2004
22:32
smile
[60]

soze [ sick off it all ]

pieeeeeeeeeeeerwszy!!!

ps.sorki ale tradycja:)))

08.06.2004
22:40
smile
[61]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Na tej stronce MPO chyba jeszcze nie usunęli plików dźwiękowych z okazji dnia dziecka.

09.06.2004
08:09
smile
[62]

legrooch [ Legend ]

yagi ==> moja wczoraj miała "te" dni :)
Nie ma wtedy dla mnie fajniejszej zabawy, niż gryzienie po jej po szyji, uchu itd. Zlość podwaja moje chęci :P

09.06.2004
08:59
smile
[63]

yagienka [ pułapka na Misia ]

dziękuję wszystkim za słowa otuchy;)) a w perspektywie dłuuugi weekend i jak tu się nie cieszyć

09.06.2004
13:51
smile
[64]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zajebiście... na 10 pytań, dwa pokrywały się z wykładami... obrazowo mówiąc, proffesorek załadował nas w dupsko bez poślizgu...

09.06.2004
14:00
smile
[65]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Paudyn - student bez poprawki to jak żołnierz bez karabinu ;-)

09.06.2004
14:07
[66]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie dobijaj mnie.. plisss...

09.06.2004
14:29
[67]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Idę po jakiś sześciopak, żeby się odstresować...

09.06.2004
14:50
smile
[68]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn ====> może trzeba było przed examinem wlać w siebie trochę natchnienia, tak ze dwie buteleczki ??? ;-))

yagienka ====> właśnie, czyż to nie jest piękne, kiedy piątek jest w środę ??? ;-))

09.06.2004
18:20
smile
[69]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Yans :::> Jakbym wiedział, że pytania, które nam zaserwuje, zostaną wypierdziane w klopie podczas rozwolnienia (jedyne racjonalne źródło tego g***, które przychodzi mi do głowy) to faktycznie walnąłbym kilka głębszych. Pewnie w takim stanie łatwiej zrozumiałbym intencje kolesia ;oD

09.06.2004
22:47
smile
[70]

L@WYER [ Valaraukar ]

Z OSTATNIEJ CHWILI (czyt. POPIJAWY) ;D

Właśnie wpadliśmy (Ola, Legrooch, Paudyn i ja) na pomysł, żeby w sobotę 19.06 zrobić mały pochlej w mojej letniej rezydencji :> na Mokotowie. Każdy przynosi własną flaszkę, a na wyżerkę trzeba by zrobić zrzutę kolektywną. Wysokość składki jest zależna od liczby gości.
Początkowa lista (przyjmujemy tylko POWAŻNE oferty :D ) :

1. Ola,
2. Legrooch,
3. Paudyn,
4. L@WYER
5.
6.

09.06.2004
22:50
smile
[71]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

milej zabawy zycze :-P
ja tam jade obcowac z natura :-)))

10.06.2004
00:05
smile
[72]

legrooch [ Legend ]

Sas ==> Chrzanić naturę :P Smog, piwo i kiełbasa znaczą więcej niż morze, góry baź mazury :P
(ale mi się rymy składają po piwkach.... :))))) Może założe grupę zdrową hip-hopową :P)

10.06.2004
00:55
smile
[73]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sas jest ekonomiczna... walnie na plaży na słoneczku jeden mocny okocim i już ją zakręci :oP

10.06.2004
09:15
smile
[74]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Legrooch - beda kiełbaski , bedzie piwko, winko :-)
bedzie tez cisza i spokoj :-P
rowerek i mile towarzystwo :-))))

Paudyn - działki nie nazwalabym plażą :-P
chociaz znajdzie sie takie miejsce uwazane za "plaże" :-PP


























10.06.2004
12:13
[75]

yagienka [ pułapka na Misia ]

19-ego wieczorem to bedziemy na lotnisku odbierać rodziciela Misia, więc nasze uczestnictwo jest zdarzeniem nie tylko przyszłym, ale i mocno niepewnym :-P

ps. piękna ta plaża powyżej:))

10.06.2004
12:18
smile
[76]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sas ::::> Plaża, polana, podwórko... wszystko jedno, jak się na takim kocyku na słoneczku walnie warkę strong to skutek gwarantowany :o)))))

yagna :::> Przylecicie do nas z Misiem Seniorem i urządzimy inprezkę ;o))

10.06.2004
17:46
smile
[77]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn---> niezaprzeczalne podobieństwo między seniorem i juniorem jest, ale również kolosalna różnica: jeden pacholęciem będąc miał już lat 65, drugi ma wieczne 3 i 1/2:))

11.06.2004
20:10
smile
[78]

Swietka [ Pretorianin ]

Wiiitam:))
AAAAle mnie dawno nie było na wyspie:))
Co tam słychać?? Wszyscy już mają wakacje??:))
Justa--> jak tam nastrój przed examami? Gratuluje zdania maturki:)

11.06.2004
22:03
smile
[79]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

cześć
ja nie tutejszy, ale wiem że wiecie coś, czego nie ja wiedzieć nie mogę ;)
była też w Warszawie taka duuża brzydka burza z piorunami w ostatnich dniach?
potrzebna mi ta wiedza, więc proszę o odpowiedź :)

11.06.2004
22:52
smile
[80]

legrooch [ Legend ]

Qbaa ==> była, ale w sobotę (05.06.2004) :)
A ty co, stacja meteo? :)

11.06.2004
23:18
smile
[81]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Test

11.06.2004
23:19
smile
[82]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No, nie chciało mi postów dodawać :oP

yagna ::::> Nie szkodzi, wszelaki folklor mile u nas widziany :o)))

Swietka :::> U nas kiepsko... w poniedziałek okaże się, że mam poprawkę w czwartek :o)))

11.06.2004
23:25
smile
[83]

abel rotenschwantz [ Junior ]

Swietka nastroje bardzo dobre :)

nie zwracajcie uwagi na moją ksywke @_@

11.06.2004
23:28
smile
[84]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

<:::::::: Abel

11.06.2004
23:36
smile
[85]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

legrooch --->stacja meteo nie, ale było mi potrzebne :D
uciekam już na swoje podwórko.
dzięki :)

14.06.2004
00:01
[86]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a propos pogody, to może ktoś ma jakieś przeczucie, co do aury pod koniec czerwca w Zakopanem ???

14.06.2004
00:09
[87]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Będzie lało.

14.06.2004
00:12
[88]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Może nawet śnieżyło...

14.06.2004
00:12
smile
[89]

yagienka [ pułapka na Misia ]

:(((( nie spodziewałam się takiej okrutnej prognozy :((((

14.06.2004
00:13
[90]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Prawda jest okrutna.

14.06.2004
00:14
[91]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ale i tak nie zniechęcicie mnie do wyjazdu:-P

14.06.2004
00:27
smile
[92]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Śnieg z deszczem zrobią to za nas.

14.06.2004
08:32
smile
[93]

legrooch [ Legend ]

Stawiam na -5'C, śnieg i ślizgawki z Giewontu :P

14.06.2004
09:03
[94]

yagienka [ pułapka na Misia ]

no to zabierzemy ciepłe gacie i jabłuszka :))

16.06.2004
09:24
smile
[95]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wstawać huncwoty. Pogoda zapowiada się pierwszorzędna :oD

16.06.2004
09:33
smile
[96]

legrooch [ Legend ]

Dla wszystkich zainteresowanych sobotą z L@WYEREM mam małą propozycję:

Może jutro zamiast w MA to w Medyku? Paudynowi powinno być na rękę. O 17:30? :)

Ja jestem za (grozi mi wałek w łeb jak niewypali pomysł ;) )

16.06.2004
09:34
smile
[97]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O 16.30 piszę egzamin poprawkowy, więc będę nieco póżniej.

16.06.2004
09:40
smile
[98]

legrooch [ Legend ]

Słoneczko, o 18 to już Anglia gra :P

16.06.2004
09:42
[99]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch---->mi Medyk odpada...niestety:((z tego co pamietam Medyk dziala tylko do konca Czerwca...a od marca juz dyskotek niema:((

16.06.2004
09:48
smile
[100]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Co tam Anglia... Espana i Netherlands rulezzz

16.06.2004
09:48
smile
[101]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zapomniałem o Czechach

16.06.2004
10:06
smile
[102]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no ja jestem za Czechami od poczatku, Portugalia...a teraz tez za Dania. Po cichu kibicuje tez Holandii ale w fazie cwiercfinalowej jak zostane postawiony w trudnej sytulacji wyboru...to dopiero bedzie:))

16.06.2004
10:24
smile
[103]

yagienka [ pułapka na Misia ]

jutro to ja jestem w Łodzi i możemy się umówić na Piotrkowskiej:-p

16.06.2004
10:55
[104]

legrooch [ Legend ]

ILEK ==> Czemu Ci Medyk odpada? Wczoraj było tam fajnie i pusto (między 17 a 21 oczywiście)

16.06.2004
10:58
smile
[105]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch---->to mnie najbardziej boli...tam juz zawsze jest pusto wieczorkiem. generalnie zamykaja ta knajpe...a odpada mi bo niedawno popilem z kumplem (ktory kiedys tam pracowal, a jego panna nadal tam racuje) i nie bardzo wiem czy moge sie jej na oczy pokazac:))

16.06.2004
11:03
smile
[106]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn - Twoja ksiazka nie jest mi juz potrzebna:-) z tym, ze nie wiem jak Ci ja oddac, bo jutro ja bede rano w szkole, a na spotkanie raczej nie przyjdziemy z Mikim.
moze poprostu przy okazji?:>

16.06.2004
11:28
smile
[107]

legrooch [ Legend ]

ILEK ==> jak wygląda ta panna? Brunetka, blond...
Na oczy to możesz się jej pokazać (zwłaszcza na organizacyjne powiedzmy +/- 3 godziny).

16.06.2004
11:36
[108]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

brunetka...Aneta

16.06.2004
12:30
[109]

legrooch [ Legend ]

ILEK ==> z włosami długości może do szyji, związanymi na ogół z tyłu w coś ala ogon? Jeżeli tak to jej nie widziałem tam z miesiąc. Wygląda jakby nie pracowała. Została tylko ta szczupła starsza blondyna.

16.06.2004
12:31
[110]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

a ty mowisz o tej grubszej...Beacie...Aneta jest szczupla

16.06.2004
14:37
smile
[111]

legrooch [ Legend ]

To ta Aneta przychodzi jeżeli wogóle, to w dzień. Po 16:30 jej nie widziałem. Wpadaj jutro i nie kombinuj!

16.06.2004
14:57
smile
[112]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Okazuje się, że po examie będą za jakiś czas wyniki oraz wpisy, zatem nie wiem, czy i o której jutro wpadnę.

Sas :::> Jakoś się pewnie na jakimś spotkanku czy to przed, czy też po wakacjach zobaczymy, więc nie ma sprawy.

16.06.2004
15:05
[113]

legrooch [ Legend ]

I tak oto główny pomysłodawca spotkania czwartkowego odpadł z gry. Ktoś się pisze, bo my i tak tam będziemy na 100%!

16.06.2004
15:05
smile
[114]

legrooch [ Legend ]

<== Paudyn ==> tobie zawsze wiatr w oczy.... :P

16.06.2004
15:21
smile
[115]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Może łyknij sobie trochę waleriany :oP

16.06.2004
15:25
smile
[116]

legrooch [ Legend ]

Przecież ty chcesz w spokoju obejrzeć mecz! Dlatego ściemkę puściłeś.

16.06.2004
15:32
smile
[117]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No jasne. A teraz idż się położyć i zafunduj sobie kompres na czoło.

16.06.2004
15:39
[118]

legrooch [ Legend ]

Ściemniacz i tyle. Wpis możesz wziąść przecież niekoniecznie jutro. I tak musisz odwiedzić poprawkę :P

16.06.2004
15:42
smile
[119]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jutro jest poprawka. A termin wpisu ustala on, a nie ja, panie el frajerro

16.06.2004
15:44
smile
[120]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a nie mówiłam żebyście przyjechali jutro na Piotrkowską, po drodze byście sobie wyjaśnili to i owo, a nawet dokonali kilku wpisów lub wypisów

16.06.2004
15:47
[121]

legrooch [ Legend ]

yagi ==> trzymam Cię za słowo ;P

Paudyn ==> ty jesteś studentem i to on ma Ci dać wpis, nie ty jemu :P Pozatym jakbyś kwiczał z powodu choroby, to byś pojechał? Wątpię. A komuś innemu pewnie by nie dał.
A i tak ściemniasz, bo nie chce Ci się specjalnie jechać po wpis kiedy indziej :P

16.06.2004
15:50
smile
[122]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Nie studiujesz na państwówce więc litościwie puszczę bez komentarza pierdoły, które wypisujesz :oPP

16.06.2004
15:52
smile
[123]

yagienka [ pułapka na Misia ]

no cóż koleżanka z pracy wykładała na różnych alma mater i podpis ma wyrobiony :))) i też będzie w Łodzi

16.06.2004
16:06
smile
[124]

legrooch [ Legend ]

Po pięciu piwach to Ci walnę podpis ala sam prof. Miodek.
Z peta potrafię zrobić stempel :P

16.06.2004
18:39
smile
[125]

L@WYER [ Valaraukar ]

Z tego, co mogę oznajmić na dzień dzisiejszy, to ja jutro w MA się objawię .

16.06.2004
21:20
smile
[126]

yagienka [ pułapka na Misia ]

legrooch----> mistrzostwo - jak to dobrze, że ja juz wpisów nie potrzebuję , bo jeszcze bym się skusiła:-p)))

a jutro miłego piwkowania wam życzę

16.06.2004
23:48
smile
[127]

legrooch [ Legend ]

Uroczyście oznajmiam, iż jutrzejszy wieczór spędzam wraz z Olą w Medyku na ul.Oczki 5 w sali dla palących możliwie blisko telewizora. Można pogadać + się popodniecać :P

Nie będzie mnie w MA!!!
Do L@WYERA zadzwonię jutro z roboty jak tego nie przeczyta :)

18.06.2004
16:44
smile
[128]

legrooch [ Legend ]

To kto się pisze na jutro?

Pod Silverscreenem o 17:30.
Paudyn jest u mnie po południu i mykamy pod Silvera. Kupimy coś w 3. L@WYER coś wymyśli z żarcia po swojemu.
Ktoś więcej reflektuje?

18.06.2004
16:46
smile
[129]

legrooch [ Legend ]

My zapewniamy mięcho i chleb. Co z mięcha se życzycie? :P

18.06.2004
16:59
[130]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

a o co chodzi?

18.06.2004
17:14
smile
[131]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O obejrzenie spotkań ME przy wódeczce (względnie piwku) i dobrym żarełku, zatem panie pewnie średnio reflektują.

18.06.2004
17:17
smile
[132]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> zapomniałeś wspomnieć o doborowym towarzystwie :)

18.06.2004
17:19
smile
[133]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER ::::> To się akurat rozumie samo przez się.

Tak na marginesie, właśnie przesiadłem się na Operę 7.51... co za przeglądarka, jak zapier***!!! Jeśli w przeciwieństwie do pozostałych wersji, nie będzie się zapychać po jakimś czasie, to natrafiłem wreszcie na swój wymarzony ideał.

18.06.2004
18:06
smile
[134]

yagienka [ pułapka na Misia ]

zobaczymy jak nam odgruzowywanie chałupy na przyjazd tatusia pójdzie, to może przez godzinkę poprzeszkadzamy wam w śledzeniu rozgrywek

18.06.2004
22:42
smile
[135]

legrooch [ Legend ]

Paudyn ==> Marzyciel :PP Opera i Kraków? :>
yagi ==> czekamy :)
No i Włosi się raczej pakują do domu :P

18.06.2004
22:47
smile
[136]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Wprost przeciwnie. Przy remisie Szwedów z Duńczykami oraz wygranej Włochów zadecydują bramki, a tu raczej Italia nadrobi, więc odpadają Duńczycy. Będą więc musieli atakować. Bardzo ciekawie nam się w grupie zrobiło.

19.06.2004
07:30
smile
[137]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pobudka cwele.... szykuje się nam piękny słoneczny dzionek.

19.06.2004
12:54
smile
[138]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> idź się #*^&% ...

19.06.2004
13:02
smile
[139]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mówiłeś coś frajerze?

19.06.2004
13:04
smile
[140]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Poranne komplementy ?

19.06.2004
13:06
smile
[141]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> idź się czochraj dzwońcu jeeeeeeden ....

Piotrasq --> wprawka przed wieczornym spotkaniem :)

19.06.2004
13:40
smile
[142]

legrooch [ Legend ]

Ściszyć głośniki mośki !
Niektórzy chcą się zdrzemnąć!

19.06.2004
13:43
smile
[143]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> zamknij się bo Ci zasilanie wyłączę .

19.06.2004
13:48
smile
[144]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER ::::> Pocałuj mnie w rzyć wybrakowany karzełku :oP

19.06.2004
13:52
smile
[145]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> obłożę Cię starą, wiedźmińską klątwą, która w wolnym tłumaczeniu brzmi "Idź i wychędoż się sam" :> .
Bądź kolega i nagraj mi płytkę z tymi reklamami od legrooch-a - dobra ? Płytkę Ci oddam z wieczora :) .

19.06.2004
13:59
smile
[146]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER ::::> Nie ma mnie dziś u legroocha, umawiamy się jakoś na środek tygodnia.

Swoją drogą do tej Twojej klątwy to trzeba być nieźle wygimnastykowany ;>> Jako, że nie jestem, możesz sobie swoją klątwę wsadzić w otwór odbytniczy ;>>

19.06.2004
14:42
smile
[147]

yagienka [ pułapka na Misia ]

sprzątanie jest czynnością żmudną i niekończącą się, choć światelko w tunelu widzimy, jak to przed zgonem;))) czyli spotkamy się inną razą, o ile będziecie chcieli nas oglądać , bo dziś jak to mówi Misio niewyróbka

19.06.2004
14:43
smile
[148]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> nie mam zapędów ani upodobań w kierunku wtykania sobie czegokolwiek w "otwór odbytniczy" ale nie mogę nic poradzić jeżeli Ty masz takowe upodobania :> ...

19.06.2004
15:00
smile
[149]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER ::::> Twoja klątwa wskazuje na coś wręcz odwrotnego :oD

yagna :::> No to do następnego.

20.06.2004
03:34
smile
[150]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wstawać... pobudka!!!!

20.06.2004
11:39
smile
[151]

legrooch [ Legend ]

Wstawać lenie! Do kościoła czas!

20.06.2004
11:44
smile
[152]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

MAsz ten refleks...

20.06.2004
12:15
smile
[153]

legrooch [ Legend ]

Mogłem duużo przed tobą, ale lenistwo i te sprawy.....

20.06.2004
12:18
smile
[154]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Taaa... nie wątpię, kogo jak kogo, ale Ciebie o brak lenistwa posądzać nie muszę... :o)

20.06.2004
12:46
smile
[155]

legrooch [ Legend ]

ROTFL :))))
Coraz bardziej podoba mi się moja fotka c62 :D

20.06.2004
19:06
smile
[156]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Łeee... ten plastik? :oP

22.06.2004
20:19
smile
[157]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ZDAŁEM EGZAMIN POPRAWKOWY!!! DOSTAŁEM OCENĘ DOBRĄ!!! MOGĘ TERAZ Z CZYSTYM SUMIENIEM DAĆ SOBIE W PALNIK!!!

22.06.2004
23:20
smile
[158]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pff.. kogo to obchodzi :PP

22.06.2004
23:35
smile
[159]

legrooch [ Legend ]

Ktoś powrócił?

22.06.2004
23:36
smile
[160]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pfff... powróciło :oP

22.06.2004
23:48
smile
[161]

s@kur@ [ Pretorianin ]

zobaczymy na jak długo

Paudyn może wiesz już czemu mi nie działa? :/

22.06.2004
23:53
[162]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie mam pojęcia. Spróbuj jeszcze zobaczyć:


Start->Panel Sterowania->Narzędzia administracyjne->Usługi->Zapora połączenia internetowego <- to ma być wyłączone i ma byc ustawione na "Ręczny"

22.06.2004
23:57
[163]

s@kur@ [ Pretorianin ]

jest na ręczny i dalej dupa :|

23.06.2004
00:11
smile
[164]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pomysły mi się kończa... to zależy od wielu czynników.

Może Twój firewall zewnętrzny ma jakieś nieciekawe ustawienia. Może masz w konfigu emula wpisane proxy...

23.06.2004
09:37
smile
[165]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn---> byle nie w trupa:)

23.06.2004
09:42
smile
[166]

legrooch [ Legend ]

Yagi ==> ty go nie podpuszczaj! :P

23.06.2004
11:18
smile
[167]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dlaczego... w trupa zalewa się najlepiej... choć ile bym nie wypił, nigdy nie udało mi się całkowicie zejść i tylko raz w życiu film mi się urwał... po wybąblowaniiu prawie półtora litra wódki :oD

23.06.2004
13:28
smile
[168]

yagienka [ pułapka na Misia ]

zobaczysz z biegiem lat z biegiem dni coraz mniej do szczęścia/zejścia potrzeba

23.06.2004
15:45
smile
[169]

legrooch [ Legend ]

Wiem, że po części to chińszczyzna, ale właśnie udało mi się ustawić IIS 6.0 po SQL 2000!
Po 3 dniach męk....

23.06.2004
15:46
[170]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch---->i teraz cholera wie czy brzydko na moja Mame nie powiedziales:))))

23.06.2004
16:09
smile
[171]

legrooch [ Legend ]

ILEK ==>Sam nie wiem co to do końca znaczy :)))

23.06.2004
23:55
[172]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Ja tam - żyecie ???????/

24.06.2004
00:00
smile
[173]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Żyjemy. Własnie wróciłem ze Shreka 2, dla mnie bomba

24.06.2004
00:07
smile
[174]

s@kur@ [ Pretorianin ]

w końcu namówiłeś Ilka na randke :P z napisami czy po polsku?
też się wybieram i wybrać nie mogę

24.06.2004
01:05
smile
[175]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dubbing rzecz jasna. Oryginał obejrzę sobię na kompie.

28.06.2004
10:28
smile
[176]

legrooch [ Legend ]

Wstawać lenie!

28.06.2004
10:33
[177]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ostatni tydzien w pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurrrra:)))urlopik


ale za dwa tygodnie powrot:((((((((((((

28.06.2004
10:49
smile
[178]

Genzo [ Konsul ]

Witam!
Wlasnie przypadkiem tu trafilem wpisujac w wyszukiwarce "czyli" :D
Ja jestem super szczesliwy bo dzisiaj rozstawiamy namiot wraz z kumplami :D Dopiero teraz zacznie sie prawdziwa zabawa :D

Pozdro

28.06.2004
11:55
smile
[179]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

statni tydzien w pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurrrra:)))urlopik

So fuckin what??!! :oP

Wreszcie i ja wstałem :o)))

28.06.2004
12:01
smile
[180]

legrooch [ Legend ]

Wczoraj przez całe 5 godzin byłem na nogach :D
Reszta to lulu w wyrku :>

28.06.2004
12:13
smile
[181]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

5 godzin szlachciura był na nogach... no, no, no, nie pogadasz.

28.06.2004
12:25
smile
[182]

legrooch [ Legend ]


19 w wyrku smacznie spał :P
Do tego dziś jeszcze 7:30 minut spania (liczę od 0:00) :PPPPP

28.06.2004
12:37
smile
[183]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A mnie za to łeb po wczorajszym piwie nawala...

28.06.2004
12:40
smile
[184]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

tere fere

28.06.2004
12:42
smile
[185]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Tiaaa... jasne...

28.06.2004
12:55
smile
[186]

legrooch [ Legend ]

Jasne....

28.06.2004
12:57
smile
[187]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Leszcze...

28.06.2004
12:57
smile
[188]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ciecie

28.06.2004
13:00
smile
[189]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Fajfusy,,,

28.06.2004
13:01
smile
[190]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Słoniozwisy...

28.06.2004
13:03
smile
[191]

legrooch [ Legend ]


Czochracze Mudżahedina....

28.06.2004
13:07
smile
[192]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gruchotrzepy.. :oP

28.06.2004
13:13
smile
[193]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Wy jakies zboki jestescie ?

28.06.2004
14:21
smile
[194]

legrooch [ Legend ]

Paudyn ==> Ale przypaud! Jak mogłeś!

Fazzie...

28.06.2004
14:22
smile
[195]

legrooch [ Legend ]

Zgodnie z wolą admisia naszego trzeba ignorować Tyranozaury "ignoruj mnie" :P:P:P

28.06.2004
15:41
smile
[196]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

30.06.2004
00:20
smile
[197]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Przypadkiem mi się skojarzyło ;oPP

30.06.2004
08:49
smile
[198]

legrooch [ Legend ]

Paudyn ==> szelma i łobuz.

30.06.2004
10:03
[199]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

milczec juz bo zaraz tam porzadek zrobie...spokoj ma byc w morde

30.06.2004
10:48
smile
[200]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Przynieś lepiej po browarze, a nie okoliczną dzieciarnię straszysz.

30.06.2004
12:31
[201]

s@kur@ [ Pretorianin ]

nudzi wam się panowie, do roboty :P

30.06.2004
13:04
smile
[202]

legrooch [ Legend ]

Pfff... :PPPPP

30.06.2004
13:08
[203]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Panie majster...cho pan za barak narzedziowy...mam wino:))

30.06.2004
13:12
smile
[204]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Bomba. My świrusy wiemy co dobre :oD

30.06.2004
13:15
[205]

s@kur@ [ Pretorianin ]

legrooch nie pozwalaj sobie, tylko ja moge robić pff :P

30.06.2004
13:21
smile
[206]

legrooch [ Legend ]

Moje Pfff... :PPPPPPP jest z wyższością - duża litera! Pfff.... :PPPPP :>

30.06.2004
13:27
smile
[207]

s@kur@ [ Pretorianin ]

nie umiesz tego robić, pomijając wielką litere to jeszcze trzy f zamiast dwóch -___-
widać że z wawy jesteś burżuju :P

30.06.2004
13:31
[208]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

milcz ty nasz wioskowy glupku:PPP

30.06.2004
13:35
[209]

s@kur@ [ Pretorianin ]

nie mów tak do legroocha, przykro mu będzie :(

30.06.2004
13:43
[210]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

na szczescie legrooch i Paudyn siedza obok mnie za barakiem i wiedza do kogo to pisalem:PP

30.06.2004
13:54
smile
[211]

legrooch [ Legend ]

ILEK ==> wieśniaczka

30.06.2004
13:55
[212]

s@kur@ [ Pretorianin ]

oj <on znowu gada do siebie czy co?> nie wnikam co wy tam robicie, ale moglibyście ciszej stękać :P

30.06.2004
13:56
[213]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn jak zwykle mial problem z otwarciem alpagi...ale juz sobie poradzil a co tam na polu slychac??

30.06.2004
14:00
smile
[214]

ginekolog_amator [ Centurion ]


co jest panienki? ktora sie pisze na darmowe badanie ?!

30.06.2004
14:05
smile
[215]

! Mały Byczek Ortograficzny ! [ Chor��y ]

Panienka to może na mój róg wskoczyć!

30.06.2004
14:09
smile
[216]

ginekolog_amator [ Centurion ]


Ilek, Paudyn, legrooch który pierwszy?wskakiwac

30.06.2004
14:12
smile
[217]

s@kur@ [ Pretorianin ]

wy się bawcie, ja to nakręce i puszcze w necie :>

30.06.2004
14:12
[218]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

amatorszczyzno---->wiesz...ja jestem tolerancyjny...ale anal i kazda inna forma odpada:PP

30.06.2004
14:31
smile
[219]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ginekolog :::> To może winko pomożesz otwierać? :o)PP

30.06.2004
14:33
smile
[220]

ginekolog_amator [ Centurion ]


Paudyn --->pewnie, mam wielki otwieracz

30.06.2004
14:36
smile
[221]

s@kur@ [ Pretorianin ]

czytam sobie "100% dowód że jesteśmy bufonami" i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, głupi ludzie z burakowa :))

ginekolog teraz wiem kim jesteś, poznałam po otwieraczu :P

30.06.2004
14:36
smile
[222]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No i własnie o to chodzi, bo czasami szyjka się zatyka i trzeba ją przepchać.

30.06.2004
14:39
smile
[223]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kobieto, tego wątku nie traktuje się poważnie, zwłaszcza, ze został założony przez krakowiaka, a że ci najchętniej zagazowaliby nas za nic, już dawno przestałem traktować ich poważnie :oP

30.06.2004
14:43
smile
[224]

ginekolog_amator [ Centurion ]


Paudyn---->Ty ją trzymaj a ja będe pchał:P

Sakura---->lepiej sie przyznaj ktora to Ty :P

30.06.2004
14:43
smile
[225]

s@kur@ [ Pretorianin ]

pamietam jak bylam w podstawówce na wycieczce w Krakowie i przewodnik zamiast nas oprowadzać ciągle w kółko powtarzal że zabraliśmy im stolice bezprawnie i że jesteśmy pomiotami szatana, ach te wspomnienia :))

30.06.2004
14:52
smile
[226]

s@kur@ [ Pretorianin ]

ta:

30.06.2004
15:00
smile
[227]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ginekolo9g :::> Tylko nie rozwal szyjki, bo sobie będzie można facjatę pokaleczyć :oD

s@kur@ :::> Widze, że ten wypad do Kraka odcisnął na Tobie nie lada piętno ;>>

30.06.2004
15:04
smile
[228]

ginekolog_amator [ Centurion ]


Paudyn---> w takim razie napisz ile razy Ty sobie pokaleczyles? :P

Sakura---->czesto go uzywasz? :P

30.06.2004
15:07
smile
[229]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ginekolog :::> Sęk w tym, że jeszcze facjata cała... i wolałbym, żeby tak zostało.

30.06.2004
15:09
smile
[230]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn nie wiem o czym mówisz :>

ginekolog, mózgu? zawsze :P

30.06.2004
15:12
smile
[231]

ginekolog_amator [ Centurion ]


Sakura----->a zostalo Ci cos jeszce z niego ?:P

30.06.2004
15:28
smile
[232]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

s@kur@ ::::> Jak to o czym? Wciąż o tym samym ;>

30.06.2004
18:54
smile
[233]

s@kur@ [ Pretorianin ]

zboki!!!

30.06.2004
18:56
[234]

Garbizaur [ CLS ]

Jaka dzisiaj piękna pogoda w naszej ukochanej stolicy. Aż człowiekowi chce się żyć.

30.06.2004
19:32
smile
[235]

ginekolog_amator [ Centurion ]


taak, w ogole przeswieca cos przez ten wasz warszawski smog?:)

30.06.2004
19:34
smile
[236]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jedynie nasza buta i ignorancja.

30.06.2004
19:39
smile
[237]

ginekolog_amator [ Centurion ]


Paudyn---->i wscibskosc zapomniales dodac , nie zagaduj sakury na gygy :P

30.06.2004
19:43
smile
[238]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hehe, a więc jednak moje domysły były słuszne.

Poza tym miast słowka wścbstwo, bardziej pasuje tu ciekawość :oD

30.06.2004
19:47
smile
[239]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn co to jest "miast słowka wścbstwo"? napisz mi ile widzisz monitorów:P

ginekolog a ty to mozesz? :P

30.06.2004
19:48
smile
[240]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

s@kur@ ::::> Dwa.

30.06.2004
19:50
[241]

Garbizaur [ CLS ]

Pogoda jest tak piękna, że zachciało mi sie trawkę za domem skosić, co zdaża mi się niezmiernie rzadko.

Aha. Od razu uprzedzam wszelkie pytania. W Warszawie czasami się zdaża, że ktoś ma trawkę za domem. Co więcej, im bardziej jestem arogancki i chamski tym moja trawka jest piękniejsza.

30.06.2004
19:55
smile
[242]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

co zajrzę to dostaję tym burakiem i poziomem, i sobie idę...
ostracyzm?
:P
a przecież można uprawiać miłość bliźniego :D

30.06.2004
19:58
smile
[243]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn tylko? to jeszcze sobie walnij :>

Mazio zostań z nami, będziemy się wzajemnie adorować i samouwielbiać :))

30.06.2004
20:01
[244]

Garbizaur [ CLS ]

s@kur@ ---> chcesz adorować Mazia??? Ja bym uważał. Mazio jest nieprzywidywalny.

30.06.2004
20:02
smile
[245]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

s@akuro - ale nie będziemy się samogwałcić? :P :>

ja nie wiem, lubię Was poczytać czasem, ale ja nie umiem utrzymywać powagi graniczącej z oziębłością dłużej niż dziesięć milisekund i nie rokuję nadziei na poprawę... :)

30.06.2004
20:02
smile
[246]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

s@kur@ :::> Dwa widzę na trzeźwo. Jeden, którego używam i drugi zapasowy w szafce. Jak coś walnę będę widział cztery :>

30.06.2004
20:12
smile
[247]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Garbizaur dlatego będzie śmiesznie :)

Mazio a da się samogwałcić w kilka osób?:>

Paudyn widzisz przez drzwi od szafy? <wow>

30.06.2004
20:15
smile
[248]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

s@kur@ :::: Pewnie są otwarte. Tak na marginesie to szkoda, że nie mam rentgena w oczach ;>>

01.07.2004
09:55
smile
[249]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn sprzątaj sprzątaj :P

01.07.2004
09:57
[250]

legrooch [ Legend ]

s@kur@ ==> bujaj się :P

01.07.2004
10:00
smile
[251]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Na razie wcinam jajecznicę :oP

Ty s@kur@ lepiej się zacznij make upowac, bo potem nie zdążysz do sklepu po tapetę.

01.07.2004
10:04
smile
[252]

s@kur@ [ Pretorianin ]

legrooch bujaj się razy dwa :P

Paudyn co ty tu robisz, zrobiłeś sobie przerwe? raz dwa wracaj do porzadków :P o tapete sie nie martw, znalazłam ochotnika który pomoże mi wybrac :PP

01.07.2004
10:07
smile
[253]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ale raczej nie pomoże Ci zrobić tej porannej, więc do roboty.

01.07.2004
10:12
smile
[254]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

kurde czego ty znowu takie wrzaski??!! dajcie sie czlowiekowi wyspac w pracy...jeszcze dwa dni a na urlop musze wypoczety jechac...://

01.07.2004
10:14
smile
[255]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie marudź, tylko wino przynieś.

01.07.2004
10:16
smile
[256]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn poranna tapeta? chyba toaleta, dziekuje juz jestem po :P

Ilek, Paudyn poszukuje pomocy do sprzątania, wydając mu polecenia możesz się relaksować :>

01.07.2004
10:16
smile
[257]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

taaaa...dzis legroocha kolej!!

01.07.2004
10:17
smile
[258]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Już po? Oj, to współczuję wstawania o godzinie 5 rano.

01.07.2004
10:21
smile
[259]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Paudyn to że tobie to tyle zajmuje nie znaczy że innym też :PP

legrooch własnie sprzata u Paudyna dlatego się nie odzywa :P

01.07.2004
10:22
smile
[260]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

s@kur@ ::::> U mnie się tego nie praktykuje, ale jeśli u Was w domu faceci się tapetują... :o)))))

01.07.2004
10:29
smile
[261]

s@kur@ [ Pretorianin ]

a co jest dziwnego w facecie naklejającym tapete? u mojej babci zawsze faceci to robili :P

01.07.2004
10:31
smile
[262]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No wiesz...rzecz gustu :o)))

01.07.2004
10:34
smile
[263]

s@kur@ [ Pretorianin ]

starczy tej przerwy, bierz się do roboty :PP

01.07.2004
10:38
smile
[264]

legrooch [ Legend ]

Nie sprząta u Paudyna, tylko Kici Kici popija :P

01.07.2004
10:39
smile
[265]

legrooch [ Legend ]

ILEK, Paudyn ==> macie coś kosmicznego :P

01.07.2004
10:40
smile
[266]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

s@kur@ :::> Masz jakieś wybujałe fantazje :oP

legrooch :::> Dawaj, dziś Twoja kolej.

01.07.2004
10:42
smile
[267]

s@kur@ [ Pretorianin ]

jade po tapete, jak wróce ma tu być porządek :P

01.07.2004
10:43
smile
[268]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kosmos.. właśnie odlatuję... :o)))))

01.07.2004
10:43
[269]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

to gdzie dzis sie kitramy z winem...gadalem z Henkiem zaopatrzeniowcem...powiedzial ze mozemy zasiasc u niego w Roburze...

01.07.2004
10:58
smile
[270]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mam nadzieję,że ma klimę, bo zapowiada się upalny dzionek.

01.07.2004
11:10
smile
[271]

legrooch [ Legend ]

Wiesiek ściągnął budę z Żuka. Mamy cień.

01.07.2004
11:24
smile
[272]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Blacha się nagrzeje, to miny nam zrzedną :o))))

01.07.2004
11:26
[273]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

to dobrze ze nagrzeje...czyli po taniosci dzis w upala lepiej klepie:))

01.07.2004
11:27
smile
[274]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Czyli zarówno w kategoriach power, jak i econo, maks.

01.07.2004
11:30
smile
[275]

legrooch [ Legend ]

Ponoć ma Wiesiu coś więcej i się chłodzi w studni!

01.07.2004
13:04
[276]

s@kur@ [ Pretorianin ]

zwariowali @_@

02.07.2004
01:18
smile
[277]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Portugalia - Grecja w finale... świat stanął na głowie...

02.07.2004
08:40
[278]

legrooch [ Legend ]

Ja tego nie skomentuję.
Jedyna nadzieja że Figo dostanie figę z makiem.
Czesi na prezydenta!

02.07.2004
11:41
smile
[279]

s@kur@ [ Pretorianin ]

mi też szkoda Czechów :(

btw.trzeba odkreślić następnego pana, który dał się złapać :P

02.07.2004
11:54
smile
[280]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ale za to te Czeszki!!! Po meczu miałem autentycznie ochotę pocieszyć kilka(naście) z nich :oP

02.07.2004
11:55
smile
[281]

s@kur@ [ Pretorianin ]

...ale one nie miały ochoty :PP

02.07.2004
11:56
smile
[282]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie miałem to ja... biletu do Porto :o))))))

02.07.2004
11:57
smile
[283]

szeregowy_ziemniak [ Chor��y ]


ha ha biedny Paudyn ale Cie ta sakura niszczy na kazdym kroku :>

02.07.2004
11:58
smile
[284]

s@kur@ [ Pretorianin ]

myślałam że dużego otwieracza :P

02.07.2004
12:01
smile
[285]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

szeregowy :::> Kurcze, to ile ona ma tych kroków? ;>>

s@kur@ ::::> Myslenie Ci ostatnio nie wychodzi :oPP

02.07.2004
12:03
smile
[286]

s@kur@ [ Pretorianin ]

szeregowy_ziemniak wracaj do ziemi!
btw. jesteś z burakowa? :PPP

Paudyn dobrze że tobie otwieranie wychodzi :P

02.07.2004
12:07
smile
[287]

turbo świnka [ Chor��y ]

bla bla bla

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-02 12:08:24]

02.07.2004
12:07
smile
[288]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O otwieraniu to ty masz jeszcze bledsze pojęcie, niż o przemysleniach ;>

02.07.2004
12:09
smile
[289]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

turbo ::::> Ja na pewno nie... i w sumie nie chcę wiedzieć :o))P

02.07.2004
12:23
smile
[290]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O właśnie!!! Nie przegap sakur@ kolejnej części, ostatnio narzekałaś, ze ja zakładam :o))P

02.07.2004
15:12
smile
[291]

s@kur@ [ Pretorianin ]

Ilek się zgłaszał że założy nastepną

02.07.2004
15:19
[292]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

dobra...i tak jutro wyjzedzam:PPkiedy mam zakladac??

02.07.2004
15:22
[293]

s@kur@ [ Pretorianin ]

możesz teraz, tylko chcemy coś ładnego :P

02.07.2004
15:32
[294]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

lina do nowej:

i mi w niej nie marudzic:))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.