
legrooch [ Legend ]
WWWAiS - pijemy pod chumrką, daszkiem i wrzucamy na luz... czyli wakacje...
W tej części nikogo nie opluwamy, jesteśmy mili dla siebie i innych,a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu małego kata :-P
Uprasza się o niemarudzenie i nie podnoszenie wątku na siłę, konskwencją będzie zgłoszenie delikwenta do wątku moderków z zamiarem zabanowania :))
Wszelkiej maści warzywa (ziemniaki, buraki et consortes) proszone są o zebranie swoich zabawek i znalezienie innego placyka zabaw, na którym poziom będzie dla nich odpowiedni (powinno chyba być odpowiednio niski).
Apel do kobiet: Pół tonu ciszej :oP
Taniec w kółeczku:
Wodzirej zaprasza do tańca w kółeczku- tańczymy. Panowie okręcają panie, panowie klękają, panie tańczą wokół panów i takie tam.. a żeby było sprawiedliwie to w pewnym momencie wodzirej każe uklęknąć paniom (panie myślą ze teraz panowie będą tańczyć wkoło nich..), a wodzirej mówi: panowie staja naprzeciwko klęczących pań (muzyka cichnie) tak właśnie panie chciałyby podziękować panom za taniec.
poprzednia wyspa:

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
dobra...ale nastepna chyba ja zaloze. bo ten wstepniak troche przechodzony juz...:))

legrooch [ Legend ]
Lenistwo mnie ogarnęło... Taki dzień :)
O 6:30 na nogach... BUAHUHUHUHUHUBUBUuuuuuuu..... O 1:30 się położyłem... Chlip ;)
Więc powtórka z poprzedniego wątku:
Dziś 17:00-xx:xx zimne piwo na Wolskiej. Kto reflektujue?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ja nie pije...wiec moze sie zjawie...choc wieczorkiem pewnie

legrooch [ Legend ]
Oki.
Jak wyjdę z roboty, muszę skoczyć na pocztę, zapłacić za studia, odstawić samochód i jadę do Carmella.
A reszta zasnęła?

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ni to sie chyba strasznie nudzi...ale mam info dla statsiarskiej czesci naszej spolecznosci.
37 watek wyspiarski...we wszystkich watkach razem zawarte 11811 postow o niczym...

legrooch [ Legend ]
Jak o niczym!!!
O "Dupie Marynie" było przez 36 wątków!!!
LOL
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Gdzie ta Wolska ?

legrooch [ Legend ]
Piotrasq ==> kojarzysz PDT na Woli?
Wolska - przedłużenie Solidarności. Miejsce - skrzyżowanie Wolska/Działdowska.
Chcesz się pisać na to?
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Troche nie po drodze. Musze po robocie jechac do Castoramy w alejach, a pozniej na Kabaty.
Ale kiedys sie wstrzele.
Wy wszyscy jestescie z Woli, ze ciagle sie tam umawiacie ?

legrooch [ Legend ]
Tam jest świetna, tania knajpa. Spokój, zarąbisty właściciel i obsługa.
Znajomi po prostu :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
z jakiej tam Woli, ja jestem Żoliborz przesadzony na Śródmieście:))
a picie inną razą, miłej absorbcji procentów wyspiarze

legrooch [ Legend ]
To ja to nawet z Warszawy nie jestem :) (Raszyn)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Właśnie popchnąłem pięknego Maryjana (czyt. zaliczyłem egzamin z ubezpieczeń) :oD

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Legrooch - co to za termin? w srodku tygodnia?
ja jeszcze mam 5 examow i siedze "w ksiazkach" non stop
porazka...

legrooch [ Legend ]
Sas ==> ja kombinuję, skąd wytrzasnąc jeszcze 2500zł na zapłacenie reszty. Dziś posmarowałem 2000zł i jestem happy :)
U Carmella nikogo nie było z GOLa (poza Madzią :P i Sylwkiem :) )
L@WYER ==> Magda i Szakal chcieli Cię złapać. Dałem im numer do Ciebie... Chyba się nie obrazisz?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jasne, że nie... zwłaszcsa za Madzię... ;oD
Swoją drogą zaczyna się Shrek 2... nie wiem, jak reszta z Was, ale ja zamierzam obejrzeć i wersję oryginalną z napisami i zdubbingowaną... ktoś się pisze na którąkolwiek...?

legrooch [ Legend ]
Dziś mamy ochotę iść na H. Portera.
Ale na Shreka można by pójść (co prawda już leży na dysku, ale zawsze).
<== L@WYER ==> nie bij

yagienka [ pułapka na Misia ]
przed Henrykiem Portierem i Shrekiem 2 czas najwyższy obejrzeć (ich)Troję, no i Dziewczynę z perłą (co to się niektórym kojarzy ze sper...tra la la:))

legrooch [ Legend ]
yagi ==> jaki ty dziś masz humorek :PPPPP
Dziewczyny z perłą nie kce mi się oglądać, Shreka z chęcia, ale nie dziś :P, a z powodu Oli pierwszy będzie H. Putin.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn----->ja sie pisze...mam akurat wejsciowki do Multikina to sobie je wykorzystam.

yagienka [ pułapka na Misia ]
legrooch---> humor mam usypiający... ziew, ziew, ziew...ale naszczęście dzisiaj jest piąteczek hura!!!!
a swoją drogą takie, życie od weekendu do weekendu jest b. przygnębiające

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK :::> Dowiedz się tylko, czy obejmuje ona również te całe premiery i przedpremiery, to się ustawimy na odpowiedni termin. Najlepiej na zdubbingowaną, bo wersję oryginalną obejrzę sobie chyba jednak póżniej na kompie.
Oto rozkładówka:
09.06 - środa SHREK 2 z napisami, godz. 19.00
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin
10.06 - czwartek SHREK 2 z napisami, godz. 19.00
Zabrze
16.06 - środa SHREK 2 z dubbingiem, godz. 19.00
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Zabrze
SHREK 2 z napisami, godz. 19.30
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin
23.06 - środa SHREK 2 z dubbingiem, godz. 19.00
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Zabrze
SHREK 2 z napisami, godz. 19.30
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin
30.06 - środa SHREK 2 z dubbingiem, godz. 19.00
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Zabrze, Poznań
SHREK 2 z napisami, godz. 19.30
Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin
Z tego wniosek, że można się ustawiać od 16 czerwca.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
spoko...ale co w szczecinie ogladamy??

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To są miasta, gdzie odbywają się te przed oraz premierowe pokazy, Jest wśród nich, jak widać, Wawa, więc nie ma po co się ustawiać do Szczecina. Dowiedz się jak najszybciej, bo może być problem z miejscówkami i trzeba jak najszybciej działać.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Oficjalna premiera Shreka jest 02.07, a oto rozkład jazdy seansów przedpremierowych w Multikinach w całej Polsce:
9. czerwca : 19:00 (napisy)
16. czerwca : 19:00 (dubbing), 19:30 (napisy)
23. czerwca : 19:00 (dubbing), 19:30 (napisy)
30. czerwca : 19:00 (dubbing), 19:30 (napisy)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Ilek - w Szczecinie możecie na przykład mnie pooglądać ;-)D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
W drugiej połowie czerwca lub na początku lipca wpadam do jednej GOLowiczki ze Stargardu, więc jak co, to nie omieszkam Cię pooglądać :oP
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
no to ja juz wole Zabrze

el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn --> nie wiem czy jeszcze będą dostępne bilety... ;-)D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK :::> Nie p*** z smego rana ;oD
el F :::> Po znajommości mi wejściówki nie załatwisz? :o))P

Sasanka [ Generaďż˝ ]
co tu tak cicho?
znow zastoj ?:>>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Egzamin w środę...

L@WYER [ Valaraukar ]
no dobra ekipa
POOOOBUUUUDKAAAA !!!
Wstawać i do roboty się brać, leniwce jedne :D ...

legrooch [ Legend ]
CISZEJ!!!!
Niektórzy jeszcze śpią..... :P

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
legrooch ---> uzywasz Sivke ?

legrooch [ Legend ]
A skądże :)

legrooch [ Legend ]
A co ciągniesz?

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Trapped.

legrooch [ Legend ]
Kurczę, muszę to wywalić.... Po co ja to share'uję.... :P

legrooch [ Legend ]
To ty musiałeś to ściągać jakiś czas temu (wczoraj, możę wcześniej....). Dziś rano robiłem czystki i już nie było tego!

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Moze i wczoraj, albo przedwczoraj...

legrooch [ Legend ]
TPSA + "kochanie, właśnie ściągnął się ten film co chciałaś obejrzeć"
ROTFL & LOL & BUAHAHAHA :)))))
Oj Piotrasq Piotrasq... Maczałeś rękę w tej reklamie? :P

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Nigdy w zyciu !

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
A ja jeszcze nie widziałem tej reklamy...

yagienka [ pułapka na Misia ]
słoneczko wyziera, kolejny dzień pracy-cacy mija, a tu cisza jak zakutym studentem zasiał

Yans [ Więzień Wieczności ]
yagienka ====> pewnie znowu pochlali i teraz odsypiają, a później jest ściema, że niby zakuwają do egzaminów ;-))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jutro ostatni egzamin z rachunkowości finansowej od 10 do 11... trzymajcie kciuki łobuzy i łobuziary...

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
A ja jutro ostatni dzień w robocie, przed urlopem. I 18 dni wolnego :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
A u mnie ostatni dzień sesji... potem 118 dni wolnego ;oD

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Do czasu mój drogi, do czasu.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Cicho... daj się nacieszyć ostatnimi (tak mniemam) ponad 3 miesięcznymi wakacjamiu :o))))

yagienka [ pułapka na Misia ]
ciesz się ciesz, później już nie będzie tak różowo, nie wszyscy są takimi szczęściarzami jak Piotrasq, ja od 5 lat maks. mam 10 dni urlopu z zrzędu

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
zrzędu, zrzędu...? No tak, kobity zrzędzą wprost pierwszo(z)rzędnie ;o))

yagienka [ pułapka na Misia ]
a bo mi się dzisiaj nic nie podoba i w ogóle nastrój mam podły, a tu jeszcze kopią leżącego:p

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Są takie dni... ;o)))))

yagienka [ pułapka na Misia ]
o widzę, że kolega znawca, tez takie masz??;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Taaaa....jak do jakiejś kobity w domu ciotka przyjedzie i kobita zrobi mi dym, o też mam podły nastrój :oD

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Yagienka - posluchaj sobie muzyczki zes tronki, do ktorej podaje link, a problemy znikna :-))

soze [ sick off it all ]
pieeeeeeeeeeeerwszy!!!
ps.sorki ale tradycja:)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Na tej stronce MPO chyba jeszcze nie usunęli plików dźwiękowych z okazji dnia dziecka.

legrooch [ Legend ]
yagi ==> moja wczoraj miała "te" dni :)
Nie ma wtedy dla mnie fajniejszej zabawy, niż gryzienie po jej po szyji, uchu itd. Zlość podwaja moje chęci :P

yagienka [ pułapka na Misia ]
dziękuję wszystkim za słowa otuchy;)) a w perspektywie dłuuugi weekend i jak tu się nie cieszyć

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Zajebiście... na 10 pytań, dwa pokrywały się z wykładami... obrazowo mówiąc, proffesorek załadował nas w dupsko bez poślizgu...

el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn - student bez poprawki to jak żołnierz bez karabinu ;-)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie dobijaj mnie.. plisss...
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Idę po jakiś sześciopak, żeby się odstresować...

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> może trzeba było przed examinem wlać w siebie trochę natchnienia, tak ze dwie buteleczki ??? ;-))
yagienka ====> właśnie, czyż to nie jest piękne, kiedy piątek jest w środę ??? ;-))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Yans :::> Jakbym wiedział, że pytania, które nam zaserwuje, zostaną wypierdziane w klopie podczas rozwolnienia (jedyne racjonalne źródło tego g***, które przychodzi mi do głowy) to faktycznie walnąłbym kilka głębszych. Pewnie w takim stanie łatwiej zrozumiałbym intencje kolesia ;oD

L@WYER [ Valaraukar ]
Z OSTATNIEJ CHWILI (czyt. POPIJAWY) ;D
Właśnie wpadliśmy (Ola, Legrooch, Paudyn i ja) na pomysł, żeby w sobotę 19.06 zrobić mały pochlej w mojej letniej rezydencji :> na Mokotowie. Każdy przynosi własną flaszkę, a na wyżerkę trzeba by zrobić zrzutę kolektywną. Wysokość składki jest zależna od liczby gości.
Początkowa lista (przyjmujemy tylko POWAŻNE oferty :D ) :
1. Ola,
2. Legrooch,
3. Paudyn,
4. L@WYER
5.
6.

Sasanka [ Generaďż˝ ]
milej zabawy zycze :-P
ja tam jade obcowac z natura :-)))

legrooch [ Legend ]
Sas ==> Chrzanić naturę :P Smog, piwo i kiełbasa znaczą więcej niż morze, góry baź mazury :P
(ale mi się rymy składają po piwkach.... :))))) Może założe grupę zdrową hip-hopową :P)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Sas jest ekonomiczna... walnie na plaży na słoneczku jeden mocny okocim i już ją zakręci :oP

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Legrooch - beda kiełbaski , bedzie piwko, winko :-)
bedzie tez cisza i spokoj :-P
rowerek i mile towarzystwo :-))))
Paudyn - działki nie nazwalabym plażą :-P
chociaz znajdzie sie takie miejsce uwazane za "plaże" :-PP
yagienka [ pułapka na Misia ]
19-ego wieczorem to bedziemy na lotnisku odbierać rodziciela Misia, więc nasze uczestnictwo jest zdarzeniem nie tylko przyszłym, ale i mocno niepewnym :-P
ps. piękna ta plaża powyżej:))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Sas ::::> Plaża, polana, podwórko... wszystko jedno, jak się na takim kocyku na słoneczku walnie warkę strong to skutek gwarantowany :o)))))
yagna :::> Przylecicie do nas z Misiem Seniorem i urządzimy inprezkę ;o))

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn---> niezaprzeczalne podobieństwo między seniorem i juniorem jest, ale również kolosalna różnica: jeden pacholęciem będąc miał już lat 65, drugi ma wieczne 3 i 1/2:))

Swietka [ Pretorianin ]
Wiiitam:))
AAAAle mnie dawno nie było na wyspie:))
Co tam słychać?? Wszyscy już mają wakacje??:))
Justa--> jak tam nastrój przed examami? Gratuluje zdania maturki:)

Qbaa [ Generaďż˝ ]
cześć
ja nie tutejszy, ale wiem że wiecie coś, czego nie ja wiedzieć nie mogę ;)
była też w Warszawie taka duuża brzydka burza z piorunami w ostatnich dniach?
potrzebna mi ta wiedza, więc proszę o odpowiedź :)

legrooch [ Legend ]
Qbaa ==> była, ale w sobotę (05.06.2004) :)
A ty co, stacja meteo? :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Test

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No, nie chciało mi postów dodawać :oP
yagna ::::> Nie szkodzi, wszelaki folklor mile u nas widziany :o)))
Swietka :::> U nas kiepsko... w poniedziałek okaże się, że mam poprawkę w czwartek :o)))

abel rotenschwantz [ Junior ]
Swietka nastroje bardzo dobre :)
nie zwracajcie uwagi na moją ksywke @_@

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
<:::::::: Abel

Qbaa [ Generaďż˝ ]
legrooch --->stacja meteo nie, ale było mi potrzebne :D
uciekam już na swoje podwórko.
dzięki :)
yagienka [ pułapka na Misia ]
a propos pogody, to może ktoś ma jakieś przeczucie, co do aury pod koniec czerwca w Zakopanem ???
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Będzie lało.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Może nawet śnieżyło...

yagienka [ pułapka na Misia ]
:(((( nie spodziewałam się takiej okrutnej prognozy :((((
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Prawda jest okrutna.
yagienka [ pułapka na Misia ]
ale i tak nie zniechęcicie mnie do wyjazdu:-P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Śnieg z deszczem zrobią to za nas.

legrooch [ Legend ]
Stawiam na -5'C, śnieg i ślizgawki z Giewontu :P
yagienka [ pułapka na Misia ]
no to zabierzemy ciepłe gacie i jabłuszka :))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wstawać huncwoty. Pogoda zapowiada się pierwszorzędna :oD

legrooch [ Legend ]
Dla wszystkich zainteresowanych sobotą z L@WYEREM mam małą propozycję:
Może jutro zamiast w MA to w Medyku? Paudynowi powinno być na rękę. O 17:30? :)
Ja jestem za (grozi mi wałek w łeb jak niewypali pomysł ;) )

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O 16.30 piszę egzamin poprawkowy, więc będę nieco póżniej.

legrooch [ Legend ]
Słoneczko, o 18 to już Anglia gra :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch---->mi Medyk odpada...niestety:((z tego co pamietam Medyk dziala tylko do konca Czerwca...a od marca juz dyskotek niema:((

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Co tam Anglia... Espana i Netherlands rulezzz

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Zapomniałem o Czechach

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
no ja jestem za Czechami od poczatku, Portugalia...a teraz tez za Dania. Po cichu kibicuje tez Holandii ale w fazie cwiercfinalowej jak zostane postawiony w trudnej sytulacji wyboru...to dopiero bedzie:))

yagienka [ pułapka na Misia ]
jutro to ja jestem w Łodzi i możemy się umówić na Piotrkowskiej:-p
legrooch [ Legend ]
ILEK ==> Czemu Ci Medyk odpada? Wczoraj było tam fajnie i pusto (między 17 a 21 oczywiście)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch---->to mnie najbardziej boli...tam juz zawsze jest pusto wieczorkiem. generalnie zamykaja ta knajpe...a odpada mi bo niedawno popilem z kumplem (ktory kiedys tam pracowal, a jego panna nadal tam racuje) i nie bardzo wiem czy moge sie jej na oczy pokazac:))

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Paudyn - Twoja ksiazka nie jest mi juz potrzebna:-) z tym, ze nie wiem jak Ci ja oddac, bo jutro ja bede rano w szkole, a na spotkanie raczej nie przyjdziemy z Mikim.
moze poprostu przy okazji?:>

legrooch [ Legend ]
ILEK ==> jak wygląda ta panna? Brunetka, blond...
Na oczy to możesz się jej pokazać (zwłaszcza na organizacyjne powiedzmy +/- 3 godziny).
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
brunetka...Aneta
legrooch [ Legend ]
ILEK ==> z włosami długości może do szyji, związanymi na ogół z tyłu w coś ala ogon? Jeżeli tak to jej nie widziałem tam z miesiąc. Wygląda jakby nie pracowała. Została tylko ta szczupła starsza blondyna.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
a ty mowisz o tej grubszej...Beacie...Aneta jest szczupla

legrooch [ Legend ]
To ta Aneta przychodzi jeżeli wogóle, to w dzień. Po 16:30 jej nie widziałem. Wpadaj jutro i nie kombinuj!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Okazuje się, że po examie będą za jakiś czas wyniki oraz wpisy, zatem nie wiem, czy i o której jutro wpadnę.
Sas :::> Jakoś się pewnie na jakimś spotkanku czy to przed, czy też po wakacjach zobaczymy, więc nie ma sprawy.
legrooch [ Legend ]
I tak oto główny pomysłodawca spotkania czwartkowego odpadł z gry. Ktoś się pisze, bo my i tak tam będziemy na 100%!

legrooch [ Legend ]
<== Paudyn ==> tobie zawsze wiatr w oczy.... :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Może łyknij sobie trochę waleriany :oP

legrooch [ Legend ]
Przecież ty chcesz w spokoju obejrzeć mecz! Dlatego ściemkę puściłeś.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No jasne. A teraz idż się położyć i zafunduj sobie kompres na czoło.
legrooch [ Legend ]
Ściemniacz i tyle. Wpis możesz wziąść przecież niekoniecznie jutro. I tak musisz odwiedzić poprawkę :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jutro jest poprawka. A termin wpisu ustala on, a nie ja, panie el frajerro

yagienka [ pułapka na Misia ]
a nie mówiłam żebyście przyjechali jutro na Piotrkowską, po drodze byście sobie wyjaśnili to i owo, a nawet dokonali kilku wpisów lub wypisów
legrooch [ Legend ]
yagi ==> trzymam Cię za słowo ;P
Paudyn ==> ty jesteś studentem i to on ma Ci dać wpis, nie ty jemu :P Pozatym jakbyś kwiczał z powodu choroby, to byś pojechał? Wątpię. A komuś innemu pewnie by nie dał.
A i tak ściemniasz, bo nie chce Ci się specjalnie jechać po wpis kiedy indziej :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> Nie studiujesz na państwówce więc litościwie puszczę bez komentarza pierdoły, które wypisujesz :oPP

yagienka [ pułapka na Misia ]
no cóż koleżanka z pracy wykładała na różnych alma mater i podpis ma wyrobiony :))) i też będzie w Łodzi

legrooch [ Legend ]
Po pięciu piwach to Ci walnę podpis ala sam prof. Miodek.
Z peta potrafię zrobić stempel :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Z tego, co mogę oznajmić na dzień dzisiejszy, to ja jutro w MA się objawię .

yagienka [ pułapka na Misia ]
legrooch----> mistrzostwo - jak to dobrze, że ja juz wpisów nie potrzebuję , bo jeszcze bym się skusiła:-p)))
a jutro miłego piwkowania wam życzę

legrooch [ Legend ]
Uroczyście oznajmiam, iż jutrzejszy wieczór spędzam wraz z Olą w Medyku na ul.Oczki 5 w sali dla palących możliwie blisko telewizora. Można pogadać + się popodniecać :P
Nie będzie mnie w MA!!!
Do L@WYERA zadzwonię jutro z roboty jak tego nie przeczyta :)

legrooch [ Legend ]
To kto się pisze na jutro?
Pod Silverscreenem o 17:30.
Paudyn jest u mnie po południu i mykamy pod Silvera. Kupimy coś w 3. L@WYER coś wymyśli z żarcia po swojemu.
Ktoś więcej reflektuje?

legrooch [ Legend ]
My zapewniamy mięcho i chleb. Co z mięcha se życzycie? :P
Sasanka [ Generaďż˝ ]
a o co chodzi?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O obejrzenie spotkań ME przy wódeczce (względnie piwku) i dobrym żarełku, zatem panie pewnie średnio reflektują.

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> zapomniałeś wspomnieć o doborowym towarzystwie :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER ::::> To się akurat rozumie samo przez się.
Tak na marginesie, właśnie przesiadłem się na Operę 7.51... co za przeglądarka, jak zapier***!!! Jeśli w przeciwieństwie do pozostałych wersji, nie będzie się zapychać po jakimś czasie, to natrafiłem wreszcie na swój wymarzony ideał.

yagienka [ pułapka na Misia ]
zobaczymy jak nam odgruzowywanie chałupy na przyjazd tatusia pójdzie, to może przez godzinkę poprzeszkadzamy wam w śledzeniu rozgrywek

legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> Marzyciel :PP Opera i Kraków? :>
yagi ==> czekamy :)
No i Włosi się raczej pakują do domu :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> Wprost przeciwnie. Przy remisie Szwedów z Duńczykami oraz wygranej Włochów zadecydują bramki, a tu raczej Italia nadrobi, więc odpadają Duńczycy. Będą więc musieli atakować. Bardzo ciekawie nam się w grupie zrobiło.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pobudka cwele.... szykuje się nam piękny słoneczny dzionek.

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> idź się #*^&% ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mówiłeś coś frajerze?

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Poranne komplementy ?

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> idź się czochraj dzwońcu jeeeeeeden ....
Piotrasq --> wprawka przed wieczornym spotkaniem :)

legrooch [ Legend ]
Ściszyć głośniki mośki !
Niektórzy chcą się zdrzemnąć!

L@WYER [ Valaraukar ]
legrooch --> zamknij się bo Ci zasilanie wyłączę .

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER ::::> Pocałuj mnie w rzyć wybrakowany karzełku :oP

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> obłożę Cię starą, wiedźmińską klątwą, która w wolnym tłumaczeniu brzmi "Idź i wychędoż się sam" :> .
Bądź kolega i nagraj mi płytkę z tymi reklamami od legrooch-a - dobra ? Płytkę Ci oddam z wieczora :) .

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER ::::> Nie ma mnie dziś u legroocha, umawiamy się jakoś na środek tygodnia.
Swoją drogą do tej Twojej klątwy to trzeba być nieźle wygimnastykowany ;>> Jako, że nie jestem, możesz sobie swoją klątwę wsadzić w otwór odbytniczy ;>>

yagienka [ pułapka na Misia ]
sprzątanie jest czynnością żmudną i niekończącą się, choć światelko w tunelu widzimy, jak to przed zgonem;))) czyli spotkamy się inną razą, o ile będziecie chcieli nas oglądać , bo dziś jak to mówi Misio niewyróbka

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> nie mam zapędów ani upodobań w kierunku wtykania sobie czegokolwiek w "otwór odbytniczy" ale nie mogę nic poradzić jeżeli Ty masz takowe upodobania :> ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER ::::> Twoja klątwa wskazuje na coś wręcz odwrotnego :oD
yagna :::> No to do następnego.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wstawać... pobudka!!!!

legrooch [ Legend ]
Wstawać lenie! Do kościoła czas!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
MAsz ten refleks...

legrooch [ Legend ]
Mogłem duużo przed tobą, ale lenistwo i te sprawy.....

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Taaa... nie wątpię, kogo jak kogo, ale Ciebie o brak lenistwa posądzać nie muszę... :o)

legrooch [ Legend ]
ROTFL :))))
Coraz bardziej podoba mi się moja fotka c62 :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Łeee... ten plastik? :oP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ZDAŁEM EGZAMIN POPRAWKOWY!!! DOSTAŁEM OCENĘ DOBRĄ!!! MOGĘ TERAZ Z CZYSTYM SUMIENIEM DAĆ SOBIE W PALNIK!!!

s@kur@ [ Pretorianin ]
pff.. kogo to obchodzi :PP

legrooch [ Legend ]
Ktoś powrócił?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pfff... powróciło :oP

s@kur@ [ Pretorianin ]
zobaczymy na jak długo
Paudyn może wiesz już czemu mi nie działa? :/
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie mam pojęcia. Spróbuj jeszcze zobaczyć:
Start->Panel Sterowania->Narzędzia administracyjne->Usługi->Zapora połączenia internetowego <- to ma być wyłączone i ma byc ustawione na "Ręczny"
s@kur@ [ Pretorianin ]
jest na ręczny i dalej dupa :|

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pomysły mi się kończa... to zależy od wielu czynników.
Może Twój firewall zewnętrzny ma jakieś nieciekawe ustawienia. Może masz w konfigu emula wpisane proxy...

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn---> byle nie w trupa:)

legrooch [ Legend ]
Yagi ==> ty go nie podpuszczaj! :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dlaczego... w trupa zalewa się najlepiej... choć ile bym nie wypił, nigdy nie udało mi się całkowicie zejść i tylko raz w życiu film mi się urwał... po wybąblowaniiu prawie półtora litra wódki :oD

yagienka [ pułapka na Misia ]
zobaczysz z biegiem lat z biegiem dni coraz mniej do szczęścia/zejścia potrzeba

legrooch [ Legend ]
Wiem, że po części to chińszczyzna, ale właśnie udało mi się ustawić IIS 6.0 po SQL 2000!
Po 3 dniach męk....
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch---->i teraz cholera wie czy brzydko na moja Mame nie powiedziales:))))

legrooch [ Legend ]
ILEK ==>Sam nie wiem co to do końca znaczy :)))
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Ja tam - żyecie ???????/

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Żyjemy. Własnie wróciłem ze Shreka 2, dla mnie bomba

s@kur@ [ Pretorianin ]
w końcu namówiłeś Ilka na randke :P z napisami czy po polsku?
też się wybieram i wybrać nie mogę

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dubbing rzecz jasna. Oryginał obejrzę sobię na kompie.

legrooch [ Legend ]
Wstawać lenie!
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ostatni tydzien w pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurrrra:)))urlopik
ale za dwa tygodnie powrot:((((((((((((

Genzo [ Konsul ]
Witam!
Wlasnie przypadkiem tu trafilem wpisujac w wyszukiwarce "czyli" :D
Ja jestem super szczesliwy bo dzisiaj rozstawiamy namiot wraz z kumplami :D Dopiero teraz zacznie sie prawdziwa zabawa :D
Pozdro

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
statni tydzien w pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurrrra:)))urlopik
So fuckin what??!! :oP
Wreszcie i ja wstałem :o)))

legrooch [ Legend ]
Wczoraj przez całe 5 godzin byłem na nogach :D
Reszta to lulu w wyrku :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
5 godzin szlachciura był na nogach... no, no, no, nie pogadasz.

legrooch [ Legend ]
19 w wyrku smacznie spał :P
Do tego dziś jeszcze 7:30 minut spania (liczę od 0:00) :PPPPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
A mnie za to łeb po wczorajszym piwie nawala...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
tere fere

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Tiaaa... jasne...

legrooch [ Legend ]
Jasne....

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Leszcze...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ciecie

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Fajfusy,,,

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Słoniozwisy...

legrooch [ Legend ]
Czochracze Mudżahedina....

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gruchotrzepy.. :oP

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Wy jakies zboki jestescie ?

legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> Ale przypaud! Jak mogłeś!
Fazzie...

legrooch [ Legend ]
Zgodnie z wolą admisia naszego trzeba ignorować Tyranozaury "ignoruj mnie" :P:P:P

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> Przypadkiem mi się skojarzyło ;oPP

legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> szelma i łobuz.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
milczec juz bo zaraz tam porzadek zrobie...spokoj ma byc w morde

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Przynieś lepiej po browarze, a nie okoliczną dzieciarnię straszysz.
s@kur@ [ Pretorianin ]
nudzi wam się panowie, do roboty :P

legrooch [ Legend ]
Pfff... :PPPPP
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Panie majster...cho pan za barak narzedziowy...mam wino:))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Bomba. My świrusy wiemy co dobre :oD
s@kur@ [ Pretorianin ]
legrooch nie pozwalaj sobie, tylko ja moge robić pff :P

legrooch [ Legend ]
Moje Pfff... :PPPPPPP jest z wyższością - duża litera! Pfff.... :PPPPP :>

s@kur@ [ Pretorianin ]
nie umiesz tego robić, pomijając wielką litere to jeszcze trzy f zamiast dwóch -___-
widać że z wawy jesteś burżuju :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
milcz ty nasz wioskowy glupku:PPP
s@kur@ [ Pretorianin ]
nie mów tak do legroocha, przykro mu będzie :(
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
na szczescie legrooch i Paudyn siedza obok mnie za barakiem i wiedza do kogo to pisalem:PP

legrooch [ Legend ]
ILEK ==> wieśniaczka
s@kur@ [ Pretorianin ]
oj <on znowu gada do siebie czy co?> nie wnikam co wy tam robicie, ale moglibyście ciszej stękać :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn jak zwykle mial problem z otwarciem alpagi...ale juz sobie poradzil a co tam na polu slychac??

ginekolog_amator [ Centurion ]
co jest panienki? ktora sie pisze na darmowe badanie ?!

! Mały Byczek Ortograficzny ! [ Chor��y ]
Panienka to może na mój róg wskoczyć!

ginekolog_amator [ Centurion ]
Ilek, Paudyn, legrooch który pierwszy?wskakiwac

s@kur@ [ Pretorianin ]
wy się bawcie, ja to nakręce i puszcze w necie :>
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
amatorszczyzno---->wiesz...ja jestem tolerancyjny...ale anal i kazda inna forma odpada:PP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ginekolog :::> To może winko pomożesz otwierać? :o)PP

ginekolog_amator [ Centurion ]
Paudyn --->pewnie, mam wielki otwieracz

s@kur@ [ Pretorianin ]
czytam sobie "100% dowód że jesteśmy bufonami" i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, głupi ludzie z burakowa :))
ginekolog teraz wiem kim jesteś, poznałam po otwieraczu :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No i własnie o to chodzi, bo czasami szyjka się zatyka i trzeba ją przepchać.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Kobieto, tego wątku nie traktuje się poważnie, zwłaszcza, ze został założony przez krakowiaka, a że ci najchętniej zagazowaliby nas za nic, już dawno przestałem traktować ich poważnie :oP

ginekolog_amator [ Centurion ]
Paudyn---->Ty ją trzymaj a ja będe pchał:P
Sakura---->lepiej sie przyznaj ktora to Ty :P

s@kur@ [ Pretorianin ]
pamietam jak bylam w podstawówce na wycieczce w Krakowie i przewodnik zamiast nas oprowadzać ciągle w kółko powtarzal że zabraliśmy im stolice bezprawnie i że jesteśmy pomiotami szatana, ach te wspomnienia :))

s@kur@ [ Pretorianin ]
ta:

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ginekolo9g :::> Tylko nie rozwal szyjki, bo sobie będzie można facjatę pokaleczyć :oD
s@kur@ :::> Widze, że ten wypad do Kraka odcisnął na Tobie nie lada piętno ;>>

ginekolog_amator [ Centurion ]
Paudyn---> w takim razie napisz ile razy Ty sobie pokaleczyles? :P
Sakura---->czesto go uzywasz? :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ginekolog :::> Sęk w tym, że jeszcze facjata cała... i wolałbym, żeby tak zostało.

s@kur@ [ Pretorianin ]
Paudyn nie wiem o czym mówisz :>
ginekolog, mózgu? zawsze :P

ginekolog_amator [ Centurion ]
Sakura----->a zostalo Ci cos jeszce z niego ?:P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
s@kur@ ::::> Jak to o czym? Wciąż o tym samym ;>

s@kur@ [ Pretorianin ]
zboki!!!
Garbizaur [ CLS ]
Jaka dzisiaj piękna pogoda w naszej ukochanej stolicy. Aż człowiekowi chce się żyć.

ginekolog_amator [ Centurion ]
taak, w ogole przeswieca cos przez ten wasz warszawski smog?:)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jedynie nasza buta i ignorancja.

ginekolog_amator [ Centurion ]
Paudyn---->i wscibskosc zapomniales dodac , nie zagaduj sakury na gygy :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Hehe, a więc jednak moje domysły były słuszne.
Poza tym miast słowka wścbstwo, bardziej pasuje tu ciekawość :oD

s@kur@ [ Pretorianin ]
Paudyn co to jest "miast słowka wścbstwo"? napisz mi ile widzisz monitorów:P
ginekolog a ty to mozesz? :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
s@kur@ ::::> Dwa.
Garbizaur [ CLS ]
Pogoda jest tak piękna, że zachciało mi sie trawkę za domem skosić, co zdaża mi się niezmiernie rzadko.
Aha. Od razu uprzedzam wszelkie pytania. W Warszawie czasami się zdaża, że ktoś ma trawkę za domem. Co więcej, im bardziej jestem arogancki i chamski tym moja trawka jest piękniejsza.

Mazio [ Mr.Offtopic ]
co zajrzę to dostaję tym burakiem i poziomem, i sobie idę...
ostracyzm?
:P
a przecież można uprawiać miłość bliźniego :D

s@kur@ [ Pretorianin ]
Paudyn tylko? to jeszcze sobie walnij :>
Mazio zostań z nami, będziemy się wzajemnie adorować i samouwielbiać :))
Garbizaur [ CLS ]
s@kur@ ---> chcesz adorować Mazia??? Ja bym uważał. Mazio jest nieprzywidywalny.

Mazio [ Mr.Offtopic ]
s@akuro - ale nie będziemy się samogwałcić? :P :>
ja nie wiem, lubię Was poczytać czasem, ale ja nie umiem utrzymywać powagi graniczącej z oziębłością dłużej niż dziesięć milisekund i nie rokuję nadziei na poprawę... :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
s@kur@ :::> Dwa widzę na trzeźwo. Jeden, którego używam i drugi zapasowy w szafce. Jak coś walnę będę widział cztery :>

s@kur@ [ Pretorianin ]
Garbizaur dlatego będzie śmiesznie :)
Mazio a da się samogwałcić w kilka osób?:>
Paudyn widzisz przez drzwi od szafy? <wow>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
s@kur@ :::: Pewnie są otwarte. Tak na marginesie to szkoda, że nie mam rentgena w oczach ;>>

s@kur@ [ Pretorianin ]
Paudyn sprzątaj sprzątaj :P
legrooch [ Legend ]
s@kur@ ==> bujaj się :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Na razie wcinam jajecznicę :oP
Ty s@kur@ lepiej się zacznij make upowac, bo potem nie zdążysz do sklepu po tapetę.

s@kur@ [ Pretorianin ]
legrooch bujaj się razy dwa :P
Paudyn co ty tu robisz, zrobiłeś sobie przerwe? raz dwa wracaj do porzadków :P o tapete sie nie martw, znalazłam ochotnika który pomoże mi wybrac :PP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ale raczej nie pomoże Ci zrobić tej porannej, więc do roboty.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
kurde czego ty znowu takie wrzaski??!! dajcie sie czlowiekowi wyspac w pracy...jeszcze dwa dni a na urlop musze wypoczety jechac...://

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie marudź, tylko wino przynieś.

s@kur@ [ Pretorianin ]
Paudyn poranna tapeta? chyba toaleta, dziekuje juz jestem po :P
Ilek, Paudyn poszukuje pomocy do sprzątania, wydając mu polecenia możesz się relaksować :>

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
taaaa...dzis legroocha kolej!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Już po? Oj, to współczuję wstawania o godzinie 5 rano.

s@kur@ [ Pretorianin ]
Paudyn to że tobie to tyle zajmuje nie znaczy że innym też :PP
legrooch własnie sprzata u Paudyna dlatego się nie odzywa :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
s@kur@ ::::> U mnie się tego nie praktykuje, ale jeśli u Was w domu faceci się tapetują... :o)))))

s@kur@ [ Pretorianin ]
a co jest dziwnego w facecie naklejającym tapete? u mojej babci zawsze faceci to robili :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No wiesz...rzecz gustu :o)))

s@kur@ [ Pretorianin ]
starczy tej przerwy, bierz się do roboty :PP

legrooch [ Legend ]
Nie sprząta u Paudyna, tylko Kici Kici popija :P

legrooch [ Legend ]
ILEK, Paudyn ==> macie coś kosmicznego :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
s@kur@ :::> Masz jakieś wybujałe fantazje :oP
legrooch :::> Dawaj, dziś Twoja kolej.

s@kur@ [ Pretorianin ]
jade po tapete, jak wróce ma tu być porządek :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Kosmos.. właśnie odlatuję... :o)))))
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
to gdzie dzis sie kitramy z winem...gadalem z Henkiem zaopatrzeniowcem...powiedzial ze mozemy zasiasc u niego w Roburze...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mam nadzieję,że ma klimę, bo zapowiada się upalny dzionek.

legrooch [ Legend ]
Wiesiek ściągnął budę z Żuka. Mamy cień.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Blacha się nagrzeje, to miny nam zrzedną :o))))
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
to dobrze ze nagrzeje...czyli po taniosci dzis w upala lepiej klepie:))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Czyli zarówno w kategoriach power, jak i econo, maks.

legrooch [ Legend ]
Ponoć ma Wiesiu coś więcej i się chłodzi w studni!
s@kur@ [ Pretorianin ]
zwariowali @_@

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Portugalia - Grecja w finale... świat stanął na głowie...
legrooch [ Legend ]
Ja tego nie skomentuję.
Jedyna nadzieja że Figo dostanie figę z makiem.
Czesi na prezydenta!

s@kur@ [ Pretorianin ]
mi też szkoda Czechów :(
btw.trzeba odkreślić następnego pana, który dał się złapać :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ale za to te Czeszki!!! Po meczu miałem autentycznie ochotę pocieszyć kilka(naście) z nich :oP

s@kur@ [ Pretorianin ]
...ale one nie miały ochoty :PP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie miałem to ja... biletu do Porto :o))))))

szeregowy_ziemniak [ Chor��y ]
ha ha biedny Paudyn ale Cie ta sakura niszczy na kazdym kroku :>

s@kur@ [ Pretorianin ]
myślałam że dużego otwieracza :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
szeregowy :::> Kurcze, to ile ona ma tych kroków? ;>>
s@kur@ ::::> Myslenie Ci ostatnio nie wychodzi :oPP

s@kur@ [ Pretorianin ]
szeregowy_ziemniak wracaj do ziemi!
btw. jesteś z burakowa? :PPP
Paudyn dobrze że tobie otwieranie wychodzi :P

turbo świnka [ Chor��y ]
bla bla bla
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-02 12:08:24]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O otwieraniu to ty masz jeszcze bledsze pojęcie, niż o przemysleniach ;>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
turbo ::::> Ja na pewno nie... i w sumie nie chcę wiedzieć :o))P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O właśnie!!! Nie przegap sakur@ kolejnej części, ostatnio narzekałaś, ze ja zakładam :o))P

s@kur@ [ Pretorianin ]
Ilek się zgłaszał że założy nastepną
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
dobra...i tak jutro wyjzedzam:PPkiedy mam zakladac??
s@kur@ [ Pretorianin ]
możesz teraz, tylko chcemy coś ładnego :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
lina do nowej:
i mi w niej nie marudzic:))