
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
Stanowisko pracy.
nice :)
https://www.mypce.com/

Karl_o [ APOCALYPSE ]
No niczego sobie tez chce cos takiego w pokoju:) ciekawe ile to kosztuje bo nie moge znalesc ceny:>
Vader [ Senator ]
Kapitalne !! Chyba sobie kupie ! :))

Chochliczek [ Chor��y ]
ok . 2300 $ bez monitora , 3100 $ z monitorem 19 calowym :)

Dukke [ Pretorianin ]
Biore od razu :)

iNkogNitO [ Pretorianin ]
życ nie umierać ....

volvo95 [ Legend ]
Jak wygram w totku to sobie takie kupie :)
goldenSo [ AnomaliA ]
Znakomite
Fulko de Lorche [ Gladiator ]
Moim zdaniem umiejscowienie kolumny jest bezsensowne, dźwięk będzie dobiegał do mnie jakby z tyłka :)

captain_nemo [ Generaďż˝ ]
Fulko +drugie 3000zl inwestujesz w jakies kolumny i masz stereo :)
szagrad [ XIII. STOLETÍ ]
Fajne