GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stanowisko pracy.

03.06.2004
00:35
smile
[1]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

Stanowisko pracy.

nice :)
https://www.mypce.com/

03.06.2004
00:44
smile
[2]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

No niczego sobie tez chce cos takiego w pokoju:) ciekawe ile to kosztuje bo nie moge znalesc ceny:>

03.06.2004
00:52
[3]

Vader [ Senator ]

Kapitalne !! Chyba sobie kupie ! :))

03.06.2004
00:54
smile
[4]

Chochliczek [ Chor��y ]

ok . 2300 $ bez monitora , 3100 $ z monitorem 19 calowym :)

03.06.2004
00:56
smile
[5]

Dukke [ Pretorianin ]

Biore od razu :)

03.06.2004
06:58
smile
[6]

iNkogNitO [ Pretorianin ]

życ nie umierać ....

03.06.2004
07:02
smile
[7]

volvo95 [ Legend ]

Jak wygram w totku to sobie takie kupie :)

03.06.2004
07:02
[8]

goldenSo [ AnomaliA ]

Znakomite

03.06.2004
08:22
[9]

Fulko de Lorche [ Gladiator ]

Moim zdaniem umiejscowienie kolumny jest bezsensowne, dźwięk będzie dobiegał do mnie jakby z tyłka :)

03.06.2004
09:57
smile
[10]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

Fulko +drugie 3000zl inwestujesz w jakies kolumny i masz stereo :)

03.06.2004
10:51
[11]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Fajne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.