QQQromaneq [ Pretorianin ]
MyIE2
w najnowszej wersji tej przegladarki na pasku łacza pojawiła sie z lewej strony ikonka folderu z czerwona gwiazdka - mam pytanie co to jest ? i jak sie tego ewentualnie pozbyc ?
axelek [ Konsul ]
Nacisnij to zoabczysz ze to lista "łączy",
a usunac chyba sie nie da. A co az tak to przeszkadza?
QQQromaneq [ Pretorianin ]
Hmmm ceniłem ten program za to ze mogłem sobie poustawiac tak ja ja chciałem ale widze ze to sie juz zmienia ( na gorsze ) sam chce sobie edytowac łacza i to co mam na pasku - wiec pytanko jak to wyywalic jest aktualne :Drugie pytanie to jak zmienic czcionke w łaczach ( nie pokazuje mi całego opisu linka ) - i jeszcze banalne ale wkurzajace - dlaczego jak pisze tego posta nie mam paska przesuwu okna ( całe sie nie miesci ) aby go wysłac musze właczyc opcje full screen

sapri [ ]
A wie moze ktoś jak zrobić by w MyIE2 ulubione zajmowały 2 lub więcej belek a nie jedną???
Lrypz [ Generaďż˝ ]
sapri ---> MYIE2 Options\Favorites, pierwsza opcja od gory, odhaczyc.
Nawiasem mowiac to chyba nie chcialo sie poszukac, co?

sapri [ ]
Lypryz --- i właśnie tu tkwi problem... bo mam już tak odchaczone od jakiegoś czasu, a to nic nie daje ;(

sapri [ ]
sorry za przekręcenie nicka