GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MyIE2

02.06.2004
23:14
[1]

QQQromaneq [ Pretorianin ]

MyIE2

w najnowszej wersji tej przegladarki na pasku łacza pojawiła sie z lewej strony ikonka folderu z czerwona gwiazdka - mam pytanie co to jest ? i jak sie tego ewentualnie pozbyc ?

02.06.2004
23:22
[2]

axelek [ Konsul ]

Nacisnij to zoabczysz ze to lista "łączy",
a usunac chyba sie nie da. A co az tak to przeszkadza?

02.06.2004
23:31
[3]

QQQromaneq [ Pretorianin ]

Hmmm ceniłem ten program za to ze mogłem sobie poustawiac tak ja ja chciałem ale widze ze to sie juz zmienia ( na gorsze ) sam chce sobie edytowac łacza i to co mam na pasku - wiec pytanko jak to wyywalic jest aktualne :Drugie pytanie to jak zmienic czcionke w łaczach ( nie pokazuje mi całego opisu linka ) - i jeszcze banalne ale wkurzajace - dlaczego jak pisze tego posta nie mam paska przesuwu okna ( całe sie nie miesci ) aby go wysłac musze właczyc opcje full screen

02.06.2004
23:34
smile
[4]

sapri [ ]

A wie moze ktoś jak zrobić by w MyIE2 ulubione zajmowały 2 lub więcej belek a nie jedną???

03.06.2004
00:11
[5]

Lrypz [ Generaďż˝ ]

sapri ---> MYIE2 Options\Favorites, pierwsza opcja od gory, odhaczyc.

Nawiasem mowiac to chyba nie chcialo sie poszukac, co?

03.06.2004
00:25
smile
[6]

sapri [ ]

Lypryz --- i właśnie tu tkwi problem... bo mam już tak odchaczone od jakiegoś czasu, a to nic nie daje ;(

03.06.2004
00:26
smile
[7]

sapri [ ]

sorry za przekręcenie nicka

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.