GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wczoraj sie zareczylem...

02.06.2004
23:08
smile
[1]

boro [ Generał ]

wczoraj sie zareczylem...

.. no wlasnie - jak w tytule - wczoraj (tzn 1 czerwca) zadalem tzw kluczowe pytanie moje kobiecie i uslyszalem w odpowiedzi "TAK"...
no coz... czuje sie szczesliwy, luba tez :) teraz lazi i bawi sie w kolko pierscionkiem zareczynowym...
zawsze sie zastanawialem ile bede mial lat i w ogole jak to bedzie gdy ta chwila nastapi... no i dozylem... niesamowite uczucie... :)

pozdrawiam serdecznie

boro

02.06.2004
23:09
smile
[2]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

gratuluje naiwniaku :P
no to iel masz tych lat w tak pamietnym na cale zycie momencie? :)

02.06.2004
23:10
smile
[3]

Szwaroc [ ]

Super gratuluje :D

Ja tez chce :D

mam 20 lat :/

02.06.2004
23:12
smile
[4]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

boro--> gratuluje :) Jezeli twojn wiek z gg jest prawdziwy to i tak byl najwyzszy czas ;-) Tez planuje taka akcje ale na razie to tylko przygotowania bo bez kilku rzeczy to se ne da :(

02.06.2004
23:12
smile
[5]

boro [ Generał ]

lat to tak za kwilke bede mial 27... i tej naiwnosci nie ma za duzo - znamy sie od ok 3 lat, mieszkamy razem od momentu poznania (razem wynajmowalismy mieszkanie), a jestesmy razem od 1.5 roku....

pozdrawiam
boro

02.06.2004
23:12
smile
[6]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

to ile tych lat masz?

congrats :)

02.06.2004
23:14
[7]

ewelina_m [ secret ]

przesrane życie ;/ jedna osoba na całe życie, ojejku uuuuu niedobrze ;/

02.06.2004
23:15
smile
[8]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

a jak tak piszesz o tym an forum, to znaczy ze wszystkich na wodke zapraszasz? :P

02.06.2004
23:15
smile
[9]

Kune [ TYCHY ]

Czesc Boro kojarzysz?? :>
To gratulacje, z tego co pamietam mieszkasz w USA wiec pytanie: czy to Polka czy Amerykanka badz jest innego pochodzenia?? Co dalej planujesz?? jakies nastepne daty??
Powodzenia i pozdrowienia :)

02.06.2004
23:18
smile
[10]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Gratuluje!!!!
a jeszcze jakos rok temu siedzielismy na lawce i rozmawialismy o takich sprawach....
hihi, jakie to zycie przewrotne:-)
pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoja luba....:-*

02.06.2004
23:19
[11]

boro [ Generał ]

Czesc Kune... :)
polka... z krwi i kosci...
mielismy dlugi weekend, wiec pojechalismy do pln michigan poszlajac sie.. no i szlajajac sie po wydmach (Sleeping Bear Dunes - piekne miejsce) dopuscilem sie oswiadczyn...


pozdrawiam
boro

02.06.2004
23:19
smile
[12]

~~isztar~~ [ Konsul ]

Gratulacje!!!!!!
i powodzenia:)

02.06.2004
23:20
[13]

boro [ Generał ]

sasanka ---> no wlasnie - nigdy nie wiadomo co moze sie w zyciu przydazyc... w koncu jest ono jak pudelko czekoladek... :)

03.06.2004
09:03
smile
[14]

neXus [ Fallen Angel ]

Boro - gratulacje :)))

kiedy opijamy? :))

03.06.2004
09:29
[15]

|kszaq| [ Konsul ]

gratulacje i powodzenia ja to mam przed soba i na razie mi sie nie spieszy

03.06.2004
13:46
smile
[16]

Coy2K [ Veteran ]

ehh dobrze, ze nie ma wiecej takich bab jak ewelina_m ...czlowiek by sie chyba zastrzelił.

03.06.2004
13:52
smile
[17]

matisf [ X ]

gratulacje :)
przyślij nam zdjęcia ly (cza obacczyć coś wybrał;-D) no i z wesela
a jak soul nie będzie parzył to weselną jakoś przemyć :)
jeszcze raz wszystkiego najjjj...

03.06.2004
13:53
smile
[18]

matisf [ X ]

cholera miało być zdjęcia luby :[

03.06.2004
13:53
smile
[19]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

"Tylu fajnych facetow zmarnowalo sie przez kobiety..."

03.06.2004
13:59
[20]

neXus [ Fallen Angel ]

rothon -> hehe poczekamy jak przyjdzie kolej na ciebie :)))

03.06.2004
14:02
[21]

kiowas [ Legend ]

nexus ---> rothon jest jednym z tych fajncyh :))

03.06.2004
14:11
smile
[22]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

neXus--> Dobrze kiowas mowi, ja juz jestem zmarnowany :-)

03.06.2004
19:35
smile
[23]

boro [ Generał ]

dzieki wam wszystkim za zyczenia... data wesela jeszcze nie ustalona (choc mozliwe, ze jeszcze w tym roku sie pobierzemy)... w ogole nie wiem jak sie to wszystko odbedzie... narazie jestesmy zareczeni...
zdjecia narazie wam nie pokaze - jak wywolamy zdjecia z wyjazdu to wstawie tu jakies fajne..

jeszcze raz dzieki
pozdrawiam
boro

03.06.2004
22:03
smile
[24]

neXus [ Fallen Angel ]

kiowas, rothon -> no tak... :D
mnie tez to czeka w najbliższej przyszłości :)

03.06.2004
22:08
smile
[25]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Gratulejszons...
Jak to sie mowi - to po prostu:
"The first day of the rest of your life"

03.06.2004
22:13
smile
[26]

Torax [ Centurion ]

boro ----> Gratulacje yhyhhyyh jestem rok młodszy a od wrzesnia mam żonę po urzędzie a za tydzień po kościele :P:P:P:P:P:P:P:P:P

03.06.2004
22:14
smile
[27]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sam nie wiem, czy gratulować, czy składać kondolencje... ;o)))

03.06.2004
22:15
smile
[28]

boro [ Generał ]

spasiba... spasiba...
dla wachajacych sie przy pytaniu "deklarowac czy nie" moge jak narazie powiedziec - deklarowac: kobieta ma nowa zabawke (jak to pociesznie wyglada, gdy sie non stop bawi pierscionkiem), jest poza tym spokojniejsza o przyszlosc zwiazku.. no i w koncu kiedys trzeba przestac byc kawalerem.. choc to takie fajne...

pozdrawiam
boro

03.06.2004
22:28
smile
[29]

Adamss [ -betting addiction- ]

Gratuluje, gratuluje!

03.06.2004
22:50
[30]

cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]

no no . gratuluje, ciekawe czy aj bede mial podobna sytuacje w zyciu, szczerze to bardzo bym tego chcial, mam na oku pewna kobietke, jest naprawde wyjatkowa, ale chyba jestem niesmialy, chodz ostatnio sobie uswiadamiam ze zycie jest tylko jedno i jest ono krotkie, wiec nei ma sensu marnowac go na rozterki i marudzenie, trza dzialac, wiec chyab wkoncu pogadam z nia .. a moze kiedys i ja zadam jej te pytanie .. no ale to odlegle czasu .. zyczcie szczescia :)

03.06.2004
22:57
smile
[31]

rtomiczek [ Pretorianin ]

Gratulacje!
Tak trzymać!!
P.S. Obyś twoja dziewczyna nie była wiedźmą ... :D:D:D

03.06.2004
23:29
[32]

Anarki [ Demon zła ]

GRATULUJE! :)) mi do tego ejszce daleko :]

04.06.2004
08:17
smile
[33]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Gratulacje !!! <fanfary> :D

04.06.2004
09:18
smile
[34]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Milego pobytu z zona i duzo dzieci :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.