
boro [ Generał ]
wczoraj sie zareczylem...
.. no wlasnie - jak w tytule - wczoraj (tzn 1 czerwca) zadalem tzw kluczowe pytanie moje kobiecie i uslyszalem w odpowiedzi "TAK"...
no coz... czuje sie szczesliwy, luba tez :) teraz lazi i bawi sie w kolko pierscionkiem zareczynowym...
zawsze sie zastanawialem ile bede mial lat i w ogole jak to bedzie gdy ta chwila nastapi... no i dozylem... niesamowite uczucie... :)
pozdrawiam serdecznie
boro

Didier z Rivii [ life 4 sound ]
gratuluje naiwniaku :P
no to iel masz tych lat w tak pamietnym na cale zycie momencie? :)

Szwaroc [ ]
Super gratuluje :D
Ja tez chce :D
mam 20 lat :/

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]
boro--> gratuluje :) Jezeli twojn wiek z gg jest prawdziwy to i tak byl najwyzszy czas ;-) Tez planuje taka akcje ale na razie to tylko przygotowania bo bez kilku rzeczy to se ne da :(

boro [ Generał ]
lat to tak za kwilke bede mial 27... i tej naiwnosci nie ma za duzo - znamy sie od ok 3 lat, mieszkamy razem od momentu poznania (razem wynajmowalismy mieszkanie), a jestesmy razem od 1.5 roku....
pozdrawiam
boro

Cainoor [ Mów mi wuju ]
to ile tych lat masz?
congrats :)
ewelina_m [ secret ]
przesrane życie ;/ jedna osoba na całe życie, ojejku uuuuu niedobrze ;/

Didier z Rivii [ life 4 sound ]
a jak tak piszesz o tym an forum, to znaczy ze wszystkich na wodke zapraszasz? :P

Kune [ TYCHY ]
Czesc Boro kojarzysz?? :>
To gratulacje, z tego co pamietam mieszkasz w USA wiec pytanie: czy to Polka czy Amerykanka badz jest innego pochodzenia?? Co dalej planujesz?? jakies nastepne daty??
Powodzenia i pozdrowienia :)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Gratuluje!!!!
a jeszcze jakos rok temu siedzielismy na lawce i rozmawialismy o takich sprawach....
hihi, jakie to zycie przewrotne:-)
pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoja luba....:-*
boro [ Generał ]
Czesc Kune... :)
polka... z krwi i kosci...
mielismy dlugi weekend, wiec pojechalismy do pln michigan poszlajac sie.. no i szlajajac sie po wydmach (Sleeping Bear Dunes - piekne miejsce) dopuscilem sie oswiadczyn...
pozdrawiam
boro

~~isztar~~ [ Konsul ]
Gratulacje!!!!!!
i powodzenia:)
boro [ Generał ]
sasanka ---> no wlasnie - nigdy nie wiadomo co moze sie w zyciu przydazyc... w koncu jest ono jak pudelko czekoladek... :)

neXus [ Fallen Angel ]
Boro - gratulacje :)))
kiedy opijamy? :))
|kszaq| [ Konsul ]
gratulacje i powodzenia ja to mam przed soba i na razie mi sie nie spieszy

Coy2K [ Veteran ]
ehh dobrze, ze nie ma wiecej takich bab jak ewelina_m ...czlowiek by sie chyba zastrzelił.

matisf [ X ]
gratulacje :)
przyślij nam zdjęcia ly (cza obacczyć coś wybrał;-D) no i z wesela
a jak soul nie będzie parzył to weselną jakoś przemyć :)
jeszcze raz wszystkiego najjjj...

matisf [ X ]
cholera miało być zdjęcia luby :[

rothon [ Malleus Maleficarum ]
"Tylu fajnych facetow zmarnowalo sie przez kobiety..."
neXus [ Fallen Angel ]
rothon -> hehe poczekamy jak przyjdzie kolej na ciebie :)))
kiowas [ Legend ]
nexus ---> rothon jest jednym z tych fajncyh :))

rothon [ Malleus Maleficarum ]
neXus--> Dobrze kiowas mowi, ja juz jestem zmarnowany :-)

boro [ Generał ]
dzieki wam wszystkim za zyczenia... data wesela jeszcze nie ustalona (choc mozliwe, ze jeszcze w tym roku sie pobierzemy)... w ogole nie wiem jak sie to wszystko odbedzie... narazie jestesmy zareczeni...
zdjecia narazie wam nie pokaze - jak wywolamy zdjecia z wyjazdu to wstawie tu jakies fajne..
jeszcze raz dzieki
pozdrawiam
boro

neXus [ Fallen Angel ]
kiowas, rothon -> no tak... :D
mnie tez to czeka w najbliższej przyszłości :)

peeyack [ Weekend Warrior ]
Gratulejszons...
Jak to sie mowi - to po prostu:
"The first day of the rest of your life"

Torax [ Centurion ]
boro ----> Gratulacje yhyhhyyh jestem rok młodszy a od wrzesnia mam żonę po urzędzie a za tydzień po kościele :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Sam nie wiem, czy gratulować, czy składać kondolencje... ;o)))

boro [ Generał ]
spasiba... spasiba...
dla wachajacych sie przy pytaniu "deklarowac czy nie" moge jak narazie powiedziec - deklarowac: kobieta ma nowa zabawke (jak to pociesznie wyglada, gdy sie non stop bawi pierscionkiem), jest poza tym spokojniejsza o przyszlosc zwiazku.. no i w koncu kiedys trzeba przestac byc kawalerem.. choc to takie fajne...
pozdrawiam
boro

Adamss [ -betting addiction- ]
Gratuluje, gratuluje!
cicha woda brzegi rwie ... [ Konsul ]
no no . gratuluje, ciekawe czy aj bede mial podobna sytuacje w zyciu, szczerze to bardzo bym tego chcial, mam na oku pewna kobietke, jest naprawde wyjatkowa, ale chyba jestem niesmialy, chodz ostatnio sobie uswiadamiam ze zycie jest tylko jedno i jest ono krotkie, wiec nei ma sensu marnowac go na rozterki i marudzenie, trza dzialac, wiec chyab wkoncu pogadam z nia .. a moze kiedys i ja zadam jej te pytanie .. no ale to odlegle czasu .. zyczcie szczescia :)

rtomiczek [ Pretorianin ]
Gratulacje!
Tak trzymać!!
P.S. Obyś twoja dziewczyna nie była wiedźmą ... :D:D:D
Anarki [ Demon zła ]
GRATULUJE! :)) mi do tego ejszce daleko :]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Gratulacje !!! <fanfary> :D

Child of Bodom [ Real Madryt ]
Milego pobytu z zona i duzo dzieci :)