
tomirek [ ]
Nie ma to jak polatac po miescie
Jak on to zrobil???????????????

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
yyy......a to jest samochod ?? ............no niezle..........

Click-Tom [ Orange Grove Families ]
ooo fuck :D ale jazzzzzzzzzzzzzda hehehe... też tak można ;)

BarD [ Leningrad Cowboy ]
to mi wyglada na robote Henryka Portiera :)
pozatym jak sie umie to sie ma :)

Tyrone [ Generaďż˝ ]
no i w pizdu...i wyladowal!

Banananan [ Dezerter ]
Tssss... Ten to pierdolnął... :P
kris2000 [ Pretorianin ]
co to ...znak drogowy...?
-=K@kTuUuS=- [ Konsul ]
to byl nasz henryk portier naszczescie wyszedl calo z tego wypadku :)
Dukke [ Pretorianin ]
a ja myslalem ze to jakas flaga hehe :)

Arczens [ Legend ]
tytuł fajny ! :)
Nie ma to jak w leteiej porze mozna ..... sie na dworze
Ciepły wietrzyk w .... dmucha
Mucha lata kołu ucha
LooZ^ [ be free like a bird ]
Hm... To niestety mozliwe, a auto chyba poprostu "gora" wyciagaja... Nie wiem jak to mozliwe, ale w Opolu pewien gowniarz wjechal w swiatla (troche wiekszy srednica niz na tym zdjeciu) i owinal sie wokol slupa... Slup jak stal tak stoi, nie liczac paru plam od zdartego lakieru...
|kszaq| [ Konsul ]
mmuhahaha i doleciał
Paciek [ Centurion ]
CZy to ptak?.... czy to samolot....?...

Vistorante [ teh_pwnerer ]
Są ludzie i parapety...
stanson_ [ sta-N-son ]
niezły lot buhahahahahahah :-))))

cycu2003 [ Senator ]
rzesz ty...

Fett [ Avatar ]
buehehhe 5-elementu sie naoogladął :D:D:D:D
CrazyMan [ Ur-Shak ]
hehe
Emsi [ Generaďż˝ ]
a moze to efekt jakiejś wichury, czy huraganu, która wyrzuciał auto na latarnię?