GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie ma to jak polatac po miescie

02.06.2004
22:41
smile
[1]

tomirek [ ]

Nie ma to jak polatac po miescie

Jak on to zrobil???????????????

02.06.2004
22:44
smile
[2]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

yyy......a to jest samochod ?? ............no niezle..........

02.06.2004
23:20
smile
[3]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

ooo fuck :D ale jazzzzzzzzzzzzzda hehehe... też tak można ;)

02.06.2004
23:22
smile
[4]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

to mi wyglada na robote Henryka Portiera :)

pozatym jak sie umie to sie ma :)

02.06.2004
23:26
smile
[5]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

no i w pizdu...i wyladowal!

02.06.2004
23:29
smile
[6]

Banananan [ Dezerter ]

Tssss... Ten to pierdolnął... :P

02.06.2004
23:32
[7]

kris2000 [ Pretorianin ]

co to ...znak drogowy...?

02.06.2004
23:53
[8]

-=K@kTuUuS=- [ Konsul ]


to byl nasz henryk portier naszczescie wyszedl calo z tego wypadku :)

02.06.2004
23:53
[9]

Dukke [ Pretorianin ]

a ja myslalem ze to jakas flaga hehe :)

03.06.2004
00:43
smile
[10]

Arczens [ Legend ]

tytuł fajny ! :)

Nie ma to jak w leteiej porze mozna ..... sie na dworze
Ciepły wietrzyk w .... dmucha
Mucha lata kołu ucha

03.06.2004
01:14
[11]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Hm... To niestety mozliwe, a auto chyba poprostu "gora" wyciagaja... Nie wiem jak to mozliwe, ale w Opolu pewien gowniarz wjechal w swiatla (troche wiekszy srednica niz na tym zdjeciu) i owinal sie wokol slupa... Slup jak stal tak stoi, nie liczac paru plam od zdartego lakieru...

03.06.2004
07:20
[12]

|kszaq| [ Konsul ]

mmuhahaha i doleciał

03.06.2004
08:25
[13]

Paciek [ Centurion ]

CZy to ptak?.... czy to samolot....?...

03.06.2004
09:05
smile
[14]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Są ludzie i parapety...

03.06.2004
09:31
[15]

stanson_ [ sta-N-son ]

niezły lot buhahahahahahah :-))))

03.06.2004
14:06
smile
[16]

cycu2003 [ Senator ]

rzesz ty...

03.06.2004
14:29
smile
[17]

Fett [ Avatar ]

buehehhe 5-elementu sie naoogladął :D:D:D:D

03.06.2004
14:39
[18]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

hehe

03.06.2004
14:41
[19]

Emsi [ Generaďż˝ ]

a moze to efekt jakiejś wichury, czy huraganu, która wyrzuciał auto na latarnię?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.