
^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Mam marynarke! :)
Jak zapewnie większość z Was wie, w Poznaniu na Starym Rynku jest impreza z okazji Pucharu zdobytego przez Lecha :) Piłkarze z Ratusza rzucali krawaty,marynarki i ... moja siostra złapała jedną marynarkę! :D:D:D Oczywiscie jak to siostra ;) przyniosła ją do domu i dała mi :D Mimo iż nie lubię piłki nożnej, to wiem że wiele osób by chciało mieć taką, a ja stałem się jednym z tych szczęśliwców! :D
Zalożylem ten wątek bo muszę się podzielić moim (jak i siostry ;) szczęsciem :D
Link dla tych co niedowierzają:
o^scar^^ [ GRWD ]
heh, ja juz swoja marynarke mam, ale jak wpadłem na ten wątek to pierwsze myśle co tu pisze "Mam mandarynke! :)" ?? heh a tu pisze marynarke:]
Jam Jest Pawian [ Pretorianin ]
Masz naprawqde duze szczescie, ja tam bylem i niestety marynarka do mnie nie doleciala :(
Ale była juz blisko, tylko ktos ja zgarna :(
GRATULACJE
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
sprzedaj na allegro
N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
^JUNKERS^ ---> to masz szczescie a raczje siostra moja dziewczyna tez tam byla lae nawet krawata mi nie zalatwila ;)))
ja niestety musialem byc wtedy w znienawidzonej pracy :(((
nurzyk---> taka marynarka to skarb dla kazdego kibica a ty wyjezdzasz z alegro
JihaaD [ Loża Szyderców ]
Przerob ja na swoj rozmiar i nos:D
MadBomber [ Chor��y ]
EEE jak byscie mieli marynaki Wislakow... A tak to tylko zawracacie glowe

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Hyhy marynarka jest akurat na mnie :D Ale pachnie perfumami nieziemsko Oo

piokos [ ]
pff.... Ja w szafie mam 3 garnitury. :)
[edition
^JUNKERS^ ===> jesteś fetyszystą ??? ;-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 08:54:09]

bebzoon [ bucydonna ]
gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!
szkoda, ze nie rzucił przepoconej koszulki, co ???
|kszaq| [ Konsul ]
no gratulacje wielka zdobycz wielu by sie o nia zabiło
Sir klesk [ Sazillon ]
1. Super kategoria watku :)
2. Dlaczego wszyscy sie chwala?! "Znmalazlem 100zl!", "Mam marynakrke!" "Zareczylem sie!" no ja rozumiem, ze ludzi sie ciesza, ale troche na luz

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Hyhy nie jestem fetyszystom :D
Sir Klesk ->
ad.1) W końcu ma to związek ze sportem :P
ad.2) Widocznie był taki szczęsliwy dzień :D

Sir klesk [ Sazillon ]
Taaa szczesliwy...
1. Niewyspalem sie
2. Mam dzisiaj klasowke z matmy i z chemii
3. Bede musial odpowiadac z "Trenu V", ktorego musialem sie nauczyc na pamiec
4. Do domu wracam po 16
5. Najprawdopodobniej zalatwie obiad i lekcje do 20 :|
i koniec szczesliwego dnia ;(
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 09:54:11]

ICE7 [ Konsul ]
tak z ciekawości... jak taka marynarka wygląda ? :|... jak każda inna ?... czy czymś sie charakteryzuje ? bo z tego co widze to mowa o jakiejś piłkarskiej... a przyznam ze pierwsze słysze o takiej