GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam marynarke! :)

02.06.2004
21:44
smile
[1]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Mam marynarke! :)

Jak zapewnie większość z Was wie, w Poznaniu na Starym Rynku jest impreza z okazji Pucharu zdobytego przez Lecha :) Piłkarze z Ratusza rzucali krawaty,marynarki i ... moja siostra złapała jedną marynarkę! :D:D:D Oczywiscie jak to siostra ;) przyniosła ją do domu i dała mi :D Mimo iż nie lubię piłki nożnej, to wiem że wiele osób by chciało mieć taką, a ja stałem się jednym z tych szczęśliwców! :D
Zalożylem ten wątek bo muszę się podzielić moim (jak i siostry ;) szczęsciem :D
Link dla tych co niedowierzają:

02.06.2004
21:48
[2]

o^scar^^ [ GRWD ]

heh, ja juz swoja marynarke mam, ale jak wpadłem na ten wątek to pierwsze myśle co tu pisze "Mam mandarynke! :)" ?? heh a tu pisze marynarke:]

02.06.2004
21:57
[3]

Jam Jest Pawian [ Pretorianin ]

Masz naprawqde duze szczescie, ja tam bylem i niestety marynarka do mnie nie doleciala :(
Ale była juz blisko, tylko ktos ja zgarna :(

GRATULACJE

02.06.2004
22:02
[4]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

sprzedaj na allegro

02.06.2004
23:28
[5]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

^JUNKERS^ ---> to masz szczescie a raczje siostra moja dziewczyna tez tam byla lae nawet krawata mi nie zalatwila ;)))

ja niestety musialem byc wtedy w znienawidzonej pracy :(((

nurzyk---> taka marynarka to skarb dla kazdego kibica a ty wyjezdzasz z alegro

02.06.2004
23:48
[6]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Przerob ja na swoj rozmiar i nos:D

03.06.2004
03:53
[7]

MadBomber [ Chor��y ]

EEE jak byscie mieli marynaki Wislakow... A tak to tylko zawracacie glowe

03.06.2004
08:15
smile
[8]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Hyhy marynarka jest akurat na mnie :D Ale pachnie perfumami nieziemsko Oo

03.06.2004
08:54
smile
[9]

piokos [ ]

pff.... Ja w szafie mam 3 garnitury. :)

[edition›

^JUNKERS^ ===> jesteś fetyszystą ??? ;-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 08:54:09]

03.06.2004
09:23
smile
[10]

bebzoon [ bucydonna ]

gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!
szkoda, ze nie rzucił przepoconej koszulki, co ???

03.06.2004
09:28
[11]

|kszaq| [ Konsul ]

no gratulacje wielka zdobycz wielu by sie o nia zabiło

03.06.2004
09:37
[12]

Sir klesk [ Sazillon ]

1. Super kategoria watku :)
2. Dlaczego wszyscy sie chwala?! "Znmalazlem 100zl!", "Mam marynakrke!" "Zareczylem sie!" no ja rozumiem, ze ludzi sie ciesza, ale troche na luz

03.06.2004
09:49
smile
[13]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Hyhy nie jestem fetyszystom :D
Sir Klesk ->
ad.1) W końcu ma to związek ze sportem :P
ad.2) Widocznie był taki szczęsliwy dzień :D

03.06.2004
09:54
smile
[14]

Sir klesk [ Sazillon ]

Taaa szczesliwy...
1. Niewyspalem sie
2. Mam dzisiaj klasowke z matmy i z chemii
3. Bede musial odpowiadac z "Trenu V", ktorego musialem sie nauczyc na pamiec
4. Do domu wracam po 16
5. Najprawdopodobniej zalatwie obiad i lekcje do 20 :|

i koniec szczesliwego dnia ;(

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 09:54:11]

03.06.2004
11:53
smile
[15]

ICE7 [ Konsul ]

tak z ciekawości... jak taka marynarka wygląda ? :|... jak każda inna ?... czy czymś sie charakteryzuje ? bo z tego co widze to mowa o jakiejś piłkarskiej... a przyznam ze pierwsze słysze o takiej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.