GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

potrzebuje programu

02.06.2004
20:52
[1]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

potrzebuje programu

potrzebuje programy do zarzadzania partycjami linuxowymi z poziomy windows. gdzies taki widzialem ale juz nie pamietam i niemoge sobie przypomniec gdzie.
wiel tylko ze to byl maly programik co zarzadzal i partycjami windowsowymi )fat16,32,ntfs) jak i lunuxowymi. a po to mi on bo zniklo mi 3gb dysku, i domyslam ze ze to wlasnie niewidzialna partycja linuxa. wczesniej mialem ale wywalilem ale chba smieci zostaly.

02.06.2004
20:56
[2]

tygrysek [ behemot ]

partition magic widzi wszystko

02.06.2004
21:07
[3]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

moze tak.ale kiedys chcialem go uzywac ale przy wlaczaniu sie ciagle wywalal mi komunikat ze powylaczaj wsztkie procesy(tak i robilem) i wieszal kompa.

wiec chala to.

02.06.2004
21:26
smile
[4]

mycha921 [ N-Gage QD ]

a może partion magic 8 pomoże ???

04.06.2004
00:47
[5]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

no spoko roskminilem juz jak to dziala :)

umnie dziala w T.awaryjnym :). wiec PM 8 mam demo :( wiec moge sopie nic nie zrobic. moze jakis triala ?? co pozwala wszystko zrobic,ale z 30 dniowym licznikiem ??
spolszczenie mam wiec jest...raczej bedzie ok.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.