
Ward [ Generaďż˝ ]
Alien vs Predator2 Primal Hunt- co to jest ??
dostałem płytę z dodatkiem (?) do tej świetnej gry w którą grałem kiedyś.
Grę ma jakiś mój znajomek bo przestałem w to grać dawno i nie wiem czy zawracać mu głowę tym by ją (wreszcie) oddał. Zanim odzyskam swojego AvsP2 zapytam tych co się z tym spotkali -
co to za dodatek, co zawiera i co zmienia w grze ??
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
dodaje troche rzeczy, m.in. nowa kampanie singleplayer, wymaga AvP2 do dzialania, a tak w ogole to zapraszam Cie do mojej recenzji :-)

Ward [ Generaďż˝ ]
nowa kampania - ale kim ? Jakieś nowe bronie, postaci ? Utrudnia grę może ?
Wiem że dodatek wymaga gry , właśnie to sprawdziłem :->
i o jakiej recce piszesz? Bo nie mam gol maxów i innych bajerów.
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
o mojej recce, ktora jest na GOL-u :-)

Ward [ Generaďż˝ ]
gol jest wielki ;->
poproszę o link

Ward [ Generaďż˝ ]
daj może jakieś zdawkowe info bo mnie zainteresowała a tyle sobie poczytałem o grze :
Minęło 14 dni od daty opublikowania tego materiału na serwisie GRY-OnLine,
obecnie jest on dostępny w całości tylko dla posiadaczy Abonamentów GRY-OnLine.
eeh

ashia [ Pretorianin ]
dodatek ten nie wnosi w zasadzie nic nowego jeśli chodzi o single player (w multi nie wiem). AvP2 miał fajny klimat i to przykuwało do monitora, dodatek to bezmyślna rąbanina we wszystkie strony, osobiście nie polecam zgroza

Milka^_^ [ Potępieniec ]
W tym primalu to chyba radar był 360 sopniowy czyli do bani :|

Ewa Dżyzga [ Konsul ]
no kurcze nie grałem:(
PS.Właśnie kończę kampanię Predatora w AvP2,po raz kolejny....
Milka^_^ [ Potępieniec ]
To skończ reszte. Ja przeszłem kilka kampanii po kilka razy
Vegetan [ Leń ]
Dochodzi nowa postać:
Alien wykluty z ciała Predatora, tyle wiem aha i akcja dzieje się chyba 200 lat wcześniej.

yautja [ Generaďż˝ ]
Akcja Primal Hunt rozgrywa się przed wydarzeniami z AvsP2, ale jest to kilkanascie dni, a nie 200 lat :P (a tak poza tym nie wnosi nic nowego co byloby warte uwagi i ma pelno bugów - nie polecam)...
Ward [ Generaďż˝ ]
no to ile - 200 , 500 lat czy kilkanaście dni ? To wynikać będzie jasno z fabuły gry ?
zresztą zaraz się dowiem bo instaluje się druga płyta , ciekawe na ile wieczorków to jest zabawa ;->
chyba nie będę tego słuchał przez słuchawki bo znowu dostanę stanu przedzawałowego - wspomnienia mam kapitalne jeśli chodzi o klimat tej gry!
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Primal Hunt? Skonczysz w jedna nocke. 2-3 godziny max.

Ewa Dżyzga [ Konsul ]
Milka--->no ja też,tylko tak się napisało...
stanson_ [ sta-N-son ]
z tego co pamietam to ten dodatek zbieral bardzo slabe recenzje, podobno kompletnie nie ma klimatu, sama siekanina do setek obcych, itp, itd

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Ale dla osób uwielbiających AvP to pozycja zapewne obowiązkowa! Niestety,mi ta gierka nie przypadła do gustu, sam Engine mnie zraził ...

Ward [ Generaďż˝ ]
no fajna gierka, jestem zadowolony !
i wystarcza na więcej niż 3 godziny bo znowu do niej siadam ;->
wiem ze to niegodne prawdziwego gracza...ale jakiś kod na ammo zna ktoś ?