GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Alien vs Predator2 Primal Hunt- co to jest ??

02.06.2004
18:06
smile
[1]

Ward [ Generaďż˝ ]

Alien vs Predator2 Primal Hunt- co to jest ??

dostałem płytę z dodatkiem (?) do tej świetnej gry w którą grałem kiedyś.
Grę ma jakiś mój znajomek bo przestałem w to grać dawno i nie wiem czy zawracać mu głowę tym by ją (wreszcie) oddał. Zanim odzyskam swojego AvsP2 zapytam tych co się z tym spotkali -
co to za dodatek, co zawiera i co zmienia w grze ??

02.06.2004
18:10
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

dodaje troche rzeczy, m.in. nowa kampanie singleplayer, wymaga AvP2 do dzialania, a tak w ogole to zapraszam Cie do mojej recenzji :-)

02.06.2004
18:18
smile
[3]

Ward [ Generaďż˝ ]

nowa kampania - ale kim ? Jakieś nowe bronie, postaci ? Utrudnia grę może ?
Wiem że dodatek wymaga gry , właśnie to sprawdziłem :->
i o jakiej recce piszesz? Bo nie mam gol maxów i innych bajerów.

02.06.2004
18:20
[4]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

o mojej recce, ktora jest na GOL-u :-)

02.06.2004
18:21
smile
[5]

Ward [ Generaďż˝ ]

gol jest wielki ;->

poproszę o link

02.06.2004
18:31
smile
[6]

Ward [ Generaďż˝ ]

daj może jakieś zdawkowe info bo mnie zainteresowała a tyle sobie poczytałem o grze :

Minęło 14 dni od daty opublikowania tego materiału na serwisie GRY-OnLine,
obecnie jest on dostępny w całości tylko dla posiadaczy Abonamentów GRY-OnLine.

eeh

02.06.2004
19:11
smile
[7]

ashia [ Pretorianin ]

dodatek ten nie wnosi w zasadzie nic nowego jeśli chodzi o single player (w multi nie wiem). AvP2 miał fajny klimat i to przykuwało do monitora, dodatek to bezmyślna rąbanina we wszystkie strony, osobiście nie polecam zgroza

02.06.2004
19:12
smile
[8]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

W tym primalu to chyba radar był 360 sopniowy czyli do bani :|

02.06.2004
19:19
smile
[9]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


no kurcze nie grałem:(


PS.Właśnie kończę kampanię Predatora w AvP2,po raz kolejny....

02.06.2004
19:20
[10]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

To skończ reszte. Ja przeszłem kilka kampanii po kilka razy

02.06.2004
19:35
[11]

Vegetan [ Leń ]

Dochodzi nowa postać:
Alien wykluty z ciała Predatora, tyle wiem aha i akcja dzieje się chyba 200 lat wcześniej.

02.06.2004
21:03
smile
[12]

yautja [ Generaďż˝ ]

Akcja Primal Hunt rozgrywa się przed wydarzeniami z AvsP2, ale jest to kilkanascie dni, a nie 200 lat :P (a tak poza tym nie wnosi nic nowego co byloby warte uwagi i ma pelno bugów - nie polecam)...

02.06.2004
22:30
[13]

Ward [ Generaďż˝ ]

no to ile - 200 , 500 lat czy kilkanaście dni ? To wynikać będzie jasno z fabuły gry ?
zresztą zaraz się dowiem bo instaluje się druga płyta , ciekawe na ile wieczorków to jest zabawa ;->
chyba nie będę tego słuchał przez słuchawki bo znowu dostanę stanu przedzawałowego - wspomnienia mam kapitalne jeśli chodzi o klimat tej gry!

02.06.2004
23:59
[14]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Primal Hunt? Skonczysz w jedna nocke. 2-3 godziny max.

03.06.2004
00:28
smile
[15]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


Milka--->no ja też,tylko tak się napisało...

03.06.2004
09:44
[16]

stanson_ [ sta-N-son ]

z tego co pamietam to ten dodatek zbieral bardzo slabe recenzje, podobno kompletnie nie ma klimatu, sama siekanina do setek obcych, itp, itd

03.06.2004
09:51
smile
[17]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Ale dla osób uwielbiających AvP to pozycja zapewne obowiązkowa! Niestety,mi ta gierka nie przypadła do gustu, sam Engine mnie zraził ...

03.06.2004
17:36
smile
[18]

Ward [ Generaďż˝ ]

no fajna gierka, jestem zadowolony !
i wystarcza na więcej niż 3 godziny bo znowu do niej siadam ;->
wiem ze to niegodne prawdziwego gracza...ale jakiś kod na ammo zna ktoś ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.