GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pieśnidła kibolskie.

02.06.2004
18:03
smile
[1]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Pieśnidła kibolskie.

Zainspirowany postem jednej z Bojowniczek na JM postanowilem tez sie posmiac i pospiewac sobie radosna tworczosc kibolska. Znalazlem kilka tekstow w sieci. Kwestia taka, ze nie wiem na jaka to melodie wszystko leci, a to skutecznie utrudnia pospiewanie. Jakby co, to poprosze o swoje ulubione hiciory boiskowe wraz z podaniem melodii ludowej, na jakie owo dzielo napisano. Jedna melodie znam. Moturu:

Nie szumcie wierzby nam
Z żalu co serce rwie
Nie płacz Motorze mój
Bo Lublin zawsze z tobą jest.
Za rok, a może dwa
Motorek mistrza ma
Za rok a może trzy
Puchar Europy w rękach twych


Łooooo matkoooo *ryczy ze smiechu*

02.06.2004
18:06
smile
[2]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Albo to:

O Mój eRkaesie nie zdradzę cię, x2
Inni cię zdradzili, tobą pogardzili ale ja nie, x2
A jak mi ktoś powie lubelski psie, x2
Złapię za cegłówkę rozp*****lę główkę i skończy się x2


Hahahahaha


02.06.2004
18:17
[3]

EwUnIa_kR [ Legend ]

"Jak długo na Wawelu" - Hymn Wisły

Jak długo na Wawelu,
Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Wisła,
Zwyciężać będzie wciąż.
Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród
Zwycięży nasza Wisła, bo to Krakowski klub (Bis)
Wierny swojej drużynie,
znów przyjdę na jej mecz,
i smutek z serca zginie,
troski odejdą precz.
Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród
Zwycięży nasza Wisła, bo to Krakowski klub (Bis)
Zwycięży Gwiazda Biała,
Nasza Wiślacka brać,
Zasługa to niemała,
Tych co umieją grać.
Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród
Zwycięży nasza Wisła, bo to Krakowski klub (Bis)
Nawet jeśli przegrywasz,
To musi krótko trwać,
Bo mistrza ten zdobywa,
który potrafi grać.
Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród
Zwycięży nasza Wisła, bo to Krakowski klub (Bis)





"Wisełko wygraj mecz"

Wisełko wygraj mecz,
Królowo Polskich rzek
Ty musisz wygrać mecz,
Ten ważny mecz. (Bis)





"Ole - Super Wisełka"

Wisła - znowu dzisiaj gra.
Wisła - serce moje ma.
Wisła - dzisiaj wygra mecz.
Wisła - najwspanialsza jest (Bis)
Ole - Super Wisełka
Ole - Wisełka Kraków
Ole - Super Wisełka
Ole - Wisełka Kraków (Bis)





"Wisełka Gol"

Wisełka gol, Wisełka gol,
Wisełka gol, gol, gol, gol, gol.
Jak dalej będziesz grał,
To mistrza Polski będziesz miał.
Wisełka T, Wisełka S
Wisełka Kraków - nasz TS
Jak dalej będziesz grał,
To mistrza Polski będziesz miał.





"Biała Gwiazda"

Biała Gwiazda na niebie się mieni,
Tak powstaje Wisły znak.
Jej kibice są niezwyciężeni,
Boi się nas cały świat.
Boją się nas kibice angielscy,
Boją się nas fani holenderscy.
Hej Wisełko, Wisełko, Wisełko,
Tyś najlepsza w świecie jest.
Płonie ognisko na Łazienkowskiej,
Stadion Legii pali się.
Legia płonie i nigdy nie zgaśnie,
Kibice Wisły cieszą się.
Cieszą się bo to oni podpalili,
Całą Legię doszczętnie zniszczyli.
Hej Wisełko, Wisełko, Wisełko,
Tyś najlepsza w świecie jest.





"Moja jedyna miłość"

Moja jedyna miłość - to Wisełka
i my jesteśmy z Tobą,
Klubie, Klubie, Klubie ty nasz,
Wisełko ma.
Pokaż całemu światu, jak w piłkę grasz,
Wisło, Wisło, Wisło, Wisło,
Klubie Ty nasz,
Wisełko ma.





"Wczoraj obiecałaś mi"

Wczoraj obiecałaś mi na pewno,
że trzy punkty dzisiaj będą,
Więc wygraj Wisło mecz.
Nasza, nasza wiara niezachwiana,
Bo jest w Tobie zakochana,
I my ufamy Ci.
Hej, Hej Wisełko,
Ukochana ma drużyno,
Wygrała byś ten mecz,
Ten ważny mecz. (Bis)





"Czy wygrywasz czy nie."

Czy wygrywasz czy nie,
Zawsze ja kocham Cię.
W sercu moim Wisła,
i na dobre i na złe.
Czy wygrywasz czy nie,
Zawsze ja kocham Cię.
W sercu moim TS,
i na dobre i na złe.





"Na dworze jest mrok"

Na dworze jest mrok, w tramwaju jest tłok,
kibice na Wisłę jadą.
Wtem nagle ktoś wstał - zaśpiewam ja wam
o Wiśle mej ukochanej.
Hej nasz TS,
Do Boju Wisełka Kraków.
Dwie bramki Żurawski,
Dwie bramki Frankowski,
i Wisła jest mistrzem Polski. (Bis)





"Wisła to jest potęga !"

Wisła - to jest potęga !
Wisła - najlepsza jest !
Wisła - trzeba szanować !
Wisłę - ten nasz TS !
Wisła - to nasza miłość !
Wisła - wspaniała jest !
Wisłę - kochamy wszyscy !
Wisła - ten nasz TS !
Wisła - ma dziś koronę !
Wisła - mistrzynią jest !
Wisłę - podziwia Polska !
Wisłę - ten nasz TS !

02.06.2004
18:20
[4]

EwUnIa_kR [ Legend ]


"W naszym mieście na Reymonta"

W naszym mieście na Reymonta,
Gdzie najlepsza wiara jest.
Ukochana jest drużyna,
Co się Wisła Kraków zwie.
Nasz TS
Każdy dziś wie co to jest.
Dziś w Krakowie radość wielka,
Bo Wisełka nasza gra.
Jak tak dalej dobrze pójdzie,
To na wiosnę mistrza ma.
Nasz TS
Każdy dziś wie co to jest.
W wolnym mieście Gdańsku,
Gdzie korona w herbie jest.
Mamy swego brata,
Który zwie się BKS.
BKS
Przyjacielem Wisły jest.
I nad Odrą we Wrocławiu
Gdzie orzełek w herbie jest.
Mamy swego brata,
Który zwie się WKS.
WKS
Pprzyjacielem Wisły jest.

"Po burzy słońce"

Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

"Wisło ty ma"

Wisło ty ma, Wisło ty ma,
Pokaż światu jak się w piłkę gra,
Niech Cię cała Polska zna.
Wygraj ten mecz, wygraj ten mecz,
Wtedy znów trzy punkty będziesz mieć,
My będziemy cieszyć się.

"Krakowska Wisła"

Jest w Polsce taki jeden klub,
Klub Wielki i Wspaniały
Siedzibę dał mu Kraka gród,
Odwagę orzeł biały
Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma,
Krakowska Wisła to nasz klub,
Potężny i wspaniały,
Siedzibę dał mu Kraka gród,
A w herbie gwiazdę białą.
Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Niech świeci gwiazda twa, niech świeci gwiazda twa.
Wisła - królowa polskich rzek,
Dała Ci imię swoje,
Losów piłkarskich zmieniaj bieg,
Zwycięskie staczaj boje.
Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma,
Drogą zwycięstwa prowadź nas,
Poprzez stadiony świata,
Gwiazdy polarnej przyćmi blask,
Wielkości twej poświata.
Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Niech świeci gwiazda twa, niech świeci gwiazda twa.
Zagrzmiał Zygmunta stary dzwon,
Wygrała Wisła nasza,
Jego dostojny dumny ton,
Zwycięstwo nam ogłasza,
Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma,
Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary
Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Niech żyje armia twa, niech żyje armia twa.

"Płynie Wisła płynie"

Płynie Wisła płynie,
Po polskiej krainie, po polskiej krainie,
Zobaczyła Kraków, nigdy go nie minie
Zobaczyła Kraków, nigdy go nie minie
Zobaczyła Kraków
Wnet go pokochała, wnet go pokochała
I wstęgą miłości wokół opasała,
I wstęgą miłości wokół opasała,
Jest tysiące klubów
W sukcesy bogatych, W sukcesy bogatych,
Ale my Wisełkę najbardziej kochamy,
Ale my Wisełkę najbardziej kochamy,
I pójdziemy za nią
Aż na koniec świata, aż na koniec świata.
Nikt nam nie podskoczy, pójdziem jak za brata
Nikt nam nie podskoczy, pójdziem jak za brata
Jeśli ktoś by honor
Wisełki chciał splamić, Wisełki chciał splamić.
My go w pył zmiażdżymy, nie zważając na nic,
My go w pył zmiażdżymy, nie zważając na nic,
Świeć więc Biała Gwiazdo
Blaskiem doskonałym, blaskiem doskonałym
Twoja Armia czuwa, skrzywdzić Cię nie damy,
Twoja Armia czuwa, skrzywdzić Cię nie damy,

"Już od rana"

Już od rana pod kasami tłumy się zbierają.
Każdy pyta: "Co się dzieje ?" - to Wiślacy grają.
Idź Wisełko w górę idź,
Bierz trzy punkty naraz.
Mistrzem Polski musisz być
i zagrać w pucharach. (Bis)
Na stadionie są kibice wierni i oddani,
A piłkarze Białej Gwiazdy są niepokonani.
Idź Wisłeko w górę idź,
Bierz trzy punkty naraz.
Mistrzem Polski musisz być
i zagrać w pucharach. (Bis)

"Chłopcy z Reymonta"

Ojczyzna - Polska, Miasto - Kraków
Niech żyją nam tysiące lat
Wraz z nimi, w blasku Białej Gwiazdy -
Kochana nasza Wisełka
My chłopcy z Reymonta
Zna nas cała Polska
Za Wisłę, za nasz TS
Pójdziemy aż po życia kres.
Boi się nas Legia Warszawa,
Boi się nas Chorzowski Ruch.
Bo nasza Wisła to jest sława,
Za nią pójdziemy w każdy bój.
Armia Białej Gwiazdy,
nią się liczy każdy.
honoru Wisły i Krakowa
strzeże ta sławna brygada
Boi się nas gumiorski Hutnik,
Boją się nas żydowskie psy.
Bo nasza armia to potęga
Bo my jesteśmy najlepsi.
My chłopcy z Reymonta
Zna nas cała Polska
Za Wisłę, za nasz TS
Pójdziemy aż po życia kres.

"Kiedy nasza Wisła gra"

Kiedy nasza Wisła gra,
to każdemu radę da.
Kiedy my jesteśmy z nią,
to trzy punkty pewne są.
W górę gwiazda - nasza Wisła gra,
Nasza Wisła gra, Nasza Wisła gra.
La, la, la, la, la, la, la .......
Biała Gwiazdo świeć"

Biała Gwiazdo - świeć daleko stąd,
Świeć daleko, poprzez cały ląd.
Powiedz wszystkim, że Wisełka ma
Jest najlepsza i najwspanialsza. (Bis)

"Na prawo most"

Na prawo most, na lewo most,
A dołem Wisła płynie.
Tu jeden gol, tam drugi gol,
Zwycięstwo nas nie minie.
Gdy piłkarze Wisełki strzelają,
To kibice z Reymonta śpiewają.
Tu jeden gol, tam drugi gol,
Zwycięstwo nas nie minie.

"O Tobie Wisło"

O Tobie Wisło tylko marzę, o Tobie Wisło tylko śnię,
chciałbym całować gwiazdę twoją i głośno krzyczeć: Kocham Cię.
Od dawna w Tobie zakochany, po dzień dzisiejszy kocham Cię,
Na zawsze wierny i oddany, będę gorąco kochał Cię.
I nic nas nigdy nie rozdzieli, tak wielka miłość łączy nas,
Pójdę za Tobą Wisło droga, Tobie poświęcę każdy czas.
O Tobie Wisło tylko marzę, o Tobie Wisło tylko śnię,
chciałbym wciąż nosić barwy twoje, niebiesko-biało-czerwone.
Od dawna w Tobie zakochany, po dzień dzisiejszy kocham Cię,
Na zawsze wierny i oddany, będę gorąco kochał Cię.
I nic nas nigdy nie rozdzieli, tak wielka miłość łączy nas,
Pójdę za Tobą Wisło droga, Tobie poświęcę każdy czas.
O Tobie Wisło tylko marzę, o Tobie Wisło tylko śnię,
chciałbym Cię zawsze dopingować, podziwiać Twoją piękną grę.
Od dawna w Tobie zakochany, po dzień dzisiejszy kocham Cię,
Na zawsze wierny i oddany, będę gorąco kochał Cię.
I nic nas nigdy nie rozdzieli, tak wielka miłość łączy nas,
Pójdę za Tobą Wisło droga, Tobie poświęcę każdy czas.
O Tobie Wisło tylko marzę, o Tobie Wisło tylko śnię,
zdobądź mistrzostwo upragnione, niech cały Kraków cieszy się.
Od dawna w Tobie zakochany, po dzień dzisiejszy kocham Cię,
Na zawsze wierny i oddany, będę gorąco kochał Cię.
I nic nas nigdy nie rozdzieli, tak wielka miłość łączy nas,
Pójdę za Tobą Wisło droga, Tobie poświęcę każdy czas.

"Chłopcy Krakowiacy"

Abośmy to jacy tacy, jacy tacy, jacy tacy,
Chłopcy krakowiacy, z Reymonta Wiślacy,
Czerwony szaliczek, niebieska wstążeczka
i biała gwiazdeczka.
La, la, la, la, la, la
La, la, la, la, la, la .....
Abośmy to jacy tacy, jacy tacy, jacy tacy,
Chłopcy krakowiacy, z Reymonta Wiślacy,
Czerwony szaliczek, niebieska wstążeczka
i biała gwiazdeczka ....... do tego flaszeczka.
La, la, la, la, la, la
La, la, la, la, la, la .....

"Wszystko Tobie"

Wszystko Tobie Wisło ukochana,
Nasze serca dla Ciebie biją.
Armia Twoja zawsze Ci oddana,
To kibice wierni Twoi są.
Ty przez wiek już cały w piłkę grywasz,
Rzesze kibiców poznały Cię.
Ty Polskę już nieraz rozsławiłaś,
Za to my bardzo kochamy Cię.
Ukochany znak, Umiłowany znak,
Najjaśniejsza ze wszystkich
Gwiazd na niebie.
Biała Gwiazda - Wisła Kraków,
Cała Polska od wieku zna Ciebie.
Ukochany znak, Umiłowany znak,
Najjaśniejsza ze wszystkich
Gwiazd na niebie.
Biała Gwiazda - TS Wisła,
Cały Kraków czci i kocha Ciebie.
Ukochany znak, Umiłowany znak,
Najjaśniejsza ze wszystkich
Gwiazd na niebie.
Biała Gwiazda - Niechaj zawsze
Niech na wieki nam świeci i na niebie.

"Jestem Krakowskim Wiślakiem"

Jestem Krakowskim Wiślakiem - Wisełka gol, Wisła gol.
Białą Gwiazdę noszę w klapie - Wisełka gol, Wisła gol.
Kiedy idę na Reymonta - Wisełka gol, Wisła gol.
Piękny szal me ciało splata - Wisełka gol, Wisła gol.
Gdy zasiadam na stadionie - Wisełka gol, Wisła gol.
Pytanie jedno mam w głowie - Wisełka gol, Wisła gol.
Ile bramek dziś zdobędzie - Wisełka kochana ma.
Kto je dzisiaj strzelać będzie - do bramki przeciwnika.
Więc gwiazdeczko ukochana - usłuchaj kibiców głos.
Strzelaj bramki, bierz trzy punkty - zwycięstwem uraduj nas.
Przeciwników swych pokonaj - w górę tabeli się pnij.
Po mistrzowski upragniony i cenny tytuł sięgnij.
Wtedy Armia Białej Gwiazdy - głośno zaśpiewa Ci, że:
Jesteś Wisełko potęgą - cały Kraków kocha Cię !
I zaśpiewa z nami Polska - Wisełka go, Wisła gol.
Brać Wrocławską i brać Gdańska - Wisełka go, Wisła gol.
Od Szczecina po Bieszczady - Wisełka go, Wisła gol.
Od Zakopca po Suwałki - Wisełka go, Wisła gol.
A ja wtedy krzyknę głośno - Wisełka go, Wisła gol.
Biała Gwiazda mą miłością - Wisełka go, Wisła gol.

"Nikt nam nie zrobi nic"

Nikt nam nie zrobi nic
Nic nam nie stanie się.
Bo z nami jest,
Bo z nami jest .....
.... Wisełka nasz TS.
Bo z nami jest,
Bo z nami jest .....
.... Wisełka nasz TS.
Armia Białej Gwiazdy !
Armia Białej Gwiazdy !
Armia Białej Gwiazdy ! (Bis)

"Trzy punkty już stracili"

Trzy punkty już, stracili dzisiaj jaka szkoda,
Trzy punkty już, stracili jak im żal,
Trzy punkty już, zabrała im Wisełki woda,
Trzy punkty już, odeszły dzisiaj w siną dal.

"Ja w Krakowie"

Ja w Krakowie pragną marzyć,
Ja w Krakowie pragnę śnić,
I Wisełce dopingować,
I z Wisełką w zgodzie żyć.
Więc do boju nasz TS-ie
Po zwycięstwo naprzód marsz !
Niechaj mistrzem Polski będzie,
Nasza Krakowska Wisła !
Więc do boju nasz TS-ie
Po zwycięstwo naprzód marsz !
Aby w lidze mistrzów grała
Nasza Krakowska Wisła !
Przyjdę do Ciebie Wisełko Moja"
Przyjdę do Ciebie Wisełko moja,
Przyjdę do Ciebie, gdy będziesz grać.
Aby oglądać zwycięstwo twoje,
Aby podziwiać dziś twoją grę.
Bo twoje barwy są kolorowe,
Bo w twoich barwach jest gwiazdy blask,
Przyjdę oglądać twoją victorię,
Przez szereg długich, wspaniałych lat.
Pojadę za tobą na każdy wyjazd,
Gdziekolwiek tylko ty będziesz grać.
Aby pokazać całemu światu,
Jak w piłkę nożną potrafisz grać.
Bo twoje barwy są kolorowe,
Bo w twoich barwach jest gwiazdy blask,
Przyjdę oglądać twoją victorię,
Przez szereg długich, wspaniałych lat.
I wiem, że nigdy Cię nie opuszczę,
Tak długo Wisło ja kocham Cię.
Będziemy razem z sobą na wieki,
Będzie nam dobrze, a nigdy źle.
Bo twoje barwy są kolorowe,
Bo w twoich barwach jest gwiazdy blask,
Przyjdę oglądać twoją victorię,
Przez szereg długich, wspaniałych lat.
Wisełka Gol"

Wisełka gol, Wisełka gol,
Wisełka gol, gol, gol, gol, gol.
Jak dalej będziesz grał,
To mistrza Polski będziesz miał.
Wisełka T, Wisełka S
Wisełka Kraków - nasz TS
Jak dalej będziesz grał,
To mistrza Polski będziesz miał.

"Do boju Wisełka"

Do boju Wisełka, Do boju Wisełka,
Niebiesko-biało-czerwoni,
Niebiesko-biało-czerwoni,
Niebiesko-biało-czerwoni,
Do boju Wisełka.
Do boju Wisełka, Do boju Wisełka,
Niebiesko-biało-czerwoni,
Niebiesko-biało-czerwoni,
Niebiesko-biało-czerwoni,
Do boju nasz TS.
Niebiesko-biało-czerwone
Wisełka barwy ma.
Kto barw tych nie szanuje,
Ten "bęcki" pewne ma.
Białą Gwiazdę w herbie
Wisełka swoim ma.
A kto jej nie szanuje,
Ten "bęcki" pewne ma.

"Najwspanialszy klub na świecie"

Najwspanialszy klub na świecie,
co kibiców mnóstwo ma,
Każdy kibic wie, że przecież,
To jest nasza Wisełka.
Strzelaj bramki by mecz wygrać,
Aby punkty zdobywać,
Aby mistrzem Polski była,
Nasza krakowska Wisła.
My kibice pomożemy,
Mistrza Polski zdobędziemy,
Ani Legia, Nie Zagłębie,
Tylko Wisła Mistrzem będzie.
Strzelaj bramki by mecz wygrać,
Aby punkty zdobywać,
Aby mistrzem Polski była,
Nasza krakowska Wisła.

"Gdzieś w starym mieście"

Gdzieś w starym mieście jak świat,
Drużyna krakowska gra.
My wierni drużynie swej
Zaśpiewajmy tę pieśń:
Piłka okrągła, a brameczki dwie,
Dziś wygra Wisła - każdy o tym wie.
Niepokonana Wisła ukochana,
Niepokonany nasz krakowski klub
A my kibice mamy jeden tekst:
Wisła Kraków - potęgą jest.

02.06.2004
18:22
[5]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Jest zakątek"

Jest zakątek na tej ziemi,
Gdzie przyjechać każdy chce.
To królewskie Miasto Kraków
Nawet dziecko o tym wie.
Tu siedzibę TS Wisła
Swoją już od wieku ma.
W mieście silna jest brygada
Białej Gwiazdy to armia.
Wisełko Nasz TS-ie
Tak bardzo kochamy Cię
Będziemy z Tobą na wieki
I na dobre i na złe
Wisełko nasz TS-ie
Gorąco prosimy Cię
Weź tytuł mistrza Polski
Niech Kraków cieszy się.

"Nawet słynna Barcelona"

Nawet słynna Barcelona,
Naszej Wisły, nie pokona.
Nawet słynna AS Roma,
Naszej Wisły, nie pokona.
Kto nas pokona ? Kto nas pokona ? Kto nas pokona ? Nikt !
Kto nas pokona ? Kto nas pokona ? Kto nas pokona ? Nikt !

"Wisła niech nam żyje !"

Wisła niech nam żyje,
Niech rywali swoich bije,
Niech na mistrza w ekstraklasie,
I miliony w kasie.

"W mieście Królewskim"

W mieście Królewskim, którego sława
Na całym świecie jest znana
Mamy od wieku klub ukochany
Wisłą Krakowską nazwany.
Wstań unieś barwy w górę wysoko
Zaśpiewaj: "Wisełka Pany !"
Wstań unieś barwy w górę wysoko
Zaśpiewaj: "Wisełka Pany !"

02.06.2004
18:24
smile
[6]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

EwUnIa_kR--> Ale smieszne mialy byc i grafomanskie :-)) Nie te powazniejsze.

02.06.2004
18:26
[7]

EwUnIa_kR [ Legend ]

rothon ahaaa:D to takich nie ma:D a powaznie czekaj zaraz sobie coś przypomnę..

02.06.2004
18:26
smile
[8]

eJay [ Gladiator ]


No to teraz cos o Pogoni Szczecin:)

Na pomorzu tu w Szczecinie
tam gdzie herbem miasta gryf
mamy tutaj swą drużynę
która zwie się MKS!!!

Alleluja alleluja.....


:)

02.06.2004
18:26
smile
[9]

Chacal [ ? ]

nie ma to jak dorobić sobie ideologię do chuligaństwa

02.06.2004
18:26
[10]

wysiu [ ]

No przeciez sa smieszne i grafomanskie.. Wszystkie, nawet te 'powazniejsze':)

02.06.2004
18:28
[11]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ejay-> w wolnym mieście gdańsku gdzie korona w herbie jest ..ukochana gra drużyna która zwie się BKS!
alleluja alleluja alleluja BKS .....:)

02.06.2004
23:25
[12]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

Na melodię URSZULI „Dmuchawce latawce...”
Na ustach kibiców śpiew!
A w sercach na zawsze Lech!
Niepokonani! Niebiesko-Biali! Ko-le-jorz!
Do boju! Do boju! Lech!!!
Trzy punkty będziemy mieć!
Tylko zwycięstwo! Walka i męstwo Ko-le-jorz!

Siamo qui (na melodię z „korkiego”)
Jestem TU! Lechu mój
Ukochaaaaaaaaaaaaanyyyy!
Jestem i będę po gróóóóóób!!!
Serce swe, duszę swą
Ci oddaaaaammyyy!!
W imię spełnionych tu snóóóówww!
Lalalalalalala la Lalalalalalala la

Na melodię OMEGI „Dziewczyna o perłowych włosach”
Lechu, mistrzu Ty nasz...
Pokaż Polsce jak w piłkę grasz
Możesz dziś wygrać mecz
Dobrze o tym wiesz!
Lala-lalalala-lalalala-lalalala

02.06.2004
23:29
smile
[13]

Szwaroc [ ]

03.06.2004
00:11
smile
[14]

gofer [ ]

Trzy kolory w trójkącie się mienią
To Zagłębia piękny znak
Nasi kibice są niezwyciężeni
Boi się nas cały świat
Boją się nas kibice angielscy
Boją się nas także holenderscy
Boją się nas kibice Górnika
Boi się nas cała polska liga
Boją się nas kibice niemieccy
Boją się nas kibice hiszpańscy
Boją się nas kibice z Poznania
Bo jesteśmy nie do pokonania


Rohton - > ja tę Twoją drugą znam w innej wersji

O mój eSTeeSie nie zdradzę Cię!
O mój eSTeeSie nie zdradzę Cię!
Inni Cię zdradzili, Gieksę polubili, ale ja nie!
Inni Cię zdradzili, Chorzów polubili, ale ja nie!
A jak mi ktoś powie "Sosnowiecki psie"
A jak mi ktoś powie "Sosnowiecki psie"
Wypiję jabola, zajebę kutola, za mój STS
Wypiję jabola, zajebę kutola, za mój STS


ps
rotfl

03.06.2004
00:14
[15]

gofer [ ]

i tak a propos Wisly

Jak długo na Wawelu,
Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Legia,
Zwyciężać będzie wciąż.
Zwycięży orzeł biały, zwycięży polska brać,
Zwycięży Wisła Kraków, jak się nauczy grać!


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 00:19:49]

03.06.2004
00:17
[16]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

eoeoeoeeeeee podrożały jabole! wodka na melinie tez , eoeo eoeoe WKS :D

03.06.2004
00:18
[17]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

a tak apropo Krakowa hymn Cracovi

Maryjackiej wieży hejnał płynie,
Z Ratuszem bierze ślub,
Cracovia w całej Polsce słynie,
Biało-czerwony klub.

Ref.: Cracovia, Cracovia, kochany Klubie nasz,
Cracovia, Cracovia, śpiewajmy jeszcze raz

( bis )

Floriańską Bramą wiatr nadleciał,
Wiatr, co przez Błonia gna,
I każdy kibic będzie wiedział,
Że dziś Cracovia gra.

Ref. : Cracovia, Cracovia........

Z Kościuszki Kopca światło bije,
I miasto święto ma,
Dziś cały Kraków sportem żyje,
Bo to Cracovia gra.

Ref. : Cracovia, Cracovia.........

Wawelski Zamek nad Krakowem,
W rycerski patrzy gród,
Na straży stoi honorowej -
Biało-czerwony klub !

Ref.: Cracovia, Cracovia.........

03.06.2004
00:22
smile
[18]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

Tak śpiewają kibice Kolejorza!



Zawsze i wszędzie...

Zawsze i wszędzie policja je.... będzie! 2x

--------------------

Do/w nienawiści...

Do/w nienawiści,
do tej drużyny,
tak wychowano, wychowano nas
i bez powodu, i bez przyczyny
śpiewamy/krzyczymy dziś na cały świat:
a Legia ku...!, Legia, Legia ku...!
Legia Warszawa starą ku... jest!
a Legia ku...!, Legia, Legia ku...!
Legia Warszawa starą ku... jest!

--------------------------------------

Hej Kolejorz !!!

Hej Kolejorz! Hej Kolejorz !
Heja, heja hej Kolejorz !
(kilka razy)

-------------------------
Moja jedyna miłość to Kolejorz...

Moja jedyna miłość to Kolejorz!
Moja jedyna miłość to Kolejorz!
Więc ja, ciągle wierzę w Nią,
A Ona gra drużyna ma!
Sia-la, sialalalala, heja Kolejorz,
Kolejorz, Kolejorz, Kolejorz

-----------------

Leoleoleole

Leoleoleole! [prowadzący]
Leoleoleole! [horus]
Leoleoleole! [prowadzący]
Leoleoleole! [horus]
Kto dziś wygra ważny mecz? [prowadzący]
Kto dziś wygra ważny mecz? [horus]
Oczywiście KKS [prowadzący]
Oczywiście KKS [horus]
Gola, gola, gola strzel! [prowadzący]
Gola, gola, gola strzel! [horus]
Lechu, Lechu, gola strze! [prowadzący]
Lechu, Lechu, gola strze! [horus]
Leoleoleole! [prowadzący]
Leoleoleole! [horus]
Leoleoleole! [prowadzący]
Leoleoleole! [horus]
Leeeeeooooooooooo (3 razy)


-----------------------

Bójcie się chamy...

Bójcie się chamy !
Do pierwszej ligi wracamy!
(kilka razy)

------------------

O`leeeeee Super KKS!

Oleee Super KKS! (x7)
lala lalalalala (min x8, z klaskaniem)

------------------

Kolejorz, Kolejorz, Kolejorz...

Kolejorz, Kolejorz
Kolejorz, Kolejorz, Kolejorz
Kolejorz, Kolejorz, Kolejorz
Kolejorz
Kolejorz!
śpiewane razem z klaskaniem

---------------------------

Jesteśmy z Wami

Jesteśmy z Wami!
Kolejorz jesteśmy z Wami!
Jesteśmy z Wami!
Kolejorz jesteśmy z Wami!
Jesteśmy z Wami!
Kolejorz jesteśmy z Wami!
Jesteśmy z Wami!
Kolejorz jesteśmy z Wami!

-----------------------------

Pyrlandia, Pyrlandia, Pyrlandia...

Pyrlandia, Pyrlandia
Pyrlandia, Pyrlandia, Pyrlandia
Pyrlandia, Pyrlandia, Pyrlandia
Pyrlandia
Pyrlandia!
śpiewane razem z klaskaniem

------------------

Kto wygra mecz?!

Kto wygra mecz?
Lech!
Kto!?
Lech!
Kto!?
Lech, Lech,Lech!
Aleluja, aleluja, aleluja Kolejorz!

--------------------------

Kto wygra mecz!? [II]

Kto wygra mecz?
Lech!
Kto!?
Lech!
Kto!?
Lech, Lech,Lech!
Aleluja, aleluja, aleluja Kolejorz!

---------------------------------

Bo wszyscy są szczęśliwi...

Bo wszyscy są szczęśliwi - LECH!
Gdy nasz Kolejorz gra - LECH!
Bo tylko nasz Kolejorz! - LECH!
Zwycięstwo pewne ma - LECH!

--------------------------------

Do boju Kolejorz!

Do boju Kolejorz!
Do boju Kolejorz!
Marsz, marsz, marsz
Do boju marsz
Zwycięstwo czeka nas

Całość śpiewana min. 2 x

------------------------

Poznań czeka...

Poznań czeka, my czekamy
na zdobycie X bramy

---------------

Sialalala...

Sialalala, sialalala
Heeeejjjj Kolejorz!

------------------------

Chcemy zwycięstwa!

Chcemy zwycięstwa!
Kolejorz chcemy zwycięstwa!

03.06.2004
00:31
smile
[19]

mortan_battlehammer [ Legend ]

N_U_N----> polowa z tych piosenek jest spiewana w całej Polsce, tylko ze inne sa nazwy klubów :)

To ja zapodam troche z innej beczki :) bedzie o Manchesterze Uinted :

THE REDS WILL NEVER DIE
Oh-Aye, the Reds will never die,
As Keano lifts those three trophies high,
Hey Keano lift those trophies high!
With Giggsy on the wing,
Ole Solskjaer made us sing,
It's so lonely round the streets of Merseyside....

BEST BEHAVED SUPPOSTERS
We're the best behaved supporters in the land,
We're the best behaved supporters in the land,
We're the best behaved supporters, best behaved supporters,
Best behaved supporters in the land (when we win!)
We're a right bunch of bastards when we lose,
We're a right bunch of bastards when we lose,
We're a right bunch of bastards, right bunch of bastards,
Right bunch of bastards when we lose.

WHO'S GOT THE LAST LAUGH NOW ?
They all laughed when Arsenal won the double,
And we bought the 'bad' Jaap Stam,
They all laughed when we bought the Trinidadiaaan,
They all laughed when Schmeichel said he's leaving,
They laughed at us and how,
But who, who, who,
Who's got the last laugh now !

THE RED FLAG 2002
United's flag is deepest red,
It shrouded all our Munich dead,
Before their limbs grew stiff and cold,
Their heart's blood dyed it's ev'ry fold.
Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
We'll never die, we'll never die,
We'll never die, we'll never die,
We'll keep the Red flag flying high,
Cos Man United will never die.

WE HATE
We hate Nottingham Forest,
We hate Liverpool too (and Leicester),
We hate Manchester City,
But United we love you.

HAVE WON...
Preston won the double,
Then Villa did it too,
Liverpool and Tottenham,
And Arsenal made it two,
They thought they were so special,
But now they know they're not,
'Cos Manchester United,
Have won the fucking lot!

OLDHAM '94
Well all the Oldham were cheering,
Ordering all the beers in,
Then Choccy passed it,
And Hughesie smashed it,
It made the Oldham goal look soft as shit.

FORTY-THREE YEARS AGO
Forty-three years ago,
A team lay in the snow,
Battered and bloodied and some of the died,
Some of them survived....
Charlton and Matt Busby,
Went to Wem-ber-ley,
They beat Benfica by four goals to on,
All those years ago....

A MANCUNIAN IN...
I don't drink coffee, I drink beer my dear,
Man United is my side,
Hear me singing and my accent will be clear,
I'm a Mancunian in Marseille (or other European destination!)
Oh oh, I'm Mancunian,
One-hundred per-cent Mancunian,
I'm a Mancunian in Marseille...

OVER AND OVER
If you go to Rotterdam,
We will go there too,
France and Spain it's all the same,
We will follow you.
We're United Supporters,
Loyal through and through,
Over and over,
We will follow you...

CALYPSO
Now, football is a pleasent game,
Played in the sun, played in the rain,
And the team that gets me excited,
Is Manchester United.
Manchester,
Manchester United,
A bunch of bouncing Busby babes,
They deserve to be knighted.
If ever they're playing in your town,
You must get to that football ground,
Take a look and you will see,
Football taught by Matt Busby.
They are the greatest team today,
If you don't believe it go see them play,
The type of football, second to none,
'Cos they're at the top of Division One!
It's the greatest thrill that you've ever seen,
They are known as a soccer machine,
They are the best, there is no doubt,
So raise a cheer and give a shout.
Down on Maine Road's greasy pastures,
Play a load of dozy bastards,
Colin Bell, the City ace,
A ruptured duck has got more pace.

SNOWS OF MUNICH
From the dark snows of Munich back in '58,
I remember a team that once was so great,
Their memory it still lingers in my mind,
So I'll follow United, 'till the end of my time.
And its Man United,
Man United F.C.
They're by far the greatest team,
The world has ever seen.
They fought all their battles in Manchester's name,
So surrender, you bastards, you'll all die in vain,
Others may rise and others may fall,
But the great Man United stay greatest of all.
And its Man United,
Man United F.C.
They're by far the greatest team,
The world has ever seen.
"It's glory or nothing" the great man he said,
There's nothing on Earth like being a Red,
I'll follow them far and I'll follow them near,
I'll follow United on whisky and beer.
And its Man United,
Man United F.C.
They're by far the greatest team,
The world has ever seen.

FOREVER AND EVER
We'll follow the boys,
Of Manchester United,
The Busby Babes,
For we made a promise,
To defend our faith,
In Manchester United,
The Busby Babes.
We've all sworn allegiance,
To fight till we die,
To stand by United,
And the Red flag we fly,
There'll be no surrender,
We'll fight to the last,
To defeat all before us,
As we did in the past.
For we're Stretford Enders,
With United we grew,
To the famous Red Devils,
We're loyal and true,
To part-time supporters,
We'll never descend,
We'll never forsake you,
We'll be here to the end.
For we all remember,
That '58 day,
And the plane that once stood on,
That Munich runway,
As it tried to take off,
For the third fatal time,
The immortal young babes were,
Cut down in their prime.
In the cold snow of Munich,
They laid down their lives, But they live on forever,
In our hearts and our minds,
Their names are now legend,
For the whole world to see.
Why this club's a religion,

Spelt M.U.F.C.
So bow down before them,
And lift up your eyes,
For Old Trafford's glory,
Will always survive.

FLOWERS OF MANCHESTER
Eight great football stalwarts conceded victory,
Eight men will never play again, who met destruction there,
The Flowers of English football, the Flowers of Manchester.
Matt Busby's boys were flying, returning from Belgrade,
This great United family, all masters of their trade.
The pilot of this aircraft, the skipper Captian Thain,
Three times he tried to take off and twice turned back again.
The third time down the runway, disaster followed close,
There was slush upon that runway and the aircraft never rose.
It ploughed into the marshy ground, it broke, it overturned,
And eight of that team were killed when the blazing wreckage burned.

Roger Byrne and Tommy Taylor who were capped for England's side,
And Ireland's Billy Whelan and England's Geoff Bent died.
Mark Jones and Eddie Colman and David Pegg also,
They all lost their lives as it ploughed on through the snow.
Big Duncan, he went too, with an injury to his brain,
And Ireland's brave Jack Blanchflower will never play again.
The great Matt Busby lay there, the father of this team,
Three long months passed by before he saw his team again.
The trainer, coach and secretary and a member of the crew,
Eight great sporting journalists who with United flew,
And one of them was Big Swifty who we will ne'er forget,
The finest English keeper that ever graced a net.
Oh England's finest football team it's record truly great,
It's proud successes mocked by a cruel turn of fate,
Eight men will never play again, who met destruction there,
The Flowers of English Football, the Flowers of Manchester.

OB-LA-DI, EUROPEAN CHAMPIONS
Bobby gets the ball upon the centre-spot,
He knocks it out to Georgie on the wing,
Goergie beats his man and then puts in a cross,
For Dennis Law, and it's a goal, and he's the king.

Ob-la-di, ob-la-da,
Man Uni-ted,
European Champions.
Ob-la-di, ob-la-da,
Man Uni-ted,
European Champions.

Now, Keano gets the ball upon the centre-spot,
He knocks it out to Ryan on the wing,
Ryan beats his man and then puts in a cross,
For Andy Cole, and it's a goal, and he's the king.

Ob-la-di, ob-la-da,
Man Uni-ted,
European Champions.
Ob-la-di, ob-la-da,
Man Uni-ted,
European Champions.

BARCELONA '99
We went to Barcelona in a fine day in May,
And all our supporters sang loudly & gay,
And when it was over and all said and done,
We beat Bayern Munich by 2 goals to 1.

The first one was Teddy's he out foxed the rest,
The second was Solskjear's he's simply the best
We could have had 4 or we could have had 9,
But we didn't start playing till injury time!

OFF TO SPAIN
There was a semi-final played not so long ago,
The reds are off to wembley to carry on the show,
But when the finals over, We must hurry up,
We're off to sunny spain for the European Cup.
Oh! We're off to sunny Spain,
To see Man United,
Sent Murdoch packing on his plane,
He won't be invited...

ERIC THE KING
We'll drink, a drink, a drink, to Eric the King, the King, the King,
He's the Leader of our football team,
He's the greatest French Footballer,
That the world has ever seen.
Eric the King is remarkably trendy,
He's done some modelling around town,
Wearing the best suits, up on the catwalk,
While the Leeds fans they just frown.
He once played for Marseille, but never for Arsenal,
Or Liverpool or even Man City,
Landed in Yorkshire, a terrible blunder,
That was nine months with the sheep.
He had a brief spell there, with the Leeds lot,
Until he realised that they were has-beens,
Only one way now, for Eric to go now,
To the Theatre of our Dreams.
On the feild it's almost unreal,
Some of the things that Eric does,
Supurb overhead kicks, remarkable back-flicks,
I'm sure the guy just takes the piss.
Eric is so cool, remarkably cultured,
he like good music and poetry too,
Performing the fine arts, on the field,
For the boys they call Man U.
We'll always remember that day in November,
As the time he made that special move,
Poetry in motion, the deadliest potion,
He's got nothing left to prove.
He is a legend, without any doubt,
He will reign for years to come,
We'll just stand there, in admiration,
With countless more trophies won.
We'll drink, a drink, a drink, to Eric the King, the King, the King,
He's the Leader of our football team,
He's the greatest French Footballer,
That the world has ever seen

MONSUIER CANTONA
We've come to watch Eric the King,
The genius of the land,
He's French and flash, a different class.
He makes the whole ground stand.
The master of the football arts,
The rest are also-rans,
Oh! Cantona, the King by far,
The idol of the fans.
He makes us stand, we chant his name,
We sing the Marsellaise,
He is the King, he's everywhere,
Welcome back those glory days.

THE WONDER OF DIEU
When no-one loves or understands you,
And everything you do is wrong,
You gave us goals and inspiration,
You made us good, you made us strong,
And you're always there by our side,
In every ground and bar,
You're Eric,
Our Cantona.

WHAT A FRIEND WE HAVE IN JESUS
What a friend we have in Jesus,
He's our saviour fron afar,
What a friend we have in Jesus,
And His name is Cantona,
Ooh-aah Cantona,
Ooh-aah Cantona,
Ooh-aah, ooh-aah, ooh-aah Cantona,
Ooh-aah Cantona.

HE'LL ALWAYS BE OUR KING
He'll always be our King,
He'll always be our King,
He'll always be,
He'll always be our King.

WE GAVE GIGGSY THE BALL
Viera, Woah-oh ,
VieIra, Woah-oh-oh-oh ,
He comes from Senagal,
He gave Giggsy the ball,
And Arsenal won fuck all.
VieIra, Woah-oh ,
VieIra, Woah-oh-oh-oh ,
His favourite card is red,
He sleeps in Wenger's bed.
VieIra, Woah-oh......

RYAN GIGGS RUNNING DOWN THE WING
Ryan Giggs, Ryan Giggs,
Running down the wing,
Ryan Giggs, Ryan Giggs,
Running down the wing,
Feared by the Blues,
Loved by the Reds,
Ryan Giggs, Ryan Giggs, Ryan Giggs
Ryan Giggs, Ryan Giggs,
Running down the wing,
Ryan Giggs, Ryan Giggs,
Crosses like a king,
Beats one and two,
Beats three and four,
He will score, he will score, he will score...

YOU ARE MY SOLSKJAER
You are my Solskjaer,
My Ole Solskjaer,
You make me happy,
When skies are grey,
And Alan Shearer,
Was fucking dearer,
So Please don't take,
My Solskjaer,
Away.....

WHO PUT THE BALL...
Who put the ball in the Scouser's net?
Who put the ball in the Scouser's net?
Who put the ball in the Scouser's net?
Ole Gunnar Solskjaer.
Who put the ball in the German's net?
Who put the ball in the German's net?
Who put the ball in the German's net?
Ole Gunnar Solskjaer!

JUAN SEBASTIAN
We had joy,
We had fun,
Juan Sebastian Veron,
He's got style but no hair,
He's an Argy, we don't care.....
We had joy,
We had fun,
Juan Sebastian Veron,
And the joy will never end ,
'Cos Juan will skin them once again...

RUUD VAN NISTELROOY
Ruud van Nistelrooy tra-la-la-la-la
Ruud van Nislelrooy tra-la-la-la-la-la
Ruud van Nistelrooy tra-la-la-la-la
He shoots like a bullet from a gun

KEANO'S MAGIC
Oh, Keano's fucking magic,
He wears a magic hat,
And when he saw Old Trafford,
He said "I fancy that",
He didn't sign for Arsenal,
Or Blackburn 'cos they're shite,
He signed for Man United,
'Cos they're fucking dynamite.

ONE WESLEY BROWN
There's only one Wesley Brown,
Only one Wesley Brown,
Walking along, singing a ong,
Walking in a Wesley wonderland.
We all love our Wesley,
He can do no wrong,
He's our fuckin hero,
And that's why we sing this song.

NEVILLE NEVILLE
Neville Neville,
Your future's immense,
Neville Neville,
You play in defence,
Neville Neville,
You ain't half bad,
Neville Neville,
Is the name of your dad!

SCHOLES, HE SCORES GOALS
He scores goals galore, he scores goals,
He scores goals galore, he scores goals,
He scores goals galore, he scores goals,
Paul Scholes, he scores goals,
He scores goals my lord, he scores goals,
He scores goals my lord, he scores goals,
He scores goals my lord, he scores goals,
Paul Scholes, he scores goals,

IT WAS SCHOLESY
When the ball's in the goal,
And it's not Andy Cole,
It was Scholesy,
When the ball hit the back,
Of the San Siro net,
It was Scholesy!

ONLY ONE DAVID BECKHAM
There's only One David Beckham,
Only one David Beckham,
He went to the World Cup,
And fucked it up,
Beckham is a fucking superstar.

FLY, FLY...
Fly, fly, Beckham's free-kicks just fly,
He even scores goals from the halfway line,
Their jealous from the Thames to the Mersey and Tyne,
Because Beckham is a Red till he dies,
Beckham is a Red till he dies....

03.06.2004
00:34
smile
[20]

mortan_battlehammer [ Legend ]

kurde nie było hymnu MU :

Glory Glory Man United

Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
And the reds go marching on, on, on.

Just like the Busby Babes in Days gone by
We'll keep the Red Flags flying high
You've got to see yourself from far and wide
You've got to hear the masses sing with pride

United! Man United!
We're the boys in Red and we're on our way to Wem-ber-ly Wem-ber-ly! Wem-ber-ly!
We're the famous Man United and we're going to Wem-ber-ly Wem-ber-ly! Wem-ber-ly!
We're the famous Man United and we're going to Wem-ber-ly

In Seventy-Seven it was Docherty
Atkinson will make it Eighty-Three
And everyone will know just who we are
They'll be singing 'Que Sera Sera'

United! Man United!
We're the boys in Red and we're on our way to Wem-ber-ly Wem-ber-ly! Wem-ber-ly!
We're the famous Man United and we're going to Wem-ber-ly Wem-ber-ly! Wem-ber-ly!
We're the famous Man United and we're going to Wem-ber-ly

Glory Glory Man United
Glory Glory Man United
Glory Glory Man United
As the Reds Go Marching On! On! On! (3x)

03.06.2004
00:40
[21]

LooZ^ [ be free like a bird ]

rothon, wysiu : Ale o co chodzi? ;) Te "piesni" takie maja byc ;) Wystarzajaco lekkie i "wyraziste" zeby mogli sie ich nauczyc lyse tlumoki ;) Jako kibic nieco bardziej aktywny niz srednia krajowa nie uwazam tego za jakies "wielkie kretynstwo". Spiewac to nie spiewam (z pewnych prywatnych powodow ;)), ale nie dziele kibicow na "chuliganow" i "kibicow". Miedzy tym jest jeszcze cala gama innych "frakcji"... A ze piosenki nie maja zbyt ambitnych tekstow... No coz ;)

03.06.2004
10:34
[22]

The LasT Child [ GoorkA ]

UWAGA - bluzgi!!

*****
Broń Radom z nami zgody chce
Korona kurwa boi się
a my chlopaki z Radomiaka nie poddamy się
Będziecie jeszcze blagać nas
abyśmy oszczędzili was,
a my chlopaki z Radomiaka zajebiemy was

*****
W Radomiu jest Ustronie
Gołębiów także jest
Śródmieście Nad Potokiem
Przy berzie Planty są
Tam Broń ma swe kurestwo
Od wielu wielu lat
I śmierdzi to kurestwo
Gdy z tamtąd wieje wiatr

Ja nie chce być kibicem
Takiego klubu gdzie
Pieniędzmi i milicją
Wygrywa mecze się

Bo oni to są mądrzy
tylko wtedy gdy
Nas siedmiu ich trzydiestu
Wtedy chcą się bić

Więc bracie weź butelkę
chodź z nami broniarzy bić
bo z Radomiaczkiem przecież
Lepiej w zgodzie żyć

*****
Radomiaka nie pokona nawet słynna AS Roma
i Juventus, Barcelona Radomiaka nie pokona!

*****
O mój Radomiaczku, kochamy Cię!!!
O mój Radomiaczku, kochamy Cię!!!

Inni Cię zdradzili, na Ciebie bluźnili, a ja nie!!!
Inni Cię zdradzili, na Ciebie bluźnili, a ja nie!!!

A jak ktoś mi powie radomski psie!!!
A jak ktoś mi powie radomski psie!!!

Wyjebię mu w ryja, zęby powybijam i skończy się!!!
Wyjebię mu w ryja, zęby powybijam i skończy się!!!

*****
Leo, leo, leo le!!!!!
Leo, leo, leo le!!!!!

Kto dziś wygra ważny mecz??!!
Kto dziś wygra ważny mecz??!!

Oczywiście RKS!!!
Oczywiście RKS!!!

W dwa kolory stroi się!!!
W dwa kolory stroi się!!!

Piękną zieleń oraz biel!!!!
Piękną zieleń oraz biel!!!!

Radomiaczku kocham Cię!!!
Radomiaczku kocham Cię!!!

Nigdy nie opuszczę Cię!!!
Nigdy nie opuszczę Cię!!!

*****
Wczoraj, obiecałeś mi na pewno,
że trzy punkty dzisiaj będą,
Ty o tym dobrze wiesz!!!
Nasza, nasza wiara niezachwiana,
byłą bodźcem do kochania,
naszego klubu!!!
Hej, hej Radomiak,
ukochana ma drużyno,
wygrałabyś ten mecz,
ten ważny mecz!!!

*****
Jak długo na Wawelu,
Zygmunta bije dzwon!
Tak długo nasza Mleczna,
do Gdańska płynie stąd!
Zwycięży Orzeł Biały,
Zwycięży nasza brać,
nasza brać!
Zwycięży nasz Radomiak,
bo w piłkę umie grać!!!

*****
W pociągu jest ścisk,
w pociągu jest tłok,
kibice z Radomia jadą!
Pół literka tu,
pół literka tam!
Wiadomo - Radomiak Radom
Heeej! RKS! do boju Radomiak Radom
Czy dzisiaj wygramy, czy dzisiaj przegramy - Radomiak to zawsze PANY!

*****
Radom czeka, my czekamy
na zdobycie ....(np. trzeciej) bramy!!!

*****
Złodziejsko-przemytniczy klub,
to Radomiak Radom!!!

*****
Serce, serce jedyne,
oddam swojej drużynie!
Serce, serce jedyne,
oddam swojej drużynie!
Radom, Radomiak Radom
Radom, Radomiak Radom!
Radom, Radomiak Radom,
Radom, Radomiak Radom!

*****
Gdzieś na końcu świata,
gdzie wareckie piwo jest,
jest taka drużyna,
co się Radomiaczek zwie!
Alleluja, alleluja,
alleluja RKS!
Alleluja, alleluja,
alleluja RKS!

*****
Moja, jedyna miłość to Radomiak!
Moja, jedyna miłość to Radomiak!
My, jesteśmy z Tobą!
Klubie, klubie, klubie Ty nasz!!!
Lala, lalalalalala, lalalala, lala!
Hej Radomiak, Radomiak, Radomiak!

*****
Gdziekolwiek by Radomiak grał,
blisko, czy daleko stąd!
Tam będzie z nim radomska brać,
aby dopingować go!
Nie dla nas jest porazki smak,
nie dla nas forma zła!
Na całe gardło krzyczmy więc,
że Radomiak mistrza ma!!!

*****
Kiedy w domu masz zadymę i policja ściga Cię,
włóż tez barwy, pzryjdź na Struga i zaśpiewaj naszą pieśń!
eRKaeSie, eRKaeSie, ukochany klubie nasz!
Ty wygrywasz mecz za meczem, by kibicom radośc dać!
Strzelisz bramkę, by mecz wygrać,
aby punkty zdobywać, aby każdy, kto ma barwy, mógł piosenkę zaśpiewać!
eRKaeSie, eRKaeSie, ukochany klubie nasz!
Ty wygrywasz mecz za meczem, by kibicom radośc dać!
Kozioł-Matoł był w Radomiu i usłyszał naszą pieśń,
włożył barwy, przyszedł na Struga, aby z nami mordę drzeć!
eRKaeSie, eRKaeSie, ukochany klubie nasz!
Ty wygrywasz mecz za meczem, by kibicom radośc dać!

*****
Choćby was tam było,
jak na niebie kaczek,
będziecie spierdalać,
idzie Radomiaczek!
Kaczki za wodą,
gęsi za wodą,
spierdalaj broniarzu,
bo cię pobodą!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.