Pvt. Creak [ Criav ]
Potrzebuję piosenki - Liroy - To Już Jest Koniec
no i już 2gi wątek w którym proszę o piosenkę :/... ale tak to jest - nie znam żadnych serwerów z polskimi piosenkami, KaZaA się połączyć nie da, Soulseek nie wyszukuje nic, na google znaleźć nie moge, więc pozostał GOL... byłbym wdzięczny za linka bądź e-maila... jeśli komuś nie podobają się te wątki, niech po prostu je ignoruje...

captain_nemo [ Generaďż˝ ]
pozostal emule, dc++(tysiace polskich hubow), bearshare, morpheus, winmx... :)
Pvt. Creak [ Criav ]
nemo ---> na emule mam low id, dc++ trzeba duzo chyba wrzucic zeby sciagac, a o pozostalych trzech nie slyszalem... mozesz napisac o co chodzi, na cyzm polega i czy duzo plikow jest w tym czyms? :)
BarD [ Leningrad Cowboy ]
czego piszczysz jest na kazzie, ktora dziala.
popros kumpla or smth.
Kune [ TYCHY ]
jak chcesz to jeszcze to napisz na mail.
Pvt. Creak [ Criav ]
piosenke już mam, ale chciałem się dowiedzieć o tyxh programach ;)
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
-hmm co do emule to moze i racja u mnie etz kiepskawo smigall
-dc++ - fakt trzeba czasem troche udostepnic , ale sa huby na ktorych wystarczy 10-30 gb..tu sa listy hubow ---> https://connectdirect.fm.interia.pl/
-bearshare - o ile dobrze widzialem u kumpla to znajdywalo u niego nawet sporo muzy, chyba cos pokroju kazza
-morpheus- kazaa w innym wydaniu
-winmx nie znam tylko slyszalem
aha i z nowych i popularnych to takze bittorrent or sth like that :) wybacz dosyc kiepski opis ale ja tylko z dc++ korzystam i mam wszystko co chce, jak nie znajduje wchodze na inny hub i problem z glowy..
Pvt. Creak [ Criav ]
nemo ---> tam jest literówka czy miało być 10-30gb?? a co do bearshare i morpheusa to są tam polskie piosenki? bo ang. znaleźć łatwo, ale polskie to już trudno..
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
sa, sa... moze tu jakies ciekawsze opsiy znajdziesz...https://kinet6.am.gdynia.pl/~adagot/p2p/najpopularniejsze.htm
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
GB- gigabyte :>
Vein [ Sannin ]
creak - tak od 10-30 gb, są serwery o wymaganiach powyżej 120 GIGABAJTÓW czyli więcej niż pomieści mój dysk...
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
szwedzkie elitarne od 300gb :))))))))
Pvt. Creak [ Criav ]
cos sie muli :/ dodalem ten plik do sciagania (ma 24MB) ale czy on jest bezpieczny? wszystko bedzie chodzic?

Pvt. Creak [ Criav ]
to nie mam po co wgrywac... 10-30gb to jakis miesiac wrzucania...
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
miesiac wrzucania ? ale o co ci chodzi ? wrzuania czego gdzie ?
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
dc++ https://dcplusplus.sourceforge.net/
Pvt. Creak [ Criav ]
nemo ---> o co chodzi z tymi GB? chodzi o to, że muszę wrzucić 10-30 GB, żeby ściągnąć coś, czy jak? bo już sam niewiem
BTW. DC++ = Direct Connect?
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
dc++ to direct connect oczywiscie, a z tymi GB jest tak ze na huby sa tzw minimalne wymagane udostepione zasoby (btw: nie mozna dawac katalogu windows czy program files itd.) musi byc np minimum 10-30gb i np 3 sloty(czyli 3 osoby minimum od ciebie moga sciagac w jednym momencie) aby wejsc, jak nie masz zalozmy 10gb+3sloty to kickuje ciebie z huba z msg-iem ze cos nie tak jest u ciebie...
Pvt. Creak [ Criav ]
nemo ---> ahaaaa... ale i tak ciężko będzie tyle wybreć, że mogą ściągać - mam dysk 20GB :/ (nie śmiejcie się)

captain_nemo [ Generaďż˝ ]
no fakt maly dysk to problem w dc... ale moze znajdziesz jakis hub... a co do innych programow to sam czytales opisy na stronie ktora podalem wyzej, dostepnosc polskich plikow w tych sieciach ejst srednia a czasem slaba... tylko kazza i dc++ cos znacza, nie mam pomyslu na nic innego niestety i zycze powodzenia