GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do KATALOGOWANIA mp3 - CIEKAWE!

02.06.2004
17:05
[1]

erosss [ Legionista ]

Program do KATALOGOWANIA mp3 - CIEKAWE!

Czy ktoś z was zna jakiś program, który umożliwiłby mi skatalogowanie zawartości folderu /mp3 i wygenerowałby mi tą listę w pliku HTML z uwzględnieniem folderów, a może i tagów?

02.06.2004
17:06
smile
[2]

matisf [ X ]

winamp !

02.06.2004
17:06
[3]

erosss [ Legionista ]

Winamp generuje jedynie z tego co widać w playliscie. Nie widac tam folderow ani niczego wiecej poza tytulem i numerem piosenki.

02.06.2004
17:08
smile
[4]

matisf [ X ]

no tak
myślałem że to Ci wystarczy
sory za zaśmiecanie wątku :)

02.06.2004
17:09
[5]

massca [ ]

sprobuj programu WhereIsIt?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 17:08:40]

02.06.2004
17:10
[6]

erosss [ Legionista ]

massca: program Where Is It nie ma możliwości eksportu listy do HTMLa :/

02.06.2004
23:51
[7]

erosss [ Legionista ]

^

03.06.2004
02:54
smile
[8]

Aristos [ Pretorianin ]

erosss - jesteś troszkę 'nie na czasie' - wersja 3.20 ma taką możłiwość - dowód na obrazku :)
Bez tego programu nie wyobrażam sobie poruszania po swojej kolekcji płyt z mp3.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.