erosss [ Legionista ]
Program do KATALOGOWANIA mp3 - CIEKAWE!
Czy ktoś z was zna jakiś program, który umożliwiłby mi skatalogowanie zawartości folderu /mp3 i wygenerowałby mi tą listę w pliku HTML z uwzględnieniem folderów, a może i tagów?

matisf [ X ]
winamp !
erosss [ Legionista ]
Winamp generuje jedynie z tego co widać w playliscie. Nie widac tam folderow ani niczego wiecej poza tytulem i numerem piosenki.

matisf [ X ]
no tak
myślałem że to Ci wystarczy
sory za zaśmiecanie wątku :)
massca [ ]
sprobuj programu WhereIsIt?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 17:08:40]
erosss [ Legionista ]
massca: program Where Is It nie ma możliwości eksportu listy do HTMLa :/
erosss [ Legionista ]
^

Aristos [ Pretorianin ]
erosss - jesteś troszkę 'nie na czasie' - wersja 3.20 ma taką możłiwość - dowód na obrazku :)
Bez tego programu nie wyobrażam sobie poruszania po swojej kolekcji płyt z mp3.