GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Odpalal ktos True Crime na Radeon 9100 ?

02.06.2004
15:47
smile
[1]

lyrinx [ Legionista ]

Odpalal ktos True Crime na Radeon 9100 ?

Dziwnie mi sie zachowuje ta gra, np. 1 level ten ze strzelaniem do tarczy chodzi jeszcze normalnie, ale w 2 prawie na poczatku jak sie troche rusze po ulicy, dziwek zaczyna sie zapetlac, wszytko sie zatrzymuje i karta graf. sie reestuje, testowalem na roznych rozdzielczosciach, 16 i 32 bit itd...
moj sprzet: procek 1ghz duron, 370mb ram, ati radeon 9100SE

02.06.2004
15:49
smile
[2]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Wyłącz w opcjach sterowników VPU Power czy jakoś tak, nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa bo danow temu miałem Radeona ;) Powinno pomóc!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.