GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dostalem maila i zalczinik ktorego widze ale nie moge otworzyc!!

02.06.2004
15:43
[1]

bukers [ Konsul ]

dostalem maila i zalczinik ktorego widze ale nie moge otworzyc!!

jak mam go odtworzyc?? to jest plik html cholercia i jest jakby przyciemniony!! poczte odbieram przez outloka! normalnie jest zalacznik ale nie moge go zapisac!!

02.06.2004
15:46
[2]

Sabathius [ gdzie jest rooda? ]

jezeli outlook express to:

Narzędzia -->> Opcje -->> Zabezpieczenia -->> i masz takie pole "nie zezwalaj na otwieranie lub zapisywanie załączników bla, bla, bla..."

02.06.2004
15:48
[3]

wysiu [ ]

Narzedzia / Opcje / Bezpieczenstwo (czy Zabezpieczenia?) / Nie zezwalaj na ...

Odznacz tego checkboxa.

02.06.2004
15:56
[4]

Vein [ Sannin ]

albo naciśnij "prześlij dalej" i z tamtrąd uruchm :P

02.06.2004
15:58
[5]

bukers [ Konsul ]

dzieki juz mam :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.