bukers [ Konsul ]
dostalem maila i zalczinik ktorego widze ale nie moge otworzyc!!
jak mam go odtworzyc?? to jest plik html cholercia i jest jakby przyciemniony!! poczte odbieram przez outloka! normalnie jest zalacznik ale nie moge go zapisac!!
Sabathius [ gdzie jest rooda? ]
jezeli outlook express to:
Narzędzia -->> Opcje -->> Zabezpieczenia -->> i masz takie pole "nie zezwalaj na otwieranie lub zapisywanie załączników bla, bla, bla..."
wysiu [ ]
Narzedzia / Opcje / Bezpieczenstwo (czy Zabezpieczenia?) / Nie zezwalaj na ...
Odznacz tego checkboxa.
Vein [ Sannin ]
albo naciśnij "prześlij dalej" i z tamtrąd uruchm :P
bukers [ Konsul ]
dzieki juz mam :)