kruszyna 19 [ Legionista ]
zapraszam.........
zapraszam na chata

[Ivor] [ Pretorianin ]
Oh my god...
Gregov [ Wolny Strzelec ]
Na jakiego chata? Ja tam wole poircowac na #gol

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Oo

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Na chate??
No dobra, tylko podaj adres bo tak nie trafie :P:P
agentzel [ Pretorianin ]
kruszynko sprecyzuj o co Ci chodzi :D bo jak zapraszasz do siebie to najpierw zdjecie tu walnij :PPP
Milka^_^ [ Potępieniec ]
Nie dopisujcie się, niech wątek szybciej spadnie
Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Chciaz moze lepiej nie bo GOL padnie z wrazenia :P.