GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie wyjeżdzacie na wakacje??

02.06.2004
15:33
smile
[1]

Wid3 [ Pretorianin ]

Gdzie wyjeżdzacie na wakacje??

PISZCIE!!

02.06.2004
15:34
smile
[2]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Jak wszystko wypali to do miejscowosci o nazwie Miedzyzdroje :)...

02.06.2004
15:36
smile
[3]

Brisk. [ Chomik ]

Nie widze takiej możliwości :D A wyjechac chciałbym gdziekolwiek :D Tyle że praca pewnie nie pozwoli :]

A kto jedzie to życze mu już teraz udanych wakacji :D

02.06.2004
15:40
smile
[4]

[Ivor] [ Pretorianin ]

Na uczelnie i spowrotem ;]

A jak sesje w miare wczesnie skoncze, to kto wie.... Chorwacja ? :D

02.06.2004
15:54
smile
[5]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Pogorzelica :) Domek,piwka,dziewczyny,przyjaciele - to jest LATO! :D

02.06.2004
16:00
smile
[6]

3lm0 [ Pretorianin ]

^JUNKERS^ ---> Pogorzelica spoko miejscowosc :)
Ja jade na oboz wioslarski a pozniej na kolejny oboz na Mazury

02.06.2004
16:07
smile
[7]

Marksman [ Promyk ]

Czarnogóra - Bar :D

02.06.2004
16:14
smile
[8]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Kolejny !!!

V

02.06.2004
16:16
[9]

TheAnswer [ Quetzal ]

Nad morze!!!

02.06.2004
16:17
smile
[10]

zarith [ ]

jeśli praca pozwoli, holandia:)

02.06.2004
16:19
smile
[11]

Attyla [ Legend ]

Egipt a potem Kreta

02.06.2004
16:31
smile
[12]

Banananan [ Dezerter ]

Na początku lipca z kumplami do Szklarskiej poręby, a resztę wakacji będę szukał kasy na ramę... :P

05.06.2004
11:01
[13]

...NathaN... [ The Godfather ]

Z rodzicami nad morze

05.06.2004
11:18
[14]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

W tym roku lece do Egiptu, a właściwie za 24 dni...

05.06.2004
11:32
[15]

ewelina_m [ secret ]

zapraszam do nas na podlasie, cisza, spokój, pełno jezior, lasów, nic tylko wypoczywać ;)

05.06.2004
11:37
[16]

sadist [ ignoruj mnie ]


Może do niemiec do rodziny.A na pewno (o ile pogoda pozwoli) prawie codziennie nad jakies jezioro albo morze

05.06.2004
11:39
smile
[17]

mortan_battlehammer [ Legend ]

jak wypali to do Pragi, a jak nie to gdziesz trzeba bedzie szukac miejsca w Polsce zeby sie w cieniu napic browarka :)

05.06.2004
12:19
[18]

MoLy [ Pretorianin ]

do babci

mam tam sporo znajomych

05.06.2004
12:27
[19]

o^scar^^ [ GRWD ]

Może nad morze lub do Wrocka lub zostane w mojej mioejscowości albo pojade naj jakies jeziora:]

05.06.2004
12:28
[20]

o^scar^^ [ GRWD ]

Do babci tez moze pojade ale tam neta nie ma a więc nie wiem czy zdołam wytrzymać tyle bez neta:]

05.06.2004
12:33
smile
[21]

hola' [ koniczynka ]

chcialbym pojechac do wenezueli ale nie mam z kim!!!
po za tym niemcy i brenna.....
hehe a zreszta to wszystko zalezy od moich rodziców

05.06.2004
12:54
[22]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

nie wiem :)

05.06.2004
14:06
[23]

eskia crew [ Pretorianin ]

nawet sam założyłem taki wątek ...

no dobra, wyjeżdzam na obóz do szawajcarii kaszubskiej

05.06.2004
14:15
[24]

SULIK [ olewam zasady ]

to bedzie dluuuuga podroz: TAM I SPOWROTEM :D

05.06.2004
15:07
smile
[25]

Wasio [ Centurion ]

Kaszuby i byc moze grecja :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.