
Wid3 [ Pretorianin ]
Gdzie wyjeżdzacie na wakacje??
PISZCIE!!

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Jak wszystko wypali to do miejscowosci o nazwie Miedzyzdroje :)...

Brisk. [ Chomik ]
Nie widze takiej możliwości :D A wyjechac chciałbym gdziekolwiek :D Tyle że praca pewnie nie pozwoli :]
A kto jedzie to życze mu już teraz udanych wakacji :D

[Ivor] [ Pretorianin ]
Na uczelnie i spowrotem ;]
A jak sesje w miare wczesnie skoncze, to kto wie.... Chorwacja ? :D

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Pogorzelica :) Domek,piwka,dziewczyny,przyjaciele - to jest LATO! :D

3lm0 [ Pretorianin ]
^JUNKERS^ ---> Pogorzelica spoko miejscowosc :)
Ja jade na oboz wioslarski a pozniej na kolejny oboz na Mazury

Marksman [ Promyk ]
Czarnogóra - Bar :D

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Kolejny !!!
V
TheAnswer [ Quetzal ]
Nad morze!!!

zarith [ ]
jeśli praca pozwoli, holandia:)

Attyla [ Legend ]
Egipt a potem Kreta

Banananan [ Dezerter ]
Na początku lipca z kumplami do Szklarskiej poręby, a resztę wakacji będę szukał kasy na ramę... :P
...NathaN... [ The Godfather ]
Z rodzicami nad morze
W32.Blaster [ Pretorianin ]
W tym roku lece do Egiptu, a właściwie za 24 dni...
ewelina_m [ secret ]
zapraszam do nas na podlasie, cisza, spokój, pełno jezior, lasów, nic tylko wypoczywać ;)
sadist [ ignoruj mnie ]
Może do niemiec do rodziny.A na pewno (o ile pogoda pozwoli) prawie codziennie nad jakies jezioro albo morze

mortan_battlehammer [ Legend ]
jak wypali to do Pragi, a jak nie to gdziesz trzeba bedzie szukac miejsca w Polsce zeby sie w cieniu napic browarka :)
MoLy [ Pretorianin ]
do babci
mam tam sporo znajomych
o^scar^^ [ GRWD ]
Może nad morze lub do Wrocka lub zostane w mojej mioejscowości albo pojade naj jakies jeziora:]
o^scar^^ [ GRWD ]
Do babci tez moze pojade ale tam neta nie ma a więc nie wiem czy zdołam wytrzymać tyle bez neta:]

hola' [ koniczynka ]
chcialbym pojechac do wenezueli ale nie mam z kim!!!
po za tym niemcy i brenna.....
hehe a zreszta to wszystko zalezy od moich rodziców
CrazyMan [ Ur-Shak ]
nie wiem :)
eskia crew [ Pretorianin ]
nawet sam założyłem taki wątek ...
no dobra, wyjeżdzam na obóz do szawajcarii kaszubskiej
SULIK [ olewam zasady ]
to bedzie dluuuuga podroz: TAM I SPOWROTEM :D

Wasio [ Centurion ]
Kaszuby i byc moze grecja :)