GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Twój najbardziej znienawidzony przeciwnik w grze.

02.06.2004
15:29
[1]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Twój najbardziej znienawidzony przeciwnik w grze.

Ostatnio spierałem się z kumplem na temat widoczny w tytule. Ja twierdziłem, że to Malcolm z UT2003 (od Adepta wzwyż), a on, że Anarki z Quake III Arena.
A jak wy myślicie?

02.06.2004
15:30
[2]

Cacuch [ Pretorianin ]

Malcolm
Takiego wkurzającego nygusa to ze świecą szukać!

02.06.2004
15:30
smile
[3]

zarith [ ]

ian tavares - one must fall 2097

02.06.2004
15:32
smile
[4]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

Pamiętam takiego ducha z prince of persia 1, strasznie mnie wkurzał bo sie nie dawał zabić.

02.06.2004
15:35
[5]

anen [ Konsul ]

Hmm
Dla mnie bedzie to SoulCatcher :D
Kurde zawsze kiedy odpalałem se Black and White to taki dziad mi przylatywał ( taki biały nazwałem go SoulCatcher bo zabiera mi dusze do nieba :D ) no i zawsze musial powiedziec swoje 2 zdania :D

Dla SoulChatera bedzie gościu który ułożył wierszyk " o Gol'u " z Banowaniem

02.06.2004
15:36
smile
[6]

Dzoser [ Pretorianin ]

Jak dla mnie Irenicus w BGII. Chciałem go dorwać a ciągle uciekał aż w końcu trzeba było czekać na finałową walkę.

02.06.2004
15:36
smile
[7]

Yo5H [ spammajster ]

Pryszczoskór z Diablo 2 ^~

02.06.2004
15:46
smile
[8]

ehhh [ Angel of Death ]

Wydaje mi sie ze to bedzie Nichlathak(juz nawet nie pamietam jak to sie pisze;p) z diabola - na piekle znienawidzilem jego pie******* wybuchy.

02.06.2004
15:53
smile
[9]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Xan z Q3 :)

02.06.2004
16:01
[10]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

^JUNKERS^ ---> Xan był w Unreal Tournament! W Quake II był Xaero!

02.06.2004
16:01
[11]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Miało być Quake III. - Wkradł się chochlik.

02.06.2004
16:03
smile
[12]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Do mnie również i za pomyłkę przepraszam :) Teraz to Xaero jest łatwy, ale pierwszą gra w jaką grałem był właśnie Q3 na swoim własnym komputerze i dlatego mialem problem z Nim przez caly dzien! :o

02.06.2004
16:06
[13]

TheAnswer [ Quetzal ]

Malcolm

02.06.2004
16:07
smile
[14]

zarith [ ]

theanswer --> w kyrandii 3 też? :PPP

02.06.2004
16:09
[15]

Mysza [ ]

Chyba Psycho-Mantis z MGS... strasznie upierdliwa i nudna walka...

02.06.2004
16:26
smile
[16]

Yo5H [ spammajster ]

Jeszcze Iwan Grozny z Metal Slug ;]

02.06.2004
16:34
smile
[17]

Atreus [ Senator ]

Nie lubię dziecinnie łatwych do pokonania bossów oraz wszystkich... graczy online

02.06.2004
16:34
[18]

mruwek [ da ANT ]

lag, w grach on-line!

02.06.2004
16:39
smile
[19]

eJay [ Gladiator ]

Desann z Jedi Outcast:) Mial tak ochydnego ryja ze az prosil sie o niezle lanie:)

02.06.2004
17:01
[20]

MP-ror [ Konsul ]


Końcowy boss z Beyond Good and Evil, zwłaszcza po tym jak odwrócił mi sterowanie

02.06.2004
17:05
[21]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

zwisajace COŚ w the thing...
hmm.... co tam jeszcze.... Xaero z q3
szef policji w Carmageddonie tdr 2000 (ostatnia misja...)

i pewnie wiele innych ,ale nie pamietam ;]

02.06.2004
17:07
[22]

davis [ ]

Valerie z Fallout 2.
Może to nie przeciwnik ale bardzo jej nie lubię :)

02.06.2004
17:10
[23]

MarcinRegin [ Konsul ]

Największą cholerą był końcowy boss w "ST: Elite Force". Skurczybyk nie imał się żadnej broni.

02.06.2004
17:26
[24]

ksips [ Generaďż˝ ]

Tyrant w resident evil 1

02.06.2004
17:47
[25]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

eJay ---> Na Desanna jest taki fajny sposób, dzięki któremu zabija się go w 15 sekund. Wystarczy zwabiś go pod kolumnę i ją podciąć. A potem cieszyć się widokiem oponenta zgniatanego przez dwudziestotonowy kloc.

02.06.2004
18:04
[26]

kwajz [ Generaďż˝ ]

Isair + Madae pod koniec Icewind Dale'a 2, szczególnie jeśli nie ma się pomocy u sojuszników

02.06.2004
18:16
smile
[27]

Aristos [ Pretorianin ]

Może to nie żywy przeciwnik, ale przedstawiciel działu "Złośliwych przedmiotów martwych":
> test na stacji diagnostycznej w Colinie 04 (przy testowaniu nowej skrzynki biegów) - upierdliwy na maxa przy sterowaniu klawiaturą. Drugie miejsce to Xaero na ostatniej planszy Q3 (przez tego drania zacząłem trenować w qłeja.. i tak się nie nauczyłem ;) ).
Propozycja upgrade wątku: dodajcie jakiego przeciwnika najbardziej się baliście (i w jakiej grze) - dla mnie no.1 to zdecydowanie pierwsza część Obcego - mocno "zawałogenna" giera (szczególnie w nocy/słuchawki na uszach):)

02.06.2004
18:20
[28]

|kszaq| [ Konsul ]

xaero ale nie jest znienawidzony przez moją osobę

02.06.2004
18:28
[29]

SULIK [ olewam zasady ]

- kazy przeciwnik ktory zabija ktorego kolwiek z moich kompanow - w tym momecie nie przytocze zadneg pezykladu
- ufoki i roslinki z Fallout 2
- Horrigan z Fallout 2 za zniszczenie mojej wioski rodzinnej
- lagi
- Pitrek, Vassalen w Counter-Strike
- gczcze w gunbound ktorzy non stop flooduja i wala po swoich cala gre

02.06.2004
19:07
smile
[30]

ashia [ Pretorianin ]

Końcowy potworek w REQUIEM Avening Angel

02.06.2004
19:17
smile
[31]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


Skrzekacze z Morrowind!!!

02.06.2004
19:20
smile
[32]

Adamss [ -betting addiction- ]

Duriel z Diablo II - denerwował mnie ;D.

02.06.2004
19:23
[33]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Adamss => Żadnego bossa w diablo nie boje się tak jak Duriela.

02.06.2004
20:29
[34]

peners [ SuperNova ]

Duriel to był lipa raz ciach i zdechł a najgorsza była dl mnie walka z Xanen w ut2k4 na adept yyyyyyyyyyyyyyy

02.06.2004
20:34
smile
[35]

SirGoldi [ Gladiator ]

Uhhh pamiętam że nie lada problemu były z Durielem z D2 :) Był strasznie szybko i mocne ciosy miał... Czarodziejką bardzooo ciężki do zabicia! Poza tym ten facio z lawy w Quake 1 :) Dopóki nie zakapowałem jak go ukatrupić myślałem że wyjde z siebie :P
A z najbardziej chyba znienawidzonych "Obce" z Aliens vs Predator i te z Half-Life z języczkami do ziemi. Nie nawidziłem ich :)

02.06.2004
20:51
smile
[36]

Coy2K [ Veteran ]

headcrab z HL...zawsze zdazyl mnie chapnac nim mu machnalem łomem przez twarz :-)
a jeszcze jak wyskoczyl z ciemnego zaułka to już w ogole pikawa na maksa...i te jego odglosy...brrr
Jeszcze moge dorzucic Tentacle ( tez z HL ) za duzo sie z tym meczylo :-)

02.06.2004
20:54
smile
[37]

Vegetan [ Leń ]

Moim zdaniem jest to Doom z Q III Arena. Nie umiem go przejść na wyższym poziomie :/

02.06.2004
20:56
[38]

Logadin [ Christian Noir Stein ]

Jeden z piratów w PRIVATEER 1 - 1,30h nawalania w ENTER z jednego działka laserowego, jeszcze nigdy mnie tak żaden przeciwnik nie wkurzył jak tamto badziewie na jedną rakietę :)

02.06.2004
21:01
smile
[39]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Vegetan >> Phobos ?? e tam, kwestia wyuczenia sie waypointów i respawnów ;>

02.06.2004
21:13
smile
[40]

picuś [ Generaďż˝ ]

Tentacle z Half-Life , cos mnie trafialo kiedy przyszlo mi to cholerstwo wykonczyc.

02.06.2004
21:21
smile
[41]

yuppie [ Generaďż˝ ]

1.Demilisz z BG2
2.Taki jeden pająk pod koniec Tomb Raidera 3
3.Wąż z Resident Evil 1
4.Grupy zombiaków z RE 1 (tam to byli porządni zombiacy, nie to co w RE2 i RE3 :))
5.Sniper Wolf z MGS

Jak widać gram w same nowości :)

02.06.2004
22:03
smile
[42]

peners [ SuperNova ]

yuppie---------->jak ja grałem w MGS jeszcze na PSX to nie umiałem zabić sniper wolf wtedy zajżałem do opisu i napisali takie piękne słowa " wyciągnij snajperke i zacznij strezlać do laski " były bradzo pomocne yyyyyyy bleeeee

02.06.2004
22:40
[43]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Nie lubilem :
wszelkich powtowrow z diablo 2- co ladowaly podczas naszego uderzenia piorunami :P
Irenicus z bg2 - ciagle uciekał

02.06.2004
23:01
[44]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Wampir z Blade of Darkness, chyba w 5 planszy stoczylem najtrudniejsze i najbardziej denerwujace walki w swoim zyciu z tym upierdliwcem

03.06.2004
00:29
[45]

Giftzwerg [ Konsul ]


Sierściuchy szablozębne z Bloodmoona. Pieprzona świnia, potrafi przywalić. Jeszcze gorzej Rickling Jeździec. NIE -NA - WI - DZĘ tego.

Poza tym denerwował mnie Irenicus - od pierwszego momentu gdy pojawił się w grze wiedziałem, po prostu WIIEDZIAŁEM że z tym gościem będzie wielka walka finałowa :PPPPPPPPP denerwował wyjątkowo, zwłaszcza że co i rusz okazywało się iż jeszcze nie tym razem. Bleeee.....

03.06.2004
01:26
[46]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


Giftzwerg---->racja,ricklingi były wkurzające,szczególnie w stadzie-to ich odbicie magii.Były tam jeszcze takie stworki w lesie które się odradzały i trza było je trzy razy zabić...

03.06.2004
07:23
[47]

|kszaq| [ Konsul ]

coś mi sie przypomniało -> jeszcze shun-niggurath z q 1

03.06.2004
08:06
smile
[48]

Trzepiskor [ SETH ]

Nithatlak na piekle --D2

03.06.2004
08:47
smile
[49]

neXus [ Fallen Angel ]

W Diablo 2 - Duriel - och jak ja go nienawidzilem grajac czarodziejka...
W CoD - szkopy na dachu lotniska gdy obslugiwalem dzialko p-lot (te pierdoly z mojej druzyny nie potrafily ich trafic..)

03.06.2004
09:52
[50]

Trollf [ ]

nexus ->
dlatego, ze zadanie zestrzelenia tych gosci na dachu w cod nalezy do Ciebie =]
po prostu strzelasz na zmiane obracajac dzialo: w tych gosci, pozniej w samoloty, pozniej znowu w gosci, znow w samoloty itd. :>

03.06.2004
09:58
smile
[51]

neXus [ Fallen Angel ]

Tiaaa... ale sprobuj sobie powalczyc tam na najwyzszym stopniu trudnosci :))

03.06.2004
12:15
smile
[52]

Trollf [ ]

nexus ->
spoko, cod'a przeszedlem na wszystkich poziomach trudnosci... na veteranie jest podobnie jak na hardzie z jedyna roznica, ze nie ma apteczek... :>

03.06.2004
12:17
smile
[53]

bebzoon [ bucydonna ]

mój najbardziej znienawidzony wróg w grze to "koleś" z drużyny w multiplayerze który strzela mi w plecy;
bossami w singlu się nie irytuję :))

03.06.2004
12:32
smile
[54]

davhend [ Garrett ]

A ja nie spotkałem sie jeszcze z jakimś upieordliwym przeciwnkikiem . Wszystkich zgładzam z powierzni ziemi ( i okolicach ) w mgnieniu oka . A gierek już przeszedłem sporo .

03.06.2004
12:34
smile
[55]

Big Money [ Senator ]

Wszyscy z OpFor'u w america's army :)))

03.06.2004
12:36
[56]

kiowas [ Legend ]

Jeszcze nie spotkalem.

03.06.2004
13:10
smile
[57]

o^scar^^ [ GRWD ]

kiowas ja tez niespotkałem jakiegoś znienawidzonego moze natrętnego tak ale znienawidzonego to nie bo lubie potworki rozwalać. Głupi i ciężki do zabicia jest Diablo z gry d2x :]

03.06.2004
13:12
[58]

Marek z Lechem [ Konsul ]

Have no fear, Vlad is here.

03.06.2004
13:45
smile
[59]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

wielu takich pamietam

z Diablo
z Baldrusa

:P

03.06.2004
13:46
[60]

rykcykcyk [ ignoruj mnie ]

wszystkie głupawe z PK

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.