GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam pytanie

02.06.2004
15:17
smile
[1]

kruszyna 19 [ Legionista ]

mam pytanie

czemu tu nikt nie siedzi na chacie??

02.06.2004
15:19
smile
[2]

[Ivor] [ Pretorianin ]

Typowy junior ;]

Pierw FAQ poczytaj, wtedy zadawaj pytania ;] Takie tematy watkow sa malo budujace, wrecz... ehh ;]

Nie wiem czemu na chacie nie siedza... Forum jest wygodniejsza forma, latwiej sie postuje ;]

02.06.2004
15:21
smile
[3]

mortan_battlehammer [ Legend ]

na czacie nie ma +1 :))

02.06.2004
15:22
[4]

Brisk. [ Chomik ]

Jeszcze nie tak dawno [tj rok temu :D] na chacie zawsze ktos siedział czy to dzień czy noc można było na kogoś trafić. Teraz to przycichło :D Za kulisami mówi sie że to przez to że zniknął licznik osób siedzących w danym momencie na chacie, który zawsze był widoczny [zrezygnowano z niego żeby szybciej forum sie ładowało]. Próbuj w każdym razie póznym wiecvzorem to moze kogoś złapiesz tam :] Pozdro :]

02.06.2004
15:24
smile
[5]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Brisk---->dokladnie...szkada tego licznika bo na czacie zbierala sie czasem calkiem wesola gromadka...no i Malwina w niebieskich stringach:))))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.