
kruszyna 19 [ Legionista ]
mam pytanie
czemu tu nikt nie siedzi na chacie??

[Ivor] [ Pretorianin ]
Typowy junior ;]
Pierw FAQ poczytaj, wtedy zadawaj pytania ;] Takie tematy watkow sa malo budujace, wrecz... ehh ;]
Nie wiem czemu na chacie nie siedza... Forum jest wygodniejsza forma, latwiej sie postuje ;]

mortan_battlehammer [ Legend ]
na czacie nie ma +1 :))
Brisk. [ Chomik ]
Jeszcze nie tak dawno [tj rok temu :D] na chacie zawsze ktos siedział czy to dzień czy noc można było na kogoś trafić. Teraz to przycichło :D Za kulisami mówi sie że to przez to że zniknął licznik osób siedzących w danym momencie na chacie, który zawsze był widoczny [zrezygnowano z niego żeby szybciej forum sie ładowało]. Próbuj w każdym razie póznym wiecvzorem to moze kogoś złapiesz tam :] Pozdro :]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Brisk---->dokladnie...szkada tego licznika bo na czacie zbierala sie czasem calkiem wesola gromadka...no i Malwina w niebieskich stringach:))))