GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MEcz lech-legia 0-1

02.06.2004
14:59
smile
[1]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

MEcz lech-legia 0-1

Był wczoraj ten mecz był dla mnie wspaniały.

02.06.2004
15:01
smile
[2]

mortan_battlehammer [ Legend ]

był wczoraj ten wątek był dla mnie wspaniały. :D

02.06.2004
15:02
[3]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ja to sie nie bede klucil...ale mecz Lech - Legia byl dwa tygodnie temu i zakonczyl sie wynikiem 2 - 0...masz kiepskie info.

05.06.2004
11:40
smile
[4]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

nie kituj mi tu dziecko

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.