
Piotrus1pan [ Pretorianin ]
MEcz lech-legia 0-1
Był wczoraj ten mecz był dla mnie wspaniały.

mortan_battlehammer [ Legend ]
był wczoraj ten wątek był dla mnie wspaniały. :D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ja to sie nie bede klucil...ale mecz Lech - Legia byl dwa tygodnie temu i zakonczyl sie wynikiem 2 - 0...masz kiepskie info.

Piotrus1pan [ Pretorianin ]
nie kituj mi tu dziecko