GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy monitor 19' - Jaki ?

02.06.2004
14:50
smile
[1]

gresek [ Pretorianin ]

Nowy monitor 19' - Jaki ?

Mam wymieniany monitor. Mój kolega ma 19' to mój tata powiedział że ja też dostane taki. Tylko że nie wiem jaki wybrać. Po 1 nie moze to być LCD, po drugie cena może dojść do 1400 zł. (może być tańszy :P ). Mam nadzieje że i tym razem Gol mnie nie zawiedzie.

02.06.2004
14:52
smile
[2]

bebzoon [ bucydonna ]

zdecydowanie polecam:
(niekoniecznie w komputroniku)
miałem analogiczną 17' i była super - kolega ma ten model i jest wypas !!!

02.06.2004
14:54
[3]

Lechiander [ Wardancer ]

Samsung 959 NF

02.06.2004
14:59
[4]

bebzoon [ bucydonna ]

poszukaj sobie także po parametrach jakie Cię interesują na www.monitor.pl

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.