GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DSJ 3 ... wasze rekordy

02.06.2004
14:50
[1]

Martio [ Centurion ]

DSJ 3 ... wasze rekordy

Ciekaw jestem ile maksymalnie skakaliście na k113 i k188 w beta-wersji DSJ 3. Po kilku wypowiedziach zdradzę też swoje rezultaty.

02.06.2004
15:00
smile
[2]

Yo5H [ spammajster ]

ta nowa wersja jest jakas taka... bez klimatu i niegrywalna... gralem chyba z 15min i caly czas sie wywalalem ;P

02.06.2004
15:03
smile
[3]

Martio [ Centurion ]

a inni? Ludzie, dla mnie gra jest całkiem fajna i nie przeszkadza mi nawet nowa grafika ... Ja na niej skakałem na k188 zaledwie 186 metrów (aż mi wstyd ;), a na k113 (moja chluba) - ponad 120 metrów!

02.06.2004
15:25
smile
[4]

Yo5H [ spammajster ]

imo ta gierka juz nie bedzie popularniejsza od wczesniejszego DSJ... poprostu brak klimatu ja zabije
i nie w kazdej szkole pojdzie :P

02.06.2004
15:32
smile
[5]

holyfire [ Konsul ]

Jak narazie nie udało mi się dalej skoczyć na K 188 :]

02.06.2004
15:36
smile
[6]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

U mnie wyglada to tak ===>>>

Jednak od kilku dni wogole nie gram :)

02.06.2004
15:36
[7]

anen [ Konsul ]

Hmm
k133 miałem tylko 118 m i k188 180m
Ale powoli zaczynam chwytac forme :D

02.06.2004
16:11
[8]

Martio [ Centurion ]

a jak u was z k113?

02.06.2004
16:18
[9]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Tak :P


===>>>

02.06.2004
16:25
smile
[10]

eJay [ Gladiator ]


Na K-113 milame jakies 125,5 metra, na K188 bylo 221,5 chyba, nawet kiedys wysylalem paru osobom filmik z rekordem 219:)

04.06.2004
08:39
[11]

szymaniak [ Konsul ]

K-113 to miałem koło 120 m :D A na K-188 to miałem 200,25 m :P

04.06.2004
09:36
[12]

Alain [ Chor��y ]

nieco ponad 120 i 200

04.06.2004
09:51
[13]

|kszaq| [ Konsul ]

ja grałem bardzo mało i mi gra nie przypadła do gustu ale i w szkołach i tak bedzie królował dsj 2.0

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.