Martio [ Centurion ]
DSJ 3 ... wasze rekordy
Ciekaw jestem ile maksymalnie skakaliście na k113 i k188 w beta-wersji DSJ 3. Po kilku wypowiedziach zdradzę też swoje rezultaty.

Yo5H [ spammajster ]
ta nowa wersja jest jakas taka... bez klimatu i niegrywalna... gralem chyba z 15min i caly czas sie wywalalem ;P

Martio [ Centurion ]
a inni? Ludzie, dla mnie gra jest całkiem fajna i nie przeszkadza mi nawet nowa grafika ... Ja na niej skakałem na k188 zaledwie 186 metrów (aż mi wstyd ;), a na k113 (moja chluba) - ponad 120 metrów!

Yo5H [ spammajster ]
imo ta gierka juz nie bedzie popularniejsza od wczesniejszego DSJ... poprostu brak klimatu ja zabije
i nie w kazdej szkole pojdzie :P

holyfire [ Konsul ]
Jak narazie nie udało mi się dalej skoczyć na K 188 :]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
U mnie wyglada to tak ===>>>
Jednak od kilku dni wogole nie gram :)
anen [ Konsul ]
Hmm
k133 miałem tylko 118 m i k188 180m
Ale powoli zaczynam chwytac forme :D
Martio [ Centurion ]
a jak u was z k113?
Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Tak :P
===>>>

eJay [ Gladiator ]
Na K-113 milame jakies 125,5 metra, na K188 bylo 221,5 chyba, nawet kiedys wysylalem paru osobom filmik z rekordem 219:)
szymaniak [ Konsul ]
K-113 to miałem koło 120 m :D A na K-188 to miałem 200,25 m :P
Alain [ Chor��y ]
nieco ponad 120 i 200
|kszaq| [ Konsul ]
ja grałem bardzo mało i mi gra nie przypadła do gustu ale i w szkołach i tak bedzie królował dsj 2.0