GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neostrada - bardzo wazne pytanko :-)

02.06.2004
14:42
smile
[1]

reds23 [ redsov ]

Neostrada - bardzo wazne pytanko :-)

witam, zamierzam wykupic w tpsie usluge neostrada 128kb :)

jest maly problem bo pogrywam sobie w wolfa et, i niewiem czy mi bedzie na takim laczu fajnie chodzil ..

jest jeszcze jeden problem, poniewaz po sciagnieciu przez neo 5gb danych szybkosc sciagania spada 4krotnie :(
czy po kilku dniach zabawy moge sie spodziewac konca limitu ??

pleas piszcie :-]

02.06.2004
14:47
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

zawsze mozesz wchodzic na www.neostrada.pl i sprawdzac ile juz nabiles :-)

edit: chyba to aktualizuje przy kazdym rozlaczeniu sie z netem

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 14:47:13]

02.06.2004
15:07
smile
[3]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Stranger----> jak moze sobie sprawdzic skoro jeszcze nie ma neo?

reds23---> poczytaj to: forum.neostrada.info tam na pewno jest odpowiedz, były gdzies jakis wylyczenia na ile wystarczy ten limit

02.06.2004
15:19
smile
[4]

MasterDD [ :-D ]

reds23 => to 128 kb/s powinno dosc dobrze chodzic na necie.
Ja swojego czasu gralem na SDI (115,2 kbs) w Q2, ktory mial duzo gorszy kod sieciowy i szlo grac,
tu juz nie mowie o tej w miare nowej grze i szybkosci 128 kbs.

Jak bedziesz grac 24h to limit szybko minie, ale mysle ,ze tak nie zrobisz i bedzie git.

Bedziesz musial dokonac wyboru - sciagac gry/filmy/mp3 czy grac na necie w gre :]

02.06.2004
15:20
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

no ale jemu chodzilo chyba o to zeby mogl sprawdzac juz majac neo... zeby nie przekroczyc tego limitu 5gb

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.