
reds23 [ redsov ]
Neostrada - bardzo wazne pytanko :-)
witam, zamierzam wykupic w tpsie usluge neostrada 128kb :)
jest maly problem bo pogrywam sobie w wolfa et, i niewiem czy mi bedzie na takim laczu fajnie chodzil ..
jest jeszcze jeden problem, poniewaz po sciagnieciu przez neo 5gb danych szybkosc sciagania spada 4krotnie :(
czy po kilku dniach zabawy moge sie spodziewac konca limitu ??
pleas piszcie :-]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
zawsze mozesz wchodzic na www.neostrada.pl i sprawdzac ile juz nabiles :-)
edit: chyba to aktualizuje przy kazdym rozlaczeniu sie z netem
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 14:47:13]

mortan_battlehammer [ Legend ]
Stranger----> jak moze sobie sprawdzic skoro jeszcze nie ma neo?
reds23---> poczytaj to: forum.neostrada.info tam na pewno jest odpowiedz, były gdzies jakis wylyczenia na ile wystarczy ten limit

MasterDD [ :-D ]
reds23 => to 128 kb/s powinno dosc dobrze chodzic na necie.
Ja swojego czasu gralem na SDI (115,2 kbs) w Q2, ktory mial duzo gorszy kod sieciowy i szlo grac,
tu juz nie mowie o tej w miare nowej grze i szybkosci 128 kbs.
Jak bedziesz grac 24h to limit szybko minie, ale mysle ,ze tak nie zrobisz i bedzie git.
Bedziesz musial dokonac wyboru - sciagac gry/filmy/mp3 czy grac na necie w gre :]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
no ale jemu chodzilo chyba o to zeby mogl sprawdzac juz majac neo... zeby nie przekroczyc tego limitu 5gb