SirGoldi [ Gladiator ]
Jak ściągnąć obudowe z Siemensa S45???
Jak w temacie. Już się męcze z godzine i nie moge sobie poradzić! A kupiłem sobie zarąbistą szaro-czarną i lipa :( Mógłbym na hamcora ale nie chce czegoś uszkodzić :/ Błagam pomóżcie!
bukers [ Konsul ]
HE HE DOBRE ALE JA MIALEM LEPSZY PROBLEM :) ZADALEM PYTANIE JAK SPRAWDZIC JAKI MAM NUMER TELEFONU HIHIIHIIHI
SirGoldi [ Gladiator ]
bukers ----> To raczej problemem nie jest :) Stary serio tej obudowy chyba ściągnąć się nie da!!!
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
SirGoldi - ja mialem tez taki problem z a50 ...uzylem srubokreta i sie otworzylo :) ...a rysa na akumulatorku jest niewazna :)
xywex [ mlask mlask! ]
próbuj dopasowac...

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Hyhy a jaki problem jest z dojsciem do portu COM na Noki 7650 hyhy :))))