GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak ściągnąć obudowe z Siemensa S45???

02.06.2004
14:01
[1]

SirGoldi [ Gladiator ]

Jak ściągnąć obudowe z Siemensa S45???

Jak w temacie. Już się męcze z godzine i nie moge sobie poradzić! A kupiłem sobie zarąbistą szaro-czarną i lipa :( Mógłbym na hamcora ale nie chce czegoś uszkodzić :/ Błagam pomóżcie!

02.06.2004
14:04
[2]

bukers [ Konsul ]

HE HE DOBRE ALE JA MIALEM LEPSZY PROBLEM :) ZADALEM PYTANIE JAK SPRAWDZIC JAKI MAM NUMER TELEFONU HIHIIHIIHI

02.06.2004
14:06
[3]

SirGoldi [ Gladiator ]

bukers ----> To raczej problemem nie jest :) Stary serio tej obudowy chyba ściągnąć się nie da!!!

02.06.2004
14:14
[4]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

SirGoldi - ja mialem tez taki problem z a50 ...uzylem srubokreta i sie otworzylo :) ...a rysa na akumulatorku jest niewazna :)

02.06.2004
14:18
[5]

xywex [ mlask mlask! ]

próbuj dopasowac...

02.06.2004
14:18
smile
[6]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Hyhy a jaki problem jest z dojsciem do portu COM na Noki 7650 hyhy :))))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.