bukers [ Konsul ]
"seria" w kulturystyce ile to....?
CO TO ZNACZY W KULTURYSTYCE I ĆWICZENIACH "SERIA" ?? ILE TO JEST POWTÓRZEŃ ?? BO NIE WIEM !!
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
różnie ... zalerzy co i jak robisz.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
8-12
gofer [ ]
ile sobie tylko zażyczysz...

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Ile chcesz, byle pod rzad :-)
bukers [ Konsul ]
NO BRZUSZKI NP. CZY TO BEDZIE X15
cycu2003 [ Senator ]
moze byc
wysiu [ ]
Jak napiszesz jeszcze jednego posta z CAPSLOCKIEM, to juz bedzie seria - przykladowo.

Yo5H [ spammajster ]
jesli robisz 4 serie pompek, to robisz 4 razy po np. 10 ale odpoczywasz chwilke miedzy seriami ;]
iKzIvaeEr [ l33t ]
Polecam
Alick [ Konsul ]
15 na brzuszki ? Tylko ?
Dorzuć coś więcej, powiedzmy 25 x 3 serie, a na koniec 4 seria do bólu