GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Twoje opinie na temat FarCry?

02.06.2004
13:48
smile
[1]

Crazyboy [ Legionista ]

Twoje opinie na temat FarCry?

Co codzisz na temat tej gry .
Wszystkie menusy i plusy co cie zaskoczyło.

02.06.2004
13:53
[2]

Lechiander [ Wardancer ]

Ta gra dla mnie nie istnieje z powodu checkpiontów!

02.06.2004
13:57
[3]

peners [ SuperNova ]

+ jesli chodzi o nie to elegancka grafika wysoka grywalność i niezły klimat
- a co do minówsów to te chekpointy to była poprostu masakra jeden moement gry przechodzic gdzies z 15 razy

02.06.2004
14:07
smile
[4]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

Na normlane savey jest sposob, nawet na forum byl apre dni temu.

02.06.2004
14:09
[5]

Dewey [ Konsul ]

do minusów zaliczyłbym tragiczne wymagania sprzętowe oraz dość średnią grafikę po wybraniu opcji ma LOW żeby gra jako tako chodziła.

do plusów hmmmm nie wiem, bo zbyt wygórowane wymagania skutecznie zniechęciły mnie do dalszego grania :)

02.06.2004
14:11
smile
[6]

bebzoon [ bucydonna ]

co codze na temat: niczym szczególnym (poza grafiką) się nie wyróżnia !
menusy: - wymagania sprzętowe; wtórność

02.06.2004
14:20
smile
[7]

Lechiander [ Wardancer ]

Robo ---> Aleś Ty chłopie mądry, spostrzegawczy, pomocny i w ogóle koleś, że do rany przyłoż. Żałość...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.