
Crazyboy [ Legionista ]
Twoje opinie na temat FarCry?
Co codzisz na temat tej gry .
Wszystkie menusy i plusy co cie zaskoczyło.
Lechiander [ Wardancer ]
Ta gra dla mnie nie istnieje z powodu checkpiontów!
peners [ SuperNova ]
+ jesli chodzi o nie to elegancka grafika wysoka grywalność i niezły klimat
- a co do minówsów to te chekpointy to była poprostu masakra jeden moement gry przechodzic gdzies z 15 razy

_Robo_ [ Generaďż˝ ]
Na normlane savey jest sposob, nawet na forum byl apre dni temu.
Dewey [ Konsul ]
do minusów zaliczyłbym tragiczne wymagania sprzętowe oraz dość średnią grafikę po wybraniu opcji ma LOW żeby gra jako tako chodziła.
do plusów hmmmm nie wiem, bo zbyt wygórowane wymagania skutecznie zniechęciły mnie do dalszego grania :)

bebzoon [ bucydonna ]
co codze na temat: niczym szczególnym (poza grafiką) się nie wyróżnia !
menusy: - wymagania sprzętowe; wtórność

Lechiander [ Wardancer ]
Robo ---> Aleś Ty chłopie mądry, spostrzegawczy, pomocny i w ogóle koleś, że do rany przyłoż. Żałość...