
ma-tylda [ Junior ]
kto szuka pracy przez Internet - ankieta
Witam
Przeprowadzam badania potrzebne do pracy magisterskiej o rekrutacji w Internecie. Dlatego mam gorącą prośbę do wszystkich tych, którzy szukają pracy za pośrednictwem Internetu, albo jeszcze nie szukają ale interesują się rynkiem pracy (bo np. kończą szkołę) i w tym celu zaglądają na strony internetowych pośrednictw. Wypełnijcie proszę ankietę na stronie https://kolos.math.uni.lodz.pl/~dudkiewicz/ . Zajmie wam to chwilę, a mi bardzo pomoże. Odpowiedzi z ankiety będą przesylane do mnie mailem. Jeśli kogoś to zainteresuje, to oczywiście umieszczę potem wyniki w tym wątku.
Z góry bardzo dziękuję
fanlegii79 [ Konsul ]
Sorry, ale ta ankieta to syf, wypelnilem ja klikam wyslij a ona zamiast mi napisac aniketa zapisana w bazie danych, to odpala mi maila...

MasterDD [ :-D ]
no spoko, ja uzupelnilem :]
ankieta jest spoko, zadnych przeciwwskazan :)
Rendar [ Senator ]
Chętnie bym wypełnił, ale niech to będzie formularz na stronie a nie wysyłanie maila... sorki..
ma-tylda [ Junior ]
Napisałam, że ankieta działa przez wysylanie maila. Przepraszam, ale nie umiem po prostu tego zrobić inaczej. Gdyby ktos mi w tym pomógł to byłabym wdzieczna. A na razie dziękuję tym, którym taka forma nie przeszkadza - dzieki MasterDD.