GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kto szuka pracy przez Internet - ankieta

02.06.2004
13:17
smile
[1]

ma-tylda [ Junior ]

kto szuka pracy przez Internet - ankieta

Witam

Przeprowadzam badania potrzebne do pracy magisterskiej o rekrutacji w Internecie. Dlatego mam gorącą prośbę do wszystkich tych, którzy szukają pracy za pośrednictwem Internetu, albo jeszcze nie szukają ale interesują się rynkiem pracy (bo np. kończą szkołę) i w tym celu zaglądają na strony internetowych pośrednictw. Wypełnijcie proszę ankietę na stronie https://kolos.math.uni.lodz.pl/~dudkiewicz/ . Zajmie wam to chwilę, a mi bardzo pomoże. Odpowiedzi z ankiety będą przesylane do mnie mailem. Jeśli kogoś to zainteresuje, to oczywiście umieszczę potem wyniki w tym wątku.

Z góry bardzo dziękuję

02.06.2004
14:21
[2]

fanlegii79 [ Konsul ]

Sorry, ale ta ankieta to syf, wypelnilem ja klikam wyslij a ona zamiast mi napisac aniketa zapisana w bazie danych, to odpala mi maila...

02.06.2004
14:27
smile
[3]

MasterDD [ :-D ]

no spoko, ja uzupelnilem :]

ankieta jest spoko, zadnych przeciwwskazan :)

02.06.2004
14:33
[4]

Rendar [ Senator ]

Chętnie bym wypełnił, ale niech to będzie formularz na stronie a nie wysyłanie maila... sorki..

02.06.2004
15:07
[5]

ma-tylda [ Junior ]

Napisałam, że ankieta działa przez wysylanie maila. Przepraszam, ale nie umiem po prostu tego zrobić inaczej. Gdyby ktos mi w tym pomógł to byłabym wdzieczna. A na razie dziękuję tym, którym taka forma nie przeszkadza - dzieki MasterDD.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.