
goldenSo [ AnomaliA ]
Inicjatywa Obywatelska
Co wy nato żeby wystować inicjatywe obywatelska o zniesienie pracy domowej w szkole. O ile sie orientuje to trzeba około 10.000 podpisów

Eliash [ Generaďż˝ ]
Taa, a masz 18 lat? Bo jak nie to możesz sobie podpisywać ...

Dukke [ Pretorianin ]
bauahah moim zdaniem powinni zadawac i to wiecej niz teraz....zreszta co to takiego zrobic zadanie z jakiegos przedmiotu i to w dodatku w domu..A jezeli nie chce sie otworzyc zeszytu to juz trudno..Ja bynajmniej sie na to nie pisze :)
Windi_ [ Generaďż˝ ]
jak bym chodzil do szkoly to bym sie chetnie podpisal... ale teraz?? no niewiem, bo z perspektywy czasu(1miesiac :p ) to czasembyly przedatne...

goldenSo [ AnomaliA ]
----------->Eliash
Czy ja mówiłem że mam i że sie podpisze
Swidrygajłow [ ]
masz jakieś argumenty ZA ?
goldenSo [ AnomaliA ]
--------->Swidrygajłow
ja ot cierpie na niedomiar wolnego czasu z powodu pracy domowej(naszęscie niedługo wakacje)
Swidrygajłow [ ]
t ja mam lepszą propozycję: wydłużyć dobę do 48 godzin

LooZ^ [ be free like a bird ]
lol :)
Po pierwsze : 100.000 podpisow
Po drugie : ... lol :D

goldenSo [ AnomaliA ]
--------->LooZ^
Wiedziałem że coś mi sie pomerdało
--------->Swidrygajłow
jak powiesz jak to można to zrobić
Swidrygajłow [ ]
normalnie, Sejm uchwali taką ustawe i już

goldenSo [ AnomaliA ]
To nie przejdzie napewno w łape ktoś da i tyle

wysiu [ ]
Ja mam jeszcze lepsza propozycje: 10% budzetu panstwa powinno byc przelewane na moje konto.