GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Inicjatywa Obywatelska

02.06.2004
13:11
smile
[1]

goldenSo [ AnomaliA ]

Inicjatywa Obywatelska

Co wy nato żeby wystować inicjatywe obywatelska o zniesienie pracy domowej w szkole. O ile sie orientuje to trzeba około 10.000 podpisów

02.06.2004
13:13
smile
[2]

Eliash [ Generaďż˝ ]


Taa, a masz 18 lat? Bo jak nie to możesz sobie podpisywać ...

02.06.2004
13:15
smile
[3]

Dukke [ Pretorianin ]

bauahah moim zdaniem powinni zadawac i to wiecej niz teraz....zreszta co to takiego zrobic zadanie z jakiegos przedmiotu i to w dodatku w domu..A jezeli nie chce sie otworzyc zeszytu to juz trudno..Ja bynajmniej sie na to nie pisze :)

02.06.2004
13:16
[4]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

jak bym chodzil do szkoly to bym sie chetnie podpisal... ale teraz?? no niewiem, bo z perspektywy czasu(1miesiac :p ) to czasembyly przedatne...

02.06.2004
13:16
smile
[5]

goldenSo [ AnomaliA ]

----------->Eliash
Czy ja mówiłem że mam i że sie podpisze

02.06.2004
13:17
[6]

Swidrygajłow [ ]

masz jakieś argumenty ZA ?

02.06.2004
13:20
[7]

goldenSo [ AnomaliA ]

--------->Swidrygajłow
ja ot cierpie na niedomiar wolnego czasu z powodu pracy domowej(naszęscie niedługo wakacje)

02.06.2004
13:24
[8]

Swidrygajłow [ ]

t ja mam lepszą propozycję: wydłużyć dobę do 48 godzin

02.06.2004
13:24
smile
[9]

LooZ^ [ be free like a bird ]

lol :)

Po pierwsze : 100.000 podpisow
Po drugie : ... lol :D

02.06.2004
13:44
smile
[10]

goldenSo [ AnomaliA ]

--------->LooZ^
Wiedziałem że coś mi sie pomerdało
--------->Swidrygajłow
jak powiesz jak to można to zrobić

02.06.2004
13:47
[11]

Swidrygajłow [ ]

normalnie, Sejm uchwali taką ustawe i już

02.06.2004
14:52
smile
[12]

goldenSo [ AnomaliA ]

To nie przejdzie napewno w łape ktoś da i tyle

02.06.2004
14:58
smile
[13]

wysiu [ ]

Ja mam jeszcze lepsza propozycje: 10% budzetu panstwa powinno byc przelewane na moje konto.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.