
Faolan [ BOHEMA ]
Potrzebne zdjęcia z manifestacji antyglobalistycznych.
Jak w tytule wątku - potrzebuje dobrych zdjęć ze szczytów i manifestacji antyglobalistycznych, najlepiej z Pragi i Genui.
Będę wdzięczny za adresy stron takowe zamieszczających.
Proszę bez odpowiedzi w stylu:
www.google.pl - bo ostatnie 2 godziny spędziłem przeszukując wspaniale zorganizowaną przestrzeń Internetu

meli [ Pretorianin ]
mam 400 fotek (12 mb) mogę wysłać na maila, chcesz ?

Faolan [ BOHEMA ]
Prześlij na ten adres bo pod onetowym się nie zmieści
[email protected]
I wielkie, wielkie DZIĘKI
meli [ Pretorianin ]
podeślę to w kilku paczkach
zabieram się do wysyłania.....

Faolan [ BOHEMA ]
Już doszło, jak tylko tpsa poradzi sobie z serwerami zacznę odbierać, jeszcze raz DZIEKI!
xywex [ mlask mlask! ]
odezwij się na gadu, postawie serwer.
133 zdjęcia, robione przez Tomasza Stępczyńskiego, z jego strony... adres zgubiłem, dlatego ftp

meli [ Pretorianin ]
ssssssssspoko
mam nadzieję, że coś sobie wybierzesz.
co do google to masz rację, zauważyłem to samo, jeżeli ktoś prosi o pomoc większości osób odsyła go na GOOGLE, chyba uważają ją za wyrocznia :)