GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebne zdjęcia z manifestacji antyglobalistycznych.

02.06.2004
12:50
smile
[1]

Faolan [ BOHEMA ]

Potrzebne zdjęcia z manifestacji antyglobalistycznych.

Jak w tytule wątku - potrzebuje dobrych zdjęć ze szczytów i manifestacji antyglobalistycznych, najlepiej z Pragi i Genui.
Będę wdzięczny za adresy stron takowe zamieszczających.

Proszę bez odpowiedzi w stylu:

www.google.pl - bo ostatnie 2 godziny spędziłem przeszukując wspaniale zorganizowaną przestrzeń Internetu

02.06.2004
13:07
smile
[2]

meli [ Pretorianin ]

mam 400 fotek (12 mb) mogę wysłać na maila, chcesz ?

02.06.2004
13:16
smile
[3]

Faolan [ BOHEMA ]



Prześlij na ten adres bo pod onetowym się nie zmieści

[email protected]

I wielkie, wielkie DZIĘKI

02.06.2004
13:18
[4]

meli [ Pretorianin ]

podeślę to w kilku paczkach
zabieram się do wysyłania.....

02.06.2004
13:44
smile
[5]

Faolan [ BOHEMA ]


Już doszło, jak tylko tpsa poradzi sobie z serwerami zacznę odbierać, jeszcze raz DZIEKI!

02.06.2004
13:53
[6]

xywex [ mlask mlask! ]

odezwij się na gadu, postawie serwer.
133 zdjęcia, robione przez Tomasza Stępczyńskiego, z jego strony... adres zgubiłem, dlatego ftp

02.06.2004
13:56
smile
[7]

meli [ Pretorianin ]

ssssssssspoko
mam nadzieję, że coś sobie wybierzesz.
co do google to masz rację, zauważyłem to samo, jeżeli ktoś prosi o pomoc większości osób odsyła go na GOOGLE, chyba uważają ją za wyrocznia :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.