GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z SVCD w obrazie BIN

02.06.2004
12:34
smile
[1]

jojko999 [ Konsul ]

Problem z SVCD w obrazie BIN

mam obraz płyty - bin a w nim płytę SVCD
stworzyłem plik CUE z jednym trakiem MODE2 i emulowałem płytkę

W katalogu MPEG2 jest plik ale nie o rozszerzeniu dat a mpg i niestety żadnym sposobem nie mogę go odtworzyć.

1. Mam najnowsze codeki i filtry od mpeg1 do mpeg4
2. WMP w wersji 9.0
3. DX9.0

Zassałem jakiś player, który urzywa własne kodeki i film poszedł, ale ja go chcę przestawić na divxa żeby móc dodać teksty, a vDub ani flask nie chcą tego ruszyć. Dziwnym symptomem jest to że rozmiar emulowanej płytki ma wskazanie 600Kb a nie 700MB tak że możliwe jest, że w pliku CUE powinny być dwa tracki. I tu pytania:

1. Jak dowiedzieć się o czas rozpoczęcia drugiej (a może następnych też?) ścieżek?
2. Może jest jakiś inny sposób na "rozwalenie" tego SVCD?

02.06.2004
12:40
[2]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Jest jakis program, ktory wyciaga pliki filmowe z BINa i konwertuje je od razu na mpg. Nie przypomne sobie teraz jego nazwy. Ale znalazlem go na forum, w starszych watkach...

02.06.2004
13:34
smile
[3]

jojko999 [ Konsul ]

gdyby to był plik avi w binie to pikuś ale to jest SVCD..

Nikt nie wie?

02.06.2004
13:55
[4]

temp2 [ Konsul ]

VCDgear...

02.06.2004
14:04
[5]

jojko999 [ Konsul ]

temp2---> dzięki wielkie ale dzięki temu programowi dowiedziałem sie tylko na 100% że mam xle zrobiony plik CUE, czyli że do nagrania mojego BINa ptzeba użyć wiecej niż jednej ścieżki.

Czy ktoś wie jak dowiedzieć się o ilości i czasie ścieżek w pliku BIN bez pliku CUE??

PLIZZZZZZ....

02.06.2004
14:09
smile
[6]

legrooch [ Legend ]

Do robienia cue są specjalne narzędzia. Spytaj się na napisy.info
Brakuje Ci codeca do SVCD.

02.06.2004
14:13
[7]

temp2 [ Konsul ]

tu masz przykladowy plik cue do bin'a.Moze ci sie przyda...

FILE "dawnwas1.bin" BINARY
TRACK 01 MODE2/2352
INDEX 01 00:00:00
TRACK 02 MODE2/2352
INDEX 00 00:04:00
INDEX 01 00:06:00


Ja zeby do mpg'a miec napisy extraktuje film VCDgear'em a potem zmieniam mu nazwe na avi dzieki temu VObSub (filtr do napisow) laduje sie i wyswietla napisy ...

02.06.2004
14:20
smile
[8]

jojko999 [ Konsul ]

temp2---> Złoto moje ;) to działa , ten programik

PS. Jak się robi pliki CUE to ja wiem. Nie wiedziałem jali czas wpisać w poszczególnych Trackach żeby akurat w konktetnym binie było OK. Jak jest jedna ścieżka to pikuś ale w drugiej jak czas ustawić to już problem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.