GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FronPage - czy istnieje coś podobnego za darmo?

02.06.2004
12:32
[1]

Kaj-oj [ Pretorianin ]

FronPage - czy istnieje coś podobnego za darmo?

Z HTMLa jestem cieńki, ale z FrontPage radzę sobie. Chodzi o to czy jest jakiś program, który ma podobną obsługę i jest za FREE??
Chodzi mi głównie o wstawianie tekstu, tabel i zdjęć?

02.06.2004
12:38
[2]

bukers [ Konsul ]

NIE POLECAM TEGO PRGRAMU ANI innych !!! naucz sie html!! przez kilka dni opanujesz większośc komend, a tworzenie stron zrobi się dla ciebie bardzo łatwe!!

02.06.2004
12:49
[3]

Luremaster [ Siewca Zagłady ]

Takich prostackich edytorow za free jest naprawde niewiele...Za to klasycznych jest od groma, ja polecam przyjemny polski edytor - ezHTML (link na dole).
HTML nie jest trudny, w sieci znajdziesz wiele roznych kursow.

02.06.2004
13:11
[4]

fanlegii79 [ Konsul ]

Amaya chyba jest ok, no i za free. Co do rad, to oczywiscie radze nauczyc sie html-a, a pozniej php, i smarty'ego. Takie programy wysiwyg to sa dobre zeby zaczac temat www, lub zrobic szablon strony. Ostatnio wspolpracowalem z grafikiem, ktory jak mial zrobic 20 stron w 3 jezykach rozniacych sie tylko osadzonymi zdjeciami, przyslal mi 60 plikow, zamiast zrobic jeden szblon, a zdjecia podmieniac dynamicznie w php, to myslalem ze go zastrzele. Niezaleznie jak sie jest dobym grafikiem, to to ze sie umie wybrac z menu "save as html", nie robi z niego webmastera...

02.06.2004
13:21
smile
[5]

oksza [ Senator ]

do wyboru, do koloru.
szukaj WYSIWYG w opisie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.