GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Anachronox - potrzebna pomoc

02.06.2004
12:14
smile
[1]

muhabor [ Konsul ]

Anachronox - potrzebna pomoc

właśnie dorwałem, niestety nie mogę uruchomić na karcie GF4MX440 na sterach 5664, pisze mi "brak renderera.."
ki diabeł???

02.06.2004
12:19
[2]

zarith [ ]

albo patch do gry, albo inne stery - anachronox powinien na tej karcie śmigać...

02.06.2004
12:25
[3]

muhabor [ Konsul ]

radzisz mi po kolei instalować starsze wersje sterowników i sprawdzać czy działa, tak?
a DX9.0 ma coś do rzeczy czy nie?

02.06.2004
12:27
[4]

zarith [ ]

na początek zobacz czy jest patch... jeśli on nie pomoże, spróbuj sterowników serii 46.xx. a directa miej jak najnowszego (9b obecnie)

04.06.2004
11:41
smile
[5]

muhabor [ Konsul ]

mam patcha, próbowałem różnych starszych sterowników (a'propos, serii 46.xx nie ma)
nadal wyswietla sie "brak odpowiedniego renderera".
mam albo zwalona karte albo co?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.