
muhabor [ Konsul ]
Anachronox - potrzebna pomoc
właśnie dorwałem, niestety nie mogę uruchomić na karcie GF4MX440 na sterach 5664, pisze mi "brak renderera.."
ki diabeł???
zarith [ ]
albo patch do gry, albo inne stery - anachronox powinien na tej karcie śmigać...
muhabor [ Konsul ]
radzisz mi po kolei instalować starsze wersje sterowników i sprawdzać czy działa, tak?
a DX9.0 ma coś do rzeczy czy nie?
zarith [ ]
na początek zobacz czy jest patch... jeśli on nie pomoże, spróbuj sterowników serii 46.xx. a directa miej jak najnowszego (9b obecnie)

muhabor [ Konsul ]
mam patcha, próbowałem różnych starszych sterowników (a'propos, serii 46.xx nie ma)
nadal wyswietla sie "brak odpowiedniego renderera".
mam albo zwalona karte albo co?