
bebzoon [ bucydonna ]
W Iraku porwano pracowników Wrocławskiej Jedynki
ciekawe, czy porywacze liczą na okup - oby tak było;
stanson_ [ sta-N-son ]
no, niedobrze, niedobrze sie dzieje...

Rendar [ Senator ]
Jak sie jedzie w takie tereny to trza się z tym liczyć... ryzyko zawodowe

|kszaq| [ Konsul ]
niedobrze....

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]
[irone mode on
A wszystko przez tych amerykanów, przez tego Busha, który się pcha tam nie wiadomo po co (w sumie to wiadomo - po ropę), przecież ci ameyrkanie to są tacy głupi, że nawet nie wiedzą gdzie leży Polska... i co my z tego mamy, że im tam pomagamy - nawet tych głupich wiz nam nie znieśli...
[irone mode off]
bebzoon [ bucydonna ]
no pewnie że niedobrze...
ale to nie żołnierze i mieszkali w strefie chronionej;
pytanie: jak w takim układzie mamy skorzystać na kontraktach w Iraku ?!

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]
[irone mode on]
może amerykanie znowu spreparują filmik jak to biedni i ciemiężeni panowie w cool turbanikach na głowie delikatnie i z wyczuciem obcinają naszym rodakom głowy brudnym nożem.....
[irone mode off]