GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

W Iraku porwano pracowników Wrocławskiej Jedynki

02.06.2004
11:40
smile
[1]

bebzoon [ bucydonna ]

W Iraku porwano pracowników Wrocławskiej Jedynki

ciekawe, czy porywacze liczą na okup - oby tak było;

02.06.2004
11:42
[2]

stanson_ [ sta-N-son ]

no, niedobrze, niedobrze sie dzieje...

02.06.2004
11:43
smile
[3]

Rendar [ Senator ]

Jak sie jedzie w takie tereny to trza się z tym liczyć... ryzyko zawodowe

02.06.2004
11:50
smile
[4]

|kszaq| [ Konsul ]

niedobrze....

02.06.2004
11:50
smile
[5]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

[irone mode on›
A wszystko przez tych amerykanów, przez tego Busha, który się pcha tam nie wiadomo po co (w sumie to wiadomo - po ropę), przecież ci ameyrkanie to są tacy głupi, że nawet nie wiedzą gdzie leży Polska... i co my z tego mamy, że im tam pomagamy - nawet tych głupich wiz nam nie znieśli...
[irone mode off]

02.06.2004
11:51
[6]

bebzoon [ bucydonna ]

no pewnie że niedobrze...
ale to nie żołnierze i mieszkali w strefie chronionej;
pytanie: jak w takim układzie mamy skorzystać na kontraktach w Iraku ?!

02.06.2004
11:55
smile
[7]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

[irone mode on]
może amerykanie znowu spreparują filmik jak to biedni i ciemiężeni panowie w cool turbanikach na głowie delikatnie i z wyczuciem obcinają naszym rodakom głowy brudnym nożem.....
[irone mode off]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.