
Brisk. [ Chomik ]
Internetowy Klub Buraka <Pole nr. 123>
WSTĘPNIAK
Bez skojarzen:
wszyscy maja swoje klany, wszyscy w cos graja, czyms sie kreca.. jedni sa paladynami, inni maja ostre jak brzytwa katany... czesc lubi kompilowac kernela (cokolwiek to znaczy), niektorzy spotykaja sie w karczmie i mowia wiersze, a inni cierpia na bezsennosc i noca pisza cos az im sie klawiatury poca.. sa hodowcy chomikow, meczyciele ptakow :-D, i zainteresowani hardłerem, straznicy moralnosci i cnot wszelakich...
tylko ja jestem Burakiem
nie interesuje mnie wiele, rosne sobie na polu i gora nac na dole zozole i nie wiem gdzie mi cieplo.. poradzcie mi co trzeba zrobic, zeby byc takim fajnym ludkiem jak Wy.. tez chcialbym gdzies przynalezec.. miec jakies ideolo i lubic sie czyms krecic.. kleic modele z kamasutry, kopac rowy przeciwodlamkowe albo byc wielkim pilotem w bardzo waznym symulatorze motolotni bombowej..
bo zycie to nie je bajka.. zazdroszcze naprawde wszystkim pokreconym przez los napalencom, ale coz mozna poradzic jesli nie lubi sie mangi, nie handluje sie w kosmosie bo zimno i ma sie katar, ostatniego elfa widzialo sie po pijaku na imprezie techno, jedyna wykonana w zyciu misja typu combat byla ucieczka strozowi sadu u ksiedza, a probujac napisac cos powaznego, smutnego i wznioslego zarazem zawsze wydaje sie z siebie belkot.. dlatego czas przynac sie i nie owijac w bawelne:
JESTEM BURAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!
Z buraczenia tez mozna zrobic sobie doktryne, trzymac sie i w jej imie walczyc z niewiernymi.. wcale nie musze byc paladynem, dowodca U-bota, panem Musashi, ani romantycznym poeta na widok ktorego wszystkie sarny maja mokro w stringach, zeby czuc sie dumnym z tego ze jestem BURAKIEM!!
Burak jest zwyklym szarym obywatelem i nie posiada, zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci - nie umie ani dobrze wladac mieczem, ani fragowac tylem w zwisie w CounterStrike'a przez mgle, nie jest tez specjalnie utalentowany, piekny, ani bystry - jest za to cudownie przecietny i wszedzie go pelno... sila Buraka lezy w jego ilosci.. jest nas duzo, a bedzie jeszcze wiecej i nie pytaj co Burak moze zrobic dla Ciebie, lepiej spytaj co Ty mozesz zrobic dla Buraka??!!
Badzmy dumni z tego jacy jestesmy - nie udawajmy nikogo na sile, w koncu i tak wszyscy skonczymy w 1 kg torbie z cukrem... tu nie chodzi o to, zeby byc trędi.. ja wlasnie uswiadomilem sobie, ze nigdzie nie naleze, nic mnie nie kreci bardziej niz innych i wogole, ze jest nudno wokol i ciezko na umysle.. dlatego tez rozpoczalem samodzielna krucjate przeciwpancerna i probuje nia zarazic tez Ciebie chlopczyku i Ciebie dziewczynko.. ale widze, ze jestes raczej z tych Burakow-egoistow co to samotnie tna fale rzeczywistosci na oceanie zludzen...
[ by Mazio ]
Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (burak z dziada pradziada)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
53. Zacker (burak nie z tej ziemi)
54. EwUnIa_kR (BiAłA GwIaZdKa)
55. Mentor12 (zburaczony Burak do granic Buraczowosci)
56. Magdulla (burak, którego zjadła zakonnica)
57. Andrewlee (burak Samurai)
Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Storm Shadow (Podrywacz i kombinator :D)
16. Brisk. (Legionista :D )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)
19. gofer (bardzo miły i lubi plosić :D)
20. KayaKrK (Wiślaczka :D)
21. Hellmaker (Śpioch Wielkobrzuszny :D)
-------------------------------------------------------------------
Link do poprzedniego pola:

Brisk. [ Chomik ]
łelkam na nowym polu:P [by Ewunia]
Witamy na nowym polu :) [by Czamber]
Szafa gra :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
.... niu pole :)

Brisk. [ Chomik ]
Brisk. [ Chomik ]
szukamy problemów? :D
Brisk. [ Chomik ]
Brisk. [ Chomik ]
co za dużo to niezdrowo :D
Brisk. [ Chomik ]
I na tym kończymy kolejne spotkanie z Garfieldem :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
jea mam tu kamerki internetowe, jest nawet widok z tyskiego UM :)
Brisk - stan przed ktoras z kamer i pomachaj mi ;)
Brisk. [ Chomik ]
Khe obecnie mam napad kichania więc nie dam rady machać :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk heh no to kogo wyslemy ... chwila ...znow jestesmy sami i sie rzadzimy na polu to nie ma kogo wyslac :)
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
jea, znalazlem kamerki ktorymi mozna sterowac :) ...muszxe sie troche pobawic :D
Brisk. [ Chomik ]
Khe tylko sobie krzywdy nie zrób :D :P

Brisk. [ Chomik ]
Khe wczoraj wyszła wersja 2.1.0 AA :] Na noc włacze żeby sie full sciągał :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - wiem, widzialem wczoraj ale na razie nie chcialo mi sie ciagnac :)
a tu sie bawilem kamerka i postanowilem sprawdzic jaka u nich jest godzina :)
Brisk. [ Chomik ]
Ja i tak pewnie tylko na chwile zagram :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
gdybym mial zew, IP to bym postawil serwa i bysmy se pykli 1 on 1 na snajpy albo sawy na moscie :)
...ja nie wiem czy wogole zagram takie piekna pingi w grach mam :/
Brisk. [ Chomik ]
Ja nie mam prawie nigdy kłopotu z pingami na szczescie :D A w AA nie grałem od jakiś już 7-8 miesięcy :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - ja nie pamietam ile, pamietam tylko ze gralem troche po wyjsciu wersji 2.0 :) w 2.0a juz nie gralem :)
Brisk. [ Chomik ]
w 2.0.a grałem ale tylko w stylu "zobaczmy co my tu mamy" :D a od 7 miesięcy siedze w DoD'zie :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
...teraz jak to sciagniemy to pewnie tez bedzie "zobaczmy co sie zmianilo i co dodali" :D
a ja ostatnio prawie nie gram ...jakos mi ise nie chce :)
Brisk. [ Chomik ]
właśnie :D a grac gram róznie od 30min do paru godzin ale ostatnio bywa tak że i wogóle :D co mi nie przeszkadza :D hehe
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
... albo z nas takie maniaki albo jako jedyni nie mamy co robic ...no dobra - nie chce nam sie nic robic :D ...znow rzadzimy polem :)
Brisk. [ Chomik ]
no to nic nie robimy rzadząc polem :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
<- heheheh
...trza mi isc do sklepu ... brb

Brisk. [ Chomik ]
a ja znalazłem zorganizowaną grupe ciasteczek <hahaha> zaraz ją rozbije <hahaha>
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
a ja upolowalem pare golebi i niedlugo bede ja mogl zjesc :D ...mmm golabki ... dawno nie jadlem :)
Czamber [ Czamberka ]
"... to taka dziewica, chcialaby, ale sie boi"
loooool :D :D :D przypomnialo mi sie ;P
Brisk. [ Chomik ]
:D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - uuu juz nie jestesmy sami na polu ... wiec cicho sza o tym co tu wyprawialismy ;)
Brisk. [ Chomik ]
Khe mamy okazje żeby kims porządzić :D
Czamber [ Czamberka ]
alez mnie tu nie ma, ja sie ucze przeciez :D :P
Brisk. [ Chomik ]
Czamber tak sie uczysz jak my wszyscy tutaj :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber - a ja przed chwila sie uczylem a teraz robie sprawozdanie ...nie widac? :D
Brisk - taaa no to co by tu ... glosujemy za tym co bylo w watku rowerowym:
kto jest za tym zeby Czamber razem z Ewunia zrobily nam nalesniki?
wyzej wymienione osoby nie maja prawa glosu ;)
- ja :)
Czamber [ Czamberka ]
mimo, ze nie mam glosu, to moge Wam zrobic te nalesniki bo i tak mialam wlasnie robic dla siebie na obiadek [ a moze sniadanie, bo jeszcze nie jadlam :P ]
Brisk .. ale ja sie naprawde dzis uczylam.. jakies 10 minut :D :D :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - dobra teraz Twoja kolej :)
Czamber - dzieeeeekuuuujeeeemyyyy wszyyyystkoooo zjeeeemyyyy :)
Brisk. [ Chomik ]
Będzie co będzie :D Ja jestem ugodowy człowiek *śmiech na sali* D:
Czamber [ Czamberka ]
Alez prosze bardzo.. za to Wy naszykujecie mi sniadanko w niedziele rano :P :P :P :P
Brisk. [ Chomik ]
Czamber rozumiem że tak ok 13? :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber - to zalezy gdzie sie obudzimy ...jak w jakims rowie lub na srodku jeziora to moze byc maly problem z tym sniadaniem :)
Czamber [ Czamberka ]
Oj, nie bedzie tak zle.. no wiesz, pelna kultura przeciez :D nie jedziemy tam przeciez po to by lezec potem w rowach :P :P :P
a ja chce sniadanko takie jak na tym obrazku wyzej :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
to ze nie jedziemy to jedno a to jak wyjdzie to drugie ;) ... no dobra w koncu my jestesmy grzecznii dobrze wychowani wiec nic takiego sie nie zdarzy :D
co do sniadanka ...Brisk - podzielimy sie tym zadaniem - Ty to przygotujesz a ja moge co najwyzej podac ;) :D

Brisk. [ Chomik ]
nie jedziemy tam przeciez po to by lezec potem w rowach
*smieje sie* <hahaha> :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - wiemy ze Ty tak chcesz zrobic ale my sie jeszcze zastanawiamy :P :D
Brisk. [ Chomik ]
No z tego co mnie poinformowano to mamy gdzie spac i nie sa to rowy :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
no podobno mamy :)
..nudzi mi sie ... a moze ktos zrobi za mnie sprawka? :D
Brisk. [ Chomik ]
Mi sie nie nudzi :D Mi sie nigdy nie nudzi :D
Brisk. [ Chomik ]
Brisk. [ Chomik ]
Brisk. [ Chomik ]
Brisk. [ Chomik ]
<hahaha>
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
a mi sie chwilowo nie nudzi bo jem obiadek :) zupa juz byla teraz zajalem sie golabkami :D

Brisk. [ Chomik ]
ja bym pizze zjadł :D moze uda mi sie ja wynegocjować potem bo kasy mi szkoda :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
mniam ...kolejny golabek idzie pod widelec i noz :)
...w tych Katowicach chyba nikt nie je golabkow bo jakos nie uciekaja, wrecz same podlaza pod nogi ;) u mnie nie sa tak naiwne i wiedza co je moze spotkac ;)

Brisk. [ Chomik ]
W KrK trzeba uważać żeby to Ciebie gołębie nie zeżarły :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
...mutanty czy cus? ;)
no i po golabkach :)
...i znow sie nudze :D
Brisk. [ Chomik ]
Khe a kto je tam wie :D Ale czasami aż strach jak ich sie tak więcej zbierze :D
ja zaraz znikam do pisania pracy z geodezji. która musze oddać w sobote :| Jakbym sie nie odezwał sie znaczy że sie zmusiłem do tego :D
Brisk. [ Chomik ]
ok spadam pisac prace, bede........to zalezy ile mi sie bedzie chciało pisać :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
chwila a jak oddasz w sobote jak bedziesz w goczalkowicach? :D ...no chyba ze wczesnie rano albo komus podrzucisz :)
Brisk. [ Chomik ]
Khe jeszcez zobacze jak bo nie pamietam o której mam sie pojawić w KrK i gdzie :D
zmiana planów: ide do pracy :] nauka na jutro zostanie przeniesiona, bede kiedy bede :]
Brisk. [ Chomik ]
rotfl :D
zmiana planów:nie ide do pracy :] nauka na dziś zostanie przeniesiona, bede kiedy bede :]
nie ma to jak zmiennośc potrzeby pracowników do danej roboty :D
Brisk. [ Chomik ]
cholera fatalnie sie czuje :| jak tak dalej pójdzie to obok mnie będa dwa pytajniki :]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - to kuruj sie
ja przed chwila wyslalem kupon na 20 milionow :)
Brisk. [ Chomik ]
Khe teraz ide jesc a potem ide pograć w noge, moze ruch mnie przebudzi z tego :]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - ja Ci dam pograc ... pograc w noge to mozesz co najwyzej w fife ... do wyra i to juz ;) ...no dobra do wyra zaraz jak zjesz :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
yyy melduję się na nowym polu...lepiej później niż wcale:P:P:P
khe:*
briś:*:*:*
kasia nie wiem czy jesteś ale na wypadek:*

EwUnIa_kR [ Legend ]
Dawno, dawno temu, na oceanie istniała wyspa, którą zamieszkiwały emocje, uczucia oraz ludzkie cechy - takie jak: dobry humor, smutek, mądrość, duma; a wszystkich razem łączyła miłość. Pewnego dnia mieszkańcy wyspy dowiedzieli się, że niedługo wyspa zatonie. Przygotowali swoje statki do wypłynięcia w morze, aby na zawsze opuścić wyspę.
Tylko miłość postanowiła poczekać do ostatniej chwili. Gdy pozostał jedynie maleńki skrawek lądu, miłość poprosiła o pomoc.
Pierwsze podpłynęło bogactwo na swoim luksusowym jachcie. Miłość zapytała:
- Bogactwo, czy możesz mnie uratować?
- Niestety nie. Pokład mam pełen złota, srebra i innych kosztowności. Nie ma tam już miejsca dla ciebie- Odpowiedziało Bogactwo.
Druga podpłynęła Duma swoim ogromnym czteromasztowcem.
- Dumo, zabierz mnie ze sobą!- poprosiła Miłość.
Niestety nie mogę cię wziąść! Na moim statku wszystko jest uporządkowane, a ty mogłabyś mi to popsuć...- odpowiedziała Duma i z dumą podniosła piękne żagle.
Na zbutwiałej łódce podpłynął Smutek.
- Smutku, zabierz mnie ze sobą!- poprosiła Miłość,
Och, Miłość, ja jestem tak strasznie smutny, że chcę pozostać sam- Odrzekł Smutek i smutnie powiosłował w dal.
Dobry humor przepłynął obok Miłości nie zauważając jej, bo był tak rozbawiony, że nie usłyszał nawet wołania o pomoc.
Wydawało się, że Miłość zginie na zawsze w głębiach oceanu...
Nagle Miłość usłyszała:
- Chodź! Zabiorę cię ze sobą!- powiedział nieznajomy starzec. Miłość była tak szczęśliwa i wdzięczna za uratowanie życia, że zapomniała zapytać kim jest jej wybawca.
Miłość bardzo chciała się dowiedzieć kim jest ten tajemniczy starzec. Zwróciła się o poradę do Wiedzy.
- Powiedz mi proszę, kto mnie uratował?
- To był Czas- Odpowiedziała Wiedza.
- Czas?- zdziwiła się Miłość.- Dlaczego Czas mi pomógł?
- TYLKO CZAS ROZUMIE, JAK WAŻNYM UCZUCIEM W ŻYCIU KAŻDEGO CZŁOWIEKA JEST MIŁOŚĆ- Odrzekła Wiedza.
Hellcat [ Legend ]
Pozwole sobie powtórzyć z poprzedniej części :)
Ja tylko na chwilke chciałem wbić swój nieburaczany łeb w Waszą zaoraną ziemie :)
Ewuniu, czy mogłabyś kiedykolwiek odezwać się do mnie na GG?
Chciałbym Ci coś powiedzieć
I bardzo mi na tym zależy :(
I już mnie tu nie ma :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
umowa wstępna w związku z kobietą
> > &1. Kobiety ustalaja zasady.
> > &2. Zasady moga byc zmieniane przez kobiety bez uprzedzenia.
> > &3. Zaden mezczyzna nie moze znac wszystkich zasad. Próby
> > zapisania zasad sa niedozwolone.
> > &4. Jesli kobieta podejrzewa, ze mezczyzna poznal kilka lub
> > wszystkie zasady, musi natychmiast zmienic kilka lub wszystkie zasady.
> > &5. Kobieta nigdy sie nie myli.
> > &6. Jesli kobieta sie myli, to z powodu straszliwego
> > nieporozumienia, które jest skutkiem tego, co mezczyzna zrobil,
> > powiedzial, nie zrobil lub nie powiedzial.
> > &7. Jesli mamy do czynienia z zasada 6, to mezczyzna musi
> > natychmiast przeprosic za to, ze byl przyczyna nieporozumienia, bez
> > zadnych wyjasnien ze strony kobiety, co robil, ze spowodowal
> > nieporozumienie (patrz: zasada 13.
> > &8. Kobieta moze zmienic zdanie w kazdej chwili i z kazdego
> > powodu lub w ogóle bez powodu.
> > &9. Mezczyzna nigdy nie moze zmieniac zdania, nawet pod
> > wplywem okolicznosci, bez wyraznego pisemnego pozwolenia kobiety, które
> > jest wydawane tylko w przypadku, gdy kobieta chce, aby mezczyzna zmienil
> > zdanie, ale nie daje zadnych oznak takiego zyczenia (patrz: zasada 6, 7,
> > 12, 13).
> > &10. Kobieta ma prawo byc zla i wyprowadzona z równowagi z
> > kazdego powodu, o kazdej porze i w kazdych okolicznosciach, jakie, w
swej
> > jedynie slusznej ocenie, uzna za stosowne. Mezczyzna nie musi otrzymywac
> > zadnych wskazówek, dlaczego kobieta jest zla, lub co ja wyprowadzilo z
> > równowagi. Kobieta moze jednak podawac falszywe lub mylne powody, aby
> > sprawdzic czy mezczyzna slucha jej uwaznie (patrz: zasada 13).
> > &11. Mezczyzna musi byc spokojny przez caly czas, chyba ze
> > kobieta chce, aby byl zly albo zdenerwowany.
> > &12. Kobieta moze bez powodu dac znak lub wskazówke, aby on
> > byl zly lub zdenerwowany.
> > &13. Mezczyzna powinien przez caly czas czytac w myslach
> > kobiety. Niespelnienie tego obowiazku powoduje kare i sankcje nalozone
> > wedlug uznania kobiety.
> > &14. Kobieta moze w kazdej chwili i z kazdego powodu (a
> > takze bez powodu) przywolac kazde wydarzenie z przeszlosci, bez wzgledu
na
> > czasowy i przestrzenny dystans, zmodyfikowac je, wyolbrzymic, upiekszyc,
> > albo calkowicie przerobic, aby pokazac mezczyznie, ze jest albo byl:
> > nieczuly, uparty, niemadry, podstepny, lub/i ze sie mylil.
:D:D:D
hellcat cześć;) mogłabym.
EwUnIa_kR [ Legend ]
*szuka męża*
(swojego..żeby nie było nieporozumień:D)
Brisk. [ Chomik ]
jeeeeeez tensie uczy, tamtego nie ma, ten w szkole, tamten pracuje i nie ma z kim grać :D lenie!!!! :D
Ewuniu czesc :*
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
...ale cisza na polu sie zrobila :)
Ewunia - spoznione elo :)
Brisk. [ Chomik ]
Khe bo wszyscy jedzą :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobranoc...............
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu branoc :*
Ktos żyw? jakby co to ide sie wykąpac i zaraz wrcam :]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia - branoc :*
Brisk - jam Ci jeszcze zyw ale slabo

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Synek siedzi przy komputerze:
- Tato, co to znaczy "HDD format completed"?
- To znaczy, ze juz ku**a nie zyjesz!
Brisk. [ Chomik ]
Khe no a ja jak zwyklem żyw :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
nie dosc ze zyw to jeszcze sie rusza ;)
... spac mi sie chce ale rozkladac lozka nie :)

JihaaD [ Loża Szyderców ]
W panstwowym zakladzie nastal nowy dyrektor. Zwolal
> zebranie wszystkich pracownikow:
> - Od teraz nastaja nowe porzadki. Sobota i niedziela sa
> wolne
> bo
> to
> weekend. W poniedzialek odpoczywamy po weekendzie. We
> wtorek przygotowujemy sie psychicznie do pracy. w srode
> pracujemy.
> W czwartek odpoczywamy po pracy. W piatek przygotowujemy się
do
> weekendu.
> Czy sa jakies pytania?
> - Dlugo bedziemy tak zapierd***c?.........

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
branoc @ll

Brisk. [ Chomik ]
Branoc :D
Do weekendu :]
Nic nie robić, nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić
Leżeć w trawie, liczyć chmury,
gołym i wesołym być
Nic nie robić, mieć nałogi
Bumelować gdzie się da.
Leniuchować świat całować
dobry Panie pozwól nam.
A prywatnie być blondynem,
Mieć na głowie włosów las
I na łóżku z baldachimem
Robić coć nie jeden raz.
Być ponadto co nas boli,
Co ośmiesza tylko nas
Wypić z wrogiem beczkę soli
Dobry Panie pozwól nam.
Nie oglądać wiadomości
Paru gościom krzyknąć pas
Złotej rybce ogryźć ości
Za to co przyniosła nam
Brisk. [ Chomik ]
TAk tak tak wiem nie wierzycie że już jestem :D hohoho :D Zostałem obudzony przed 8.oo ale tak moge być budzony codziennie :D Ewuniu :* Miłego dnia :*
OK śniadanie :]
Brisk. [ Chomik ]
Khe chołeła zapomniałem AA 2.1.0 dać do ściagania w nocy :] grrrrrrr :]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
ello
wpadlem tylko na chwilke, zaraz jade do tych wstretnych katowic :/
Brisk - ja wczoraj odpalilem sciaganie ... tylko przegapilem drobny szczegol ze mam az 3 MB wolnego miejsca na dysku :D
...bede musial porobic porzadki na dysku :) .. jak znajdziesz jakis link, z ktorego sie szybko sciaga to daj go tu :) bo jak ja szukalem to wiekszosc nie dizalala a ten co zadzialal to bylo tylko 9 kilo/s ...jakos nie chce mi sie tego ciagnac ponad 20 godzin :D
Brisk. [ Chomik ]
Khe cze :D To dam dopiero wieczorem jak bede sie ładował do ściągania :D no i udanego dnia :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - no zaraz bede sie musial zbierac ... ten poczatek niezbyt udany bo musze jechac do tych zakopconych, glosnych, brudnych katowic :/
...ok czas sie zbierac cu :)
Brisk. [ Chomik ]
Khe sie trzymaj :D
A ja yyyy miałem pisac prace, wieczorem chyba do pracy więc moze faktycznie zajme się tym :D
Brisk. [ Chomik ]
nie wieczorem a popołudniem, choć kto wie :D
Czamber [ Czamberka ]
Witam :)
No cóż.. piekna pogoda a ja muszę siedzieć w uczelnianych murach.. ehh ;(
kto mnie pocieszy? :D
ale za to dzis miałam piękny 'truskawkowy' sen :D :P ale o tym nie powiem nic więcej :P
ja chcę juz sobotę!! [ hehe, nie będę tak mówić, jak w sobote rano, o 6 obudzi mnie budzik :P :P :P ]

Druss [ Ex-Moderator ]
Hej:)
Kasiu-> hmm...
Truskawki to brzmi smakowicie :)
Brisk ->to AA to nowa wersja Anonimowego Antynikotyniarza czy Anonimowego Abstyneta ;)
Chyba będę musiał podpiąć mózg do kompa i zrobić upgrade softa :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
no i zem wrocil :)
Czamber - hmmm truskawki ... brzmi apetycznie ...ja tez chce taki sen :D
*pociesza jak moze Czamberke*
ja tez chce juz sobote :) ... jeszcze tylko jutrzejszy kolos i free :)
Druss - tak jakby ;) - to jest polaczenie tych dwoch ;)
Edit specjalnie dla Drussa bo czepialski sie zrobil :P :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 19:06:02]

Brisk. [ Chomik ]
Druss kręcisz coś :D
Khe no żem widzem żeś wrócił :D
Czamber czesc :D I i tak sie nie uczysz :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - jestes pewien ze widzisz? a moze masz jakies halucynacje :D ja bym sie na Twoim miejscu powaznie zastanowil, przemyslal sprawe przy lodowce i wtedy dopiero napisal co zes wywnioskowal :D

Brisk. [ Chomik ]
Khe bo ja jestem ponad to wszystko :D
*se poszedł*
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
osz Ty, gdzie lazisz :P :)

Brisk. [ Chomik ]
*pisze prace z geodezji i/lub idzie do pracy*
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
stuk puk jest tu kto? :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
heej buraki:*:*:*
czamber---> kto jeszcze występował w tym śnie oprócz trusi?:D
khe:*:*:*
hmm..oprócz czy oprucz?:|..nie chce mi się sprawdzać w słowniku:D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia - heja :* :)
oprócz :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
wiedziałam:P:P:P

Druss [ Ex-Moderator ]
Khe-> Ja wiedziałem, że jesteś zawsze głodny ,ale o kanibalizm to nigdy cię nie podejrzewałem:)
/Druss ostrzy sławny Topór Śmierci :) Kandydat na przetestowanie jego sprawności sam się zgłosił :) /
Ewuńciu->Daj mu szturchańca za takie pomysły;) Jako żona powinnaś go przywołać do porządku :)
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Druss - he? jaki kanibalizm? :D jedynie co wspominalem o jedzeniu to bylo o truskawkach :)
a ja mam lepszy topor :P juz scialem pare truposzy, elfow i pocialem wilkolaka :D ...zobacz do imperium jak nie wierzysz :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
druss...już:D
*szturcha khe*
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
patykiem? mnie? ... za co? :)

Druss [ Ex-Moderator ]
Khe-> Te wyczyny z toporkiem jakoś nie robią na mnie wrażenia. Zresztą popatrz sam. Ech... moze w końcu się dowiesz jak obsługiwać toporek :P

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Druss - dalej mi nie wytlumaczyles co z tym kanibalizmem :P ;)
to nazywasz toporkiem? pffff :P :D a o moich wyczynach juz ballady spiewaja ;) ... w koncu nie ma lepszego wojaka niz krasnolud z wlasnorecznie naostrzonym toporkiem w szale bojowym :P :D ...nawet jakies durne strzaly w moim brzuchu nie zrobily na mnie wrazenia :D

Druss [ Ex-Moderator ]
Khe-> Krasnoludom nie wszystko da sie wytłumaczyć sam to wiesz :) Nie widziałeś Drussa w szale bojowym :D Nawet Śmierć pokonał :] I co mi te ballady o mnie to całe epopeje piszą. Ballad to nawet nie liczę :DDD

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Druss - i dalej sie wykrecasz od odpowiedzi :P
pfff dowody Panie, dowody :P :D na slowo to wiesz ... ja moge powiedziec ze wyrznalem wszystkie zywe i niezywe istoty w krainie cieni ;) smierci nie pokonasz, ona chciala zebys tak myslal bo ma pewne plany :)

Druss [ Ex-Moderator ]
Khe->Skoro chcesz to zacytuję dokładnie :
"Khe [ Generał ]
Czamber - hmmm brzmi apetycznie :D "
Ty kanibalu jeden :P
E tam jakie plany może mieć śmierć skoro jużj ej nie ma :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Druss - to bylo odnosnie truskawek :P :D
ale dobrze zrobie edit specjalnie dla Ciebie :P
...ukrywa sie a ma w planach ... nie moge zdradzic ... albo zreszta co mi tam, i tak temu nie zapobiegniesz :D ... niedlugo juz koniec swiata wiec bedzie miala duzo roboty, a jako ze wszyscy mysla ze nie zyje ( jak cos co nie zyje moze zginac? :P ) to beda mieli maly suprise :D
cos co nie zyje nie moze zginac, szczegolnie ze co by ja niby zabralo? przeciez to ona zbiera zniwo, nikt inny :P :D sama siebie by nie zabrala do krainy wiecznych lowow ...zreszta ona moze tam wchodzic i wychodzic kiedy tyko chce:P :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 19:09:53]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
i znow pustki, jakas wichura byla ze wszystkich wywialo?

Brisk. [ Chomik ]
03.06.04 [by Brisk :D]
Plan na dziś zakładał: pisanie pracy:D
a co było:
ok. 7.45 - "budzik" :D baaardzo przyjemny :]
8.02 - wpis na forum :D
do 9.00 - prysznic & śniadanie :D
do ok.10 - znów forum :D
do 17.30 - DoD :D, GOL :D, i jedzenie :D
do 18.30 - piłka kopana :D
do 20.30 - jedzenie, DoD :D
do 21.30 - piłka nożna :D byłoby dłużej ale no cóż mamy kłopot z piłką a nazywa sie sąsiad :-[
po 22.oo - Dobranoc Ewuniu :*
po 22.30 - kombinowanie, DoD, jedzenie :D
Plan na o4.o6.o4:
7.45 - w pracy :]
ok. 10 - w domu :D
po. 10 - pisanie pracy za wszelką cene :|
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - ja polowe swojego planu wykonalem :) po materialy sie stawilem ale sprawek juz nie poprawilem :D
widze ze u Ciebie DoD i jedzenie sa ze soba mocno powiazane :D

Brisk. [ Chomik ]
Khe ja wiem :D Nieeee :D Tylko ja przerywam granie jak jestem głodny :D A gram w DoD'a jak sie najem :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - zebys sie tylko nie zapetlil :P :D

Druss [ Ex-Moderator ]
Khe-> Tak truskawki:P Teraz to kombinujesz jak koń pod górę :D

Brisk. [ Chomik ]
Druss czesc :D
Khe już za pózno :D Właśnie pozarłem ciastka i zaraz gram :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Druss - yo Panie czepialski :P ;)
ja kombinuje? ...tylko od czasu do czasu :D
Brisk - teee ciasteczkowy potwor, znowu uciekasz? :P ;)
Brisk. [ Chomik ]
Khe nie :D teraz dopiero uciekam :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
a uciekaj ... ja pogadam do siebie i pojde sie |-o<-< ... eee znaczy sie ZzZzzZzzzz..._o<-< ;)
Brisk. [ Chomik ]
Ja tam se tutaj i tak siedze :P
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
... cos krecisz :P :) gierka Ci sie wysypala czy znow jesz ...pewnie to drugie :P ;)

Brisk. [ Chomik ]
hiehiehie :D
Jak niektórzy już zauważyli wybiła nam piekna data:
o4.VI.04r. :D
Tak więc....
Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam!
Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam! Niech żyje nam!
Czamber :* Z okazji kolejnych [ :P ] urodzin życze Ci
wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, i co
najwazniejsze usmiechu na twarzy, żeby uszy były zawsze do góry i
żeby nigdy nie zabrakło Ci sił do robienia naleśników i do spirytu
:D Trzymaj się zawsze ciepło i dzielnie jak na PPP z dwoma mieczami
przystało :P :D
[wersja mieszana :D]
Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam!
Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam!
Niech żyje nam!
Niech jej gwiazdka pomyślności, nigdy nie zagaśnie,
A kto z nami nie wypije, niech go piorun trzaśnie.
Niech jej życie lepszym będzie, niż śledziowa zupa,
Niech jej życie słodko płynie, jak Wisła do Gdańska,
Niech jej latek jego życia, nigdy nikt nie zlicza,
A kto zdrowia nie wypije, niech przeprosi gości.
Niech nam Rektor jeden z drugim nigdy nie podskoczy,
Kto jej zdrowia nie wypije, niech się pod stół stoczy.
Niech nam służą jak najdłużej serce i wątroba,
Niechaj gwiazdka pomyślności chroni nas od kaca,
A kto z nami dziś [w weekend :D] nie pije, niech się sam przewraca.
Niech jej humor dopisuje wśród wesołej paczki :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
ooo nie patrzylem na zegarek a to juz po polnocy :D
Czamber - wszystkiego naj naj naj i czego sobie tylko zapragniesz :) :* :* :* @->--
sto lat albo i dluzej ... ile tylko chcesz :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 00:25:39]

Brisk. [ Chomik ]
Khe nie nie lepiej nie śpiewajmy a przynajniej nie teraz :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
no wlasciwie to musimy poczekac z tym ... dobra to zaspiewamy pozniej :)
...ale jutro (dzisiaj :) ) bede chyba kolo 11 wiec jakby co poczekaj na mnie :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 00:33:30]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
ok ide spac bo rano trza wstac :/
dobranoc
Brisk. [ Chomik ]
Ja tez ide, branoc :]
Brisk. [ Chomik ]
Dzień :]
I tak dzis o 7.oo a jutro po 5.o wstaje yeeeeeeeeeeeaaah :D W sobote pierwszy ide spać :D
Teraz spadam do pracy :]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
dzien a czy dobry to sie okaze :)
wpadlem zeby zobaczyc cosik i juz musze znikac ... bede po kolosie ...taki maly tescik :)
swoja droga to nie kolos tylko totolotek bedzie :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
juz zem wrocil :)
puscilem na chybil-trafil, ciekawe kiedy wyniki ale wiem juz ze za 2 tyg poprawa jakby co :D
no i dzis sie dowiedzialem ze nie bedzie mnie na 1 egzamie ...jest w poniedzialek to niby jak mialbym sie na niego nauczyc? :D a jeszcze wczoraj jak sie pytalem to nie byl ustalony zaden termin :)
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
a tu cisza, Brisk gdzies jest? czyzbys jednak pisal prace? :D
...no i dostalem stopien ... :)

Brisk. [ Chomik ]
byłem na 1h w pracy a siedziałem 4h :D Dzwonnice u księdza tyczyliśmy :D Rozwalił mnie xiądz w każdym razie :D Robił nam zdjęcia <hahaha> Ale sie nie dałem :D Mam czapke zawsze ze sobą <hahaha>
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
qrde chcialem wyjsc na rower ale po tym jak popatrzylem za okno to zaczalem sie zastanawiac czy to dobry pomysl :/
Brisk. [ Chomik ]
a u nas nawet ładna pogoda :D
ok ja coś zjeśc musze bo od 7.30 jestem na głodzie :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
tez bym musial :) ale ja jedlem jakas godzinke po Tobie :)
...isc czy nie isc na ten rower oto jest pytanie :D

Brisk. [ Chomik ]
robic nalesniki czy nie robić, oto jest pytanie....

Brisk. [ Chomik ]
ok nie robić :D brak składników :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
ja narazie jem sobie bolke... pustki w dodowce :/
a tak patrzac na te chmury (rano ich nie bylo) to niech sobie popada dzisiaj zeby jutro i w niedziele bylo juz ladnie :)
Brisk. [ Chomik ]
Khe ponoć jutro ma lać :] No nic ja ide obadać co jest do jedzenia :D Z nalesników choińcia nici :]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
wedlug jednych tak, wg interii nie - i ja sie tego trzymam bo wole zeby byla pogoda taka jak oni pokazuja :D
...inni klamia ;)
ja nie mialem wyboru ...ktos bedzie musial polazic po sklepach ... i nie bede to ja bo sie jakos wykrece :D

Brisk. [ Chomik ]
będzie lało :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
dzisiaj tak, jutro i niedziela nie - chcesz miec to ognisko czy nie? :P :)

Brisk. [ Chomik ]
bedzie lało :D
tak chce miec ognisko :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
to cicho badz :P bedzie ladna pogoda :D tak jak dzis rano :)
a jak nie bedziesz cicho to Ci ukradne lodowke :P :)
Brisk. [ Chomik ]
bedzie lało :D :P
btw ściagnąłem AA 2.1.0 w nocy, rano próbowalem zainstalowac i o kant potłuc bo uszkodzone archiwum było :] bede ściagał jeszcze raz tylko, że pewnie dopiero w nocy z niedzieli na poniedziałek :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - bueheheh dobrze Ci tak :P :D a za ten deszczyk to zrobi CI sie tak jeszcze raz :P ;)
...a na polu znowu pustki ...
ja wlasnie wrocilem z rowerka ... nie jest zle, jakos przezyje ta wycieczke :D

Brisk. [ Chomik ]
A ja skończyłem kombinacje z pracą na jutro :D Teraz przepisać, wydrukować i po sprawie :D Czas potrzebny na to: ok. 45-1h :| Tylko nie moge znaleźć ważnej kartki na której miałem tick od gościa :] Nie wiem....moze nie moge znaleźć bo nie szukałem? :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
heh no tak kto nie szuka ten znajdzie ...jak zacznie szukac :D
...moze i rzadzimy na polu ale jakos nie ma kim rzadzic ... :) a ja szykuje sie wlasnie na obiadek ...o juz ide do kuchni :D
Brisk. [ Chomik ]
O dobry pomysł :D Ide dowiedzieć sie co jest na obiad i czy jest :D

Brisk. [ Chomik ]
Wolna hamerykanka :D Nie ma nic na obiad każdy dba o siebie :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
mmmm ale dobry obiadek mialem :D od razu lepiej :D
biedny Brisk ... i co ty teraz zrobisz? bedziesz musial sam sobie cos upichcic :) pomoglbym Ci ale wiesz ...ja teraz musze potrawic :D

Brisk. [ Chomik ]
Khe strajkuje i nie jem :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
buehehehe chce to zobaczyc :D ... ciekawe jak dlugo wytrzymasz :P :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
cześć:>:>:>
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu czesc :> :*
Khe dłuuuugo :D Wytrzymuje już od 15 chyba :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia - heja :* :)
Brisk - a to dlugo juz nie wytrzymasz :P :D

Brisk. [ Chomik ]
Khe jeszczem żyjem :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
zyc zyjesz ale co to za zycie :P :D
mmmm jedzonko mmmm ...a lodowka juz zapelniona bo ktos sie wreszcie ruszyl :) mmmm jak milo miec pelny brzuszek :P :>

Brisk. [ Chomik ]
Jakie? :D Brutalne :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
*śledzi wątek*

Brisk. [ Chomik ]
a śledzi też bym zjadł :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
boże........jestem taka zła że nawet pisac mi się nie chce:>

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
...smutne ...niepelne ... zapelnione odglosami burczenia w brzuszku ...nic tylko isc do lodowki i zrobic sobie cos do jedzenia :>
jak sobie przypomne to zarelko... ->
...to az mi slinka cieknie :>
Brisk. [ Chomik ]
Khe nie robisz na mnie wrażenia :]
Ewunia *ostrozny* :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
przyniesie mi ktoś mleczko z lodówki?..oczywiście jeżeli khe wszystkiego nie wypił..pewnie zostawił pusty karton i zatarł wszystkie ślady:>
Brisk. [ Chomik ]
wypił ! :D :P widziałem :P
*se poszedł jeść* :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - to czemu Ci tak slinka kapie? :P :D
wypraszam sobie ja pilem maslanke a nie mleko :D
Ewunia - prosze :)
edit - o juz nie wytrzymales :P :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 18:00:21]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
:)

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - no wiesz ... nie jadles tylko od 15 - 17:55 ...az tak zglodniales ze do teraz siedzisz w lodowce? :P :D
chyba se poogladam filma to czas szybciej zleci :)

Brisk. [ Chomik ]
*pisze prace*

Mazio [ Mr.Offtopic ]
salve buraki
straszny wieczor - ciemno, wilcy wyja, wiatr duje w kominie, nawet swierszcz nie gra na skrzypeczkach...
dziki gon nadchodzi :P

Brisk. [ Chomik ]
Mazio cze :D
*pisze prace..........chyba jej jutro nie odda :] *

Brisk. [ Chomik ]
Raz sie żyje ale przekrętów wiele :D Jutro nie oddam prac z geo :D
Nic nie robić, nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić
Leżeć w trawie, liczyć chmury,
gołym i wesołym być
Nic nie robić, mieć nałogi
Bumelować gdzie się da.
Leniuchować świat całować
dobry Panie pozwól nam.
A prywatnie być blondynem,
Mieć na głowie włosów las
I na łóżku z baldachimem
Robić coć nie jeden raz.
Być ponadto co nas boli,
Co ośmiesza tylko nas
Wypić z wrogiem beczkę soli
Dobry Panie pozwól nam.
Nie oglądać wiadomości
Paru gościom krzyknąć pas
Złotej rybce ogryźć ości
Za to co przyniosła nam
Czamber [ Czamberka ]
Witam :)
chciałam podziękować wszystkim tym, którzy złożyli mi życzenia :) czy tutaj, czy na gg, czy też mailowo :)
Wlasnie wrocilam z imprezki i powklejam kilka zdjec :)
Czamber [ Czamberka ]
:)
Czamber [ Czamberka ]
:)
Czamber [ Czamberka ]
:)
Mazio [ Mr.Offtopic ]
co prawda nie wiem z jakiej okazji te zyczenia - ostatnio nie jestem zbyt na biezaco - ale jesli jest Twoje swieto to i ja chcialbym sie dolaczyc:
pieknego zycia, usmiechu, radosci, szczerego, oddanego i wiernego faceta, a przede wszystkim zdrowia...
tak
zdrowie jest najwazniejsze...
:) :*
Czamber [ Czamberka ]
:)
Czamber [ Czamberka ]
to byly moje urodzinki..
dziekuje za zyczenia.
Czamber [ Czamberka ]
:)
hehe, widzicie te majteczki na pierwszym zdjeciu? :D
gralam w pilkarzyki z kolega [ tym, co jest na zdjeciu obok wraz ze mna ] o taniec w nich na stole :D :P
I wygralam :D :D :D :P
[ zeby nie bylo niedomowien: kolega ma dla mnie zatanczyc w tych majteczkach :D :D :D ]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 00:13:05]
Czamber [ Czamberka ]
ej no co Wy, spicie? :P :P :P
przeciez jutro pobudka dopiero o 6 :D :D :D
a ja jeszcze nie spakowana <lol>
Czamber [ Czamberka ]
dobra.. czamberniada spakowana, wiec najwazniejsze jest :D :D :D
ide sie pakowac dalej, potem kapac i spac :)
dobranoc buraczki i do zobaczenia juz dzis :)

Brisk. [ Chomik ]
Czamber czesc i branoc :D
A ja sie tez pakuje :D <hahaha> ale potrafie sobie zorganizować czas :D
Czamber [ Czamberka ]
Dobranoc :)
spakowana juz :D :P
Brisk. [ Chomik ]
A ja sie nie spokowałem :D Rano sie wrzuce do plecaka czy cóś :D
Ty co zastają tutaj miłego weekendu :D Tym co jadą bede życzył miłego weekendu na miejscu :D
Branoc :]

Brisk. [ Chomik ]
SIO MI STĄD NA NOWE POLE !!!!!!!!!! :D