GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chodzi o kategorie wątków

02.06.2004
10:49
smile
[1]

szpenio [ Pretorianin ]

Chodzi o kategorie wątków

Jak można sobie ustawić w opcjach,aby przy wszystkich wątkach wyświetlały sie tylko te kategorie,które chcę?Na przykład chcę mieć tylko wątki z kategorii "gry akcji" a jak klikam na forum to wyświetlają mi się wszystkie.Próbowałem na tych zakładkach USTAW KATEGORIE,ZAPISZ KATEGORIE,RESETUJ oraz ON/OFF i nic nie mogłem zrobić.A może to jest opcja dostępna tylko dla klubowiczów,albo jakiś wyróżnionych osób???A może jest jeszcze jakiś inny sposób aby wyswietlaly się tylko wybrane kategorie wątków???Czy jest możliwość,aby być powiadamianym o nowym wątku w ulubionej kategorii,albo temacie????

02.06.2004
10:52
[2]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

szpenio ---> ustawiasz tymi "ptaszkami" co ustawiales i nie kasujesz cokie przegladarki i bedzie ci dzialalo
co do drugiego to nie ma dostepnej takiej opcji

02.06.2004
10:52
[3]

zarith [ ]

zaznaczasz ptaszkami co chcesz, potem ustaw kategorie, zapamiętaj kategorię i voila

02.06.2004
10:52
[4]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Kiedy bedac zalogowanym odhaczysz interesujace cie kategorie to uzyj: Ustaw Kategorie, a potem Zapisz Kategorie. Potem wyczysc cache przegladarki (np. wylacz ja i odpal ponownie). Kiedy sie zalogujesz powinno byc jak chciales.

02.06.2004
10:53
[5]

wysiu [ ]

:)

02.06.2004
10:54
[6]

Drak'kan [ Thráin Saphireslinger ]

rothon => Nawet logowac sie nie musi :) Kategorie zapisywane sa w postaci cookies i sa niezalezne od logowania :)

02.06.2004
11:47
smile
[7]

goldenSo [ AnomaliA ]

Ale jak ma cookies wyłączone?

04.06.2004
01:05
smile
[8]

szpenio [ Pretorianin ]

Kochani wielkie dzięki:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.