gofer [ ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 83
Siaraaaaaaa!!! i wszystko jasne......

gofer [ ]
up prządkowo-statsowniczy

Szenk [ Master of Blaster ]
upa prządkowego chyba jeszcze nie było :DD
pierwszy :)

gofer [ ]
za 5 minut zaczynają mi się lekcje...chyba trzeba się będzie spręzyc...na 2-3 godzinki się z wami żegnam
zarith [ ]
jo ppl:)

zarith [ ]
o, radości, iskro bogów, kwiecie elizejskich pól!!! chyba dzisiaj wcześnie j wyjdę do domu!!

Szenk [ Master of Blaster ]
wcześniej, niż ja?
ja dzisiaj wychodzę o 15.30 :DD

zarith [ ]
kto wie szenk, kto wie... jak się porządnie zakręcę...:P

Szenk [ Master of Blaster ]
Ty lepiej nie kręć :DD

gofer [ ]
ałaaa...jak mnie dupsko boli...gralismy na wuefie w dziada - kto będzie w środku w momencie dzwonka dostaje kopy...ała....

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Angelo to jeszcze tutaj wpada ?
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Był ze 2 tygodnie temu, coś o kompa pytał ...
SirGoldi [ Gladiator ]
WITAM!
Wie ktoś jak ściągnąć obudowe z Siemensa S45/M45?? Kupiłem sobie czarną i ni dupy nie mogę ściągnąć starej!

gofer [ ]
Polska - kraj w którym żyje, tfu, gniję,
w telewizji wciąż te same zakazane ryje
i tak sobie myślę, że w tym kraju szykuje się rewolucja
nie na ulicach, w głowach, w sposobie myślenia
w sposobie postrzega rzeczywistości, w świadomości
to oni nas tego nauczyli, to oni chcąc nie chcąc nas do tego przygotowali
a przygotowywali długo
tak więc pewnego dnia dzieci rewolucji podniosą dumnie głowy
nastąpi przewrót
ci którzy będą w pierwszych szeregach pogryzą się o władzę
z tymi którzy byli w cieniu, z tymi którzy czekali
rewolucja zje swój ogon, historia się powtórzy
wszystko i nic ulegnie zmianie, zmieni się wszystko i nic
równowaga zostanie utrzymana
to stanie się na twoich oczach, tuż obok ciebie
to od ciebie zależy czy będziesz wiedział kiedy to się stanie
bo wiesz, to się dzieje codziennie, dzień w dzień w każdym mieście
w tym pojebanym kraju
to się nazywa walka o przetrwanie
Wojciech Alszer
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 14:09:20]
Hellcat [ Legend ]
Fokus/Gutek - Są Dni
Dobry wybór :)

gofer [ ]
Hellcat - > najlepszy wybór :-)

amarok [ Generaďż˝ ]
kolega nam tutaj zarecytował wielce optymistyczny wierszyk.
zarith [ ]
a mnie jakoś te hip hopy nie ruszają:). różnica pomiędzy tym co było (k44, pfk) a tym co jest (gutki, peje, szmeje i inne) jest jak różnica między mercem a yugo...

gofer [ ]
zarith - > ale Fokus, którego autorstwa jest ten tekst - jest właśnie z PFK. A Gutek to raczej nie raper tylko rasta :-)

zarith [ ]
jeśli tak mówisz.... mi się oni wszyscy mylą:) ale porównaj sobie tekst który podałes wyżej z choćby konfrontacjami
Garbaty anioł zszedł na ziemię
Powiedział nigdzie stąd nie pójdziecie to więzienie
Choć wierzeń to macie za trzęsienie jesteście sami
Jak swoi na antenie
Od dwóch tysięcy lat porządkujecie świat według zasad
W trybie których jest topór i tasak
Przez kraj długi i szeroki
Płyną marzeń potoki Jak przeżyć życie bez większych obrażeń
Powiedzcie mi ile jeszcze dni minie zanim zobaczycie
Że świat i Wy ginie
Może zobaczycie ,a może nie przecież jesteście
Zamknięci jak kupa w klozecie
Jak to? za dużo rzeczy tu przechodzi gładko
Coś mi się wydaje , że się rozbrykało stadko
Zrobie tu porządki i rozwieje wasza mrzonki
Jesteście tak potrzebni jak ziemniaczane stonki
A co to kur... ? powiedział ktoś z tłumu.
Czy ty przypadkiem nie zgubiłeś rozumu
Gdzieś po drodze lecąc tu na jednej nodze by pleść
Bzdury robić miny jak kosze z wikliny
My wszyscy jesteśmy z tej samej gliny
Popełniamy błędy bo życie ma zakręty to jest
Logiczne długie jak drzewo genealogiczne
Naszej rasy Ty trafiłeś w takie czasy.
Życie to twardy orzech każdy orze jak morze
A ty dup pierdut o mój Boże!!! i masz pretensje
I wyrzuty Ty durny łbie zakuty
Jesteś tak potrzebny jak kotu buty.
Garbaty anioł na to skończ pierd.... tato
To ty jesteś matoł jak nie to udowodnij
Powiedz mi tak , żeby wszyscy byli zgodni
Co wy tu robicie odkąd powstało życie?!
Zaległa cisza wręcz grobowa
Nie powiedział nikt ni słowa
Pomyślałem oto szansa wyjątkowa
Wychyliłem się, uderzyłem Tak
A ja wiem ja wiem co my tu robimy
Po co na ten na ten świat przychodzimy
Jeśli oczy otwierasz szeroko pytasz czemu ?
Spoko powiem ci
Więc nadstaw dobrze uszy
W ciszy nikt się nie poruszy
Nie zaszeleścił nie zaszeptał Nikt nawet
W miejscu nie zadreptał
Wszyscy czekali oczy we mnie wlepiali
Doleciał mnie pomruk aprobaty z oddali
Pomyślałem tak tak to jest ta chwila.
Teraz moje ego zajebi.... bardzo gila sytuacja,
W której jestem centrum jak atrakcja turystyczna,
Œciśle jak akademia ekonomiczna myślę
Czasem się przyśni komu wydaje się, że oto
Spotkał kolesia, który wszystko wie
Tysiąc uwag skierowanych we mnie Ich
Oczekiwania spełnię
Obronię tezy jak HE-MAN Enternię
Nie jestem idiotą by mówić jestem tutaj po to.
Otwieram usta i niechaj płynie czyste złoto
Nagle wiatr moim oknem skrzypnął.
Ja się obudziłem a garbaty anioł zniknął.

zarith [ ]
albo mój ulubiony kawałek paktofoniki
Perfekcyjne opanowanie języka pomaga mi robić Cię jak chcę
Pokłon tobie wkomponowanemu w podłogę MC
Nareszcie mój sztandar na maszcie
Wreszcie długo oczekiwane wejście smoka
Stawiam sprawę jak kawe na ławę
Że fenomenalnie miotam
Witam
Rewelacyjnie przeplatam zdań złącza
Niekończąca się opowieść, kiedy Fokus się włącza
Fiku-miku na patyku, dylu-dylu na badylu
Cuda wianki na kiju
Byleby dalej do celu
U, podoba mi się tu
Gdy w ręku ostre rzeczy mogę cię pokaleczyć
Z Twego ucha jucha bucha
Za wysoko lecisz, zmysły tracisz
I o to chodzi stary
Cztery wymiary
Kultury hip hop
Który ze mną w konkury na mój słowotok
U, podoba mi się tu jakem MC
Manifestuję moje fenomenalne powierzchnie tnące
Nauka na pewno długa
Bo słów sztukowanie to sztuka
Wyrafinowana technika
Co z tego wynika
I co ci to da, nie wnikam
No cóż, taka to moja podróż
To jako taka metoda na słowa
Jak kaskada rymów
Którą teraz włada Fokus
Smok
Wyrywam ci kręgosłup
Dziś
Hip hop podawany na sposób MC
Z RP, przez 0.32 kręcę
I Ciebie tym nęcę
Powitaj nową lancy następcę
Be O Gie U Ce I Ce
Podoba mi się tu
Ej, ej, MC, halabarda w ręce
Mej nic więcej
Twoja garda marna moja jest bardzo zwarta
Zaciskam palce i
Wyzywam cię do walki na przechwałki
Stoję i oczekuję kiedy ty wyskoczysz na pałki
U, podoba mi się tu jakem MC
Manifestuję moje fenomenalne powierzchnie tnące
Biała broń werbalna
Kontra palna, rymy jak cięcia w skroń
To łap łap mikrofon
Mój hip hop Swój łeb chroń
Teraz moja dłoń
Rzuca K10 w RPG ze sceny
Uderza ma pięść w problemy
Które tu mamy na Ziemi
I gramy
Na trzy cztery składamy litery
Litery w wyrazy, które we frazy a
Te z kolei w obrazy bez skazy
obrazy te wiele razy
Giną bez wieści
Do formy wkładam treści
I jeśli się już nie mieści
Ustami łomotam, wyrazami miotam w locie
Tnę je na części
Stary, ty mi tutaj nie tutaj
Rymem rzucaj
Piorunująca akcja
Melodeklamacja
Składaj albo spadaj
Rób coś a nie gadaj
Nie pierdol trzy po trzy
Kto tu jest najlepszy
Hip hop nie dzieli nas a łączy
U, podoba mi się tu jakem MC
Manifestuję moje fenomenalne powierzchnie tnące
gofer [ ]
zarith - > pierwszy nawet lubię, ale kiedyś za dużo go słuchalem i mi się znudził...a drugi...przecież tam prawie o tekst nie chodzi :)) Fokus specjalnie wybierał trudne i długie słowa (np. w refrenie) żeby pokazać swój flow (imho najlepszy w Polsce).
zarith [ ]
gofer --> z konfrontacjami mam tak jak ty, ale mimo mojego znudzenia kawałkiem, tekst jest klasa... a powierzchnie tnące.... oprócz 'flowu' który jest klasa, tekst ma ręce i nogi:)
gofer [ ]
btw. fajny artykuł o Paktofonice

zarith [ ]
i na koniec tekst gościa który jest moim prywatnym numbero uno obecnie (poczekamy na płytę joki:)
Poczuj to co słyszysz,nie od razu
ja skleiłem.
Ty dorzucasz konsekwencji co do wyrazu pryska
jak od ogniska iskra
i stamtąd błyska
znany głos,nieznajomy z pyska.
Czyżby słyszałeś chyba o tym w mieście
to jest ten hip-hop co wysyła w przestrzeń!
D.A.B , Antoni Muda
Nie lecę w ch**a jak Marek z b****er chuda.
Dziwny?
Jak po halogrzybkach stany,
chcesz dobry rap? tak? wiesz ,że będzie grany.
Nie stój
po autograf w kolejce.
Wyrzuć aparat i podnieś w górę ręce.
Szybko
kolejne wersy napiszę,
zmienisz pampersy kiedy przerwę ciszę,
KU*WA!!!!!!
Tylko jak Dab coś nagra,
działa to na mnie jak na staruszka viagra.
Lepiej,
jeszcze więcej mi powiedz.
Wpływam na hip-hop jak Titanic na lodowiec.
A ja....
rozpier**lam sam siebię.
Pytasz o korzenie?
Nie znajdziesz ich przy drzewie.
Dryn-dryn!!!
Znowu dzwoni telefon.
Mówi rap-expert, ale nie zna mnie to.
Pik-Pik... bzzzzzzt...
przychodzi fax i chcesz autoryzacji błędnych informacji.
Przełączyłeś się na sekundę start-up.
Usłyszałeś ,że Dab wydaje album.
Chcesz popierać mnie to czasu nie marnuj,
na koncerty startuj,
nie kupuj płyt na targu
REF:
Czy ciemno, czy jasno...DAB!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (ta)
Czy ciemno, czy jasno... YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze. (ta, i nie może być inaczej, taa)
Raz ciemno, raz jasno...YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (Ta...jest nasze...hah!)
Czy ciemno, czy jasno....YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (Taa,jest nasze,jest nasze,było nasze,taa)
2.
Słowo...
jedno dla publiki ,a drugie dla prasy.
Przyjechałem tu na bauns,nie na wczasy.
Tak dokładnie
kładę rap ponad mnie,
zrób,yo,jak znasz mnie,yo, Cie dopadnie.
Traktowania,czy traktuj to poważnie,
nie wiesz co mówić,to mów niewyraźnie.
W Tobie idoli lirycznych
pedalskich strasznie.
Tandeta płynie wierzchem,a sztuka na dnie
i
pokolei wpierw tu podpierdzieli.
Lata melanży
trzy dekady w branży.
Zrobię Ci casting,
bez talentu też się nada,
to wszystko
pseudoartystyczna familiada.
Chcesz szaraka?
Szukasz nie w tych ssakach.
Też mam długie ślady,
ale zapisałem je na truckach.
Metafora taka,
takie jaja.
twór niedorówna mi, gdybym sie podwajał nawet.
Oczy mam otwarte,
a nie kaprawe.
Mam ze sobą baku-baku sqad,
wódka kłada spakę.
Serca proste,nie kulawe
od D.A.B,
Na poprawę.
REF:
Czy ciemno, czy jasno... YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (dokładnie tak,jest nasze)
Czy ciemno, czy jasno... YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (ta, i nie może być inaczej,yo)
Raz ciemno, raz jasno...DAB!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (tak,jest nasze,tak,hah)
Czy ciemno, czy jasno... DAB!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (tak,zaje*** nasze)
Czy ciemno, czy jasno... YO!...Płynie muza przez miasto
ha miasto jest nasze (tak dokladnie nie moze byc inaczej jest nasze...ta)
Czy ciemno, czy jasno...YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (tak,i zawsze było nasze, ta)
Raz ciemno, raz jasno...YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (ta ,ta nasze miasto,sprawdź to..hah)
Czy ciemno, czy jasno...YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (jest nasze i zawsze było nasze,ta)
gofer [ ]
zarith - > moim numerem jeden jest Fokus...a na podium Tede i Ostry
polecam Ci dwa kawałki
https://www.pfk.one.pl/mpcz/free_spodek.mp3
https://www.pfk.one.pl/mpcz/freeo4mc.mp3
i ogólnie link z kawałkami PFK, których zapewnie nie znasz :))
https://www.pfk.one.pl/mpcz/mpcz.htm
[edit]
poczekamy też na płytę Daba...bo na razie wydał tylko singla, a płyty zapowiedzianej na 2003 jak nie było tak ni mo
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 14:40:54]

Szenk [ Master of Blaster ]
raaaaany znowu rapują :)
gofer [ ]
dobra, nie będziemy męczyć Szenka...ja ide wziąć szałera

Szenk [ Master of Blaster ]
a rapujcie sobie :)
włożyłem zatyczki do uszu :D

zarith [ ]
tak nie męczmy szenka
bo szenk nam wymięka
weż gofer szałera
odzyskasz pałera
i jak myślicie, zakładać zespół hh? :PPP
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 14:47:30]

Szenk [ Master of Blaster ]
zespół HaHa? :)

piokos [ ]
wszędzie widzę GunBund'a
zarith [ ]
hehe:) grasz wieczorem??

piokos [ ]
gram, czemu by nie?? Kupiłem sobie jakiś ped........tfuu gejowski berecik za 20k
p.s. mam 2 młotki, dziś uaktualnili :-)
Total: 1260740 (1359 GP)
Total: 55 %
(37 win 30 lose)
By Mobile:
ADUKA 55%
Damage
Average: 222
Money
Gold: 2124

zarith [ ]
a flaga? nie zbierałeś na flagę? ja mam już 11k i dwa młoteczki mam zamiar zdobyć dzisiaj:)

piokos [ ]
Zbierałem ale czapkę kupiłem bo miała takie same ''osiągi'' co flaga + redukcja opóźnienia. Flaga dawała 2 bonusy a beret 3- flaga będzie teraz.... no może jutro

zarith [ ]
a więc to tak! wolałeś te... no... dodatkowe bonusy, zamiast napawać się bielą i czerwienią polskiej flagi, jak czynili to nasi przodkowie! wstyd :DD
[edit] w twojej sygnaturce lepiej by brzmiało 'inside you' a nie 'inside of you'
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 15:35:41]

piokos [ ]
Mea culpa, wolałem gejowski beret z żarówką na czole niż naszą dumna flagę symbolizującą pokój i krew wylaną za Ojczyznę - jestem jak ten beret :-/
Cytowałem z pamięci, ale nie tu się pomyliłem (muszę poprawić)
tekst z oficjalnej strony
the perfect drug
i got my head, but my head is unraveling
can't keep control, can't keep track of where it's traveling
i got my heart but my heart is no good
and you're the only one that's understood
i come along but i don't know where you're taking me
i shouldn't go but you're reaching back and shaking me
turn off the sun, pull the stars from the sky
the more i give to you, the more i die
and i want you
and i want you
and i want you
and i want you
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you make me hard, when i'm all soft inside
i see the truth, when i'm all stupid eyed
the arrow goes straight through my heart
without you everything just falls apart
my blood wants to say hello to you
my feelings want to get inside of you
my soul is so afraid to realize
every little word is a lack of me (argued to be "'how very little there is left of me")
and i want you
and i want you
and i want you
and i want you
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
(whispering)
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the drug, the perfect drug
take me, with you
take me, with you
take me, with you
take me, with you
(continues in background)
without you, without you everything falls apart
without you, it's not as much fun to pick up the pieces
without you, without you everything falls apart
without you, it's not as much fun to pick up the pieces
it's not as much fun to pick up the pieces
it's not as much fun to pick up the pieces
without you, without you everything falls apart
without you, it's not as much fun to pick up the pieces

Father Michael [ Padre ]
up prządkowo-statsowniczy

Hellcat [ Legend ]
Cześc i czołgiem, pozdro 600 :P
Pamięta ktoś jeszcze mój wygłup oczerniający Ewunię_Kr?
Otóż...chciałem oficjalnie oraz szczerze Ją za to wszystko przeprosić.
Wszystko co o Niej wtedy napisałem było kłamstwem i nie było ustosunkowane żadnym konkretnym dowodem, wobec czego nie miało prawa być wypowiedziane..
To wszystko pisałem będąc dośc mocno wkurzony wobec czego była to dla mnie okazja do wyżycia się...
A nic w takiej sytuacji nie jest mnie w stanie usprawiedliwić, ponieważ nie mam prawa pisać nic złego o jakiejkolwiek osobie nie znając Jej.
Jeszcze raz przepraszam Ewuniu.
EwUnIa_kR [ Legend ]
hellkat:) najs....

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
mac-propagandy część kolejna :P
Czamber [ Czamberka ]
To mile jak ktos umie przyznac sie do bledu :)
Lepiej przeprosic pozno niz wcale :)
Jestem mile zaskoczona.. malo kto by sie na to zdobyll.. raczej wolalby do tego nie wracac :)
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Miała do mnie wczoraj jakaś dziewczynka przyjść, ale nie przyszła...

kiowas [ Legend ]
Sie ma ludziki !
Dawno do was nie zagladalem bo lezenie bykiem tak mnie pochlania, ze nie starcza czasu na nic wiecej.
Nie ma to jak blogie lenistwo............
Ufff, tak sie zmeczylem tym pisaniem, ze chyba powroce do mojego ulubionego zajecia.......
Czamber [ Czamberka ]
a.i.n ... przepraszam bardzo, ale bylam troszke zajeta :) moze bede mogla to jakos wynagrodzic? ;) oczywiscie przynoszac swoje znaczki :D
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber -> może będziesz mogła jakoś to wynagrodzić ;P ;D
kiowas -> kogo moje oczy kaprawe widzą :)
Czamber [ Czamberka ]
no coz.. na pewno ten mily pan, ktoremu mialam pokazac moje znaczki bedzie zadowolony :P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Też mam taka nadzieję ;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
czamber żono...idź do cienia i ochłoń:> bo rozwód będzie:>

kiowas [ Legend ]
a.i.n. ---> sam rozumiesz - zakonczenie studiow do czegos zobowiazuje :))

kiowas [ Legend ]
Ewunia ---> czyzbym cos ominal? Dwie panie z podzialem na role? :))
Czamber [ Czamberka ]
no wiesz.. slub na stole bilardowym i teraz chcesz rowodu? :P :P ja mu chcialam tylko znaczki pokazac :P i tylko przypadkiem by mi sie troszke osunela biala podkolanowka :P :D
oj :P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Ooooo Panie kiowas, w takim razie to faktycznie zasłużone zajęcie :)
Gratuluję :)
Czamber -> oczywiście że przypadkiem i na wypadek... wypadku ;D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 18:29:03]
EwUnIa_kR [ Legend ]
czamber....przysięgałaś:(..............p.s. gdzie masz obrączkę:>...nie zapominaj że mamy świadków:P:P:P
p.s. na stole było fajnie;p;p;p
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 18:31:58]

EwUnIa_kR [ Legend ]
czamber---> ja nie mam zdjęcia obraczki ale mogę wkleić nasze zdjęcie ze ślubu:P

kiowas [ Legend ]
Faktycznie, fajny ten stol :)))
EwUnIa_kR [ Legend ]
czamber---> wkleić zdjęcie z buziaczkiem?:D no dobra..nie wkleję:D
Czamber [ Czamberka ]
Ewunia ... yyy, moze nie wklejaj :D :P
a.i.n. ... jakie "wypadku"??? ja nie chce takiego 'wypadku' :P :P :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 18:47:43]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Hell, co piłeś?
EwUnIa_kR [ Legend ]
hahahaha czamber:D sprawdzę w sobotę czy ją masz:>

Czamber [ Czamberka ]
juz mnie nie kochasz? ;(
nie ma zaufania w naszym zwiazku! ;(

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Pioseneczka póznym popołudniem... :D
Wiem, że nie spotkamy się w niebie
Czy można to nazwać pechem
Com ja Poznaniowi uczynił
Pytam się z uśmiechem
Pstrykam w oko prorokom
Petem gaszę żale
Ponoć wiesz o mnie wszystko
Chociaż nie znasz mnie wcale
Masz tak jak ja w tylu miejscach poklejone serce
Aksamit i Dynamit
Marchef w Butonierce
Nasze serca mylą ich radary...
Żyję tylko po to by napierdalać warszawiaków :))
Prawie każdy z Warszawy jest na głowie swej kulawy
A najbardziej komercyjny jest pies policyjny
Zaś słynni bardowie są tylko w Krakowie
Kawiarniana spowiedź
Popowy jest też papież gdy błogosławi macierz
A najdłużej zawsze jest tu Ten Kto Ma Z Tyłu Sceny Tlen
Masz tak jak ja...
Złam tę zasadę Złam tę zasadę Złam tę zasadę
Złam tę zasadę
Ech to tylko pijane echo
Rozbij echo na atomy atomy atomy atomy
NA ATOMY!!!
Wolny naród Ciemny naród
Świńska koalicja
Bruk i brukowce, slumsy i banki
My i policja
Jest wysokie bezrobocie
Niskie są wieżowce
Sól z ziemi marnej
Czarne owce z miasta Manowce
W tym kraju są zasady
Ten kraj ma to w zwyczaju
Równo ścinać wszystkie głowy wystające zza połowy
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
Ciągle jeszcze mi staje
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie wyciągaj naszych małżeńskich brudów na forum publicznym<hahaha>

Czamber [ Czamberka ]
*placze i idzie do siebie*

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Ale się narobiło :P

SirGoldi [ Gladiator ]
Czołem wszystkich? Co fajnego nastatsowaliście?

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
SirGoldi -> już któryś raz widać, że nie czytasz poprzednich postów :P
Na pytanie które zadawałem Ci w 3 wątkach też mi nie odpowiedziałeś :/

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Hyy... a kto czyta te głupoty? ;)

SirGoldi [ Gladiator ]
a.i.n... ----> Po prostu nie chce mi się Ci odpowiadać :) Jeśli dobrze pamiętam pytałeś o to dlaczego usuneli wątek z prośbą Durina.... - nie wiem.
A statsujecie i tak czy siak :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Kto śledzi wątek, niech da głos :D

SirGoldi [ Gladiator ]
A?

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
B...

Hellcat [ Legend ]
C...

SirGoldi [ Gladiator ]
D...

Hellcat [ Legend ]
E...

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Statsiarze - Wy już daliście glos :P
(dobrze, że akurat SULIKA nie ma :)
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Ge...

AnnataR [ Salon des Refusés ]
Eeewww... znowu się tu tak jakoś dziwnie porobiło :-/
OT: Szalom Bracia & Siostry
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
AnnataR -> racja, racja...
EwUnIa_kR [ Legend ]
y
Szenk [ Master of Blaster ]
ż
Ja też daję głos. Zdązyłem? Dopiero co Sacred wypuściło mnie ze swoich objęć :)
Idę teraz do wanienki ochłonąć :)
Zachowujcie się :)

Peterrek [ 420 ]
Panowie, wielbiciele i nie tylko pojawił się poradnik na Golu do Sacred.

gofer [ ]
...przede wszystkim może ty spróbuj...chyba już za bardzo wyróżniasz się z tłumu...

Peterrek [ 420 ]
Czas wyskoczyć z liści:)
Ja osobiście wykorzystuje poradnik jak w jakimś miejscu utkne. Pozatym nie mam jeszcze Sacred-a.
Co wy sądzicie o wykorzystywaniu poradników do gier.

SirGoldi [ Gladiator ]
Ech wy wszyscy jacyś nowocześni :) Ja tam wyszukuje stare dobre RPG i gram... Ot powiedzmy Divine Divinity! Świetna giera... Buldursy 100x gorsze - przereklamowane!

Hellcat [ Legend ]
SirGoldi -> Hehe...ja nowoczesny...wczoraj wykopałem Airline Tycoon Evolution i namiętnie w to teraz pogrywam :D

piokos [ ]
Airline Tycoon.... wspaniała gra, ja gram w Half Life

SirGoldi [ Gladiator ]
piokos ---> Chyba też wyciągne z kazamatów :)
Hellcat ---> Nie dla mnie giera :)
BTW....... Straszne z was roftle :P

gofer [ ]
SirGoldi - > BG przereklamowane? Hehe, wilki między Candlekeep a Friendly Arm Inn Cię dojechały? *śmieje się*

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Na szczęście za rogiem jest Żubr...

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Wszyscy jesteśmy bohatery...
Hellcat [ Legend ]
*Prawo Roy'a. "Jeżeli na jakąś pracę trzeba przeznaczyć okresloną ilość czasu, to rzeczywisty czas w jakim praca zostanie wykonana oblicza się zwiekszając ten czas dwukrotnie, oraz zwiekszając jednostkę na o jeden wyższą"

gofer [ ]
dobra, ja się kładę spać
jutro pobudka o 6 i jazda w góry pod namiot...4 dni melanżu...
dobranoc, miłego weekendu wam życzę :)

Hellcat [ Legend ]
"Lata melanży
trzy dekady w branży."
:D
Miłego weekendu :D

Szenk [ Master of Blaster ]
Nikt jeszcze nie wstał? :)

piokos [ ]
Drugi wstanięty :-P

zarith [ ]
czeci

Szenk [ Master of Blaster ]
Eeeech, życie byłoby piękne - gdyby nie konieczność pracy, ranne wstawanie, zły humor szefa, zbyt "małe" konto w banku, psujący się komputer, złośliwość rzeczy martwych, smród w tramwajach, ogólna drożyzna, piasek na pustyni, woda w morzu, beznadziejni politycy i parę innych drobiazgów :D

piokos [ ]
czfarty
zarith ==> brakuje mi jeszcze 32 GP do kamiennego (metalowego) młotka :-). A do flagi 11539 złota. Na jutro będzie. W cziągu 2 dni grania przeskoczyłem o 600.000 w rankingu. Moje aktualne miejsce: 1 036 871. :-) Widzę że dochrapałeś się 2 młotków.

zarith [ ]
ano:) dzięki tej ostatniej partii, bo mam 1206 gp:) ale swoją drogą nieźle szybko zdobywasz gp - ja mam średnią około 50 gp dziennie, co oznacza że do stone hammera (1500 gp o ile pamiętam) jeszcze około tygodnia.... chyba że nastąpi u mnie jakaś eksplozja skilla:)

Hellcat [ Legend ]
A Ci znowu szyfrem nawijają... :D

zarith [ ]
mfpmpppmfpmfmmfmmmfmp --> fmmffpffmmpfpffmppppm fmpppf mpmppfpfmmffmpppffppf ppmppfmfmą ffpmmmmmfffpąć:Pfm

rothon [ Malleus Maleficarum ]
zarith--> Szyfrem to dopiero mozesz zaczac? hahaha
Fmmppmmffmppfmmffppppffm fmpmppppp fmppffmmmpppfmmpmfmmmfmpppfpff :-)

Szenk [ Master of Blaster ]
Co za ludzie - jak nie rap to puszczanie bąków :D

Hellcat [ Legend ]
Szenk -> No nie? :)
Takich to tylko pod mur :D

Szenk [ Master of Blaster ]
Hellcat ---> Jaka cisza :)
Zbierają siły? :D

zarith [ ]
---->

Peterrek [ 420 ]
zarith --> wiesz z jakiego meczu jest to zdjęcie.

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Dowcipkujecie? A pamietacie opowiesc o tym, jak tatus z synkiem... aaaaa, opowiem! Wiem, ze stare i znane, ale i tak smieszne i warte przypomnienia :-)
Mały chłopczyk wraz z tatusiem znaleźli w lesie małego jeżyka. Leżał pod kępką trawy i drżał z zimna. Chłopczykowi zrobiło się żal jeżyka i poprosił tatusia, żeby zabrali jeżyka do domu. Tatuś się zgodził, i tak jeżyk zamieszkal u nich.
Chłopczyk bardzo dbał o jezyka, poił go mleczkiem i dawał mu najlepsze owoce. Jeżyk zajadał ze smakiem i nieraz - ku zdziwieniu chłopca -pomrukiwał z zadowoleniem. Na zimę jeżyk - jak przystało na wszystkie porządne jeżyki - zapadł w zimowy sen. A na wiosnę jeżykowi urosły skrzydła, na czole wyrósł róg i odleciał przez niedomknięte okno. Wtedy stało się jasne, że chłopczyk z tatusiem nie przynieśli z lasu jeżyka, tylko jakieś chuj wie co. ------>

rothon [ Malleus Maleficarum ]
A zdjecie jest z meczu Fortuna Wyry kontra LZS Mokre Łapy, albo Meblarz Bondyrz - Legion Komarów :-))

piokos [ ]
ZARITH ===> Jestem po partyjce, miałem dobrą passę: (57 win 43 lose) a ukoronowaniem była walka nr. 100. Ja sam na nich 2ch ........ wygrałem :-D (noobs - koleś z 2 młotkami + siekierka :-)). Mam już prawie 14000 na polską flagę. 1581 GP a do 2 stone axe brakuje 219, pewno dopiero w weekend bedzie.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 12:55:24]

zarith [ ]
gratulacje:) kurcze, to nic dziwnego że tak lecisz z expem jak całymi dniami grasz:) ja niestety 3-4 góra godzinki dziennie mam na granie przeznaczone :(

piokos [ ]
tylko rano i wieczorkiem :-). O K44 puścili na Vivie. Text wyżej w wątku :-).
nie było piosenki dnia - pamiętacie to??? :-)
It's Alright - East 17
Don't you worry, cos it's alright
Don't you worry, child of the night
Cos in the morning,
Come with the new day sun
Love - an everlasting light
We are the seed of the new breed
We'll succeed our time has come
We are the new
These words are true
Let the light of love shine through
It's alright (X 3)
It's really alright
It's alright
It's really alright
Alright, alright
Everything's gonna be alright (x 3)
Alright, alright it's ready alright
No don't be so sad
Cos love is by your side
No don't be so sad
Cos life is 2 short 2 live
No don't be so sad
I'll be mad if you're this
It's alright
The message that I give
Listen 2 me
Dreams can come true
Call out 2 love
It will answer you
4 get your trouble and smile
Let your heart speak awhile
Let the light of love shine through
Take your nightmare
Change 2 dream
Flow in the rhythm like a stream
Fear no evil, fear no man
Open up the mind
And the beats goes bam
Rhythm rolling, running smooth
Just like a little love
Sent 2 soothe
Ease the pressure, let it all go
Don't be afraid let the feeling flow
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 13:02:52]

zarith [ ]
o nie, ist siedemnaście:) bleeee:)

piokos [ ]
hahaha , najlepsiejszy zespól pod słońcem. Lepsiejszy niż filharmoniia syberyjska pod kierownictwem Aljiszy Akimowa.
a te ich czapki na pól metra :-D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 13:41:25]

Szenk [ Master of Blaster ]
Qe???

zarith [ ]
sejm przyszłej kadencji:)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
oprócz podejrzanych powinni być także oskarżeni...

zarith [ ]
co, nie możecie wyjść z podziwu?:P
[edit] o, widzę vin się otrząsnął:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 16:01:47]

zarith [ ]
panowie sacredowcy, w premium pojawił się poradnik do sacreda by arthek, po szybkim przejrzeniu wygląda na kawał solidnej roboty:)

SirGoldi [ Gladiator ]
Czołgiem wszystkich ;) Fajny aligatorek :>

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Jak ktoś gra (sacred) i może, to może mogłby umieścić kilka screenów z Tristram, bardzo proszę :)
Ale nie mapkę tylko tak z gry bezpośrednio :)
TIA

amarok [ Generaďż˝ ]
tak lecicie z tymi wątkami, że nie nadążam z czytaniem.

piokos [ ]
Salut !
zarith ==> ostatnie posty tj. 18.08-09

zarith [ ]
no widziałem:)
SirGoldi [ Gladiator ]
Ludzie jestem tak zmęczony że chyba zaraz wyzione ducha... W 3 dupy lekcji, nauka, angielski (2 km w jedną strone, na dodatek nie ma zasranego autobusiku :/ i to na dodatek 2 razy w tygodniu... idzie kurwicy dostać)... Bosche...

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Pamiętnik SirGoldiego vol. 14
Ludzie jestem tak zmęczony że chyba zaraz wyzione ducha... W 3 dupy lekcji, nauka, angielski (2 km w jedną strone, na dodatek nie ma zasranego autobusiku :/ i to na dodatek 2 razy w tygodniu... idzie kurwicy dostać)... Bosche...

SirGoldi [ Gladiator ]
Pamiętnik Bregana a.k.a Czapajewa vol. 34534265
Dzień 27. Po raz kolejny pierdole jakieś głupoty jak najęty... Mówie na SirGoldiego a sam lepszy nie jestem... Ta pomyłka między alkocholem metylowym a etylowym jest straszna w skutkach... będe miał naucze na przyszłość.
Idę szukać kolegów!

SirGoldi [ Gladiator ]
Oczywiście Bregan bez urazy :>

Pencil [ Konsul ]
<:-- Bregan :-)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Goldi, ale z Ciebie nerwus :>
Hihihihi... :D
Nie rozumiem jednak o co chodzi w tym zdaniu "Mówie na SirGoldiego a sam lepszy nie jestem..."
Przecież ja nie traktuję Ddw jak jakiegoś bloga na którym mogę się wyżalić :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 20:20:58]

Szenk [ Master of Blaster ]
zarith ---> Ano wziąłem ściągnąłem i wydrukowałem ten poradnik do Sacreda. Ale jak dla mnie to jest bardziej solucja niż poradnik.
Za mało porad praktycznych, a za dużo opisów - jak po sznureczku - jak przejść każdą misję.
Ale może się przyda :)

Peterrek [ 420 ]
Ja sobie ściągnąłem polskie demo Sacred.
Troszeczke pograłem i mam pozytywne wrażenia. Może na zakończenie szkoły rodzice rzucą trochę kaski to wtedy sobie zakupie tego cRPG-a.
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
ups - wątek uwiątł...
Hellcat [ Legend ]
Pozory... :>
zarith [ ]
nom ;>

piokos [ ]
partia skończona, dziś nastukałem prawie 1000 GP , czas zwolić troszkę : )
<<<<---------

zarith [ ]
1000 gp??? jesteś twardy:) ja jeszcze partyjkę pyknę, zobaczę jak mi idzie jak jestem nawalony :)

piokos [ ]
już od tego liczby mi się porąbały :-). oczywiście 100 GP o jedno 0 za dużo
1000 w jeden dzień to chyba nie możliwe
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
jeszcze jeden...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
i jeszcze raz...

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czy to nie dzisiaj Czamber starzeje się o rok? ;P
Jeśli tak, to wszystkiego najlepszego Czamberko ;)

Szenk [ Master of Blaster ]
A to starucha :)
Najszczersze kondolencje :DDD
PS. Dziś piąteczek :))

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Czesc Szenk, grasz jeszcze w Sacred? Ja juz wiem, czemu mi tak kulawo szlo. Gralem na 'srebrnym' i dlatego szlo to tak opornie. Zaczalem od poczatku i jestem w polowie misji dyplomatycznej. W zamku Crow's Rock :-)

Szenk [ Master of Blaster ]
rothon ---> Gram namiętnie całe dwie godzinki dziennie :DD
na więcej, niestety, nie mam czasu :)
Ja już przeszedłem pierwszy akt, wczoraj zacząłem II - mam obecnie 20 level.
A z tymi charakterystykami obrony. Dobrze pamiętałem, że miałem 70 pkt obrony - zmyliły mnie polskie nazwy. Obrona to co innego, niż myślałem, a ogólna klasa pancerza to się w tej grze nazywa odporności :DDD
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Szenk--> Mam jedna pytanie techniczne. W sklepach mozna kupic rzad dal konia. Przyciskajac na nim prawy klawisz uzywa sie tego. A jak sprawdzic, czy kon ma rzad na sobie i jaki to sprzet (parametry)? No i jak ten rzad podmienic?
Aaaa, i drugie. Czy towarzyszom mozna wreczac cos innego niz miecz? I jak sprawdzic czy cos ze soba niosa? Pewnie w instrukcji jest, ale ta instrukcja jest gowniana i trzeba przeczytac cala, zeby znalezc czego sie szuka.
Szenk [ Master of Blaster ]
rothon ---> Dla konia znalazłem na razie siodła i uzdy (wg polskiej terminologii w grze). Najpierw myślałem, że można je stosować razem, w końcu siodło to nie uzda :)
Ale nie - można stosować jedno, albo drugie.
A używasz tego tak samo, jak innych przedmiotów - po prostu kliklasz na tym PPM i koń jest "osiodłany" :)
Jednak jak sprawdzić wtedy "parametry konia" nie mam pojęcia, oprócz sprawdzenia właściwości siodła przed założeniem go na konia.
A co do towarzyszy - na razie miałem dwóch i żadnemu nie udało mi się nic dać, mimo że robiłem tak, jak stoi w instrukcji: wchodziłem do inventory, brałem daną rzecz i przeciągałem ją nad portret towarzysza.
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Szenk--> Czyli z konmi kicha, bo znalazlem siodlo, ale pamietam, ze moj juz jakies ma. Tyle, ze nie wiem, czy lepsze, czy gorsze. No i kicha w takim razie. Ta sama sytuacja z nowym koniem. Nie ma jak porownac parametrow konia oferowanego w stajni do zakupu, z tym, ktorego sie posiada. Wychodzi na to, ze trzeba sobie spisywac. Tylko po co komputer zajmuje mi pol biurka? :-))
No to widze, ze u mnie niezle. Miecz juz jednemu koledze udalo mi sie dac. Wlasnie tak jak piszesz, przez inventory. Ale innych gratow nie lyka :-(

Szenk [ Master of Blaster ]
rothon ---> Ja sobie z końmi dałem spokój nawet w czasie dłuższych wycieczek.
Pomysł ciekawy i raczej niewykorzystywany w RPG-ach, ale w Sacred totalnie wg mnie zwalony. Czytałem w Poradniku, że sprawdza się winnych postaciach (np. przy magu), ale nie w przypadku Gladiatora, którym gram.
A miało być tak pięknie :DD
zarith [ ]
koń jest przydatny, ale tylko w sytuacjach transportowych... ja co prawda grałem dark elfem, ale tak jak wy walczyć na nim sie raczej nie dało
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Dokladnie. Tez kon sluzy mi wylacznie do wiekszych przelotow. Zeby choc cos targac mogl, a tu kupa. Popsuli fajny pomysl. Poza tym mogloby byc dla niego kupe fajnych rzeczy. Jakies barwne szmaty, wymyslna uprzaz. Wampirzyca na czarnej kobyle przybranej na czarno z krwawoczerwonym pancerzem. A tak? Leeee

zarith [ ]
racja rothonie, choć z drugiej strony trzeba docenić że programiści zaimplementowali kilka(naście?) maści konia, jakieś srokate, jabłkowite... prawie jak u sienkiewicza:)

SirGoldi [ Gladiator ]
Witam! Co tak dużo GOLowiczów? Ha pewnie się nie pracuje tylko statsuje na GOLu?! TAK?!... A zresztą ja nie jestem lepszy bo właśnie wstałem a miałem na 7:15... Głupi budzik :P

Szenk [ Master of Blaster ]
Słyszałem, że na koniu można robić jakieś szarże na wroga?
Czy tak? A jeśli tak, to w jaki sposób i co to daje?
zarith [ ]
można, trzeba mieć skilla odpowiedniego... tylko nie pamiętam jak się nazywa, z resztą ja i tak w angielską wersję grałem... a co daje? większy damage:)
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Jezdziectwo jako umiejetnosc pozwala dosiadac odpowiednio lepsze kobyly. Ale moze nie tylko to? Spejalnego ataku w kazdym razie na to nie widzialem.
Szenk [ Master of Blaster ]
Jeśli wierzyć instrukcji to jest tak, jak mówi rothon.
Gdzieś, nie pamiętam tylko gdzie, wyczytałem o tej szarży - ale nie wiedziałem, z czym to sie je.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 10:19:16]

zarith [ ]
--->

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
MaryJane = 40 pln
BigTasty i frytki z McD drive-in (na piechotę) + zapiekanka (w przejściu podziemnym) = 12 pln
Brak kaca następnego ranka = BEZCENNE :D
Są rzeczy, których nie kupisz za pieniądze.
Za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 10:28:49]
zarith [ ]
mj - 40 złotych? przepłaciłeś:)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
zarith - też tak myślałem :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czy mi się wydaje, czy nikt nie cieszy się z piątku?
To tak... baj de łej ;)

zarith [ ]
piątek! tygodnia koniec i początek! na tarczy kilka minut po dziesiątej:)

rothon [ Malleus Maleficarum ]
a.i.n... --> Dopiero jedenasta, piatek zaczyna sie po 15. Potem beda wsciekle psy i Sacred :-))
zarith [ ]
uuuu, wściekłe psy:) biedna błona twojego żołądka:)
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
zarith -> witam ponownie (jak na drugiej części meczu ;)
rothon -> mówisz o filmie czy o tym co wypijesz?

rothon [ Malleus Maleficarum ]
O tym co wypije :-)
Czamber [ Czamberka ]
a.i.n ... tak, to dziś ten nieszczęśliwy dzień :D dzięki za życzenia :*
Szenk ... no, dzis mam żałobę :P i też dzięki :*
:)

zarith [ ]
100 lat czamberko! zdrowia, szczęscia, pomyślności i gór kasy! no i pocieszę cię, nie jesteś jedyną osobą której do czterdziestki bliżej niż do zera :PPP

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
O, jest i sama Cz. ;P
rothon -> aaaaa... już myślałem, że tvp ten film puszcza or what ;)

SirGoldi [ Gladiator ]
CO?! Jakaś impreza a wy nie mówicie?! No wiecie... :)

piokos [ ]
Witam w piątek !!!
Czamber ==> Sto lat, sto lat ...... ''
08:39
Szenk [Master of Blaster]
A to starucha :)
Najszczersze kondolencje :DDD'' ====> chyba że setka już stuknęła :-D
Co do piątku:
piosenka dnia, ja dziś nie piję zgodnie ze słowami piosenki :-DDD (nawet imię się zgadza, nie będę kusić losu :-) )
Elektryczne gitary
"Nie pij Piotrek"
Nie pij Piotrek, nie pij w piątek, piątek zły jest na początek,
Co z sobotą pracującą, będziesz chory na stojąco,
Nie pij Piotrek, nie pij w czwartek,
Picie w czwartek nic nie warte,
Coś się zdarzy przyjemnego -
Nic nie zapamiętasz z tego,
Pij w niedzielę, pij w sobotę, na ulicy pij pod płotem,
Zapal sobie w każde święta, pal spokojnie, leż i stękaj,
Nie pij Piotrek w poniedziałek, ty się na to nie nadajesz,
W poniedziałek trzeba walczyć, po pijaku sił nie starczy,
Nie pij Piotrek, nie pij w środę, w środę jedziesz samochodem,
Nie ujedziesz za daleko jeszcze staniesz się kaleką,
Wtorek lepszy jest do picia, musisz przecież mieć coś z życia,
Pij we wtorek ile wlezie, a najlepiej po obiedzie,
Nie pij Piotrek o dziewiątej, pić tak wcześnie jest niemądrze,
Lepiej gdy się robi ciemno, kiedy jest już wszystko jedno,
Mówisz w głowie się gotuje, w sercu rwie się i kotłuje,
Nie bądź taki delikatny, twardy bądź jak Roman Bratny,
Wszystko dobre jest do kiedy nie narobisz sobie biedy,
Jeśli jeszcze cię nie bierze, powiedz co ty na to, szczerze?
A Piotrek na to szczerze:
Ja wohl, ja wohl, ich liebe alkohol...
zarith ===> za stone axe dostałem:
zbroję (Space marine= 3 obrona, 3 atak po 20000 g)
czapkę (Space marine helmet = 3 obrona, 3 popularność) --- nawet chciałem ci go przekazac (sam mam ten gejowski beret z żarówką na czole :-)), ale takie manewry dozwolone dopiero od metal axe czyli 2300 GP :-/
Kupiłem już sobie flagę :-D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 11:54:22]
Czamber [ Czamberka ]
Jeszcze raz dziękuje za życzenia :D
zarith .. 100 lat to dla mnie za duzo :P Dzięki za życzenia i pocieszenie, że nie jestem sama :D :P :*
piokos ... także dziękuję :) :*
a latek dzis kończę 22 latka jakby ktoś nie wiedział :P :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 11:58:02]

zarith [ ]
piokos --> dzięki za dobre chęci.... no i gratz że nie pedalski demon jednak:) echch, dzisiaj sprawdziłem swój ranking, 1240 gp, bedę musiał dzisiaj pojewelować :))))

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Dwadziescia dwa lataaa. Hmmmm... juz nie pamietam kiedy tyle mialem :-)

Hellcat [ Legend ]
Nie wiem co się dzieje, ale jest fajnie :D
Czamber -> 22...hmm..to już pewnie śmierci wypatrujesz? :P
No...whatever, wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i pieniędzy :D [+ procenty dla mnie za złożenie i ew. spełnienie się tego życzenia :)]
Szczęścia w domu, pracy i na polu :D
No i ew. spełnienia się najskrytszych marzeń :D [+ procenty dla mnie za ew. spełnienie się jakiegoś dotyczącego większej ilości gotówki :)]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Siedzę właśnie na balkonie, słońce mnie grzeje, lekki wiaterek chłodzi, szum drzew i ćwierkanie ptaków koją nerwy :)

piokos [ ]
a.i.n... ==> ja podobnie z niewielkimi różnicami : stoję na balkonie wieszam pranie, słońce mnie pali jak sto skur...w, wiatr piżdzi jak w kieleckim (8 piętro robi swoje), hałas samolotu robiącego akrobacje wku....a mnie jak nie wiem co ( cholerne sąsiedztwo Bemowa :-/)

piokos [ ]
.... nie wspomniałem że na przeciwko blok ocieplają, i wiercą tymi młotami udarowymi
ale to poprawia humor :-)

Szenk [ Master of Blaster ]
Kurde, Czamber, to Ty moją córką byś mogła być :DDD

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Mnie przez chwilę przeszkadzał tylko jakiś dogorywający kaszlak, ale na szczęście już odjechał :)

zarith [ ]
lol, lol, lol
Konfucjusz mówi: Płaszcz to nie wiewiórka, sam na plecy nie wejdzie
Czamber [ Czamberka ]
Hellcat ... miejsce na cmentarzu juz wykupione ;) dzieki za życzenia :*
Szenk ... powinnam sie do Ciebie zwracac prosze pana ? :P :P :P :P :D
dostalam również zyczenia od gryonline :)
chciałam też za to podziekować :) no więc dziękuje :) :) :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 14:08:49]

piokos [ ]
zarith ==> mój pierwszy raz :-) ..... Double kill
dokumentacja

zarith [ ]
zazdrość mode on
trochę się po nich przejechałeś....

SirGoldi [ Gladiator ]
Czamber aleś ty stara... żartuje ;) najlepszego!

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Ej, od GOL życzenia?
Nie przypominam sobie bym JA takie dostał?
To jakiś nowy feature po tych wszystkich zmianach?

zarith [ ]
--> hihihi

Szenk [ Master of Blaster ]
Czamber ---> Trochę szacuneczku dla staruszka nie zaszkodzi :DDDD
zarith ---> To nie jest Tygrysek po rzuceniu palenia? :DD

Pencil [ Konsul ]
a.i.n... ---> nie, to żadna nowość. Ja też kiedyś dostałem życzenia. :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Pencil -> na e-maila?

Pencil [ Konsul ]
a.i.n... --> gdy w dzień urodzin się zalogowałem, to wyskoczyło mi okienko z życzeniami. :-)
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Pencil -> aaaaaaaaaaaaaa, no chyba, że tak :/
Szkoda, że nie wiedziałem, pewnie to okienko zostało zabite nim je zobaczyłem :(

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Siema

SirGoldi [ Gladiator ]
Pencil --->... a mi zajebista laska! Serio! :)

Pencil [ Konsul ]
SirGoldi --> no tak, mi też. Ale życzenia też były... :P. Jeśli masz wpisane 18 lat w danych to wyskakuje ci dziewczyna, a jak poniżej osiemnastki to... motor. :-) Z tego co wiem. :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Ahaha, właśnie się dowiedziałem, że półroczna sukienka(spódniczka?) jest stara :D

Szenk [ Master of Blaster ]
ain ---> To nie wiedziałeś tego? :DD

zarith [ ]
jeeeezu:)