GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 83

02.06.2004
10:32
[1]

gofer [ ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 83

Siaraaaaaaa!!! i wszystko jasne......

02.06.2004
10:33
smile
[2]

gofer [ ]

up prządkowo-statsowniczy

02.06.2004
10:34
smile
[3]

Szenk [ Master of Blaster ]

upa prządkowego chyba jeszcze nie było :DD

pierwszy :)

02.06.2004
10:35
smile
[4]

gofer [ ]

za 5 minut zaczynają mi się lekcje...chyba trzeba się będzie spręzyc...na 2-3 godzinki się z wami żegnam

02.06.2004
10:41
[5]

zarith [ ]

jo ppl:)

02.06.2004
11:06
smile
[6]

zarith [ ]

o, radości, iskro bogów, kwiecie elizejskich pól!!! chyba dzisiaj wcześnie j wyjdę do domu!!

02.06.2004
11:10
smile
[7]

Szenk [ Master of Blaster ]

wcześniej, niż ja?
ja dzisiaj wychodzę o 15.30 :DD

02.06.2004
11:17
smile
[8]

zarith [ ]

kto wie szenk, kto wie... jak się porządnie zakręcę...:P

02.06.2004
11:36
smile
[9]

Szenk [ Master of Blaster ]

Ty lepiej nie kręć :DD

02.06.2004
12:50
smile
[10]

gofer [ ]

ałaaa...jak mnie dupsko boli...gralismy na wuefie w dziada - kto będzie w środku w momencie dzwonka dostaje kopy...ała....

02.06.2004
12:52
smile
[11]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Angelo to jeszcze tutaj wpada ?

02.06.2004
12:53
[12]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Był ze 2 tygodnie temu, coś o kompa pytał ...

02.06.2004
13:40
[13]

SirGoldi [ Gladiator ]

WITAM!
Wie ktoś jak ściągnąć obudowe z Siemensa S45/M45?? Kupiłem sobie czarną i ni dupy nie mogę ściągnąć starej!

02.06.2004
14:06
smile
[14]

gofer [ ]

Polska - kraj w którym żyje, tfu, gniję,
w telewizji wciąż te same zakazane ryje
i tak sobie myślę, że w tym kraju szykuje się rewolucja
nie na ulicach, w głowach, w sposobie myślenia
w sposobie postrzega rzeczywistości, w świadomości
to oni nas tego nauczyli, to oni chcąc nie chcąc nas do tego przygotowali
a przygotowywali długo
tak więc pewnego dnia dzieci rewolucji podniosą dumnie głowy
nastąpi przewrót
ci którzy będą w pierwszych szeregach pogryzą się o władzę
z tymi którzy byli w cieniu, z tymi którzy czekali
rewolucja zje swój ogon, historia się powtórzy
wszystko i nic ulegnie zmianie, zmieni się wszystko i nic
równowaga zostanie utrzymana
to stanie się na twoich oczach, tuż obok ciebie
to od ciebie zależy czy będziesz wiedział kiedy to się stanie
bo wiesz, to się dzieje codziennie, dzień w dzień w każdym mieście
w tym pojebanym kraju
to się nazywa walka o przetrwanie


Wojciech Alszer

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 14:09:20]

02.06.2004
14:10
[15]

Hellcat [ Legend ]

Fokus/Gutek - Są Dni

Dobry wybór :)

02.06.2004
14:11
smile
[16]

gofer [ ]

Hellcat - > najlepszy wybór :-)

02.06.2004
14:11
smile
[17]

amarok [ Generaďż˝ ]


kolega nam tutaj zarecytował wielce optymistyczny wierszyk.

02.06.2004
14:15
[18]

zarith [ ]

a mnie jakoś te hip hopy nie ruszają:). różnica pomiędzy tym co było (k44, pfk) a tym co jest (gutki, peje, szmeje i inne) jest jak różnica między mercem a yugo...

02.06.2004
14:21
smile
[19]

gofer [ ]

zarith - > ale Fokus, którego autorstwa jest ten tekst - jest właśnie z PFK. A Gutek to raczej nie raper tylko rasta :-)

02.06.2004
14:24
smile
[20]

zarith [ ]

jeśli tak mówisz.... mi się oni wszyscy mylą:) ale porównaj sobie tekst który podałes wyżej z choćby konfrontacjami


Garbaty anioł zszedł na ziemię
Powiedział nigdzie stąd nie pójdziecie to więzienie
Choć wierzeń to macie za trzęsienie jesteście sami
Jak swoi na antenie
Od dwóch tysięcy lat porządkujecie świat według zasad
W trybie których jest topór i tasak
Przez kraj długi i szeroki
Płyną marzeń potoki Jak przeżyć życie bez większych obrażeń
Powiedzcie mi ile jeszcze dni minie zanim zobaczycie
Że świat i Wy ginie
Może zobaczycie ,a może nie przecież jesteście
Zamknięci jak kupa w klozecie
Jak to? za dużo rzeczy tu przechodzi gładko
Coś mi się wydaje , że się rozbrykało stadko
Zrobie tu porządki i rozwieje wasza mrzonki
Jesteście tak potrzebni jak ziemniaczane stonki
A co to kur... ? powiedział ktoś z tłumu.
Czy ty przypadkiem nie zgubiłeś rozumu
Gdzieś po drodze lecąc tu na jednej nodze by pleść
Bzdury robić miny jak kosze z wikliny
My wszyscy jesteśmy z tej samej gliny
Popełniamy błędy bo życie ma zakręty to jest
Logiczne długie jak drzewo genealogiczne
Naszej rasy Ty trafiłeś w takie czasy.
Życie to twardy orzech każdy orze jak morze
A ty dup pierdut o mój Boże!!! i masz pretensje
I wyrzuty Ty durny łbie zakuty
Jesteś tak potrzebny jak kotu buty.
Garbaty anioł na to skończ pierd.... tato
To ty jesteś matoł jak nie to udowodnij
Powiedz mi tak , żeby wszyscy byli zgodni
Co wy tu robicie odkąd powstało życie?!
Zaległa cisza wręcz grobowa
Nie powiedział nikt ni słowa
Pomyślałem oto szansa wyjątkowa
Wychyliłem się, uderzyłem Tak
A ja wiem ja wiem co my tu robimy
Po co na ten na ten świat przychodzimy
Jeśli oczy otwierasz szeroko pytasz czemu ?
Spoko powiem ci
Więc nadstaw dobrze uszy
W ciszy nikt się nie poruszy
Nie zaszeleścił nie zaszeptał Nikt nawet
W miejscu nie zadreptał
Wszyscy czekali oczy we mnie wlepiali
Doleciał mnie pomruk aprobaty z oddali
Pomyślałem tak tak to jest ta chwila.
Teraz moje ego zajebi.... bardzo gila sytuacja,
W której jestem centrum jak atrakcja turystyczna,
Œciśle jak akademia ekonomiczna myślę
Czasem się przyśni komu wydaje się, że oto
Spotkał kolesia, który wszystko wie
Tysiąc uwag skierowanych we mnie Ich
Oczekiwania spełnię
Obronię tezy jak HE-MAN Enternię
Nie jestem idiotą by mówić jestem tutaj po to.
Otwieram usta i niechaj płynie czyste złoto
Nagle wiatr moim oknem skrzypnął.
Ja się obudziłem a garbaty anioł zniknął.

02.06.2004
14:26
smile
[21]

zarith [ ]

albo mój ulubiony kawałek paktofoniki


Perfekcyjne opanowanie języka pomaga mi robić Cię jak chcę
Pokłon tobie wkomponowanemu w podłogę MC
Nareszcie mój sztandar na maszcie
Wreszcie długo oczekiwane wejście smoka
Stawiam sprawę jak kawe na ławę
Że fenomenalnie miotam
Witam
Rewelacyjnie przeplatam zdań złącza
Niekończąca się opowieść, kiedy Fokus się włącza
Fiku-miku na patyku, dylu-dylu na badylu
Cuda wianki na kiju
Byleby dalej do celu
U, podoba mi się tu
Gdy w ręku ostre rzeczy mogę cię pokaleczyć
Z Twego ucha jucha bucha
Za wysoko lecisz, zmysły tracisz
I o to chodzi stary
Cztery wymiary
Kultury hip hop
Który ze mną w konkury na mój słowotok

U, podoba mi się tu jakem MC
Manifestuję moje fenomenalne powierzchnie tnące

Nauka na pewno długa
Bo słów sztukowanie to sztuka
Wyrafinowana technika
Co z tego wynika
I co ci to da, nie wnikam
No cóż, taka to moja podróż
To jako taka metoda na słowa
Jak kaskada rymów
Którą teraz włada Fokus
Smok
Wyrywam ci kręgosłup
Dziś
Hip hop podawany na sposób MC
Z RP, przez 0.32 kręcę
I Ciebie tym nęcę
Powitaj nową lancy następcę
Be O Gie U Ce I Ce
Podoba mi się tu
Ej, ej, MC, halabarda w ręce
Mej nic więcej
Twoja garda marna moja jest bardzo zwarta
Zaciskam palce i
Wyzywam cię do walki na przechwałki
Stoję i oczekuję kiedy ty wyskoczysz na pałki

U, podoba mi się tu jakem MC
Manifestuję moje fenomenalne powierzchnie tnące

Biała broń werbalna
Kontra palna, rymy jak cięcia w skroń
To łap łap mikrofon
Mój hip hop Swój łeb chroń
Teraz moja dłoń
Rzuca K10 w RPG ze sceny
Uderza ma pięść w problemy
Które tu mamy na Ziemi
I gramy
Na trzy cztery składamy litery
Litery w wyrazy, które we frazy a
Te z kolei w obrazy bez skazy
obrazy te wiele razy
Giną bez wieści
Do formy wkładam treści
I jeśli się już nie mieści
Ustami łomotam, wyrazami miotam w locie
Tnę je na części
Stary, ty mi tutaj nie tutaj
Rymem rzucaj
Piorunująca akcja
Melodeklamacja
Składaj albo spadaj
Rób coś a nie gadaj
Nie pierdol trzy po trzy
Kto tu jest najlepszy
Hip hop nie dzieli nas a łączy

U, podoba mi się tu jakem MC
Manifestuję moje fenomenalne powierzchnie tnące

02.06.2004
14:29
[22]

gofer [ ]

zarith - > pierwszy nawet lubię, ale kiedyś za dużo go słuchalem i mi się znudził...a drugi...przecież tam prawie o tekst nie chodzi :)) Fokus specjalnie wybierał trudne i długie słowa (np. w refrenie) żeby pokazać swój flow (imho najlepszy w Polsce).

02.06.2004
14:35
[23]

zarith [ ]

gofer --> z konfrontacjami mam tak jak ty, ale mimo mojego znudzenia kawałkiem, tekst jest klasa... a powierzchnie tnące.... oprócz 'flowu' który jest klasa, tekst ma ręce i nogi:)

02.06.2004
14:37
[24]

gofer [ ]

btw. fajny artykuł o Paktofonice

02.06.2004
14:37
smile
[25]

zarith [ ]

i na koniec tekst gościa który jest moim prywatnym numbero uno obecnie (poczekamy na płytę joki:)

Poczuj to co słyszysz,nie od razu
ja skleiłem.
Ty dorzucasz konsekwencji co do wyrazu pryska
jak od ogniska iskra
i stamtąd błyska
znany głos,nieznajomy z pyska.
Czyżby słyszałeś chyba o tym w mieście
to jest ten hip-hop co wysyła w przestrzeń!
D.A.B , Antoni Muda
Nie lecę w ch**a jak Marek z b****er chuda.
Dziwny?
Jak po halogrzybkach stany,
chcesz dobry rap? tak? wiesz ,że będzie grany.
Nie stój
po autograf w kolejce.
Wyrzuć aparat i podnieś w górę ręce.
Szybko
kolejne wersy napiszę,
zmienisz pampersy kiedy przerwę ciszę,
KU*WA!!!!!!
Tylko jak Dab coś nagra,
działa to na mnie jak na staruszka viagra.
Lepiej,
jeszcze więcej mi powiedz.
Wpływam na hip-hop jak Titanic na lodowiec.
A ja....
rozpier**lam sam siebię.
Pytasz o korzenie?
Nie znajdziesz ich przy drzewie.
Dryn-dryn!!!
Znowu dzwoni telefon.
Mówi rap-expert, ale nie zna mnie to.
Pik-Pik... bzzzzzzt...
przychodzi fax i chcesz autoryzacji błędnych informacji.
Przełączyłeś się na sekundę start-up.
Usłyszałeś ,że Dab wydaje album.
Chcesz popierać mnie to czasu nie marnuj,
na koncerty startuj,
nie kupuj płyt na targu


REF:

Czy ciemno, czy jasno...DAB!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (ta)

Czy ciemno, czy jasno... YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze. (ta, i nie może być inaczej, taa)

Raz ciemno, raz jasno...YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (Ta...jest nasze...hah!)

Czy ciemno, czy jasno....YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (Taa,jest nasze,jest nasze,było nasze,taa)


2.
Słowo...
jedno dla publiki ,a drugie dla prasy.
Przyjechałem tu na bauns,nie na wczasy.
Tak dokładnie
kładę rap ponad mnie,
zrób,yo,jak znasz mnie,yo, Cie dopadnie.
Traktowania,czy traktuj to poważnie,
nie wiesz co mówić,to mów niewyraźnie.
W Tobie idoli lirycznych
pedalskich strasznie.
Tandeta płynie wierzchem,a sztuka na dnie
i
pokolei wpierw tu podpierdzieli.
Lata melanży
trzy dekady w branży.
Zrobię Ci casting,
bez talentu też się nada,
to wszystko
pseudoartystyczna familiada.
Chcesz szaraka?
Szukasz nie w tych ssakach.
Też mam długie ślady,
ale zapisałem je na truckach.
Metafora taka,
takie jaja.
twór niedorówna mi, gdybym sie podwajał nawet.
Oczy mam otwarte,
a nie kaprawe.
Mam ze sobą baku-baku sqad,
wódka kłada spakę.
Serca proste,nie kulawe
od D.A.B,
Na poprawę.


REF:

Czy ciemno, czy jasno... YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (dokładnie tak,jest nasze)

Czy ciemno, czy jasno... YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (ta, i nie może być inaczej,yo)

Raz ciemno, raz jasno...DAB!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (tak,jest nasze,tak,hah)

Czy ciemno, czy jasno... DAB!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (tak,zaje*** nasze)

Czy ciemno, czy jasno... YO!...Płynie muza przez miasto
ha miasto jest nasze (tak dokladnie nie moze byc inaczej jest nasze...ta)

Czy ciemno, czy jasno...YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (tak,i zawsze było nasze, ta)

Raz ciemno, raz jasno...YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (ta ,ta nasze miasto,sprawdź to..hah)

Czy ciemno, czy jasno...YO!...Płynie muza przez miasto
bo to miasto jest nasze (jest nasze i zawsze było nasze,ta)



02.06.2004
14:41
[26]

gofer [ ]

zarith - > moim numerem jeden jest Fokus...a na podium Tede i Ostry

polecam Ci dwa kawałki

https://www.pfk.one.pl/mpcz/free_spodek.mp3
https://www.pfk.one.pl/mpcz/freeo4mc.mp3

i ogólnie link z kawałkami PFK, których zapewnie nie znasz :))

https://www.pfk.one.pl/mpcz/mpcz.htm

[edit]
poczekamy też na płytę Daba...bo na razie wydał tylko singla, a płyty zapowiedzianej na 2003 jak nie było tak ni mo

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 14:40:54]

02.06.2004
14:45
smile
[27]

Szenk [ Master of Blaster ]

raaaaany znowu rapują :)

02.06.2004
14:46
[28]

gofer [ ]

dobra, nie będziemy męczyć Szenka...ja ide wziąć szałera

02.06.2004
14:47
smile
[29]

Szenk [ Master of Blaster ]

a rapujcie sobie :)
włożyłem zatyczki do uszu :D

02.06.2004
14:48
smile
[30]

zarith [ ]

tak nie męczmy szenka
bo szenk nam wymięka
weż gofer szałera
odzyskasz pałera



i jak myślicie, zakładać zespół hh? :PPP

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 14:47:30]

02.06.2004
14:50
smile
[31]

Szenk [ Master of Blaster ]

zespół HaHa? :)

02.06.2004
15:02
smile
[32]

piokos [ ]


wszędzie widzę GunBund'a

02.06.2004
15:03
[33]

zarith [ ]

hehe:) grasz wieczorem??

02.06.2004
15:21
smile
[34]

piokos [ ]

gram, czemu by nie?? Kupiłem sobie jakiś ped........tfuu gejowski berecik za 20k

p.s. mam 2 młotki, dziś uaktualnili :-)
Total: 1260740 (1359 GP)
Total: 55 %
(37 win 30 lose)
By Mobile:
ADUKA 55%
Damage
Average: 222
Money
Gold: 2124

02.06.2004
15:22
smile
[35]

zarith [ ]

a flaga? nie zbierałeś na flagę? ja mam już 11k i dwa młoteczki mam zamiar zdobyć dzisiaj:)

02.06.2004
15:28
smile
[36]

piokos [ ]

Zbierałem ale czapkę kupiłem bo miała takie same ''osiągi'' co flaga + redukcja opóźnienia. Flaga dawała 2 bonusy a beret 3- flaga będzie teraz.... no może jutro

02.06.2004
15:29
smile
[37]

zarith [ ]

a więc to tak! wolałeś te... no... dodatkowe bonusy, zamiast napawać się bielą i czerwienią polskiej flagi, jak czynili to nasi przodkowie! wstyd :DD

[edit] w twojej sygnaturce lepiej by brzmiało 'inside you' a nie 'inside of you'

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 15:35:41]

02.06.2004
15:48
smile
[38]

piokos [ ]

Mea culpa, wolałem gejowski beret z żarówką na czole niż naszą dumna flagę symbolizującą pokój i krew wylaną za Ojczyznę - jestem jak ten beret :-/


Cytowałem z pamięci, ale nie tu się pomyliłem (muszę poprawić)
tekst z oficjalnej strony

the perfect drug

i got my head, but my head is unraveling
can't keep control, can't keep track of where it's traveling
i got my heart but my heart is no good
and you're the only one that's understood
i come along but i don't know where you're taking me
i shouldn't go but you're reaching back and shaking me
turn off the sun, pull the stars from the sky
the more i give to you, the more i die

and i want you
and i want you
and i want you
and i want you

you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug

you make me hard, when i'm all soft inside
i see the truth, when i'm all stupid eyed
the arrow goes straight through my heart
without you everything just falls apart

my blood wants to say hello to you
my feelings want to get inside of you

my soul is so afraid to realize
every little word is a lack of me (argued to be "'how very little there is left of me")

and i want you
and i want you
and i want you
and i want you

you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
(whispering)
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the perfect drug, the perfect drug
you are the perfect drug, the drug, the perfect drug

take me, with you
take me, with you
take me, with you
take me, with you
(continues in background)
without you, without you everything falls apart
without you, it's not as much fun to pick up the pieces
without you, without you everything falls apart
without you, it's not as much fun to pick up the pieces
it's not as much fun to pick up the pieces
it's not as much fun to pick up the pieces
without you, without you everything falls apart
without you, it's not as much fun to pick up the pieces

02.06.2004
17:42
smile
[39]

Father Michael [ Padre ]

up prządkowo-statsowniczy

02.06.2004
18:02
smile
[40]

Hellcat [ Legend ]

Cześc i czołgiem, pozdro 600 :P

Pamięta ktoś jeszcze mój wygłup oczerniający Ewunię_Kr?
Otóż...chciałem oficjalnie oraz szczerze Ją za to wszystko przeprosić.

Wszystko co o Niej wtedy napisałem było kłamstwem i nie było ustosunkowane żadnym konkretnym dowodem, wobec czego nie miało prawa być wypowiedziane..
To wszystko pisałem będąc dośc mocno wkurzony wobec czego była to dla mnie okazja do wyżycia się...
A nic w takiej sytuacji nie jest mnie w stanie usprawiedliwić, ponieważ nie mam prawa pisać nic złego o jakiejkolwiek osobie nie znając Jej.

Jeszcze raz przepraszam Ewuniu.

02.06.2004
18:05
[41]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hellkat:) najs....

02.06.2004
18:07
smile
[42]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

mac-propagandy część kolejna :P

02.06.2004
18:12
[43]

Czamber [ Czamberka ]

To mile jak ktos umie przyznac sie do bledu :)
Lepiej przeprosic pozno niz wcale :)
Jestem mile zaskoczona.. malo kto by sie na to zdobyll.. raczej wolalby do tego nie wracac :)

02.06.2004
18:14
[44]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Miała do mnie wczoraj jakaś dziewczynka przyjść, ale nie przyszła...

02.06.2004
18:15
smile
[45]

kiowas [ Legend ]

Sie ma ludziki !

Dawno do was nie zagladalem bo lezenie bykiem tak mnie pochlania, ze nie starcza czasu na nic wiecej.
Nie ma to jak blogie lenistwo............


Ufff, tak sie zmeczylem tym pisaniem, ze chyba powroce do mojego ulubionego zajecia.......

02.06.2004
18:15
[46]

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n ... przepraszam bardzo, ale bylam troszke zajeta :) moze bede mogla to jakos wynagrodzic? ;) oczywiscie przynoszac swoje znaczki :D

02.06.2004
18:18
[47]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber -> może będziesz mogła jakoś to wynagrodzić ;P ;D

kiowas -> kogo moje oczy kaprawe widzą :)

02.06.2004
18:22
[48]

Czamber [ Czamberka ]

no coz.. na pewno ten mily pan, ktoremu mialam pokazac moje znaczki bedzie zadowolony :P

02.06.2004
18:24
smile
[49]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Też mam taka nadzieję ;)

02.06.2004
18:25
[50]

EwUnIa_kR [ Legend ]

czamber żono...idź do cienia i ochłoń:> bo rozwód będzie:>

02.06.2004
18:27
smile
[51]

kiowas [ Legend ]

a.i.n. ---> sam rozumiesz - zakonczenie studiow do czegos zobowiazuje :))

02.06.2004
18:28
smile
[52]

kiowas [ Legend ]

Ewunia ---> czyzbym cos ominal? Dwie panie z podzialem na role? :))

02.06.2004
18:28
[53]

Czamber [ Czamberka ]

no wiesz.. slub na stole bilardowym i teraz chcesz rowodu? :P :P ja mu chcialam tylko znaczki pokazac :P i tylko przypadkiem by mi sie troszke osunela biala podkolanowka :P :D
oj :P

02.06.2004
18:28
smile
[54]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ooooo Panie kiowas, w takim razie to faktycznie zasłużone zajęcie :)
Gratuluję :)

Czamber -> oczywiście że przypadkiem i na wypadek... wypadku ;D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 18:29:03]

02.06.2004
18:30
[55]

EwUnIa_kR [ Legend ]

czamber....przysięgałaś:(..............p.s. gdzie masz obrączkę:>...nie zapominaj że mamy świadków:P:P:P

p.s. na stole było fajnie;p;p;p

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 18:31:58]

02.06.2004
18:38
smile
[56]

EwUnIa_kR [ Legend ]

czamber---> ja nie mam zdjęcia obraczki ale mogę wkleić nasze zdjęcie ze ślubu:P

02.06.2004
18:45
smile
[57]

kiowas [ Legend ]

Faktycznie, fajny ten stol :)))

02.06.2004
18:46
[58]

EwUnIa_kR [ Legend ]

czamber---> wkleić zdjęcie z buziaczkiem?:D no dobra..nie wkleję:D

02.06.2004
18:47
[59]

Czamber [ Czamberka ]

Ewunia ... yyy, moze nie wklejaj :D :P

a.i.n. ... jakie "wypadku"??? ja nie chce takiego 'wypadku' :P :P :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 18:47:43]

02.06.2004
18:47
smile
[60]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Hell, co piłeś?

02.06.2004
18:50
[61]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hahahaha czamber:D sprawdzę w sobotę czy ją masz:>

02.06.2004
18:52
smile
[62]

Czamber [ Czamberka ]

juz mnie nie kochasz? ;(

nie ma zaufania w naszym zwiazku! ;(

02.06.2004
18:53
smile
[63]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Pioseneczka póznym popołudniem... :D

Wiem, że nie spotkamy się w niebie
Czy można to nazwać pechem
Com ja Poznaniowi uczynił
Pytam się z uśmiechem
Pstrykam w oko prorokom
Petem gaszę żale
Ponoć wiesz o mnie wszystko
Chociaż nie znasz mnie wcale

Masz tak jak ja w tylu miejscach poklejone serce
Aksamit i Dynamit
Marchef w Butonierce
Nasze serca mylą ich radary...

Żyję tylko po to by napierdalać warszawiaków :))
Prawie każdy z Warszawy jest na głowie swej kulawy
A najbardziej komercyjny jest pies policyjny
Zaś słynni bardowie są tylko w Krakowie
Kawiarniana spowiedź
Popowy jest też papież gdy błogosławi macierz
A najdłużej zawsze jest tu Ten Kto Ma Z Tyłu Sceny Tlen

Masz tak jak ja...

Złam tę zasadę Złam tę zasadę Złam tę zasadę
Złam tę zasadę
Ech to tylko pijane echo
Rozbij echo na atomy atomy atomy atomy
NA ATOMY!!!

Wolny naród Ciemny naród
Świńska koalicja
Bruk i brukowce, slumsy i banki
My i policja
Jest wysokie bezrobocie
Niskie są wieżowce
Sól z ziemi marnej
Czarne owce z miasta Manowce

W tym kraju są zasady
Ten kraj ma to w zwyczaju
Równo ścinać wszystkie głowy wystające zza połowy
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
Ciągle jeszcze mi staje

02.06.2004
18:54
[64]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie wyciągaj naszych małżeńskich brudów na forum publicznym<hahaha>

02.06.2004
18:58
smile
[65]

Czamber [ Czamberka ]

*placze i idzie do siebie*

02.06.2004
19:12
smile
[66]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ale się narobiło :P

02.06.2004
19:41
smile
[67]

SirGoldi [ Gladiator ]

Czołem wszystkich? Co fajnego nastatsowaliście?

02.06.2004
19:42
smile
[68]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

SirGoldi -> już któryś raz widać, że nie czytasz poprzednich postów :P
Na pytanie które zadawałem Ci w 3 wątkach też mi nie odpowiedziałeś :/

02.06.2004
19:49
smile
[69]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Hyy... a kto czyta te głupoty? ;)

02.06.2004
20:10
smile
[70]

SirGoldi [ Gladiator ]

a.i.n... ----> Po prostu nie chce mi się Ci odpowiadać :) Jeśli dobrze pamiętam pytałeś o to dlaczego usuneli wątek z prośbą Durina.... - nie wiem.
A statsujecie i tak czy siak :)

02.06.2004
20:19
smile
[71]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Kto śledzi wątek, niech da głos :D

02.06.2004
20:20
smile
[72]

SirGoldi [ Gladiator ]

A?

02.06.2004
20:32
smile
[73]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

B...

02.06.2004
20:33
smile
[74]

Hellcat [ Legend ]

C...

02.06.2004
20:37
smile
[75]

SirGoldi [ Gladiator ]

D...

02.06.2004
20:41
smile
[76]

Hellcat [ Legend ]

E...

02.06.2004
20:43
smile
[77]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Statsiarze - Wy już daliście glos :P
(dobrze, że akurat SULIKA nie ma :)

02.06.2004
20:43
[78]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Ge...

02.06.2004
20:46
smile
[79]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Eeewww... znowu się tu tak jakoś dziwnie porobiło :-/
OT: Szalom Bracia & Siostry

02.06.2004
20:46
[80]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

AnnataR -> racja, racja...

02.06.2004
20:49
[81]

EwUnIa_kR [ Legend ]

y

02.06.2004
21:00
[82]

Szenk [ Master of Blaster ]

ż

Ja też daję głos. Zdązyłem? Dopiero co Sacred wypuściło mnie ze swoich objęć :)
Idę teraz do wanienki ochłonąć :)
Zachowujcie się :)

02.06.2004
21:22
smile
[83]

Peterrek [ 420 ]

Panowie, wielbiciele i nie tylko pojawił się poradnik na Golu do Sacred.

02.06.2004
21:27
smile
[84]

gofer [ ]

...przede wszystkim może ty spróbuj...chyba już za bardzo wyróżniasz się z tłumu...

02.06.2004
21:38
smile
[85]

Peterrek [ 420 ]

Czas wyskoczyć z liści:)
Ja osobiście wykorzystuje poradnik jak w jakimś miejscu utkne. Pozatym nie mam jeszcze Sacred-a.
Co wy sądzicie o wykorzystywaniu poradników do gier.

02.06.2004
21:40
smile
[86]

SirGoldi [ Gladiator ]

Ech wy wszyscy jacyś nowocześni :) Ja tam wyszukuje stare dobre RPG i gram... Ot powiedzmy Divine Divinity! Świetna giera... Buldursy 100x gorsze - przereklamowane!

02.06.2004
21:50
smile
[87]

Hellcat [ Legend ]

SirGoldi -> Hehe...ja nowoczesny...wczoraj wykopałem Airline Tycoon Evolution i namiętnie w to teraz pogrywam :D

02.06.2004
21:51
smile
[88]

piokos [ ]


Airline Tycoon.... wspaniała gra, ja gram w Half Life

02.06.2004
21:54
smile
[89]

SirGoldi [ Gladiator ]

piokos ---> Chyba też wyciągne z kazamatów :)

Hellcat ---> Nie dla mnie giera :)

BTW....... Straszne z was roftle :P

02.06.2004
22:23
smile
[90]

gofer [ ]

SirGoldi - > BG przereklamowane? Hehe, wilki między Candlekeep a Friendly Arm Inn Cię dojechały? *śmieje się*

02.06.2004
23:06
smile
[91]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Na szczęście za rogiem jest Żubr...

02.06.2004
23:19
smile
[92]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Wszyscy jesteśmy bohatery...

03.06.2004
00:13
[93]

Hellcat [ Legend ]

*Prawo Roy'a. "Jeżeli na jakąś pracę trzeba przeznaczyć okresloną ilość czasu, to rzeczywisty czas w jakim praca zostanie wykonana oblicza się zwiekszając ten czas dwukrotnie, oraz zwiekszając jednostkę na o jeden wyższą"

03.06.2004
00:14
smile
[94]

gofer [ ]

dobra, ja się kładę spać
jutro pobudka o 6 i jazda w góry pod namiot...4 dni melanżu...
dobranoc, miłego weekendu wam życzę :)

03.06.2004
00:15
smile
[95]

Hellcat [ Legend ]

"Lata melanży
trzy dekady w branży."

:D

Miłego weekendu :D

03.06.2004
08:46
smile
[96]

Szenk [ Master of Blaster ]

Nikt jeszcze nie wstał? :)

03.06.2004
08:51
smile
[97]

piokos [ ]


Drugi wstanięty :-P

03.06.2004
09:19
smile
[98]

zarith [ ]

czeci

03.06.2004
09:45
smile
[99]

Szenk [ Master of Blaster ]

Eeeech, życie byłoby piękne - gdyby nie konieczność pracy, ranne wstawanie, zły humor szefa, zbyt "małe" konto w banku, psujący się komputer, złośliwość rzeczy martwych, smród w tramwajach, ogólna drożyzna, piasek na pustyni, woda w morzu, beznadziejni politycy i parę innych drobiazgów :D

03.06.2004
09:56
smile
[100]

piokos [ ]

czfarty

zarith ==> brakuje mi jeszcze 32 GP do kamiennego (metalowego) młotka :-). A do flagi 11539 złota. Na jutro będzie. W cziągu 2 dni grania przeskoczyłem o 600.000 w rankingu. Moje aktualne miejsce: 1 036 871. :-) Widzę że dochrapałeś się 2 młotków.

03.06.2004
09:59
smile
[101]

zarith [ ]

ano:) dzięki tej ostatniej partii, bo mam 1206 gp:) ale swoją drogą nieźle szybko zdobywasz gp - ja mam średnią około 50 gp dziennie, co oznacza że do stone hammera (1500 gp o ile pamiętam) jeszcze około tygodnia.... chyba że nastąpi u mnie jakaś eksplozja skilla:)

03.06.2004
10:28
smile
[102]

Hellcat [ Legend ]

A Ci znowu szyfrem nawijają... :D

03.06.2004
10:29
smile
[103]

zarith [ ]

mfpmpppmfpmfmmfmmmfmp --> fmmffpffmmpfpffmppppm fmpppf mpmppfpfmmffmpppffppf ppmppfmfmą ffpmmmmmfffpąć:Pfm

03.06.2004
10:35
smile
[104]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

zarith--> Szyfrem to dopiero mozesz zaczac? hahaha

Fmmppmmffmppfmmffppppffm fmpmppppp fmppffmmmpppfmmpmfmmmfmpppfpff :-)

03.06.2004
10:37
smile
[105]

Szenk [ Master of Blaster ]

Co za ludzie - jak nie rap to puszczanie bąków :D

03.06.2004
10:39
smile
[106]

Hellcat [ Legend ]

Szenk -> No nie? :)
Takich to tylko pod mur :D

03.06.2004
10:54
smile
[107]

Szenk [ Master of Blaster ]

Hellcat ---> Jaka cisza :)
Zbierają siły? :D

03.06.2004
11:53
smile
[108]

zarith [ ]

---->

03.06.2004
12:01
smile
[109]

Peterrek [ 420 ]

zarith --> wiesz z jakiego meczu jest to zdjęcie.

03.06.2004
12:03
smile
[110]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Dowcipkujecie? A pamietacie opowiesc o tym, jak tatus z synkiem... aaaaa, opowiem! Wiem, ze stare i znane, ale i tak smieszne i warte przypomnienia :-)

Mały chłopczyk wraz z tatusiem znaleźli w lesie małego jeżyka. Leżał pod kępką trawy i drżał z zimna. Chłopczykowi zrobiło się żal jeżyka i poprosił tatusia, żeby zabrali jeżyka do domu. Tatuś się zgodził, i tak jeżyk zamieszkal u nich.
Chłopczyk bardzo dbał o jezyka, poił go mleczkiem i dawał mu najlepsze owoce. Jeżyk zajadał ze smakiem i nieraz - ku zdziwieniu chłopca -pomrukiwał z zadowoleniem. Na zimę jeżyk - jak przystało na wszystkie porządne jeżyki - zapadł w zimowy sen. A na wiosnę jeżykowi urosły skrzydła, na czole wyrósł róg i odleciał przez niedomknięte okno. Wtedy stało się jasne, że chłopczyk z tatusiem nie przynieśli z lasu jeżyka, tylko jakieś chuj wie co. ------>

03.06.2004
12:08
smile
[111]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A zdjecie jest z meczu Fortuna Wyry kontra LZS Mokre Łapy, albo Meblarz Bondyrz - Legion Komarów :-))

03.06.2004
12:55
smile
[112]

piokos [ ]

ZARITH ===> Jestem po partyjce, miałem dobrą passę: (57 win 43 lose) a ukoronowaniem była walka nr. 100. Ja sam na nich 2ch ........ wygrałem :-D (noobs - koleś z 2 młotkami + siekierka :-)). Mam już prawie 14000 na polską flagę. 1581 GP a do 2 stone axe brakuje 219, pewno dopiero w weekend bedzie.


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 12:55:24]

03.06.2004
12:58
smile
[113]

zarith [ ]

gratulacje:) kurcze, to nic dziwnego że tak lecisz z expem jak całymi dniami grasz:) ja niestety 3-4 góra godzinki dziennie mam na granie przeznaczone :(

03.06.2004
13:00
smile
[114]

piokos [ ]


tylko rano i wieczorkiem :-). O K44 puścili na Vivie. Text wyżej w wątku :-).

nie było piosenki dnia - pamiętacie to??? :-)
It's Alright - East 17

Don't you worry, cos it's alright
Don't you worry, child of the night
Cos in the morning,
Come with the new day sun
Love - an everlasting light

We are the seed of the new breed
We'll succeed our time has come
We are the new
These words are true
Let the light of love shine through
It's alright (X 3)
It's really alright
It's alright
It's really alright

Alright, alright
Everything's gonna be alright (x 3)
Alright, alright it's ready alright

No don't be so sad
Cos love is by your side
No don't be so sad
Cos life is 2 short 2 live
No don't be so sad
I'll be mad if you're this
It's alright
The message that I give

Listen 2 me
Dreams can come true
Call out 2 love
It will answer you
4 get your trouble and smile
Let your heart speak awhile
Let the light of love shine through

Take your nightmare
Change 2 dream
Flow in the rhythm like a stream
Fear no evil, fear no man
Open up the mind
And the beats goes bam
Rhythm rolling, running smooth
Just like a little love
Sent 2 soothe
Ease the pressure, let it all go
Don't be afraid let the feeling flow

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 13:02:52]

03.06.2004
13:10
smile
[115]

zarith [ ]

o nie, ist siedemnaście:) bleeee:)

03.06.2004
13:41
smile
[116]

piokos [ ]


hahaha , najlepsiejszy zespól pod słońcem. Lepsiejszy niż filharmoniia syberyjska pod kierownictwem Aljiszy Akimowa.

a te ich czapki na pól metra :-D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 13:41:25]

03.06.2004
13:47
smile
[117]

Szenk [ Master of Blaster ]

Qe???

03.06.2004
14:40
smile
[118]

zarith [ ]

sejm przyszłej kadencji:)

03.06.2004
16:02
smile
[119]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

oprócz podejrzanych powinni być także oskarżeni...

03.06.2004
16:02
smile
[120]

zarith [ ]

co, nie możecie wyjść z podziwu?:P

[edit] o, widzę vin się otrząsnął:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 16:01:47]

03.06.2004
16:13
smile
[121]

zarith [ ]

panowie sacredowcy, w premium pojawił się poradnik do sacreda by arthek, po szybkim przejrzeniu wygląda na kawał solidnej roboty:)

03.06.2004
16:13
smile
[122]

SirGoldi [ Gladiator ]

Czołgiem wszystkich ;) Fajny aligatorek :>

03.06.2004
18:14
smile
[123]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Jak ktoś gra (sacred) i może, to może mogłby umieścić kilka screenów z Tristram, bardzo proszę :)
Ale nie mapkę tylko tak z gry bezpośrednio :)

TIA

03.06.2004
18:18
smile
[124]

amarok [ Generaďż˝ ]


tak lecicie z tymi wątkami, że nie nadążam z czytaniem.

03.06.2004
18:20
smile
[125]

piokos [ ]


Salut !

zarith ==> ostatnie posty tj. 18.08-09

03.06.2004
18:27
smile
[126]

zarith [ ]

no widziałem:)

03.06.2004
19:32
[127]

SirGoldi [ Gladiator ]

Ludzie jestem tak zmęczony że chyba zaraz wyzione ducha... W 3 dupy lekcji, nauka, angielski (2 km w jedną strone, na dodatek nie ma zasranego autobusiku :/ i to na dodatek 2 razy w tygodniu... idzie kurwicy dostać)... Bosche...

03.06.2004
19:33
smile
[128]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Pamiętnik SirGoldiego vol. 14

Ludzie jestem tak zmęczony że chyba zaraz wyzione ducha... W 3 dupy lekcji, nauka, angielski (2 km w jedną strone, na dodatek nie ma zasranego autobusiku :/ i to na dodatek 2 razy w tygodniu... idzie kurwicy dostać)... Bosche...

03.06.2004
19:56
smile
[129]

SirGoldi [ Gladiator ]

Pamiętnik Bregana a.k.a Czapajewa vol. 34534265

Dzień 27. Po raz kolejny pierdole jakieś głupoty jak najęty... Mówie na SirGoldiego a sam lepszy nie jestem... Ta pomyłka między alkocholem metylowym a etylowym jest straszna w skutkach... będe miał naucze na przyszłość.
Idę szukać kolegów!

03.06.2004
19:57
smile
[130]

SirGoldi [ Gladiator ]

Oczywiście Bregan bez urazy :>

03.06.2004
19:58
smile
[131]

Pencil [ Konsul ]

<:-- Bregan :-)

03.06.2004
20:05
smile
[132]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Goldi, ale z Ciebie nerwus :>
Hihihihi... :D

Nie rozumiem jednak o co chodzi w tym zdaniu "Mówie na SirGoldiego a sam lepszy nie jestem..."
Przecież ja nie traktuję Ddw jak jakiegoś bloga na którym mogę się wyżalić :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 20:20:58]

03.06.2004
20:19
smile
[133]

Szenk [ Master of Blaster ]

zarith ---> Ano wziąłem ściągnąłem i wydrukowałem ten poradnik do Sacreda. Ale jak dla mnie to jest bardziej solucja niż poradnik.
Za mało porad praktycznych, a za dużo opisów - jak po sznureczku - jak przejść każdą misję.

Ale może się przyda :)

03.06.2004
21:29
smile
[134]

Peterrek [ 420 ]

Ja sobie ściągnąłem polskie demo Sacred.
Troszeczke pograłem i mam pozytywne wrażenia. Może na zakończenie szkoły rodzice rzucą trochę kaski to wtedy sobie zakupie tego cRPG-a.

03.06.2004
23:45
[135]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

ups - wątek uwiątł...

03.06.2004
23:48
[136]

Hellcat [ Legend ]

Pozory... :>

03.06.2004
23:50
[137]

zarith [ ]

nom ;>

03.06.2004
23:54
smile
[138]

piokos [ ]


partia skończona, dziś nastukałem prawie 1000 GP , czas zwolić troszkę : )
<<<<---------

04.06.2004
00:06
smile
[139]

zarith [ ]

1000 gp??? jesteś twardy:) ja jeszcze partyjkę pyknę, zobaczę jak mi idzie jak jestem nawalony :)

04.06.2004
00:42
smile
[140]

piokos [ ]

już od tego liczby mi się porąbały :-). oczywiście 100 GP o jedno 0 za dużo

1000 w jeden dzień to chyba nie możliwe

04.06.2004
01:44
[141]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

jeszcze jeden...

04.06.2004
01:44
smile
[142]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

i jeszcze raz...

04.06.2004
08:27
smile
[143]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czy to nie dzisiaj Czamber starzeje się o rok? ;P

Jeśli tak, to wszystkiego najlepszego Czamberko ;)

04.06.2004
08:39
smile
[144]

Szenk [ Master of Blaster ]

A to starucha :)
Najszczersze kondolencje :DDD

PS. Dziś piąteczek :))

04.06.2004
08:53
smile
[145]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Czesc Szenk, grasz jeszcze w Sacred? Ja juz wiem, czemu mi tak kulawo szlo. Gralem na 'srebrnym' i dlatego szlo to tak opornie. Zaczalem od poczatku i jestem w polowie misji dyplomatycznej. W zamku Crow's Rock :-)

04.06.2004
08:57
smile
[146]

Szenk [ Master of Blaster ]

rothon ---> Gram namiętnie całe dwie godzinki dziennie :DD
na więcej, niestety, nie mam czasu :)

Ja już przeszedłem pierwszy akt, wczoraj zacząłem II - mam obecnie 20 level.

A z tymi charakterystykami obrony. Dobrze pamiętałem, że miałem 70 pkt obrony - zmyliły mnie polskie nazwy. Obrona to co innego, niż myślałem, a ogólna klasa pancerza to się w tej grze nazywa odporności :DDD

04.06.2004
09:03
[147]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Szenk--> Mam jedna pytanie techniczne. W sklepach mozna kupic rzad dal konia. Przyciskajac na nim prawy klawisz uzywa sie tego. A jak sprawdzic, czy kon ma rzad na sobie i jaki to sprzet (parametry)? No i jak ten rzad podmienic?

Aaaa, i drugie. Czy towarzyszom mozna wreczac cos innego niz miecz? I jak sprawdzic czy cos ze soba niosa? Pewnie w instrukcji jest, ale ta instrukcja jest gowniana i trzeba przeczytac cala, zeby znalezc czego sie szuka.

04.06.2004
09:40
[148]

Szenk [ Master of Blaster ]

rothon ---> Dla konia znalazłem na razie siodła i uzdy (wg polskiej terminologii w grze). Najpierw myślałem, że można je stosować razem, w końcu siodło to nie uzda :)
Ale nie - można stosować jedno, albo drugie.
A używasz tego tak samo, jak innych przedmiotów - po prostu kliklasz na tym PPM i koń jest "osiodłany" :)
Jednak jak sprawdzić wtedy "parametry konia" nie mam pojęcia, oprócz sprawdzenia właściwości siodła przed założeniem go na konia.

A co do towarzyszy - na razie miałem dwóch i żadnemu nie udało mi się nic dać, mimo że robiłem tak, jak stoi w instrukcji: wchodziłem do inventory, brałem daną rzecz i przeciągałem ją nad portret towarzysza.

04.06.2004
09:48
[149]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Szenk--> Czyli z konmi kicha, bo znalazlem siodlo, ale pamietam, ze moj juz jakies ma. Tyle, ze nie wiem, czy lepsze, czy gorsze. No i kicha w takim razie. Ta sama sytuacja z nowym koniem. Nie ma jak porownac parametrow konia oferowanego w stajni do zakupu, z tym, ktorego sie posiada. Wychodzi na to, ze trzeba sobie spisywac. Tylko po co komputer zajmuje mi pol biurka? :-))

No to widze, ze u mnie niezle. Miecz juz jednemu koledze udalo mi sie dac. Wlasnie tak jak piszesz, przez inventory. Ale innych gratow nie lyka :-(

04.06.2004
09:51
smile
[150]

Szenk [ Master of Blaster ]

rothon ---> Ja sobie z końmi dałem spokój nawet w czasie dłuższych wycieczek.
Pomysł ciekawy i raczej niewykorzystywany w RPG-ach, ale w Sacred totalnie wg mnie zwalony. Czytałem w Poradniku, że sprawdza się winnych postaciach (np. przy magu), ale nie w przypadku Gladiatora, którym gram.

A miało być tak pięknie :DD

04.06.2004
09:54
[151]

zarith [ ]

koń jest przydatny, ale tylko w sytuacjach transportowych... ja co prawda grałem dark elfem, ale tak jak wy walczyć na nim sie raczej nie dało

04.06.2004
09:59
[152]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Dokladnie. Tez kon sluzy mi wylacznie do wiekszych przelotow. Zeby choc cos targac mogl, a tu kupa. Popsuli fajny pomysl. Poza tym mogloby byc dla niego kupe fajnych rzeczy. Jakies barwne szmaty, wymyslna uprzaz. Wampirzyca na czarnej kobyle przybranej na czarno z krwawoczerwonym pancerzem. A tak? Leeee

04.06.2004
10:00
smile
[153]

zarith [ ]

racja rothonie, choć z drugiej strony trzeba docenić że programiści zaimplementowali kilka(naście?) maści konia, jakieś srokate, jabłkowite... prawie jak u sienkiewicza:)

04.06.2004
10:01
smile
[154]

SirGoldi [ Gladiator ]

Witam! Co tak dużo GOLowiczów? Ha pewnie się nie pracuje tylko statsuje na GOLu?! TAK?!... A zresztą ja nie jestem lepszy bo właśnie wstałem a miałem na 7:15... Głupi budzik :P

04.06.2004
10:05
smile
[155]

Szenk [ Master of Blaster ]

Słyszałem, że na koniu można robić jakieś szarże na wroga?
Czy tak? A jeśli tak, to w jaki sposób i co to daje?

04.06.2004
10:12
[156]

zarith [ ]

można, trzeba mieć skilla odpowiedniego... tylko nie pamiętam jak się nazywa, z resztą ja i tak w angielską wersję grałem... a co daje? większy damage:)

04.06.2004
10:15
[157]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Jezdziectwo jako umiejetnosc pozwala dosiadac odpowiednio lepsze kobyly. Ale moze nie tylko to? Spejalnego ataku w kazdym razie na to nie widzialem.

04.06.2004
10:19
[158]

Szenk [ Master of Blaster ]

Jeśli wierzyć instrukcji to jest tak, jak mówi rothon.
Gdzieś, nie pamiętam tylko gdzie, wyczytałem o tej szarży - ale nie wiedziałem, z czym to sie je.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 10:19:16]

04.06.2004
10:25
smile
[159]

zarith [ ]

--->

04.06.2004
10:29
smile
[160]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

MaryJane = 40 pln

BigTasty i frytki z McD drive-in (na piechotę) + zapiekanka (w przejściu podziemnym) = 12 pln

Brak kaca następnego ranka = BEZCENNE :D

Są rzeczy, których nie kupisz za pieniądze.
Za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 10:28:49]

04.06.2004
10:30
[161]

zarith [ ]

mj - 40 złotych? przepłaciłeś:)

04.06.2004
10:31
smile
[162]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

zarith - też tak myślałem :)

04.06.2004
11:02
smile
[163]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czy mi się wydaje, czy nikt nie cieszy się z piątku?
To tak... baj de łej ;)

04.06.2004
11:03
smile
[164]

zarith [ ]

piątek! tygodnia koniec i początek! na tarczy kilka minut po dziesiątej:)

04.06.2004
11:06
smile
[165]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

a.i.n... --> Dopiero jedenasta, piatek zaczyna sie po 15. Potem beda wsciekle psy i Sacred :-))

04.06.2004
11:08
[166]

zarith [ ]

uuuu, wściekłe psy:) biedna błona twojego żołądka:)

04.06.2004
11:11
[167]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

zarith -> witam ponownie (jak na drugiej części meczu ;)

rothon -> mówisz o filmie czy o tym co wypijesz?

04.06.2004
11:17
smile
[168]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

O tym co wypije :-)

04.06.2004
11:19
[169]

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n ... tak, to dziś ten nieszczęśliwy dzień :D dzięki za życzenia :*

Szenk ... no, dzis mam żałobę :P i też dzięki :*

:)

04.06.2004
11:20
smile
[170]

zarith [ ]

100 lat czamberko! zdrowia, szczęscia, pomyślności i gór kasy! no i pocieszę cię, nie jesteś jedyną osobą której do czterdziestki bliżej niż do zera :PPP

04.06.2004
11:21
smile
[171]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

O, jest i sama Cz. ;P

rothon -> aaaaa... już myślałem, że tvp ten film puszcza or what ;)

04.06.2004
11:41
smile
[172]

SirGoldi [ Gladiator ]

CO?! Jakaś impreza a wy nie mówicie?! No wiecie... :)

04.06.2004
11:54
smile
[173]

piokos [ ]

Witam w piątek !!!

Czamber ==> Sto lat, sto lat ...... ''
08:39
Szenk [Master of Blaster]
A to starucha :)
Najszczersze kondolencje :DDD
'' ====> chyba że setka już stuknęła :-D

Co do piątku:
piosenka dnia, ja dziś nie piję zgodnie ze słowami piosenki :-DDD (nawet imię się zgadza, nie będę kusić losu :-) )

Elektryczne gitary
"Nie pij Piotrek"


Nie pij Piotrek, nie pij w piątek, piątek zły jest na początek,
Co z sobotą pracującą, będziesz chory na stojąco,

Nie pij Piotrek, nie pij w czwartek,
Picie w czwartek nic nie warte,
Coś się zdarzy przyjemnego -
Nic nie zapamiętasz z tego,

Pij w niedzielę, pij w sobotę, na ulicy pij pod płotem,
Zapal sobie w każde święta, pal spokojnie, leż i stękaj,

Nie pij Piotrek w poniedziałek, ty się na to nie nadajesz,
W poniedziałek trzeba walczyć, po pijaku sił nie starczy,

Nie pij Piotrek, nie pij w środę, w środę jedziesz samochodem,
Nie ujedziesz za daleko jeszcze staniesz się kaleką,

Wtorek lepszy jest do picia, musisz przecież mieć coś z życia,
Pij we wtorek ile wlezie, a najlepiej po obiedzie,

Nie pij Piotrek o dziewiątej, pić tak wcześnie jest niemądrze,
Lepiej gdy się robi ciemno, kiedy jest już wszystko jedno,

Mówisz w głowie się gotuje, w sercu rwie się i kotłuje,
Nie bądź taki delikatny, twardy bądź jak Roman Bratny,

Wszystko dobre jest do kiedy nie narobisz sobie biedy,
Jeśli jeszcze cię nie bierze, powiedz co ty na to, szczerze?

A Piotrek na to szczerze:

Ja wohl, ja wohl, ich liebe alkohol...


zarith ===> za stone axe dostałem:
zbroję (Space marine= 3 obrona, 3 atak po 20000 g)
czapkę (Space marine helmet = 3 obrona, 3 popularność) --- nawet chciałem ci go przekazac (sam mam ten gejowski beret z żarówką na czole :-)), ale takie manewry dozwolone dopiero od metal axe czyli 2300 GP :-/
Kupiłem już sobie flagę :-D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 11:54:22]

04.06.2004
11:57
[174]

Czamber [ Czamberka ]

Jeszcze raz dziękuje za życzenia :D

zarith .. 100 lat to dla mnie za duzo :P Dzięki za życzenia i pocieszenie, że nie jestem sama :D :P :*

piokos ... także dziękuję :) :*

a latek dzis kończę 22 latka jakby ktoś nie wiedział :P :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 11:58:02]

04.06.2004
12:00
smile
[175]

zarith [ ]

piokos --> dzięki za dobre chęci.... no i gratz że nie pedalski demon jednak:) echch, dzisiaj sprawdziłem swój ranking, 1240 gp, bedę musiał dzisiaj pojewelować :))))

04.06.2004
12:00
smile
[176]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Dwadziescia dwa lataaa. Hmmmm... juz nie pamietam kiedy tyle mialem :-)

04.06.2004
12:02
smile
[177]

Hellcat [ Legend ]

Nie wiem co się dzieje, ale jest fajnie :D

Czamber -> 22...hmm..to już pewnie śmierci wypatrujesz? :P
No...whatever, wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i pieniędzy :D [+ procenty dla mnie za złożenie i ew. spełnienie się tego życzenia :)]
Szczęścia w domu, pracy i na polu :D

No i ew. spełnienia się najskrytszych marzeń :D [+ procenty dla mnie za ew. spełnienie się jakiegoś dotyczącego większej ilości gotówki :)]

04.06.2004
12:05
smile
[178]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Siedzę właśnie na balkonie, słońce mnie grzeje, lekki wiaterek chłodzi, szum drzew i ćwierkanie ptaków koją nerwy :)

04.06.2004
12:15
smile
[179]

piokos [ ]

a.i.n... ==> ja podobnie z niewielkimi różnicami : stoję na balkonie wieszam pranie, słońce mnie pali jak sto skur...w, wiatr piżdzi jak w kieleckim (8 piętro robi swoje), hałas samolotu robiącego akrobacje wku....a mnie jak nie wiem co ( cholerne sąsiedztwo Bemowa :-/)

04.06.2004
12:20
smile
[180]

piokos [ ]


.... nie wspomniałem że na przeciwko blok ocieplają, i wiercą tymi młotami udarowymi

ale to poprawia humor :-)

04.06.2004
12:20
smile
[181]

Szenk [ Master of Blaster ]

Kurde, Czamber, to Ty moją córką byś mogła być :DDD

04.06.2004
12:26
smile
[182]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Mnie przez chwilę przeszkadzał tylko jakiś dogorywający kaszlak, ale na szczęście już odjechał :)

04.06.2004
13:21
smile
[183]

zarith [ ]

lol, lol, lol

Konfucjusz mówi: Płaszcz to nie wiewiórka, sam na plecy nie wejdzie

04.06.2004
13:45
[184]

Czamber [ Czamberka ]

Hellcat ... miejsce na cmentarzu juz wykupione ;) dzieki za życzenia :*

Szenk ... powinnam sie do Ciebie zwracac prosze pana ? :P :P :P :P :D


dostalam również zyczenia od gryonline :)

chciałam też za to podziekować :) no więc dziękuje :) :) :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 14:08:49]

04.06.2004
14:36
smile
[185]

piokos [ ]

zarith ==> mój pierwszy raz :-) ..... Double kill
dokumentacja

04.06.2004
14:40
smile
[186]

zarith [ ]

zazdrość mode on

trochę się po nich przejechałeś....

04.06.2004
14:46
smile
[187]

SirGoldi [ Gladiator ]

Czamber aleś ty stara... żartuje ;) najlepszego!

04.06.2004
14:48
smile
[188]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ej, od GOL życzenia?
Nie przypominam sobie bym JA takie dostał?
To jakiś nowy feature po tych wszystkich zmianach?

04.06.2004
14:50
smile
[189]

zarith [ ]

--> hihihi

04.06.2004
14:52
smile
[190]

Szenk [ Master of Blaster ]

Czamber ---> Trochę szacuneczku dla staruszka nie zaszkodzi :DDDD

zarith ---> To nie jest Tygrysek po rzuceniu palenia? :DD

04.06.2004
14:54
smile
[191]

Pencil [ Konsul ]

a.i.n... ---> nie, to żadna nowość. Ja też kiedyś dostałem życzenia. :D

04.06.2004
14:56
smile
[192]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Pencil -> na e-maila?

04.06.2004
14:57
smile
[193]

Pencil [ Konsul ]

a.i.n... --> gdy w dzień urodzin się zalogowałem, to wyskoczyło mi okienko z życzeniami. :-)

04.06.2004
14:58
[194]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Pencil -> aaaaaaaaaaaaaa, no chyba, że tak :/
Szkoda, że nie wiedziałem, pewnie to okienko zostało zabite nim je zobaczyłem :(

04.06.2004
15:00
smile
[195]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Siema

04.06.2004
15:01
smile
[196]

SirGoldi [ Gladiator ]

Pencil --->... a mi zajebista laska! Serio! :)

04.06.2004
15:03
smile
[197]

Pencil [ Konsul ]

SirGoldi --> no tak, mi też. Ale życzenia też były... :P. Jeśli masz wpisane 18 lat w danych to wyskakuje ci dziewczyna, a jak poniżej osiemnastki to... motor. :-) Z tego co wiem. :D

04.06.2004
15:07
smile
[198]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ahaha, właśnie się dowiedziałem, że półroczna sukienka(spódniczka?) jest stara :D

04.06.2004
15:11
smile
[199]

Szenk [ Master of Blaster ]

ain ---> To nie wiedziałeś tego? :DD

04.06.2004
15:17
smile
[200]

zarith [ ]

jeeeezu:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.