GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sylwetki

02.06.2004
10:06
smile
[1]

Sj3 [ Konsul ]

Sylwetki

Jak z Wasza sylwetka? Jestescie zadowoleni z wygladu waszego ciala czy raczej wolelibyscie cos w nim zmienic? Uwazacie ze lepiej miec pare kilo nadwagi lub byc na jej granicy czy byc takim wychudzonym gosciem co mam pare ale niedowagi... Zastanawialem sie nad tym ostatnio, na jakich facetow leca dziewczyny, one wogole patrza na to czy jestem chudy, moze gruby, ja osobiscie wole jak kobieta ma troche cialka, wiecie nie jest podobna do tych wychudzonych z pokazow... Dzieki za odpowiedz

02.06.2004
10:12
[2]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

dziewczyny lecą na kasiastych !!! ;p

02.06.2004
10:16
smile
[3]

Elum [ Generaďż˝ ]

Taaa, a faceci na szkieletory. Tak mówili dziś w MTV :)

02.06.2004
10:17
smile
[4]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

tak, jestem zadowolony ze swojego ciała... jest boskie, lubię godzinami się oglądać w lustrze :P a tak na serio to nie mam zastrzezeń do siebie pod względem ciała oczywiście ;-)
Na jakich facetów leci laska i odwrotnie? najlepiej być sobą.... noooo jeżeli ktoś jest bardzo gruby albo ma skrzywiony kręgosłup to powinien dbać o to...sport, itp. ogólnie też lubię jak dziewczyna jest szczupła ale nieee tak bardzo jak sie można tego spodziewać.

02.06.2004
10:21
smile
[5]

Dorotkadk [ Konsul ]

na jakiech facetow leca dziewczyny hmm to zalezy od tego co chce i oczywiscie co ma w glowie a z tym jest roznie:-)

02.06.2004
10:35
smile
[6]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

To rozwiazanie wszystkich problemow.

02.06.2004
10:41
smile
[7]

bebzoon [ bucydonna ]

na mnie nikt nie leci ze względu na hmmm, niekonwencjonalną urodę i fantazyjny kształt kręgosłupa :))
intelektualnie też nie jestem wypasiony ale jakoś turlam się do przodu ciesząc się szczęściem innych
i pochlipując czasem nad "Życiem Na Gorąco"

02.06.2004
11:49
[8]

goldenSo [ AnomaliA ]

No zawsze każdy chce wskazówke wagi o kilka oczek w lewo :]

02.06.2004
11:51
[9]

Dorotkadk [ Konsul ]

goldenSo ---------------> święte słowa

02.06.2004
11:52
smile
[10]

neon_one [ Pretorianin ]

w sumie to tez jestem zadowolony z siebie ( trzeba sie cieszyc z tego jakim sie jest) Najwazniejsze ze jestem w pelni zdrowy i nie mam zadnych urazow!! a dziewczyny.... hhmm , ogolnie to nie mam duzego powodzenia, ale sie tym nie przejmuje ( kiedys napewno cos sie znajde :) ) Aha upodobania dziewczyn jeszcze mi zostaly :P Przede wszystkim sa rozne laski jedne lubia takich drugie takich a trzecie jeszcze innych, ale najwazniejszymi rzeczami jakie lubia laski to zeby byc naturalnym, uprzejmym ( oczywiscie nie bez przesady :P ), trzeba jeszcze umiec sluchac bo dziewczyny lubia sprawdzac czy sie je rozumi i slucha

02.06.2004
12:16
smile
[11]

Coy2K [ Veteran ]

ja jestem taki zajebisty, ze mucha nie siada ;-)

02.06.2004
12:30
smile
[12]

goldenSo [ AnomaliA ]

--------Coy2K
bo sie przewraca z wrażenia?

02.06.2004
12:42
[13]

Coy2K [ Veteran ]

goldenSo >>> bo sie myję :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.