~~isztar~~ [ Konsul ]
czy istnieje coś takiego jak archiwum.....??
czy istnieje coś takiego jak archiwum gg?, tyle że chodzi mi o archiwum rozmów całkiem wykasowanych np sprzed kilku tygodni, miesięcy.
czy istnieje jakas możliwość by ponownie je odczytać, odzyskać??
zarith [ ]
wiadomości/archiwum
ale jeśli stamtąd skasowałeś albo masz wyłączone archiwum, to nic się już nie da zrobić
~~isztar~~ [ Konsul ]
no właśnie chodzi mi o te rozmowy całkiem wykasowane( nie te wiadomości-archiwum:))
fatkos [ Konsul ]
to nie mozna juz odczytac - byly w archiwum - jk to skasowales to trudno
Mindsound [ Legionista ]
Jesli zyjemy w matrixie to nie smuc sie one jeszcze gdzies istnieja :D