GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy istnieje coś takiego jak archiwum.....??

02.06.2004
09:55
[1]

~~isztar~~ [ Konsul ]

czy istnieje coś takiego jak archiwum.....??

czy istnieje coś takiego jak archiwum gg?, tyle że chodzi mi o archiwum rozmów całkiem wykasowanych np sprzed kilku tygodni, miesięcy.
czy istnieje jakas możliwość by ponownie je odczytać, odzyskać??

02.06.2004
09:58
[2]

zarith [ ]

wiadomości/archiwum


ale jeśli stamtąd skasowałeś albo masz wyłączone archiwum, to nic się już nie da zrobić

02.06.2004
09:59
[3]

~~isztar~~ [ Konsul ]

no właśnie chodzi mi o te rozmowy całkiem wykasowane( nie te wiadomości-archiwum:))

02.06.2004
10:32
[4]

fatkos [ Konsul ]

to nie mozna juz odczytac - byly w archiwum - jk to skasowales to trudno

02.06.2004
10:54
[5]

Mindsound [ Legionista ]

Jesli zyjemy w matrixie to nie smuc sie one jeszcze gdzies istnieja :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.