
GeForce [ Konsul ]
Już niedługo WAKACJE !!!! Nareszcie :D
No właśnie zbliżamy się do tego momentu kiedy uczeń z papierkiem w ręku opuści szkołę i powie: " nareszcie WAKACJE", no może nie każdy bo ci co lubią chodzić do szkoły poprostu pójdą do domu. :)) Ale znaczna większość.
Jakie macie plany na tegoroczne wakacje ??

mortan_battlehammer [ Legend ]
ta jasne, ja to powiem - nareszcie bede sie mogł dalej uczyc na sesje jesiena:))
btw. był juz kiedy o tym watek

Rendar [ Senator ]
Moje plany : jak dadzą urlop to se gdzieś pojade.

loksp [ Pretorianin ]
Ja juz mam wakacje :DDDDDDDDDDDDDD ..... Jestem po maturce a egzaminy mam za miesiac:DDDDDDDDDDDDDDD
Dukke [ Pretorianin ]
Jeszcze caly miech w szkole , tyle ze teraz jest looz :)

Dorotkadk [ Konsul ]
dla mnie to nie wazne gdzie pojade moge nawet przesiedziec cale wakacje w domu byle tylko spedzic je z moim chlopcem:-)
stanson_ [ sta-N-son ]
KURRRRRRRRRRRRRRNNNNNNNNNNAAAAAAA.... Jak ja bym chcial miec cos takiego jak wakacje... Ehhh, mlodosc to byly czasy... 2-3 miechy LUZU... Teraz praca, praca i... cale 5 dni urlopu do konca roku :-(((((((((((((
Vein [ Sannin ]
ehhhhh a ja chciałym mieć jeszcze z 2-3 miesiące SZKOŁY, a wiesz dlaczego / bo musze poprawiać oceny, a nie miałem jak tego robić bo byłem POŁAMANY a techaz choruje3 (choroba troche zakaźna, ale w miare znana, mimo to polowa klasy nie chorowala na to wiec dostalem zakaz chodzenia do szkoly), więc jak wróce to będe miał TYDZIEŃ na poprawienie TRZEch PRZEDNIOTÓW (niemiecki 2 rozdziały, fizyka klasówka i kartkówka, geografia, klasówka i 3 mapy [polska, i dwie ameryki])... i jakoś nie ciągnie mnie do wakacji....
Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
buehehehe wreszcie

stanson_ [ sta-N-son ]
Vein --> przerąbane masz, tez mialem kiedys podobna sytuacje, wiem co czujesz. Chyba w 3 klasie LO w tydzien poprawialem 3 przedmioty (tez wczesniej chorowałem). Udało sie na szczescie :-)

goldenSo [ AnomaliA ]
no jescze te pare dni i ... wreszcie spokój
Rendar [ Senator ]
Vein -> Nie pękaj - dobrze będzie. Może przymkną oko?
|kszaq| [ Konsul ]
wytrzymać do 15 czerwca!
Vein trzymaj się !!!!

goldenSo [ AnomaliA ]
-------->|kszaq|
ale zakończenie 25
Vein [ Sannin ]
ehhh poprsotu nie moge sobie pozwolić na 3 tróje na świadectwie maturalnym, już jedną "zaliczyłem" z wok-u (po kiego ten przedmiot ? tlyko mi zaniża śrtednią), musze poprawić geografie na 3 (mam właśnie nei pisane mapki i klasówke), a tlyko z niemca jestem zagrożony (mam nadzieje że kobieta przymknie troche oko, nie poprawie 2 rozdziałów, co najwyżej jeden)... dzieki za wsparcie... porypany ten świat, w tym roku wrzystko przeciwko mnei było...

Banananan [ Dezerter ]
No jeszcze tylko 17 dni (nie odejmowałem Bożego ciała i piątku po nim... :)) roboczych, czyli w szkole do 25 czerwca czy końca roku szkolnego 2003/2004! Yeah! :D
A w wakacje jadę z kumplami do Szklarskiej poręby, potem w Łodzi i zbieram kasę na ramę... :P

Dorotkadk [ Konsul ]
a propo ktorego jest boze cialo??
cycu2003 [ Senator ]
w przyszly czwartek jest Boze Cialo
ja po zakonczeniu roku szkolnego ,musze jeszcze czekaj na wyniki ,czy dostane sie do szkoly
Vein [ Sannin ]
ja piernicze w ten czwartek czy w czwartek za tydzień ? bo jak w czwartek za tydzień to znowu mi wyleci jeden dzień... NIEEEEEEEEEEE dlaczego ja ? poweidzcie ? kurde no.....

hola' [ koniczynka ]
ja juz mam wakcje od tygodnia.....
za iles dni na IBIZE......lala
|kszaq| [ Konsul ]
-------->|kszaq|
ale zakończenie 25
ale rada 15 więc potem można odpuścić

Yo5H [ spammajster ]
wystawienie ocen 15 lipca, potem labencja na calegooooooooo ;))))) NARESZCIE!

[Ivor] [ Pretorianin ]
Noooooooooo, a ja mam prace ;] dni urlopu wykorzystam zeby sie nauczyc na sesje :P I tak mi mina "wakacje" :P
Zycze wam tego samego ;] Skonczy sie narzekanie ze "nauczyciele sa durni", albo "nie ma czasu na zabawe, jak jest szkola"
Dziwne bo ja pracujac i studiujac mam jeszcze na to czas ;] Tylko ze wtedy nie spie :P
Skirsnik [ Legionista ]
Taaa... Plany na wakacje... Poczatek lipca splyw, a pozniej zakuwanie do kampanii wrzesniowej... Zeby tylko zostalo jak najmniej do doprawiania... Ech...
Kruk [ In Flames ]
To był zajebiście ciężki rok! Pierwsza klasa liceum i zaczęła się nauka na poważnie.
Skończyły się czasy gimnazjalnych 5,0...
Nigdy nie czekałem na wakacje z takim utęsknieniem jak teraz!!! KURWAA!!! Szybciej leć czasie!!

Adamss [ -betting addiction- ]
Ah, już czuje te wakacje... bosko :D.
Conroy [ Dwie Szopy ]
Ja się cieszę, ale z trochę innego powodu niż niektórzy "ziomale" - w końcu będę mógł sobie spokojnie kilka książek przeczytać...
TheAnswer [ Quetzal ]
NOM też się ciesze z tego powodu

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Naucz się kożystania z wyszukiwarki !!!
V

Yo5H [ spammajster ]
Jaro tamten topic jest zryty ;P Tu juz sa pozytywne wibracje ;'p
White Star [ Soldier ]
tak fajnie ale.....wakacje sa skrocone o 2 tyg....
Requiem [ has aides ]
Po co mi o tym przypominacie? Do 11 czerwca mam zaliczyc wsie przedmioty, bo chca mnie wywalic... Pewnie bede mial poprawki na wakacjach (nie z powodu nieuczenia, ale niechodzenia do szkoly, mialem bardzo dolujaca sytuacje w domu ;* cody)
Banan, ja ci kiedys w pi_de dam za to wyliczanie :D:D:D
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Ja tam się nie ciesze :|

kris2000 [ Pretorianin ]
..i coraz bliżej do sesji

techi [ Legend ]
Ja się cieszę umiarkowanie :) Z jednej strony wakacje-odpoczynek i luz, a z drugiej po 3 latach rozstaje się z moją klasą więcchcialbym zatrzymać jak najwięcej chwil dla siebie :) No i oczywiście poprawić parę złych ocen :D
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
jak myśle że za rok o tej porze będę po maturze to mi się niedobrze robi
xKx [ CLINIC ]
eeeeh baj baj gimnazjum :( piekne czasy,kumple,kumpele,imprezy,świrowanie,kilku spox belfrów !
z jednej strony szkoda,a z drugiej już się ciesze że looz jest i wogóle wypas ! ja już mam wsystko zaliczone,poprawione,zdaane i mam już spoko 2 tygodnie,jesio wycieczka 2 dniowa :)
wakacje !!
pozdro ziomaaaaale !!

SirGoldi [ Gladiator ]
W sumie to fajnie :) Ale słyszałem że pogoda ma nie dopisywać przez wakacje... miejmy nadzieje że to tylko plotki :)
Gdzie w tym roku jedziecie? Ja na przełomie Lipiec-Sierpień do Tunezji :>
maVes [ Konsul ]
Ja pewnie zostane w domku jak zwykle :/ a tak wogóle to wypas że jeszcze tylko kilkanaście dni nauki (albo luzu :P)