GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Już niedługo WAKACJE !!!! Nareszcie :D

02.06.2004
09:37
smile
[1]

GeForce [ Konsul ]

Już niedługo WAKACJE !!!! Nareszcie :D

No właśnie zbliżamy się do tego momentu kiedy uczeń z papierkiem w ręku opuści szkołę i powie: " nareszcie WAKACJE", no może nie każdy bo ci co lubią chodzić do szkoły poprostu pójdą do domu. :)) Ale znaczna większość.
Jakie macie plany na tegoroczne wakacje ??

02.06.2004
09:41
smile
[2]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ta jasne, ja to powiem - nareszcie bede sie mogł dalej uczyc na sesje jesiena:))

btw. był juz kiedy o tym watek

02.06.2004
09:45
smile
[3]

Rendar [ Senator ]

Moje plany : jak dadzą urlop to se gdzieś pojade.

02.06.2004
09:47
smile
[4]

loksp [ Pretorianin ]

Ja juz mam wakacje :DDDDDDDDDDDDDD ..... Jestem po maturce a egzaminy mam za miesiac:DDDDDDDDDDDDDDD

02.06.2004
10:52
[5]

Dukke [ Pretorianin ]

Jeszcze caly miech w szkole , tyle ze teraz jest looz :)

02.06.2004
10:55
smile
[6]

Dorotkadk [ Konsul ]

dla mnie to nie wazne gdzie pojade moge nawet przesiedziec cale wakacje w domu byle tylko spedzic je z moim chlopcem:-)

02.06.2004
10:55
[7]

stanson_ [ sta-N-son ]

KURRRRRRRRRRRRRRNNNNNNNNNNAAAAAAA.... Jak ja bym chcial miec cos takiego jak wakacje... Ehhh, mlodosc to byly czasy... 2-3 miechy LUZU... Teraz praca, praca i... cale 5 dni urlopu do konca roku :-(((((((((((((

02.06.2004
11:13
[8]

Vein [ Sannin ]

ehhhhh a ja chciałym mieć jeszcze z 2-3 miesiące SZKOŁY, a wiesz dlaczego / bo musze poprawiać oceny, a nie miałem jak tego robić bo byłem POŁAMANY a techaz choruje3 (choroba troche zakaźna, ale w miare znana, mimo to polowa klasy nie chorowala na to wiec dostalem zakaz chodzenia do szkoly), więc jak wróce to będe miał TYDZIEŃ na poprawienie TRZEch PRZEDNIOTÓW (niemiecki 2 rozdziały, fizyka klasówka i kartkówka, geografia, klasówka i 3 mapy [polska, i dwie ameryki])... i jakoś nie ciągnie mnie do wakacji....

02.06.2004
11:38
[9]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

buehehehe wreszcie

02.06.2004
11:39
smile
[10]

stanson_ [ sta-N-son ]

Vein --> przerąbane masz, tez mialem kiedys podobna sytuacje, wiem co czujesz. Chyba w 3 klasie LO w tydzien poprawialem 3 przedmioty (tez wczesniej chorowałem). Udało sie na szczescie :-)

02.06.2004
11:43
smile
[11]

goldenSo [ AnomaliA ]

no jescze te pare dni i ... wreszcie spokój

02.06.2004
11:45
[12]

Rendar [ Senator ]

Vein -> Nie pękaj - dobrze będzie. Może przymkną oko?

02.06.2004
11:49
[13]

|kszaq| [ Konsul ]

wytrzymać do 15 czerwca!

Vein trzymaj się !!!!

02.06.2004
12:02
smile
[14]

goldenSo [ AnomaliA ]

-------->|kszaq|
ale zakończenie 25

02.06.2004
12:09
[15]

Vein [ Sannin ]

ehhh poprsotu nie moge sobie pozwolić na 3 tróje na świadectwie maturalnym, już jedną "zaliczyłem" z wok-u (po kiego ten przedmiot ? tlyko mi zaniża śrtednią), musze poprawić geografie na 3 (mam właśnie nei pisane mapki i klasówke), a tlyko z niemca jestem zagrożony (mam nadzieje że kobieta przymknie troche oko, nie poprawie 2 rozdziałów, co najwyżej jeden)... dzieki za wsparcie... porypany ten świat, w tym roku wrzystko przeciwko mnei było...

02.06.2004
12:11
smile
[16]

Banananan [ Dezerter ]

No jeszcze tylko 17 dni (nie odejmowałem Bożego ciała i piątku po nim... :)) roboczych, czyli w szkole do 25 czerwca czy końca roku szkolnego 2003/2004! Yeah! :D
A w wakacje jadę z kumplami do Szklarskiej poręby, potem w Łodzi i zbieram kasę na ramę... :P

02.06.2004
12:15
smile
[17]

Dorotkadk [ Konsul ]

a propo ktorego jest boze cialo??

02.06.2004
14:59
[18]

cycu2003 [ Senator ]

w przyszly czwartek jest Boze Cialo
ja po zakonczeniu roku szkolnego ,musze jeszcze czekaj na wyniki ,czy dostane sie do szkoly

02.06.2004
15:02
[19]

Vein [ Sannin ]

ja piernicze w ten czwartek czy w czwartek za tydzień ? bo jak w czwartek za tydzień to znowu mi wyleci jeden dzień... NIEEEEEEEEEEE dlaczego ja ? poweidzcie ? kurde no.....

02.06.2004
15:10
smile
[20]

hola' [ koniczynka ]

ja juz mam wakcje od tygodnia.....
za iles dni na IBIZE......lala

02.06.2004
15:11
[21]

|kszaq| [ Konsul ]


-------->|kszaq|
ale zakończenie 25




ale rada 15 więc potem można odpuścić

02.06.2004
15:18
smile
[22]

Yo5H [ spammajster ]

wystawienie ocen 15 lipca, potem labencja na calegooooooooo ;))))) NARESZCIE!

02.06.2004
15:22
smile
[23]

[Ivor] [ Pretorianin ]

Noooooooooo, a ja mam prace ;] dni urlopu wykorzystam zeby sie nauczyc na sesje :P I tak mi mina "wakacje" :P
Zycze wam tego samego ;] Skonczy sie narzekanie ze "nauczyciele sa durni", albo "nie ma czasu na zabawe, jak jest szkola"

Dziwne bo ja pracujac i studiujac mam jeszcze na to czas ;] Tylko ze wtedy nie spie :P

02.06.2004
15:32
[24]

Skirsnik [ Legionista ]

Taaa... Plany na wakacje... Poczatek lipca splyw, a pozniej zakuwanie do kampanii wrzesniowej... Zeby tylko zostalo jak najmniej do doprawiania... Ech...

02.06.2004
15:39
[25]

Kruk [ In Flames ]

To był zajebiście ciężki rok! Pierwsza klasa liceum i zaczęła się nauka na poważnie.
Skończyły się czasy gimnazjalnych 5,0...

Nigdy nie czekałem na wakacje z takim utęsknieniem jak teraz!!! KURWAA!!! Szybciej leć czasie!!

02.06.2004
16:02
smile
[26]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ah, już czuje te wakacje... bosko :D.

02.06.2004
16:06
[27]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Ja się cieszę, ale z trochę innego powodu niż niektórzy "ziomale" - w końcu będę mógł sobie spokojnie kilka książek przeczytać...

02.06.2004
16:09
[28]

TheAnswer [ Quetzal ]

NOM też się ciesze z tego powodu

02.06.2004
16:11
smile
[29]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Naucz się kożystania z wyszukiwarki !!!
V

02.06.2004
16:27
smile
[30]

Yo5H [ spammajster ]

Jaro tamten topic jest zryty ;P Tu juz sa pozytywne wibracje ;'p

02.06.2004
17:25
[31]

White Star [ Soldier ]

tak fajnie ale.....wakacje sa skrocone o 2 tyg....

02.06.2004
17:33
[32]

Requiem [ has aides ]

Po co mi o tym przypominacie? Do 11 czerwca mam zaliczyc wsie przedmioty, bo chca mnie wywalic... Pewnie bede mial poprawki na wakacjach (nie z powodu nieuczenia, ale niechodzenia do szkoly, mialem bardzo dolujaca sytuacje w domu ;* cody)

Banan, ja ci kiedys w pi_de dam za to wyliczanie :D:D:D

02.06.2004
17:36
[33]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Ja tam się nie ciesze :|

02.06.2004
19:01
smile
[34]

kris2000 [ Pretorianin ]

..i coraz bliżej do sesji

02.06.2004
19:26
smile
[35]

techi [ Legend ]

Ja się cieszę umiarkowanie :) Z jednej strony wakacje-odpoczynek i luz, a z drugiej po 3 latach rozstaje się z moją klasą więcchcialbym zatrzymać jak najwięcej chwil dla siebie :) No i oczywiście poprawić parę złych ocen :D

02.06.2004
19:57
[36]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

jak myśle że za rok o tej porze będę po maturze to mi się niedobrze robi

02.06.2004
20:14
[37]

xKx [ CLINIC ]

eeeeh baj baj gimnazjum :( piekne czasy,kumple,kumpele,imprezy,świrowanie,kilku spox belfrów !

z jednej strony szkoda,a z drugiej już się ciesze że looz jest i wogóle wypas ! ja już mam wsystko zaliczone,poprawione,zdaane i mam już spoko 2 tygodnie,jesio wycieczka 2 dniowa :)

wakacje !!

pozdro ziomaaaaale !!

02.06.2004
20:18
smile
[38]

SirGoldi [ Gladiator ]

W sumie to fajnie :) Ale słyszałem że pogoda ma nie dopisywać przez wakacje... miejmy nadzieje że to tylko plotki :)
Gdzie w tym roku jedziecie? Ja na przełomie Lipiec-Sierpień do Tunezji :>

02.06.2004
20:28
[39]

maVes [ Konsul ]

Ja pewnie zostane w domku jak zwykle :/ a tak wogóle to wypas że jeszcze tylko kilkanaście dni nauki (albo luzu :P)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.