Huscarl [ Konsul ]
Forum CM: TURNIEJ - INFO
PRZYPOMINAM ZE NIE OD WSZYSTKICH OTRZYMALEM MAIL Z INFO O ROZPOCZECIU TURNIEJU (OBOWIAZEK ROZPOCZECIA GRY SPOCZYWA NA GRACZU KIERUJACYM W PIERWSZEJ WALCE SILAMI OSI) Z TEGO WZGLEDU CZEKAM NA WSZYSTKICH "ZAPOMINALSKICH" JESZCZE TYDZIEN (DO 9.06.2004) PO TYM TERMINIE NIEROZPOCZETE WALKI ZOSTANA ZWIESZONE, A GRACZ KTORY NIE ROZPOCZAL WALKI ZOSTANIE UKARANY TOTALEM.
Pozdrawiam

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]
taaaaaaaaak,to mi się podoba, zamordyzm, dyscyplina i totale za niekompetencje i gapiostwio :))) TAK TRZYMAĆ!!!

GenArieL [ Konsul ]
?????????????????????????-guderian?????????????????
===Elvis=== [ Powrót Króla ]
1) Taka moja mała sugestia, żeby zakładać wątki w jakiś logiczny sposób, przy każdym powinien byc numer, link do poprzedniej części i jakis logiczny tytuł.
2) Turniej powinien mieć jakąś nazwe, a nie poprostu "TURNIEJ"
3)Huscarl ~~> Stwórz liste mailingową uczestników i wysyłaj w ten posób ponaglenia, tu mało kto zaglada, i czasami dość rzadko.
Co do moich walk, to pójda Tcp/Ip i będą w terminie.

Huscarl [ Konsul ]
ELVIS ----------------> MOZE ODPOWIEM:
ad 1. Przyjmuje twoja sugestie do wiadomosci.
ad2. Turniej ma nazwe,a skoro bierzesz w nim udzial i jej nie znasz to jestes poprostu IGNORANTEM. Dla przypomnienia TURNIEJ DRUZYNOWY CMBB.
ad3. Nie mam czasu na wysylanie do kazdego z osobna ponaglen, watek zalozylem dla przypomnienia, INFORMACJA JEST W REGULAMINIE TURNIEJU!!!!!!!!
Wszytko jest na stronie turnieju (link ponizej). A jesli ktos nie zapoznal sie z regulaminem jeszcze do tej pory to o czym my mowimy.
PS. DZIEKI ZE LASKAWIE POTWIERDZILES ROZPOCZECIE GRY TYLKO SZODA ZE NIE NA MAIL TYLKO TU BO POWINNIENNES JUZ DAWNO NA MAIL A PRZECIESZ TU ZADKO KTO ZAGLADA.
===Elvis=== [ Powrót Króla ]
Huscarl
~~>
Skąd tyle agresji?
ad.1) To miło :p
ad.2) Wypraszam sobie ignorantem nie jestem, każdy turniej miał swoją nazwe, a "Turniej druzynowy CMBB" skojarzył mi sie bardziej z formą rozgrywek niz nazwą, jest inaczej ok, przyjmuje do wiadomosci.
ad.3) Nie chodzi o wysyłanie maili do każdego z osobna, a do wszystkich uczestników, informujesz tam o postepach, ponagleniach itp. Cos ala gazetka frontowa.
ad. p.s. Z regulaminem się niezapoznałem, ponieważ nie zajrzałem na te strone, zaległosci nadrobiłem .
EOT

Generał SJU [ Pretorianin ]
Huscarl---> ja informowałem Cię na maila o rozpoczęciu moich rozgrywek z Faloxx'em ale niestety z Twojego o2 ciągle mi odbija z powrotem. wysyłałem trzy razy i nie chce mi się więcej więc pozwól, że tą drogą dopełnię obowiązku. Obie walki z Faloxxem trwają (aktualnie pliki nr 11 i 12). pozdrawiam
coMUCH [ Pretorianin ]
Ja wciaz mam swoj problem :(.... Ale rozpoczelem juz ewakuacje kompa ;p w weekend powinem zaczac...

Wiggins [ SSiberian Tiger ]
Elvis ---> (OT) Ty chyba wiesz o co mi chodzi ... odezwij sie na priva albo odpowiadaj na moje texty w GG, pliz.

===Elvis=== [ Powrót Króla ]
Wiggins~
~~>
Zmieniłem numer GG (3796572), odezwałem się juz na starym ;P

Iudex [ Konsul ]
Wittman-->
Wybacz może że nie potrzebnie ale poszedł mail o rozpoczęciu naszej rozgrywki (Fasola vs Iudex) a na stronce turniejowej nie ma tego odnotowanego. Lepiej dmuchać na zimne i nie dostać totala ;)