GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy jesteście zadowoleni ze swojego ...

02.06.2004
00:15
smile
[1]

massca [ ]

czy jesteście zadowoleni ze swojego ...

... wieku ?

zaintrygowal mnie dzisiaj na koniec dnia nius ktory znalazlem na onecie chyba.

pytanie: czy jestescie zadowoleni z wieku, w ktorym jestescie aktualnie ?

czy wasze najlepsze lata to wlasnie teraz, czy czekacie na nie z pelna swiadomoscia czy moze juz minely i zyjecie w poczuciu ze cos przeszlo wam kolo nosa?

co wy na to ?





70 proc. Polaków chciałoby mieć mniej niż 30 lat - wynika z sondażu przeprowadzonego przez TNS OBOP. Według 36 proc. respondentów najbardziej optymalny wiek, to 20-29 lat. 29 proc. ankietowanych chciałoby mieć 15 - 19 lat.

Najbardziej pogodzeni ze swoją metryką są Polacy w wieku 15 - 19 lat. 80 proc. spośród nich nie chciałoby zmieniać swego obecnego wieku.

Mniejsze zadowolenie ze swojego wieku deklarują dwudziestolatkowie. 56 proc. z nich twierdzi jednak, że jest zadowolona z daty swych narodzin i nie chciałoby nic zmieniać.

Sondaż przeprowadzono w dniach 20-23 maja 2004 r. na reprezentatywnej grupie 999 Polaków w wieku powyżej 15 lat.

02.06.2004
00:18
[2]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

w pogoni za przyszlym szczesciem
ogladajac sie za przeszlym
zapominamy pomyslec
jestem szczesliwy


chcialbym miec mniej - mimo to jednak - kiedys bede chcial miec tyle co teraz...

02.06.2004
00:20
smile
[3]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Zawsze miec tyle co teraz - 25. Ale latka leca dalej...

02.06.2004
00:21
[4]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Chciałbym miec obecnie rok dwa mniej, bo jestem na pierwszym roku studiów i zbliza sie sesja:). Ae rzeczywsice lata liceum wspominam bardzo dobrze w koncu to były jak narazie najlepsze lata mojego zycia :)

02.06.2004
00:23
[5]

Jajo [ Pretorianin ]

A ja stwierdzilem ze nie ma co czekac na najlepsze lata swego zycia i staram sie wykorzystac swój wiek maxymalnie. Mam teraz 18 lat i uwazam ze jak narazie lata 15 - 18 sa najlepsze :) Ale jak bede na studiach i po "dwudziestce" to pewnie tez bedzie super :) Gorzej jak juz zacznie sie praca na stałe, rodzinka, obowiązki... Byle do emerytury wtedy :P

02.06.2004
00:28
[6]

Vader [ Senator ]

Nie pamietam bym kiedys zalowal. Wlsciwie zawsze bylem zadowolony, jestem zadowolony i dzis. A czy bede? tego chyba ocenic w stanie nie jestem. Mam jednak nadzieje ze tak :)
Mowi sie, ze im dalejm tym trudniej. Moze i jest w tym sporo prawdy, ale im dalej - takze nasze sily i mozliwosci sa wieksze. Czy wiec defacto cos sie zmienia ?

02.06.2004
00:28
[7]

Satoru [ Child of the Damned ]

wiesz co? jest ok. bylam mlodsza, bede starsza ale jakos mnie to nie dotyka specjalnie:]

02.06.2004
00:30
[8]

Arczens [ Legend ]

Wiek 25 to mi nawet w miare odpowiada moze ze 2-3 lata mniej by sie przydało ale watrobe to mogłbym miec 15-sto latka ...

02.06.2004
00:49
smile
[9]

evs [ Un loup mechant ]

heh :) najbardziej nieszczęsliwy z powodu wieku byłem majac lat 10 - 14. Był to okres kiedy wiele rzeczy odbierałem w sposób bardzo swiadomy a nie miałem na nie wpływu. W tym wieku ważne decyzje podejmowali za mnie rodzice i nie zawsze się z nimi zgadzałem czasami się bezskutecznie buntujac :) Teraz wiem, że całe szczęscie w tym, że to nie ja je podejmowałem :)

Teraz majac lat 28 jestem szczęsliwy ale nie wiażę tego bezposrednio z wiekiem. Mam to co mam i zachowuję się zgodnie z tym co mi podpowiada własne "ja" - z tego powodu jestem szczęsliwy. Dlaczego to nie zależy od wieku? Ano dlatego, że wielu moich znajomych równolatków szaleje tak jak szalało się w liceum niczym się nie przejmujac i na paluszkach nad ranem przekradaja się do "własnego" pokoju w mieszkaniu rodziców :D Inni natomiast podczas spotkania ze znajomymi (raz na 6 miesięcy) osiagaja stan zadowolenia połaczony z podnieceniem podczas rozmowy o stopach procentowych. Wszystko zależy od podejscia i tego, w którym kierunku się rozwijamy :)

Z usmiechem na ustach wspominam minione okresy życia :) Bardzo miło w gronie przyjaciół je wspominamy ale nie chciałbym mieć mniej lat. Dobrze mi z tym jak jest :) Nie cofnę się do co piatkowych imprezek połaczonych z ... ;) Nie cofnę się do wakacji w Karwicy i poscigu za harcerkami po lesie ;) Nie cofnę się do wspaniałych sesji RPG trwajacych często ponad 30 godzin :) Nie cofnę się bo nie chcę a nie nie mogę :)

02.06.2004
00:50
smile
[10]

Mysza [ ]

Mam 30 na karku i kiedy czasem rozmawiam z ludźmi, czy też nawet czytam to forum, mam wrażenie, że czuję się młodziej niż niejeden 20-kilkulatek... czasu nie cofnę, nie żałuję tego który minął, bo go dość intensywnie wykorzystałem, przesadnie nie narzekam i mam nadzieję, że nigdy tego nie będę robił... amen... :)

02.06.2004
00:51
smile
[11]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Odkąd przekroczyłem 20, czuję się trochę "za stary" ;)
A jeszcze trochę i bliżej będzie mi do 30, to już w ogole...

02.06.2004
00:59
smile
[12]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

17 lat, dla mnie idealny wiek

02.06.2004
06:12
smile
[13]

piopio [ Legionista ]

Ja za miesiąc będę miał 18 lat , i chyba wszystko jeszscze przede mna co nie ?
Ale jak będę miał ze 35 lat to będę sie czuł strasznie staro !!!!

02.06.2004
06:14
smile
[14]

piopio [ Legionista ]

A TAK WOGÓLE WIECIE MOŻE ILE CZEKA SIĘ NA DOWÓD OSOBISTY ???

Potrzebny mi bo muszę jechać do Czech a paszport jest juz nieważny !! Pomocy

02.06.2004
07:55
[15]

SER-JONES [ Generaďż˝ ]

No tak, najchetniej to chcialbym miec znowu 17 lat. Teraz mam 30 i mysle ze to najgorszy okres w moim zyciu.

02.06.2004
08:00
[16]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

massca gdy skonczylem 18 byla radosc w domu gdy skonczyelm 21 czuje sie stary, ciagla pogon za kasa + studia eee szkoda mowic
piopio kolo 3 tygodni sie czeka

02.06.2004
08:07
[17]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Każdy wiek ma swoje plusy i minusy...

02.06.2004
08:09
smile
[18]

hilander [ ]

Wydaje mi sie że każdy z nas chciałby zmienić coś mniej lub bardziej ważnego w swoim przeszłym życiu ale fakt nie da sie cofnąć czasu i trzeba brnąć nadal (jak mówi stare powiedzeniu pszczół) nieważne ile masz lat tylko na ile się czujesz zatem głowa do góry i cieszmy sie z lat jakie mamy za sobą ale bardzie z tych które jeszcze przed nami :)

02.06.2004
08:10
[19]

Ophidia [ Konsul ]

Ja ma lat 20, jestem z tego wieku zadowolona, ale szczerze powiedziawszy, to naliczanie mogło by się na tej liczbie zatrzymać.

02.06.2004
08:13
smile
[20]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

W sumie jestem teraz szczesliwy w zyciu, ale miec znowu jakies 24 lata i po ostrym piciu nie umierac na drugi dzien... przydaloby sie :D

02.06.2004
08:18
smile
[21]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


ja mam 16 :)
ale jeszcze tylko ze dwa latka i wiecej nie wymagam.

02.06.2004
08:37
smile
[22]

nope [ Huggy Bear ]

Chyba tak, myślę, że właśnie teraz (21) jest ok.

Aczkolwiek tak szybko dni mijają, ja się "starzeję", życie ucieka mi przez palce.

Tyle chciało by się zrobić a nie zawsze są ku temu sprzyjające warunki etc...zawsze jakieś "ale" stanie na drodze.

Nigdy nie wykorzystamy całego potencjału w pełni, a życie ma się przecież jedno.

02.06.2004
08:41
[23]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Ja mam prawie 20, ale chciałbym mieć tak z 25-27. Nie musiałbym się stresować szkołą, sesją, tylko pracą. Ale chodząc do pracy wiedziałbym że dostaję za to pieniądze, a nie zasówam za nic, a wręcz sam muszę za wszystko płacić. No i jeszcze dodatkowy plus byłby taki, że nie poznawałbym już zmiennych dziewczynek, tylko kobiety.

02.06.2004
08:45
smile
[24]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

ja bym chcial miec od 20 - 25 lat ;] (mam 17...)

02.06.2004
08:49
[25]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

PAW666THESATAN ------> Jak będziesz w moim wieku to zobaczysz że przedział 20 - 25 nie jest wcale taki fajny. Ja mam 24 i chciałbym bardzo mieć 17........

02.06.2004
08:51
[26]

ciemek [ Senator ]

Tydzień temu skończyłem szkołę średnią i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że była ona dotychczas moim najlepszym okresem w życiu. Tam zaczęły się pierwsze poważne przyjaźnie, które być może będą trwły jeszcze długo, pierwsze imprezy, dziewczyny itp itd co tam ktoś jeszcze może wymyślić. Nie twierdzę jednak, że okres studiowania, który zbliża się nieubłaganie nie może być lepszy. Traktuję to jako swoistą zmianę kanału na inny, na którym lecą pierwsze odcinki świetnego serialu i choć przewijają się w nim często ci sami aktorzy co w pierwotnej, ukochanej produkcji, nie jest to to samo. Krótko mówiąc, jestem bardzo zadowolony ze swojego wieku, i mam dobre perspektywy na tą sprawę w przyszłości.

02.06.2004
10:16
smile
[27]

piopio [ Legionista ]

MOże wyrwę was z tych refleksji nad wiekiem , wy głupie staruchy !!!!!

Pomówmy o czymś przyjemniejszym .


02.06.2004
10:20
smile
[28]

piopio [ Legionista ]

Chociaż swoja drogą jak będę miał 30 l to chyba wykupię juz miejsce na cmentarzu........

02.06.2004
10:24
smile
[29]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Oczywscie ze jestem zadowolony. W sumie 19 lat to piekny wiek ;).


>>>piopio
Ja czekalem 2 tygodnie na dowod ...

02.06.2004
10:29
smile
[30]

|kszaq| [ Konsul ]

najlepiej miec 666 lat

02.06.2004
11:20
smile
[31]

Banananan [ Dezerter ]

Mi tam pasuje mieć siedemnaście lat, ale gdyby nie było szkoły albo inaczej, jakby nie zajmowała mi czasu poza nią to by było bardzo, ale to bardzo dobrze... :P

02.06.2004
11:22
smile
[32]

Dorotkadk [ Konsul ]

18 lat......hmm......mysle ze to dobry wiek

02.06.2004
12:03
smile
[33]

Thun [ Konsul ]

A ja zawsze uważałem i dalej uważam że urodziłem się za wcześnie, albo za późno... tak dodać lub odjąc tak z 5 latek i było mi dobrze :)

02.06.2004
12:11
smile
[34]

ZeTkA [ ]

a ja lubie swoj wiek (powyzej 20)

lubilam gdy mialam 5 gdy mialam 10 no i gdy mialam 15 i przypuszczam ze jak bede miec 95 to tez bede go lubic

kazdy wiek ma jakies plusy jakies minusy ;))

wystarczy to zaakceptowac niom
pozdrawiam staruszkow i mlodzieniaszkow
cieszcie sie zyciem

02.06.2004
14:25
smile
[35]

Mysza [ ]

I o to właśnie chodzi! :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.