tomaszgora [ Konsul ]
jaka piosnka
moze wiecie jaki tytul ma piosenka w ktorej na samym poczatku jakis koles gada po rusku a pozniej zaczyna sie jakas techniawa moze dance to po rusku to cos o sputnik technology :> sory za takie sformuowanie mysli ale scpieszy mi sie
Mrooofka [ because I want it ]
EEE ???:D ja tam nic prawie nie rozumiem z tego opisu :) ale mialam dobre checi jak wchodzilam do watq ;]
tomaszgora [ Konsul ]
moze maly UPIK
tomaszgora [ Konsul ]
dzieki za dobre checi ale mowile juz ze spieszy mi sie

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
moze russian boys - dziewcionka (czy jakos tak to sie pisze) ? ;]
tomaszgora [ Konsul ]
no niestety nie o to chodzilo mi bo mam ta piosenke tylko ze zapomnialem
Okruch [ Liverpool FC ]
Glowy nie dam, ale moze chodzi o: "J-Five - Modern Times" ?
tomaszgora [ Konsul ]
tez nie moze jeszcze cos ??

tomirek [ ]
SNAP - The Power
Na poczatku cos takiego:
Amerykansaja firma prostupila kosmicznyj sputnik (nie znam ruskiego i z pamieci pisze)

tomirek [ ]
a pod linkiem masz teledysk :)
John_Kruger [ Konsul ]
moze Ozon - Dragostea Din Tei
Grabixon1987 [ Pretorianin ]
A może tak się zaczyna " szto eta za didżej, szto eta za mc, nam takich nie nada, eta diska superstar" hyh napisalem ze sluchu bo rosyjskiej klawiatury nie chce mi się instalowac
tomaszgora [ Konsul ]
tomirek-----> o ot mi chodzilo thx :>