GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaka piosnka

01.06.2004
22:32
[1]

tomaszgora [ Konsul ]

jaka piosnka

moze wiecie jaki tytul ma piosenka w ktorej na samym poczatku jakis koles gada po rusku a pozniej zaczyna sie jakas techniawa moze dance to po rusku to cos o sputnik technology :> sory za takie sformuowanie mysli ale scpieszy mi sie

01.06.2004
22:45
[2]

Mrooofka [ because I want it ]

EEE ???:D ja tam nic prawie nie rozumiem z tego opisu :) ale mialam dobre checi jak wchodzilam do watq ;]

01.06.2004
22:45
[3]

tomaszgora [ Konsul ]


moze maly UPIK

01.06.2004
22:46
[4]

tomaszgora [ Konsul ]


dzieki za dobre checi ale mowile juz ze spieszy mi sie

01.06.2004
22:48
smile
[5]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

moze russian boys - dziewcionka (czy jakos tak to sie pisze) ? ;]

01.06.2004
22:50
[6]

tomaszgora [ Konsul ]

no niestety nie o to chodzilo mi bo mam ta piosenke tylko ze zapomnialem

01.06.2004
23:03
[7]

Okruch [ Liverpool FC ]

Glowy nie dam, ale moze chodzi o: "J-Five - Modern Times" ?

01.06.2004
23:07
[8]

tomaszgora [ Konsul ]

tez nie moze jeszcze cos ??

01.06.2004
23:09
smile
[9]

tomirek [ ]

SNAP - The Power

Na poczatku cos takiego:
Amerykansaja firma prostupila kosmicznyj sputnik (nie znam ruskiego i z pamieci pisze)

01.06.2004
23:11
smile
[10]

tomirek [ ]

a pod linkiem masz teledysk :)

01.06.2004
23:20
[11]

John_Kruger [ Konsul ]

moze Ozon - Dragostea Din Tei

01.06.2004
23:52
[12]

Grabixon1987 [ Pretorianin ]

A może tak się zaczyna " szto eta za didżej, szto eta za mc, nam takich nie nada, eta diska superstar" hyh napisalem ze sluchu bo rosyjskiej klawiatury nie chce mi się instalowac

02.06.2004
15:21
[13]

tomaszgora [ Konsul ]

tomirek-----> o ot mi chodzilo thx :>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.