Orion66x [ Centurion ]
The Partners PL z Playa tylko w 800x600?
Mam pytanie? Czy ta gra działa tylko w 800x600 ?????
Orion66x [ Centurion ]
?
Orion66x [ Centurion ]
no zesz kur....
Orion66x [ Centurion ]
?
Cast Away [ Konsul ]
Jeżeli juz jest ten wątek to skorzystam: czy są jakieś kody do tej gry??/ Nie chodzi mi o przejście gry z kodami tylko chce mieć kase na wszystkie rzeczy i luźno pograć

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
ta gra byla w gazetce?? kiedy??
Stoigniew [ Centurion ]
Jezeli juz jest ten watek to ja tez skorzystam: czy ktos mial problemy z Devastation ( w zestawie z Playa z The Partners) - konkretnie nie wczytuje sie plansz zaraz po Chinatown.