GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The Partners PL z Playa tylko w 800x600?

01.06.2004
22:24
[1]

Orion66x [ Centurion ]

The Partners PL z Playa tylko w 800x600?

Mam pytanie? Czy ta gra działa tylko w 800x600 ?????

01.06.2004
22:35
[2]

Orion66x [ Centurion ]


?

01.06.2004
22:40
[3]

Orion66x [ Centurion ]


no zesz kur....

02.06.2004
20:14
[4]

Orion66x [ Centurion ]


?

04.06.2004
14:49
[5]

Cast Away [ Konsul ]

Jeżeli juz jest ten wątek to skorzystam: czy są jakieś kody do tej gry??/ Nie chodzi mi o przejście gry z kodami tylko chce mieć kase na wszystkie rzeczy i luźno pograć

04.06.2004
15:23
smile
[6]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

ta gra byla w gazetce?? kiedy??

04.06.2004
15:24
[7]

Stoigniew [ Centurion ]

Jezeli juz jest ten watek to ja tez skorzystam: czy ktos mial problemy z Devastation ( w zestawie z Playa z The Partners) - konkretnie nie wczytuje sie plansz zaraz po Chinatown.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.