
tomirek [ ]
Skandal na meczu Legia - Lech
Przed chwila byla jakas zadyma na stadionie Legii. Pseudokibice Legii wpadli na murawe i pobili pilkarzy Lecha.
Co bedzie dalej????? Zaczna strzelac na stadionach....
Rzygac sie chce............

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Bydło.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Granda!

Mazio [ Mr.Offtopic ]
jesli to prawda to moze w koncu pozamykaja bandziorow do wiezienia...
wielu by sie przydalo...
nieraz chetnie poszedlbym z synem na mecz, ale nie chce mu pokazywac nawet co tam sie dzieje, co sie krzyczy...
najgorsze jednak jest to, ze wiekszosc tych, ktorzy przychodza na stadiony to normalni ludzie - chca kibicowac i bawic sie, nie szukaja awantur... niestety dzieki gownianym zabezpieczeniom, niskim karom - mniejszosc wyrabia opinie pozostalym...

Pencil [ Konsul ]
Nie ma co... nawet medali wręczyć się nie da.
A tak miło Lechici przyjęli Warszawiaków na Bułgarskiej...
Axl2000 [ ignoruj mnie ]
jestem z warszawy i stwierdzam ze warszawscy kibole to bydło i przepraszam za to...
donzoolo [ Senator ]
bardzo milo przyjeli kibicow za to, nie wpuscili na stadion.....

Jam Jest Pawian [ Pretorianin ]
Skandaliczne zachowanie pseudokibiców Legii... a miało być tak pięknie :(

xanat0s [ Wind of Change ]
Wylapac, wsadzic do pudla na 5 lat, dozywotni zakaz stadionowy i wykas..., no moze to ostatnie to nie. Ale niech maja nauczke, moze inni pseudokibice zmadrzeja...
WSTYD!

K@mil [ Wirnik ]
BYDLO ! PRZEKLETE BYDLO ! Takich to tylko powystrzelac... Jedyne co mnie martwi jako mieszkanca Warszawy ze znow ludzie beda ladowali wszystkich Warszawiakow do jednego wora, zarowno tych normalnych jak i kiboli...
Negocjator [ * ]
Z tego co się zorienowałem to do incydentu doszło na krytej a nie na murawie.

Pencil [ Konsul ]
donzoolo --> ale sektor oddać chcieli. Ale mniejsza o kibiców - publiczność miło przyjęła także piłkarzy Legii. Za to legioniści pięknie pożegnali piłkarzy Lecha.
tomirek [ ]
Negocjator ----->>>> Na krytej siedzieli oficjele Lecha i ich tez pobili. A pilkarzy to chyba pod sama trybuna. Tak czy siak to niedopuszczalne. Powinni takich zamykac.

karollus [ parek v rohliku ]
debile, niedorozwoje, przygłupy

Cainoor [ Mów mi wuju ]
I pomyśleć, że wielu kibiców Legii w podzience oddało swoje bilety lechitom. O tym jednak już nikt nie będzie pamietał :(
Klemens [ Generaďż˝ ]
--> Cainoor
I chwala im! Tylko co z tego, skoro doszlo do owych tytulowych "wydarzen"? Szarmancja tylko w dobrych chwilach?? Istniala pierwsza szansa od wielu lat na zazegnanie wojny, a chociazby zawieszenie broni, a po takiej "akcji" mam co do tego watpliwosci... Polska liga kibicow:((((
tomirek [ ]
Cainoor ------>>>> niestety przez takich debili smrod pojdzie za wszystkimi kibicami Legii.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Co za jełopy to zrobiły. Kurwa. Toż to kompletne bezmógi. Ja po tym meczu miałem łzy w oczach i jestem kompletnie załamany, ale nawet mi do głowy nie przyszło, by rzucić się na jakiegoś piłkarza. Co za idioci, Boże...
sergi__ [ Underworld ]
Szoda mi piłkarzy Lecha ze dostali :(((
ale nie szkoda mi tych co dostaliz z PZPN w wpierol

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Cainoor ----> bez przesady. Mamy wicemistrza polski, gramy w pucharach i niezłe widoki na przyszły sezon... co tu się załamywać ?
hola' [ koniczynka ]
legia to cwaniacy i tyle!!!!!
szkoda ze szanowalem ten klub bo ma bogata tradycje!!
Peterrek [ 420 ]
Cóż mogę napisać:
Tak się bawi, tak się bawi STOLICA!!!
Pozdro z Łodzi.

czesterek [ Konsul ]
Jeśli ktoś nie umie przegrywac to tak już jest. Kibice Legii myślą że wszystko im sie nalezy a tu "nasi" piłkarze Lech utarli im noska i z tego powodu wląsnie popijam browcia. A poza tym jestem wkuty bo nie bede wracał wesołym pociągiem bo musiłem zostać w domciu <sic>
tomirek [ ]
Pamietam jak kiedys jako 16 letnie dziecie pojechalem z Gdyni do Krakowa na mecz barazowy o utrzymanie sie w 1 lidze : Garbarnia Krakow - Baltyk Gdynia.
Baltyk w pierwszym chyba 1:0 wygral a w rewanzu w strugach ulewnego deszczu bylo 0:0. I po meczu jakis na oko 75 letni dziadek wyskoczyl na boisko i zaczal okladac parasolka pilkarzy Baltyku :) Chobaki musialy uciekac.
Ale to co na Legii bylo to az slow brak
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Piotrasq ---> Załamałem się po tym jak chyba Garcia nie strzelił z 6 metrów. Bardzo chciałem mieć ten Puchar. Legia jednak grała tak beznadziejnie, że nie dziwi mnie porażka. To mnie też dobija. 2 zespół w tabeli powinien się lepiej prezentować. Po co Magiera, co tam robiłmłody Sokół... eh. Czy Kubicki jest ślepy? :/

SamHaukneS [ śliski dżons ]
nie ma co tu mówić o kibicach Legii... to są zywkli bandyci...do więzienia tych debilów i niedorozwojów.... wstyd mi.. jestem z Warszawy ale tych bandziorów to powinno sie do kraju nie wpuszczać.. najlepiej w pokojach bez okien ani klamek pozamykać...

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Przyznam się szczerze, że te dwa mecze finałowe, to były jedyne, w których widziałem w akcji Legię. Nie wiem, jak oni zdobyli to wicemistrzostwo, ale dobrze, że jest :)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Piotrasq ---> Marne to pocieszenie, ale uwierz, że w trakcie sezonu grali zdecydowanie lepiej :)

"... lub czasopisma" [ Centurion ]
Jak zawsze przegrani...
Jak zawsze od 1995 roku z małymi wyskokami (acz rzadkimi) wbrew pieniom prasy,
zachwytom dziennikarzy (dzisiaj zajebiście obiektywny był komentarz, Jasina
musiał tego drugiego nieźle temperować, ale po karnym już chłopakowi zwieracze
popusciły” i darł sie "gooooooooooooool" niezły wstyd) Legia kolejny raz wobec
własnego, po części wydumanego potencjału jest największym przegranym sezonu.
hola' [ koniczynka ]
powiedzcie mi...---------> w jakiej odleglsoci leza od siebie stadiony legi i polonii??
Loczek [ Senator ]
No to teraz moze sie zacząć na nowo wojna...
Bojówka lecha mimo, ze ostatnio niczego nie wykombinowała wciaz istnieje i wciaz jest w "dobrej formie"... A mialo być tak dobrze :|
doonzolo: co? przeciez lechici oddali swoje bilety legionistom! (w związku z decyzją władz o niewpuszczeniu ich na stadion Lecha)
Arczens [ Legend ]
chyba jakas pomyłka zaszła ale nie ma tera z jak tego wyjasnic
Cainoor [ Mów mi wuju ]
"... lub czasopisma" ---> Powiedz mi jak to Legia jest największym przegranym? Nikt na nią nie stawiał, a wywalczyła grę w pucharach. Czy w/g Ciebie nie większym przegranym jest Groclin?
hola' ---> Spory kawałek.
Mazio [ Mr.Offtopic ]
hola' -- strzele ze okolo 10 kilometrow
SamHaukneS [ śliski dżons ]
btw teraz powtarzają mecz na TVP Polonii jak ktoś nie widział :|

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
<----- Znaczek jakosci kibicow Legi Warszawa!!!
ps. Dobra rada uwazajcie w przyszlym sezonie w Poznaniu.
donzoolo [ Senator ]
Loczek----------> Fakt, moje niedopatrzenie....
A do reszty... Nie ma co sie tak strasznie podniecac, ze kibice sa zli i niedobrzy... stalo sie i trudno... Nagle wszyscy sie wstydza za Warszawe a ci co z niej nie sa smieja sie w twarz...Takie cos zawsze mialo miejsce, ma i raczej bedzie mialo, dopoki krajem beda rzadili tacy ludzi jak rzadza w chwili obecnej...
Takie same sytuacje mialy miejsce w Anglii, teraz panuje spokoj na stadionach, co zrobiono? Dali za wybryki takie kary finansowe ze ludzi do konca zycia sie nie splaca... CZemu w Polsce nie mzoe byc tak samo... SSam bym chetnie pochodzil na mecze, ale sie poprostu boje, ze moge nie wrocic w jednym kawalku... dlatego nie chodze... ale tez i nie wstydze sie za nikogo bo sie z nikimi nie utozsamiam, co z tego ze jestem z Warszawy...
hola' [ koniczynka ]
dzieki potrzebowalem do quizu".....na razie nie za dobrze m iidzie// a wiecie moze w którym roku zalozono klub z warszawy(polonia)
Cainoor [ Mów mi wuju ]
donzoolo ---> Boisz się chodzić na mecze? Jesteś może trchórzem? Ja się nie boje, bo nie mam o co. Na każdym meczu (domowym) jest super atmosfera i żadnemu kibicowi krzywda się nie dzieje.
[edit] a zresztą co mnie to...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 23:20:02]
Klemens [ Generaďż˝ ]
--> Hola'
Jesli sie nie myle, to Polonia zostala zalozona w 1912 roku.

wiesław2 [ Konsul ]
Bydło nie kibice...

Imix [ Konsul ]
Generalizujcie dalej i bawcie sie dobrze.
Garstka DEBILI zrobila to co zrobila i mam nadzieje ze nigdy juz nie zostana wpuszczeni na zaden stadion.
Jednak nie nazywajmy tych ludzi kibicami bo ktos kto robi cos takiego nie jest kibicem i nigdy nim nie byl...
Kibice Legii to najlepsi kibice w Polsce i tak bedzie zawsze, a ze na stadion oprocz kibicow wpuszczani sa popier*** kur** to juz nie wina kibicow Legii...
Jak ja bardzo bym chcial zeby w Polsce byly takie kary dla takich DEBILI jak w Anglii, nie potrzebne by byly kraty, parany i inne pierdoly...
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Dzisiaj czytalem wypowiedzi pilkarzy Lecha. Nic sie im nie stalo, zawczasu uciekli, wiec nie bylo zadnego pobicia, tylko garstka kutasow rzucila sie w ich kierunku...

mortan_battlehammer [ Legend ]
Imix---> popieram wypowiedz co do kar, ale debile sa wszedzie nie zaleznie od klubu
Ptosio [ Legionista ]
Mam nadzieje ze policja ich wszyskich wylapala choc znajac jej dokonania pewnie wiekszosc uciekla :(
Zostaje teraz tylko zrobić pokazowy proces i wsadzić debili do paki, najlepiej niech ktos ja pomaluje na bialo-niebiesko, beda walić głoiwą w mur aż zdechną

JihaaD [ Loża Szyderców ]
Wyszla sloma z butow.

kiowas [ Legend ]
I jak zwykle moje na wierzchu :)
Legionista potrafi !

|kszaq| [ Konsul ]
<==========
Niedzielny Gość [ Konsul ]
"Po zakończeniu meczu o Puchar Polski nie popisali się piłkarze poznańskiego Lecha, którzy wraz ze swoimi kibicami, odśpiewali na płycie boiska obrażającą Legię i jej kibiców piosenkę – czytamy na stronie internetowej legia.net.
Michał Goliński i Piotr Reiss nie widzą w tym nic złego: - To była chwila emocji, tuż po meczu. Czy zniżyliśmy się do poziomu tych, którzy nas zaatakowali? Nie wydaje mi się. Tę piosenkę zaintonowali kibice, a my daliśmy ponieść się emocjom - tłumaczył po zakończeniu meczu Goliński." - Onet.pl
W odróżnieniu od Poznańskich działaczy, którzy zakazali wstępu na stadion kibicom Legii, warszawicy oddawali swoje bilety żeby więcej Lechitów mogło oglądać swoją drużynę na żywo? W podzięce za tak miły gest Poznaniacy skandowali "Legia to KU***A jest".
Dziwicie się że była zadyma? Bydło z Poznania...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Gosciu---->tyle ze oni ta piosenke odspiewali po rozrobie ponoc...ale tym samym pokazali ze niczym (no moze poza rachunkiem bankowym) nie roznia sie od pseudo-kibicow ktorzy rozpieprzyli atmosfere na Lazienkowskiej...

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Wlasnie tez to wyczytalem. Rozumiem, ze kibice moga spiewac takie piosenki i osobiscie mnie to jebie. Ale jak spiewaja to pilkarze, to sam wpierdol bym im wpuscil...

Niedzielny Gość [ Konsul ]
Jeśli chodzi o cytat z Onety, to i owszem - sytuacja miała miejsce po meczu. Stąd zadyma po meczu.
Jeśli zaś chodzi o śpiewanie piosenki "Legia to stara KURWA pod melodyjkę hymnu Legii" to miało to miejsce jeszcze podczas pierwszej połowy meczu. Ładnie podziękowali Legionistom za bilety...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
dlatego nie dziwi mnie fakt (choc w ogole potepiam cala sytulacje) ze Golinski dostal po ryju...i chyba nie musze przytaczac jego blyskotliwych wypowiedzi na temat Warszawy i Legii
Arczens [ Legend ]
Muzse sie od kolegi dowiedziec jak to wszystko wygladalo bo niestety wyszedłem ze stadionu rowno z koncowym gwizdkiem i ominely mnie wydarzenia ktore miały miejsce po meczu natomiast rzeczywiscie słyszałem o tym ze kibice lecha zaczeli spiewac "legia to stara k*$#a ..." a piłkarze Lecha podchwycili i spiewali rezem z nimi, po czyms takim wypowiedzi Reisa ze kibice Legii sa bez honoru to zwykła hipokryzja.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Czyli jak zawsze, każdy kij ma dwa końce..
Niedzielny Gość [ Konsul ]
Jakie końce? Chcieli zadymy i sporowokowali kobiców Legii. Przecież jak Lechici wchodzili na boisko w I połowie - to warszawiacy brawo bili...

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
Zadyma to dopiero bedzie.
A to co donosi onet czy tez juz wp i na pewno powiedza o tym na TVN to jest wysane z palca wiadomo ze to wszystko nalezy do holdingu ITI i wiadomo kogo oni sponsoruja ... chca teraz oczernic poznanskich kibicow i pilkarzy a siebie wybielic a wiadomo kto zaczal!!!

Caine [ Konsul ]
Szkoda że zabrakło glinom ostrej amunicji.
Cainoor [ Mów mi wuju ]
N_U_N ---> Byłeś na meczu? Nie. Wiesz co się działo? Tylko z TV. Przestań już się wypowiadać, bo nie masz o tym meczu pojęcia.
heh. Onet wyssał z palca przyśpiewki lechitów ... lol!

Dzoser [ Pretorianin ]
Powinny być kary pieniężne albo roboty przymusowe (jest co kosić i gdzie gnój zbierać) dla tego typu kibiców. Bo więzień nie ma co zapychać.

Viesiu [ vieśniak ]
Ta wiara jest stuknieta. Oni zaczeli bic pilkarzy legii!

agentzel [ Pretorianin ]
kurcze pierwsze slysze ale jesli to prawda to chyba wkoncu ktos sie wezmie za to bezmozgie bydlo pacanow,gorzej to bylo kiedys jak kibice po kolejnej porazce doselu zaczeli tluc swoich pilkarzy za slaba gre!!
3lm0 [ Pretorianin ]
Jak ktos byl na meczu to moze dokladnie napisac (bezstronnie) co i jak sie wydazylo na stadionie Legii ??
N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
3lm0 ---> nie ma tuttaj nikogo bezstronnego !!!
cainoor ----> bede mowil co bede chacial jest wolnosc slowa w koncu. BTW a te przyspiewki zna cala polska na ta wasza legie !!! a jak masz pojecie o tym meczy to napisz jak bylo tylko bez sciemy bo dzisiaj gadalem z kolesiami ktorzy byli i zdali mi relacje ze szczegolami....
viesiu ---> nie bili kibicow legi tylko lecha za to ze wygrali puchar czytaj ze zrozumieniem ;)))

Emanuel Odtwarzacz [ Legionista ]
Imix --->
"Generalizujcie dalej i bawcie sie dobrze.
Kibice Legii to najlepsi kibice w Polsce i tak bedzie zawsze,..."
Eh, wasza buta i totalny brak samokrytyki jest niesamowity. Jak narazie jestescie najgorsi.
a co do generalizowania to takie teksty to niby nie genralizowanie? Odezwal sie.
Piotrasq -->
"Dzisiaj czytalem wypowiedzi pilkarzy Lecha. Nic sie im nie stalo, zawczasu uciekli, wiec nie bylo zadnego pobicia, tylko garstka kutasow rzucila sie w ich kierunku..."
eee, to skoro tak to nie ma najmniejszego problemu. w sumie to nawet fajnie tak wyszlo. ja bym dal nawet jakies bonusy tym kibicom, bo skoro nie polamali kosci ani nie powybijali zebow lechitom to przeciez to zadne przewinienei.
generalnie, poraz n-ty z warszawiaczkow wylazi to jacy sa naprawde - czyli sloma z butow, chamstwo i poziom inteligencji w okolicach poziomow nizszych.

Emanuel Odtwarzacz [ Legionista ]
a co do wszelkich informacji podawanych przez media z grupy ITI (TVN, Onet, etc), to sa warte tyle co nic - jak wiadomo gloryfikuja smieszna druzynke z warszawy jednoczesnie starajac sie zdeprecjonowac wszystko co tyczy sie ich potencjlanych przeciwnikow - jak za starych dobrych czasow.

Szwaroc [ ]
A ja przegapilem :/ i nie widzialem jak to wyglada a w TV nie pokazali juz pozniej :/ ale tak czy inaczej zrobili bydlo warszawioki (krawaciarze)

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
W tym wypadku zgadzam się z Emanuelem Odtwarzaczem. [innych nie było]
ILEK --> Uważasz, że to tłumaczy ich zachowanie ["kibiców"] ?
Piotrasq --> Toś się z dobrej strony pokazał... oby tak dalej. Najlepiej wszystkich Lechitów zabij.
Dagger [ Legend ]
Ciekawy wywiad z prezesem Legii - w zupełnie innym tonie od niektórzych wypowiedzi w tym watku.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Zawisz---->a czy gdzeies tak napisalem?? Nawet tacy idioci jak ci pseudo-kibice umieja sklecic kilka liter i zorientowac sie o co chodzi w wywiadzie z Golinskim kidy wypowiada sie on na temat Legii i Wawy...na ten temat powiedziano juz wszystko...choc nadal boli mnie fakt iz jak zwykle cala Warszawa dostala po dupie od forum...
Imix [ Konsul ]
Emanuel Odtwarzacz ---> IMO kibice Legii sa najlepsi w Polsce i pokazuja to rankingi. Ale chodzi mi o prawdziwych kibicow, a nie bandytow i ludzi takich jacy rozpetali wtorkowa potyczke...
Bo wg sa Kibice i bandyci, jedni i drudzy chodza na mecze tych ostatnich jest przewaznie malo i nie stwarzaja problemow, ale czasem jest inaczej...
Moze takie zdarzenia jak to o ktorym rozmawiamy nie mialyby miejsca gdyby na polskich stadionach panowala kultura i szacunek ktorych to czasami niektorym brakuje, Moze gdyby sie nie wyzywano nie obrazano klubu barw kibicow nie bylo byzadym, nie bylo by pretekstow...
A tak jak sami pilkarze Lecha wypowiadaja sie tak jak wypowiadaja, przeciez to tylko sport czy to tak ciezko zrozumiec...

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
TYPOWE WARSZAWSKIE BYDŁO

Aristos [ Pretorianin ]
ee, będzie lepiej - wystarczy, że policja kilka razy 'pomyli' amunicję przy starciach z kibicami i problem zniknie :)
ps. i tak nie lubię kibiców-chuliganów.
Cainoor [ Mów mi wuju ]
The Wanderer ---> Przestań pierdolić :)
Rintintin [ Konsul ]
A poznanskie bydlo ?.Sami pilkarze prowokowali spiwejac wulgarne piosenki razem ze swoimi kibicami spiewali a legia k. a legia k legia warszawa stara k a pozniej rejs jeszcze glupio zaprzecza przed kamerami dobrze ze tvn24 pokazalo jak bylo naprawde rejs skakal i spiewal zadowolony wlasnie ta wulgarna piosenke heh.To samo poznaniaczki w trakcie meczu probowali wyrwac krate i spowodowac burdy na stadionie w trakcie meczu.Kibice legi ogolnie byli spokojny wszystko zaczelo poznanskie bydlo!.

Niedzielny Gość [ Konsul ]
Nadal twierdzę, że patrząc obiektywnie gdyby nie bydlęce zachowanie kibiców i piłkarzy Lecha - nie byłoby całej sytuacji.

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
natomiast ja ndal twierdze ze nie gdyby bydlece zachowanie kibicow Legii podczas wreczania pucharu to nie byloby pozniej bydlecego zachowania pilkarzy i kibicow Lecha!!!
kiowas [ Legend ]
Chcac nie chcac potwierdzilo sie moje wieloletnie zdanie o 'kibicach' Legii.
I niewazne, ze to moze 10% sposrod porzadnej reszty. Wyrazista mniejszosc zagluszyla wiekszosc i dala obraz caleo srodowiska.
Poki sami sobie z nimi nie poradzicie taki dobior warszawskich kibicow bedzie jeszzce dlugo panowal w Polsce.
LooZ^ [ be free like a bird ]
Rintintin misiaczku, kibice Lecha zostali obrzuceni kamieniami na bloniach, podczas meczu obie strony obrzucaly sie kamieniami, a pilkarze Lecha spiewali to po pobiciu ich przez kiboli legii.
LooZ^ [ be free like a bird ]
Jeszcze jedno. Niektorzy pisza cos o tym, ze wszystko byloby ok gdyby nie bylo wasni itp. Kluby nienawidza sie na calym swiecie, wszedzia sa chuligani, ale malo gdzie tacy kretyni siedza na lozy honorowej gdzie maja darmowy wstep a potem leja pilkarzy druzyny przeciwnej.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Tia...to znaczy ze tylko w Warszawie zdarzaja sie chuliganskie wybryki. Juz nie bede przytaczal wydarzen z kilku ostatnich miesiecy...bo to jest woda na wasz mlyn...jak widac Warszawa jest beee...ale to Legia ma wicemistrza. A zawdziecza go tylko sobie bo jak zwykle caly pilkarski swiatek jest przeciw niej.
kiowas [ Legend ]
Sorry Ilek, moze to spisek mass mediow, ale najwieksza ilosc zadym w ostatnich paru latach miala miejsce wlasie na stadionie Legii.
Nie wiem czemu jestes tak fanatycznie oddany klubowi, ze nie zauwazasz problemu.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
No tak...bo kibice z Krakowa jada za kibicami z Kielc w droge powrotna po meczu...i zadyma jest na terenie neutralnym. W sumie to tez jest sposob...zauwazam problem...na szczescie okresliles to "w ostatnich paru latach" bo od jakis 2-3 lat (od czasu spotkania zawodnicy - kibice Legii) jest to jeden ze spokojniejszych obiektow...
Arczens [ Legend ]
Niektore wypowiedzi naprawde "wspaniałe" widze ze wiekszosc spoza Warszawy ocenia ponad 2 milionowe miasto na podstawie grupy kilkudziesieciu chuliganow. Całe szczescie ze w innych duzy miastach w Polsce nie ma takich łobuzów i nie zdarzaja sie takie incydenty na meczach. Swoja droga ciekawe jacy inni piłkarze znizaja sie do takiego poziomu i na cudzym stadionie klna na druzyne gospodarzy, wygrywac tez trzeba umiec...
kiowas [ Legend ]
Ilek ---> ostatnie lata, a wiec wlasnie jakies 3-4 do dzisiaj. Jasne, ze wiedze o zadymach czerpie z relacji telewizyjnych z oczywistych powodow, ale albo ONI klamia, albo ty nie chcesz uznac oczywistych faktow.
Arczens ---> jak juz napisalem - nie ma znaczenia ze 99% kibicow Legii to normalni i spokojni ludzie. Ten 1 procent potrafi zrobic taka wrzawe, ze cala reszta ginie w tumulcie przez nich robionych).
To co wy tu prezentujecie to jakis chory regionalny fanatyzm "sa i wsrod nas kibole, ale u innych sa gorsi". I co z tego? Nalezy zajac sie wlasnym podworkiem, a nie ogladac sie na innych.
Skoro niby spokojni ludzie prezentuja takie poglady to wcale mnie nie dziwia rzeczy wyprawiane przez tych mniej normalnych.
LooZ^ [ be free like a bird ]
Czytam ten watek na raty wiec dlatego pisze tak czesto ;) Z tego co pamietam to Reiss jest z Poznania, a to naprawde wiele tlumaczy. Tak jak nienawisc do Slaska W. jest w Opolu wpajana kazdemu kibicowi Odry, tak samo dzieje sie z wychowankami, przeciez to tez kibice. Taka sama sytuacja jest w Poznaniu, Warszawie czy gdziekolwiek indziej. Napewno nie powinno dziwic takie zachowanie po probie pobicia pilkarzy przez kibicow.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
kiowas ---> O ilu podobnych incydentach słyszałeś przez te 3-4 lata? Powiedziałeś, że większość miałą miejsce na Legii. Ciekawe :/
Prawda jest taka, że na stadionie Legii jest baaardzo bezpiecznie. Mogą przychodzić całe rodzinki i nie ma żadnego problemu. Jest tylko pewna grupa niedokońcarozwiniętych kiboli, którzy tak naprawdę nie dają się nam kontrolować. To może zrobić tylko Policja, wiec argumenty o pilnowaniu własnego podwórka są conajmniej śmieszne.
czesterek [ Konsul ]
choć sam nie mogłem być na meczu <wrrrr>, kumpel (kumaty) który był zdał mi relacje oto ona:
tuz przed przerwa nasi hoolsi trzesa plotem od strony krytej, Legia zaczyna kamlotami rzucac, wiec nasi na plot, i sie znalazla policja troche napierdalania malego ze szkielami a drugiej srony Legia widzi ze nie dadza rady sami Teddy Boys wiec probuje szturmowac plot od rugiej strony my musimy biec ratowac jakby co flagi. Po chwili zakladamy wsyztskie flagi z powrottem Legia juz nie! Koniec meczu Legia rzuca kamieniami, my im wrzucamy race na kryta i sie zaczelo, nasi na plot nawet ktos przeskoczyl i jada z Legia za chwile szkeily go zwijaja ale podobno Legia go odbila, my pozniej z policja kopanie w tarcze itd ale szkiely nie strzelaja nagle kurwa Legia zaczyn a pizgac naszych pilkarzy wiec wtedy jedziemy im "BEZ HONORU" jak Lech przyszedl do nas z pucharem to spiewaja razem z nami na nienawisci ale stadion wtedy juz jest pusty, w drodze powrotnej co jakis czas kamien leci do pociagu, u mnie jebnela szyba ale nikomu nic sie nie stalo
wiec jak mozna przeczytać, przyśpiewka "na nienawiści..." została zaśpiewana już PO!!!! tym jak piłkarze zostali zaatakowani. I osobiscie im sie nie dziwię bo żaden z nas jakby dostał "w mordę", napewno nie kochał by tego co go obił, nieprawdaż??
Ps ustawka była przed meczem (wiadomosć z innego pewnego źródła ;) )
kiowas [ Legend ]
Cainoor ---> uwierz mi na slowo lub ogaldaj wiadomosci - wtedy bedziesz mogl je oskarzyc o klamstwo i naciaganie faktow.
Poza zadymami na stadionie Legii slysze tez czesto o wyczynach w czasie wyjazdow gdzie rowniez przezwodza legionisci. W sumie nie ma sie co dziwic - najwieksze miasto to i jest skad brac takie szumowiny. Zwykly rachunek arytmetyczny.
<Prawda jest taka, że na stadionie Legii jest baaardzo bezpiecznie. Mogą przychodzić całe rodzinki i nie ma żadnego problemu. Jest tylko pewna grupa niedokońcarozwiniętych kiboli, którzy tak naprawdę nie dają się nam kontrolować>
Sam sobie kolego zaprzeczasz. Skoro nie da sie ich kontrolowac to nie mozna byc bezpiecznym bo zawsez moze im cos do lba strzelic.
Na Lazienkowskiej bylem tylko raz, jakies 5-6 lat temu, ale widok latajacych butelek, mimo ze nie w moim sektorze, jakims cudem odebral mi ochote do ogladania widowiska.
Wole chodzic na mecze koszykowki gdzie kibice wiedza co to kulturalny doping.
Arczens [ Legend ]
Problem z kibolami jest tym wiekszy ze pomysły typu "dozywotni zakaz wstepu na stadion " sa w obecnej sytuacji nie do wyegzekwowania.
czesterek [ Konsul ]
wydaje mi sie że to jest dość obiektywna relacja, nikt nie był bez winy, ale zachowanie paru misków, po tym jak piłkarze odbierali puchar woła o pomste do nieba.
Ps włąsnie to zachownie spowodowało późniejsze śpiewy piłkarzy. Najpierw musi być przyczyna potem dopiero Skutek nigdy odwrotnie, więc Kibice Legii nie wybielajcie sie, robi to już za was grupa ITI, i możecie być spokojni, oni wam nie zaszkodzą i do czsu kiedy bedą waszymi włąscicielami w takich mediach jak TVN TVN24 czy ONET nie przeczytacie ani nie usłyszycie o sobie złego słowa, Lepszego sponsora nie mogliście sobie wyobrazić, teraz możecie juz wszystko, nawet bic piłkarzy przeciwnej drużyny, bo i tak czy siak wyjdzie na to że to oni was pobili, a w ogóle w każdym meczu zróbcie mór w bramce, i tak TVN powie ze C+ kłamie ze to są sfabrykowane zdjęcia itd. ;)
Pozdro
kiowas [ Legend ]
A propos ustawek - juz jakis czas temu wpadlem na swietny pomysl jak wyeliminowac plage kibolska calkeim niezle przy tym zarabiajac.
Obok kazdego stadionu tworzyloby sie areny, na ktorych spragnieni mocnych wrazen mieliby okazje do zademnostrowania swojej krzepy. Kazda druzyna mialaby swoich reprezentantow, ktorzy tlukliby sie na arenie dotad, az nie pozostalby jeden z nich na nogach. Dla widzow przygotowane by byly wygodne stanowiska obserwacyjne, na ktore trzeba by bylo kupowac bilety.
Motloch mialby sie gdzie wyzywac, kaska plynelaby szerokim strumieniem do budzetu kazdej z druzyn, a dodatkowo najlepsi gladiatorzy zamiast w niechwale chodziliby w zasluzonym splendorze.
Przyjemne z pozytecznym. I kazdy jest happy.
czesterek [ Konsul ]
Niedzielny Gość ---> ty chyba nie wiesz co mówisz !!!, przeczytaj sobie mój post, najpierw są przyczyny (pobicie) a dopiero potem skutki (spiew), więc zgodnie z ta teorią najpierw najpierw dostajesz w gębe a dopiero potem mówisz Ty ch...
Niedzielny Gość [ Konsul ]
Czyżbym kogoś uraził? No no no szybko post został usunięty... Ciekawe tylko co w nim takiego było...
Cainoor [ Mów mi wuju ]
kiowas ---> Zapomniałem dodać, że Ci kibole nie zrobią nic złego kibicom Legii, czy normalnej rodzince. Jak bedziesz paradował w szaliku np. Lecha przed nimi to się nie dziw, że coś się moze stać.
Miejsca są już numerowane. Trzeba tylko zamontować nadzór kamer nad każdą z miejscówek i sprzedawać tylko karnety imienne. Wtedy miałoby się dostęp do każdego kibica.
USprawnić wchodzenie kibiców (więcej ludzi do ochorny, każdy miałby karte bez ktorej sie nie wejdzie) i to jest jakies rozwiazanie.
czesterek [ Konsul ]
kiowas ---> to nie ma byc żadne widowisko, oni robią to nazwijmy to dla "siebie" nie dla innych, sprawdzają sie, dlatego robią to POZA miastem, zdala od tłumów, TV itd.
Niedzielny Gość [ Konsul ]
czesterek --> nie przeczytam, bo ktoś musiał się dowartościować... ;)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Gosciu---->faktycznie...no to juz wszystko jasne:))
kiowas--->pomysl jest niezly...ale obawiam sie po ostatnich wypowiedziach ze swoja reprezentacje wystawilaby tylko Warszawa:))
kiowas [ Legend ]
Cainoor --->
<Zapomniałem dodać, że Ci kibole nie zrobią nic złego kibicom Legii, czy normalnej rodzince. Jak bedziesz paradował w szaliku np. Lecha przed nimi to się nie dziw, że coś się moze stać. >
No, bardzo ciekawa teza. Wytlumacz mi prosze dlaczego kibic Lecha czy jakiegokolwiek innego klubu nie moze w spokoju nosic sobie na wyjazdach szalika z wlasnym klubem? I dlaczego uwazasz za normalne zrobienie takiemu jegomosciowi krzywdy?
Dla mnie jest to niewyobrazalne, no ale moze mmoja wyobraznia nie jest tak gleboko jak kibicow Legii.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Gosciu---->ale fajnie to jest moderowane...twoj post wywalony a czesterka ze "szczegolna polaszczyzna" zostal
kiowas [ Legend ]
czesterek ---> jakos to 'dla siebie' czesto przenosi sie na stadiony. A prawda jest taka, ze duza czesc malolatow chce sie pokazac przed kamerami zeby zalapac sie do jakiegos gangu czy innej mafii.
czesterek [ Konsul ]
Niedzielny Gość----> swym postem upeniasz mnie w jednym, ze kibice Legii nie widzą nic poza czubkiem swego nosa, uważają ze to oni zawsze maja rację, ze sa najlepsi, bo akurat mieszkają w Stolycy;) jednym słowem szkoda słow ;)
czesterek [ Konsul ]
Iłek---> został może dlatego że jest obiektywny ;) a poza tym to nie moje słowa tylko przytoczenie kogoś wypowiedzi, nie poddałem tego cenzurze bo po co ;)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
kiowas --->
No, bardzo ciekawa teza. Wytlumacz mi prosze dlaczego kibic Lecha czy jakiegokolwiek innego klubu nie moze w spokoju nosic sobie na wyjazdach szalika z wlasnym klubem? I dlaczego uwazasz za normalne zrobienie takiemu jegomosciowi krzywdy?
Wytłumacz mi, dlaczego kibic Legii nie może spokojnie sobie paradować z szalikiem w Poznaniu, Katowicach , czy Krakowie?
poza tym: kiowsa, wskaż mi miejsce w którym uważam takie zachowanie za normalne.
Niedzielny Gość [ Konsul ]
ILEK --> życie :)
czesterek --> nie wiem o co Ci chodzi. A co to za różnica gdzie mieszkam? Równie dobrze mogę mieszkać w Pcimiu Dolnym by mieć swoje zdanie.
Jak już poprzednio napisałem ilu jest tych warszawiaków? Kilka tysięcy? Setki tysięcy warszawiaków, to ludzie z małych i dużych miast - między innymi z Poznania.
czesterek [ Konsul ]
Kiowas---> czasy przenoszenia bójek przez grupy Hool's na stadiony już dawno sie skończyły, ale musze Ci przyzanć racje, czesto to właśnie młodzi chcacy sie wykazać dopuszczają sie takich wybryków na stadionie, ale widziałem dziś zdjęcie kibiców bijących piłkarzy i raczej nie byli to małolaci ;) chcacy sie wykazać
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
czesterek---->ale ja nie neguje twojego posta...bardzo fajnie ze tu piszesz...ze starasz sie rozwijac.dalem tylko porownanie, bo niewiem czemu post Goscia zostal skasowany.
kiowas [ Legend ]
Cainoor --->
Jak bedziesz paradował w szaliku np. Lecha przed nimi to się nie dziw, że coś się moze stać. >
Ze szczegolnym uwzglednieniem slow "nie dziw sie".
Akurat mnie to bardzo dziwi.
<Wytłumacz mi, dlaczego kibic Legii nie może spokojnie sobie paradować z szalikiem w Poznaniu, Katowicach , czy Krakowie>
No i o tym caly czas mowie - to ze tak jest w innych miastach oznacz, ze w Wawie ma byc podobnie? Ludzie, opamietajcie sie, zacznijcie zmieniac cos od siebie, a nie patrzec na innych.
Wlasnie dlatego nie chodze na mecze futbolu bo nie wiadomo czy gosc obok mnie nie dostanie nagle ataku szalu i nie rzuci sie na mnie bo kibicuje drugioej druzynie.
Cale srodowisko jest chore i to jest fakt.
Dobrze, ze chociaz poziom naszej ligi jest taki nedzny bo wstyd by bylo miec takich kibicow przy dobrej druzynie.
czesterek [ Konsul ]
czesterek --> nie przeczytam, bo ktoś musiał się dowartościować... ;)
nikt nie chciał sie dowartościowywac poprostu napisał tak jak to widział i zrobił to moim zdaniem obiektywnie, a że użył żargonu kibicowskiego to chyba nic złego ;)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
kiowasku ---> takiś mądry, a czasem takiś ślepy :P
Cainoor napisał:
"Prawda jest taka, że na stadionie Legii jest baaardzo bezpiecznie. Mogą przychodzić całe rodzinki i nie ma żadnego problemu. Jest tylko pewna grupa niedokońcarozwiniętych kiboli, którzy tak naprawdę nie dają się nam kontrolować. To może zrobić tylko Policja, wiec argumenty o pilnowaniu własnego podwórka są conajmniej śmieszne."
I nadal to podrtzymuje.
kiowas napisał:
"Ludzie, opamietajcie sie, zacznijcie zmieniac cos od siebie, a nie patrzec na innych. "
My, kibice Legii, sami już z tym sobie nie poradzimy. Tu musi wkroczyć policja, zarząd miasta i PZPN. Trzeba zmienić przepisy, trzeba unowocześnić infrastrukture, trzeba zwiększyć karalność takich bandytów.
kiowas [ Legend ]
Ja mam prostszy sposob - pozamykac stadiony i problem z glowy. Transmisje mozna sobie poogladac w telewizji.

czesterek [ Konsul ]
Kiowas to jest tak jakbyś urwał sobie głowe bo Cie rozbolała, to nie rozwiązuje problemu !!
kiowas [ Legend ]
No jak to nie rozwiazuje? Nie ma kibicow na stadionach, nie ma zadym.
Jestem minimalista wiec najprostsze propozycje mnie ciesza :)

Ptosio [ Legionista ]
Może i śpiewlali jakąś pisekne ale to bijących w żadnym stopniu nie usprawiedliwia. Co namniej 5 latek.
Arczens [ Legend ]
Mam nadzieje ze na ostatni mecz nie zamkna stadionu, nie wiem czemu ci co zrobili cała awanture zostali wywaleni ze stadionu, a nie aresztowani.
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Cainoor ----> po co ty w ogole dyskutujesz ? Reszta kraju jest tak zaslepiona w nienawisci do Warszawy, ze to nie ma najmniejszego sensu.
Olac to cieplym moczem i tak nikogo do niczego nie przekonasz, a tylko niepotrzebnie czas tracisz...
kiowas [ Legend ]
Piotrasq ---> ale jestes smieszny.........
Co ma piernik do wiatraka? Ja Wawke bardzo lubie, za to nie znosze kibicow Legii.
Jak sie argumenty koncza to pozostaje sikac gdzie popadnie.
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
kiowas ---> a czemu to wziales do siebie ?
kiowas [ Legend ]
A z kim sie Cainoor wykloca? :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Faktycznie, ale mnie chodzilo o innych palantow.
kiowas [ Legend ]
No chyba ze tak :)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
kiowas ---> a skąd wziąć pieniążki, jakie się ma za bilety?
[edit]
Piotrasq ---> Staram się dyskutować tylko z tymi, u których widzę możliwość dialogu :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-03 13:41:11]
kiowas [ Legend ]
Cainoor ---> nie jest tych pieniazkow az tak duzo jak sie ich wydaje na pokrycie strat i kary finansowe (ktore niechybnie was czekaja).
Btw - cos tam montowal w swojej wypowiedzi? Pewnie jakies bluzgi pod moim adresem? :)))
Cainoor [ Mów mi wuju ]
hehe to co dopisalem jest pod [edit] ;)
Pieniążków za mecz finałowy Lech otrzymał prawie milion złotych. W TV mówili. Myszlisz, że dla tego klubu to jest mała kasa? :) Legia na pewno dostanie kare, ale i tak duża część zarobionej kwoty to będą czyste zyski.
Gdyby na każdy stadion wprowadzić odpowiedni system nie było by takich przypadków. Niech te jełopy z PZPNu w końcu się nauczą, żeby wyglądać na inne boiska, np. Anglii.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Cainoor, Kiowas---->ciekawe na co idzie ta cala kasa z kar??
kiowas [ Legend ]
Milion za same sprzedane bilety?? Jakos nie bardzo chce mi sie w to wierzyc.
A tych gdyby to jest bardzo duzo. Przede wszystkim policja powinna miec prawo uzywania twardych palek w stosunku do agresorow, i to uzywania ich skutecznie. Pare polamanych konczyn moze nawet by przemowilo do tych ludzkich roslin.
kiowas [ Legend ]
Ilek ---> domysl sie - z czegos Listkiewicz i spolka musza zyc nie?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
no fakt...a Listkiewicz ma baaaardzo ladnego Saaba 95 AERO:))
tomirek [ ]
eeee chopaki. Chyba zapomnieliscie o jednej WAZNEJ rzeczy. Tu nie chodzi o huliganstwo samo w sobie bo takowe to bylo, jest i mam nadzieje, ze w przyszlosci nie bedzie na kazdym stadionie.
Tu chodzi o bydlo, ktoremu nie wystarczy pranie innych, nazwijmy to wrogich kibicow. Nie wazne czy stalo sie to na stadionie Legii, Widzewa, Wisly czy innego zespolu. Tu chodzi o fakt absolutnego zezwierzecenia kiboli i powinno to byc BARDZO SUROWO ukarane - i to zarowno dla uczestnikow zadymy jak i dla klubu. Ot chocby wysokie kary finansowe i dozywotni zakaz wstepu na imprezy masowe dla bydla i kara dla klubu - gra przy pustych trybunach przez pol sezonu. Po takiej karze klub zrobi wszystko, zeby taka sytuacja sie nie powtorzyla. Fakt, ze ucierpia przy tym niewinni kibice ale i oni pozniej zrobia wszystko by wyplenic ze swoich szeregow takie bydlo.

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
Piotrasq [ Tyrannosaurus Rex ] https://www.telekomunikacja.pl
Faktycznie, ale mnie chodzilo o innych palantow.
wow, co za poziom
a pozniej sie dziwa, ze wszyscy traktuja warszawiakow jak gowno....

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Erav, dlaczego pod innymi nickami jesteś taki nerwowy?

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
bo wszystkie inne mam zbanowane :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Nie kłam, nie wszystkie ;)

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
wszystkie poza dwoma, pod ktorymi pisze
inie jestem nerwowy, nie lubie kiboli Legii i zawsze wykorzystuje okazje, zeby im dokopac :D
uwielbiam za to Warszawiakow,choc nie przepadam za megalomania ich prowincjonalnej odmiany <przyklad Piotrasq chyba jest tu najbardziej znamienny>
dobrze,ze sa jeszcze osoby pokroju Cainoora i ILKA, ktore potrafia bronic honor swojej lokalnej nacji :P
Ptosio [ Legionista ]
tomirek - Jak już ktoś powiedział niewinni kibice już nic raczej nie zrobią tutaj potrzeba policji, pzpnu itp. Gra przy pustych trybunachto nie jest dobry pomysl bo ci bandyci rownie dobrze mogliby niebyc kibicami Legii (I pewnie spora grupka nie byla) i przyjechali albo zeby zadzialaac na szkode bo "kibicuja" innemu klubowi albo po prostu przyjechac bo "full ludzi, tv, niezla zadyma". Klub tez raczej nic zrobić nie może. Przydalby się pokazowy proces, jak nie wiezienie to np. kary po 50 k, wie wyplaca sie -do paki
brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
kamery
karnety/bilety imienne
zakaz wstepu na stadion po jednorazowym wybryku
tyle by wystarczylo,tylko dzialaczom Legii nie chce sie tego egzekwowac
moze ITI cos tu zmieni

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
brzydki potworek ---> Ale chodzi mi o całokształt twojej działalności na forum jako BP :P
Jest to postać kłótliwa i czepialska, wręcz stworzona do kłótni i wytykania innym błędów :)
tomirek [ ]
Ptosio --->>>> owszem, klub moze. Moze zrobic to co robia kluby np w Anglii (tyle, ze wymaga to nakladow pienieznych i tu juz jest problem). Trza zainstalowac kamery, DOBRE sluzby porzadkowe i wspolpracowac z policja. Na stadionie wystarczy kilkunastu funkcjonariuszy. Ogladalem kiedys film jak to robia w Anglii. Jest centralka z monitorami, kilku gotowych funkcjonariuszy (ale nie sa to panowie w kaskch i z tarczami). To najzwyklejsze "Boby" w tym kobiety. Brudna robote (czyli wylapywanie idiotow) robi ochrona stadionu.
I jak maja takie tasmy z nagranym zajsciem to na ich podstawie wytacza sie szybki procesik i karze debili. I to wszystko.
Arczens [ Legend ]
brzydki potworek => tylko jak wyegzekwowac taki zakaz wstepu, skoro organizatorzy meczu nie moga nawet dowodu osobistego sprawdzic

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
chcialbym zauwazyc ze czesterek ma racje i tu musze tez zauwazyc ze on ja rzadko ma ale teraz akurat ma
gadalem wczoraj z koesiami co tez byli na tym wyjezdzie i wszystko sie zgadza bylo tak jak czesterek napsial plus jeszcze to to ze przed meczem kibice Legii udostepnili naszym kibicom ogrodek z grillem za trubunem a juz w trakcie meczy szly w ruch kamienie i inne sprzety.
Teraz slowo LEGIA to STARA K*&*WA to bedzie najslabsze wyzwisko na stoleczny klub a jej kibice sa BEZ HONORU i tyle i juz wie o tym cala Polska i bedzieice mieli wszedzie jechane no moze poza Szczecinem bo sledzie nawet podczas meczu reprezentacji skandowali LEGIA normalnie smiech i nawet nie pomoze wam kuracja wybielajaca stosowana przez ITI i mam nadzieje ze poniesiecie konsekwencje za swoj haniebny czyn!!!
brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
Bregan --> taka miala byc z zalozenia, ale z braku czasu nie wyszlo. Niedlugo wyjezdzam na 3 miesiace, wiec ode mnie odpoczniesz.
Arczens --> w Anglii jakos to zrobili, organizator meczu/ewentualnie nasz kochany sejm moze ustalic przepisy, na mocy ktorych kibic bedzie musial okazac dowod osobisty, tak jak mozna go sprawdzac przy zakupie piwa.
Na Wisle nie ma takiego syfu, kiedys byl, ale wprowadzono monitoring i 'legitymacje immienne'.
Arczens [ Legend ]
N_U_N =>załosny juz jestes z tymi wypowiedziami, cały czas mowa jest o grupie kilkudziesieciu pseudokibiców,a ty cały czas piszesz absolutnie o wszystkich kibicach Legii. Na forum jest sporo osob kibicujących Legii ktore potepiły to co sie stało , a ty chyba usilnie starasz sie kogos obrazic, a te swoje zastaszanie "Dobra rada uwazajcie w przyszlym sezonie w Poznaniu" mozesz sobie wsadzic w dupe bo to swiadczy tylko o tym ze jestes dokładnie taki sam jak ci co wybiegli na boisko.
brzydki potworek => jest tylko problem z kasa na taki monitoring bo ciezko porownac pod takim wzgledam (zreszta pod kazdym) polska lige do angielskiej, tymbardziej ze trzeba by to zrobic na wszystkich stadionach.
The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Arczens --> roczny monitoring to kilka procent kar, ktore placi Legia za wybryki swoich kiboli...

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
arczens ----> potepienie dobre nie widzialem igdzie zadnego slowa potepienia a to co sobie wsadzam w dupe to jest moja sprawa a te slowa to byly przytoczone z innego forum i generalnie mozna by stwierdzic ze mozecie uwazac wszedzie gdzie sie pojawicie bo skalaliscie cala brac kibicow swoim zachowaniem i podczas ceremoni jak i podczas calego meczu!!!!
btw. I nikogo usilnie nie straam sie obrazic tylko chodzi o sam fakt jakby cos takiego mialo miejsce w Poznaniu Krakowie Chorzowie to byloby trabienie na cala Polske jacy to kibice i wogole a ze u was sie to stalo to od razu zrzucenie winy na innych.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
N_U_N---->poczytaj ten watek...kompromitujesz sie chlopie
Ptosio [ Legionista ]
Wystarczy nawet to co ngrala tvp + kilka innych prywatnych kamer. Nie rzeba lapac nawet wszykich, wsytrczy zlapac z 15 (oczywiscie im wiecej tym lepiej) i zrobić jakiś pokazowy rpoces (postraci sie oby media to naglosnily). Tutaj muszsi zadziałać przede wszykim policja, sady itp.
N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
ILEK ---> przeczytalem uwaznie i uwierz mi czy chcesz czy nie chcesz ale jeszcze 2 tyg temu mialem inne podejscie ale po tym co zobaczylem przeczytalem i sie dowiedzialem zmienilem je i moze dlatego sie kompromituje, ale ciekwa jest wypowiedz prezesa Listkiewicza :
Jestem przeciwny zamykaniu stadionu Legii, bo w ten sposób ukaralibyśmy większość kibiców Legii, którzy zachowywali się spokojnie. Nam chodzi o wyeliminowanie grupki bandytów, a nie stosowanie odpowiedzialności zbiorowej.
i teraz nasuwa mi sie taka dygresja dlaczego na innych stadionach stosowana jest odpowiedzialnosc zbiorowa. Ja rozumiem ze to byla grupka 10-20 osob ale tak jest wszedzie zawsze jest jakas grupka i stadion zamkniety a teraz nie. Nie zebym byl za ale co najmniej dziwne podejsice Listka chyba musial oberwac podczas tej akcji i cos mu sie przestawilo na lepsze.