
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Jak to usunąć ??
Denerwuje mnie ten niebieski paseczek. Można go wyłączyć: widok---->pasek narzędzi i go odznaczyć lecz on ciągle się pojawia co mam zrobić żeby nie mieć tego dziadostwa.Screen
V
Triple_X [ Chor��y ]
Polecam jakiś antywirus
Sprawdź z dodaj/usuń programy czy nie ma cośtam toolbar(czy coś w tym stylu)

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
mysle ze ad-aware powinnien tu pomoc

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
adaware i po sprawie
ale znaz "?" pisze sie w druga strone :
xanat0s [ Wind of Change ]
Hehe, sadzac po ostatnim odnosniku, jest to tylko i wylacznie twoja wina. Pornoli sie zachcialo! :) [BTW: ciekawe, dlaczego "Sex Films" zaznaczyl nie cale, jakby nie chcial, zeby ktos zwrocil na to uwage... :])
A do czegos takiego to ad-aware

slowik [ Legend ]
hehe nie ma jak sysfy podlaczajace sie pod ie ... dobrze ze w operze tego niema :D

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
ad-adware pomógł na parę dni ale to ścierwo wraca !!!
xanat0s------->przykro mi bardzo ale na pornole nie wchodzę !!
Goozys[DEA] [ Virus ]
Ten Toolbar ma swój własny instalator, znajdziesz go w "Dodaj-usuń programy".

mortan_battlehammer [ Legend ]
Zainstaluj mozille albo myie2

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Nie ma tego w dodaj/usuń !!
Goozys[DEA] [ Virus ]
No to klops. Ja mogłem bez problemu odinstalować ten komponent. Na toolbary dobry jest program Spy Sweeper.
sadist [ ignoruj mnie ]
Miałem niedawno cos takiego-wystarczylo przejrzenie listy dodaj/usun a tam bylo ''cos tam toolbar'' i po sprawie.Ale i tak używam opery:P

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Goozys[DEA]-----------> wielki dzięki Spy Sweeper załatwił sprawę :D

Goozys[DEA] [ Virus ]