GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak to usunąć ??

01.06.2004
21:50
smile
[1]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Jak to usunąć ??

Denerwuje mnie ten niebieski paseczek. Można go wyłączyć: widok---->pasek narzędzi i go odznaczyć lecz on ciągle się pojawia co mam zrobić żeby nie mieć tego dziadostwa.Screen

V

01.06.2004
21:56
[2]

Triple_X [ Chor��y ]

Polecam jakiś antywirus
Sprawdź z dodaj/usuń programy czy nie ma cośtam toolbar(czy coś w tym stylu)

01.06.2004
21:57
smile
[3]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

mysle ze ad-aware powinnien tu pomoc

01.06.2004
22:16
smile
[4]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]


adaware i po sprawie

ale znaz "?" pisze sie w druga strone :›

01.06.2004
22:17
[5]

xanat0s [ Wind of Change ]

Hehe, sadzac po ostatnim odnosniku, jest to tylko i wylacznie twoja wina. Pornoli sie zachcialo! :) [BTW: ciekawe, dlaczego "Sex Films" zaznaczyl nie cale, jakby nie chcial, zeby ktos zwrocil na to uwage... :])

A do czegos takiego to ad-aware

01.06.2004
22:21
smile
[6]

slowik [ Legend ]

hehe nie ma jak sysfy podlaczajace sie pod ie ... dobrze ze w operze tego niema :D

05.06.2004
11:21
smile
[7]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

ad-adware pomógł na parę dni ale to ścierwo wraca !!!

xanat0s------->przykro mi bardzo ale na pornole nie wchodzę !!

05.06.2004
11:24
[8]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Ten Toolbar ma swój własny instalator, znajdziesz go w "Dodaj-usuń programy".

05.06.2004
11:26
smile
[9]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Zainstaluj mozille albo myie2

05.06.2004
11:27
smile
[10]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Nie ma tego w dodaj/usuń !!

05.06.2004
11:30
[11]

Goozys[DEA] [ Virus ]

No to klops. Ja mogłem bez problemu odinstalować ten komponent. Na toolbary dobry jest program Spy Sweeper.

05.06.2004
11:41
[12]

sadist [ ignoruj mnie ]


Miałem niedawno cos takiego-wystarczylo przejrzenie listy dodaj/usun a tam bylo ''cos tam toolbar'' i po sprawie.Ale i tak używam opery:P

05.06.2004
11:59
smile
[13]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Goozys[DEA]-----------> wielki dzięki Spy Sweeper załatwił sprawę :D

05.06.2004
12:00
smile
[14]

Goozys[DEA] [ Virus ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.