DrZK [ Konsul ]
Co dostaliscie na dzien dziecka??
Zdziwilem sie, ze nie ma jeszcze takiego watku (chyba ze cos przeoczylem): tak wiec pytanie..co dostaliscie na dzien dziecka?? Ja nic, za stary juz jestem...pzdr

Dorotkadk [ Konsul ]
mozemy sobie podac rece ja tez nic:-(

Dukke [ Pretorianin ]
Ja rowniez niz nie dostalem , tak wogole to rodziece uwazaja mnie za starego barana :)
Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Ehh cos smutno w tym watku :/:/. Ja dostalem troche kasy. Zawsze sie przyda :)...

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]
Mi kablówka na dzień dziecka odblokowała łącze i wreszcie se mogę pościągać nielega............................
.Jacek 99. [ Senator ]
Tez nic nie dostalem, minely czasy kiedy cos sie dostawalo:)
Axl2000 [ ignoruj mnie ]
a mnie zabrali starsi na zaQpy i kupilem nowe jeansy dzwonowate poobcierane i prawie ze hawajską koszulke do tego i zapisałem sie na nowy miesiac na siłownie :P W sumie drogo wyszlo :|

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]
u mne standard - 5 dyszek :) (a tez juz jestem b starym piernikiem :) )
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
od rodziców: 10 dyszek
od Soula: całe to forum :D
TeadyBeeR [ Legend ]
W sumie dostalem dzien wczesniej, ale i tak jestem zadowolony - koncert Metallici.
Satoru [ Child of the Damned ]
Ja same kosmetyki:)
Mentor - podac Ci wazeline czy wejdziesz Soulowi bez?:)
DrZK [ Konsul ]
Axl2000 ----> czlowieku, sam koleksjonyje hawajskie koszule, ale wydawac na nie duzo kasy to przestepstwo...najlepsze hawajskie koszule znajdziesz w lumpeksach...a przy okazji bedziesz mial niezla poleffke z rzeczy ktrore tam mozna znalezc, jesli ktos jest z wrocka to jazda na Ostrowkiego do mega lumpeksu...

Ame_ [ Generaďż˝ ]
hm. zyyyczenia, usmiechy :)))
dlugaaa roze, kubek z 'ciekawym napisem' :)
i ognisko. i grill i w ogole fajnie :)
A.

Andrewlee [ BFXXJ ]
Slodycze, pizame i ksiazke :)
Axl2000 [ ignoruj mnie ]
DrZK - ja niestety Wawka, wlasnie sie przezucam na styl retro, lata 70-80, dzwony + hawajska ;) fajna sprawa :D
Softi [ Centurion ]
W łeb dostałam...JOKE dostałam 50 zł i dwie czekolady z orzechami ( nie licząć jakichś promocji w sklepach typu darmowe cukierki itp.)
LuBeK [ Konsul ]
50 zlotiszy i dwie chocolate:)

los Bartos [ 512 ]
$

3lm0 [ Pretorianin ]
Dostalem 50 zl i zostalem zabrany na lody tylko bez skojarzen :P
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
5 zlotych ;P

karollus [ parek v rohliku ]
A mi mama pozwoliła popatrzeć jak ludzie jedzą w restauracji
SULIK [ olewam zasady ]
Pół litra
kapitano [ Chor��y ]
Ja dostane już niedługo. W następnym tygodniu musze odebrać coś w telepunkcie.

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
No dostałem bilet na koncert metallici to tak z okazji przedwczesnego dnia dziecka i jeszcze jakąś książke... bodajże "Coś sie kończy coś sie zaczyna " Sapkowskiego
DrZK [ Konsul ]
Arcy Hp----> dobra ksiazka warto przeczytac, ale tylko jesli wczesniej czytales Sapkowskiego i jego Sage i opowiadania.
SULIK ----> pol litra od starych?? tez tak chce..
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
DrZk---> no alez ofkoz że czytałem sage + 2 ksiązki przed sagą :) jeszcze na narrentum sie szykuje ( nie wiem jak sie dokładnie to pisze :P0

Mitsukai [ Pretorianin ]
Ja dostalem zaliczenie przedmiotu na uczelni, wiec jestem happy ^_^.

Łowca Czarownic [ Konsul ]
Primo po pirwsze :) ---->
Łowca Czarownic [ Konsul ]
Primo po drugie :) ---->
Jeszcze muszą te paczki z neta dojść :(

kris2000 [ Pretorianin ]
ojciec zabral mnie na piwo

Zacker [ Stanley ]
Tusz do drukarki ( czarny) :) i ciuchy :)
bone_man [ Powered by ATI ]
100 zeta od reki. Potem dolozenie kasy na nowa karte + na nowa myszke. Czyli czesc prezentu dzis dostalem, czesc za jakis czas.
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
nic, ale sobie sprawiłem prezent nowym stylem w XP :] tzn zrobzumiałem na czym polega ten program :P

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
aha jeszcze jedno i moze dziś dostane Generała :P
loksp [ Pretorianin ]
troche kaski.... zawsze sie przyda...
Marksman [ Promyk ]
kasa = mamusia
lizak = wychowawca
zawiadomienie o zagroeniu z pola = szkola
White Star [ Soldier ]
kasa, film Harry potter, słodycze....wpi*****:D

Xaltorun [ Konsul ]
Awanture :D

Trzepiskor [ SETH ]
dwa razy w ryj
raz od matki raz od ojca

Pencil [ Konsul ]
<--- SULIK

techi [ Legend ]
Kurde a ja tylko toffifee :) Buahaha i ptasie mleczko lol No i pani mi darowała 1 na sprawdzianie z histy za ściąganie(jestem jej ulubieńcem ;])* Wygraliśmy szkolne zawody. Ogółem liczyłem na kase dostałem co innego :)
*Dlatego, zezgłaszam się z nudów na każdej lecji do odpowiedzi :P

Hebron [ _)V(_CaRboN ]
Komputera generalnie i empirycznie dostałem :)
Miło :)
lan2 [ Pretorianin ]
1. Czekoladę.
2. Kupon Dużego Lotka na jutro o wartości 5 zł:).
3. Udział w spółce założonej do gry systemowej w Dużego Lotka o wartości 20 zł.
Rellik [ Kuciland seeker ]
A Ja wyjatkowo ale jednak cos dostalem :D Pudelko pysznego ptasiego mleczka!! jeah!! Ptasie mleczko roxxx

peners [ SuperNova ]
Ja nic nie dostałem no chyba że liczyć te 200zł co mi tata dał na buty

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
50 złociszy i czekoladę :)
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
A ja dostalam dzownek zamkniecie i blotniki do rowerka :) plus 30 zl od babci :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
kontrabas odrzutowy i telefon do papieza
xanat0s [ Wind of Change ]
Ja dostalem kubek z Garfem (zarabisty!), lody i pieniadze od dziadkow, niestety odbierala je moja siostra i do teraz nie chce mi ich dac :P
Gregov [ Wolny Strzelec ]
50 zł od dziadka :) Powiedziałem, że wolałbym w walucie, no ale nie dał wiecej :)
Prócz kasy dostałem banie z polskiego :)

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
30 zł :)
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
nutkaa - ja chcialbym dostac cos takiego ... tylko bez tego dzwonka :) blotniki mialem ...ale mi sie gdzies przedni zapodzial ;) a dodatkowe zapiecie rowerka zawsze sie przyda :)
...ptysia, troche cuksow i ...takie cus ;)
eJay [ Gladiator ]
Ja czekolade dostalem:) Jestem juz zas tary na dostawanie prezentow:D
Axl2000 [ ignoruj mnie ]
a, no i jeszcze z dyńki i z kolakna w zoladek :D
Przemodar [ Konsul ]
Ha, dobry wątek. Ja to już stary tetryk jestem i sam sobie na Dzień Dziecka prezenty kupuję ;-). Zatem frunie do mnie pocztą snailową najnowszy dwupłytowy Therion i Crematory. Będzie uczta dla uszu... Grunt to dobra, stara poezja śpiewana.

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
ja 100wke ale po odjeciu dlugu u starej zostalo 70 :P
DrZK [ Konsul ]
qrde, dzien zzbliza sie juz do konca, a ja nic nie dostalem...co to ma byc w ogole?? nawet kopa w dupe nie dostalem??
donzoolo [ Senator ]
nie zgadniecie..... 200 PLNow :) bylem w szkou jak to zobaczylem.... taka kaska sie przyda... juz odlozone na wakacje :)
cneyhaz [ Generał dywizji ]
Nic

Ben_K [ Pretorianin ]
Nikt mnie nie pobije ja dostałem alergi na dzień dziecka i teraz kicham i ciekną mi łzy z czerwonych oczu ];->
bartushan [ Cham z Wyboru ]
Kare od starych...
Ps zartuje :)

legrooch [ Legend ]
Może dzieckiem nie jestem (a mógłbym być spokojnie statecznym ojcem :P), ale dostałem od mamy 10 gum "kulek" w plastikowym opakowaniu (takie gumy jak w PRL :) ) Cieszyłem się jak prawdziwe dziecko. Mamuśka podeszła sentymentalnie do dawnej tradycji :)

Plantator [ spamer ]
ja dośtałem liźaka

merkav [ Aguś ]
Czekolade z Alberta za 1,15zl.

peeyack [ Weekend Warrior ]
Paste do zebow, zel na syfy do twarzy i klej butapren. Naprawde. Ciekawy zestaw nie? Jestem wniebowziety
Dla nadinterpretujacych - klen butapren nie do wachania, tylko klapek mi sie ostatnio rozkleił

hotDog [ Outsider ]
6 na ustnej maturze z infy.... :)

Banananan [ Dezerter ]
Dwadzieścia złotych - będzie dołożone do sumy potrzebnej na ramę... :P

captain_nemo [ Generaďż˝ ]
100zl i bezcenny matczyny usmiech milosci
Jajo [ Pretorianin ]
Nic :) Choc jeszcze jeestem dzieckiem (18 dni mi pozostalo :P ) to nic nie chcialem - dostalem tylko symbolicznie jakies słodycze :) Niestety jakies 7min temu juz sie dzien dziecka skonczyl wiec trza sie do nauki brać... :/

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
!~@@#~!@$#~#%$#@#$!@#~$
dostaem mandat za przegonienie pieszego z pasów...

piopio [ Legionista ]
JA też nic , niestety a dzievkiem jestem jeszcze przez 30 dni !

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]
Hmm dostalem wycieczke na pks o pierwszej w nocy heh co by odebrac rodzinke:))
xywex [ mlask mlask! ]
a ja wyłudziłem kase na CF 128 MB kingstona... :)

ribik [ Konsul ]
Rachunki do zapłacenia
goldenSo [ AnomaliA ]
Słuchaweczki tracera z mikrofonem (stare siostra zniszczyła)
reksio [ Szerzmierz Natchniony ]
Moze nie jestem juz niepelnoletni, ale mimo to dostalem... koszulke Burzum, hrhrhrh... Varg by mnie zabil.

Rendar [ Senator ]
Życzenia od teściowej

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
A ja dostałem uśmiech mamy ... to mi wystarczy jak na brak pieniędzy ...

piopio [ Legionista ]
JUNKERS MA RACJĘ ! JA NAWET TEGO NIE DOSTAŁEM BO MOJA MAM W SZPITALU JEST
|kszaq| [ Konsul ]
troche kasy
...NathaN... [ The Godfather ]
Koszulke i sweter
Goozys[DEA] [ Virus ]
Może i po fakcie, ale... Skaner Canon CanoScan LiDE 50.
ewelina_m [ secret ]
ja już dawno nie dostaję, szkoda :( mam 18 lat i mówią że już trochę za duża <lol>

Lrypz [ Generaďż˝ ]
Mam 23 lata i dostalem nowa maszynke golenia :p
Nie zartuje.
@d@m [ ]
Ksiazki i monitor iiyama ProLite E431S

lo0ol [ Jónior ]
nic ^^
sadist [ ignoruj mnie ]
Ja dostałem kilkadziesiat zlotych i zaje..stą podkladke pod mysz(glupio to brzmi ,ale serio to chyba napraktyczniejsza rzecz jaka dostalem ostanio)

Pencil [ Konsul ]
Popielniczkę Golden American od kumpla. :-)
MoLy [ Pretorianin ]
mamusia zaprosiła mnie z bratem na lody :]
TheAnswer [ Quetzal ]
Samochód Nisan Skyline

cycu2003 [ Senator ]
3 (słownie trzy) dychy i cukierki

Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]
A co ? ... ksiazke piszesz ?