GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co dostaliscie na dzien dziecka??

01.06.2004
20:16
[1]

DrZK [ Konsul ]

Co dostaliscie na dzien dziecka??

Zdziwilem sie, ze nie ma jeszcze takiego watku (chyba ze cos przeoczylem): tak wiec pytanie..co dostaliscie na dzien dziecka?? Ja nic, za stary juz jestem...pzdr

01.06.2004
20:17
smile
[2]

Dorotkadk [ Konsul ]

mozemy sobie podac rece ja tez nic:-(

01.06.2004
20:18
smile
[3]

Dukke [ Pretorianin ]

Ja rowniez niz nie dostalem , tak wogole to rodziece uwazaja mnie za starego barana :)

01.06.2004
20:19
[4]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Ehh cos smutno w tym watku :/:/. Ja dostalem troche kasy. Zawsze sie przyda :)...

01.06.2004
20:21
smile
[5]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

Mi kablówka na dzień dziecka odblokowała łącze i wreszcie se mogę pościągać nielega............................

01.06.2004
20:21
[6]

.Jacek 99. [ Senator ]

Tez nic nie dostalem, minely czasy kiedy cos sie dostawalo:)

01.06.2004
20:23
[7]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

a mnie zabrali starsi na zaQpy i kupilem nowe jeansy dzwonowate poobcierane i prawie ze hawajską koszulke do tego i zapisałem sie na nowy miesiac na siłownie :P W sumie drogo wyszlo :|

01.06.2004
20:23
smile
[8]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

u mne standard - 5 dyszek :) (a tez juz jestem b starym piernikiem :) )

01.06.2004
20:24
[9]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]

od rodziców: 10 dyszek
od Soula: całe to forum :D

01.06.2004
20:25
[10]

TeadyBeeR [ Legend ]

W sumie dostalem dzien wczesniej, ale i tak jestem zadowolony - koncert Metallici.

01.06.2004
20:26
[11]

Satoru [ Child of the Damned ]

Ja same kosmetyki:)

Mentor - podac Ci wazeline czy wejdziesz Soulowi bez?:)

01.06.2004
20:26
[12]

DrZK [ Konsul ]

Axl2000 ----> czlowieku, sam koleksjonyje hawajskie koszule, ale wydawac na nie duzo kasy to przestepstwo...najlepsze hawajskie koszule znajdziesz w lumpeksach...a przy okazji bedziesz mial niezla poleffke z rzeczy ktrore tam mozna znalezc, jesli ktos jest z wrocka to jazda na Ostrowkiego do mega lumpeksu...

01.06.2004
20:27
smile
[13]

Ame_ [ Generaďż˝ ]

hm. zyyyczenia, usmiechy :)))
dlugaaa roze, kubek z 'ciekawym napisem' :)

i ognisko. i grill i w ogole fajnie :)

A.

01.06.2004
20:27
smile
[14]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Slodycze, pizame i ksiazke :)

01.06.2004
20:29
[15]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

DrZK - ja niestety Wawka, wlasnie sie przezucam na styl retro, lata 70-80, dzwony + hawajska ;) fajna sprawa :D

01.06.2004
20:32
[16]

Softi [ Centurion ]

W łeb dostałam...JOKE dostałam 50 zł i dwie czekolady z orzechami ( nie licząć jakichś promocji w sklepach typu darmowe cukierki itp.)

01.06.2004
20:34
[17]

LuBeK [ Konsul ]

50 zlotiszy i dwie chocolate:)

01.06.2004
20:36
smile
[18]

los Bartos [ 512 ]

$

01.06.2004
20:36
smile
[19]

3lm0 [ Pretorianin ]

Dostalem 50 zl i zostalem zabrany na lody tylko bez skojarzen :P

01.06.2004
20:36
[20]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

5 zlotych ;P

01.06.2004
20:37
smile
[21]

karollus [ parek v rohliku ]

A mi mama pozwoliła popatrzeć jak ludzie jedzą w restauracji

01.06.2004
20:40
[22]

SULIK [ olewam zasady ]

Pół litra

01.06.2004
20:42
[23]

kapitano [ Chor��y ]

Ja dostane już niedługo. W następnym tygodniu musze odebrać coś w telepunkcie.

01.06.2004
20:43
smile
[24]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

No dostałem bilet na koncert metallici to tak z okazji przedwczesnego dnia dziecka i jeszcze jakąś książke... bodajże "Coś sie kończy coś sie zaczyna " Sapkowskiego

01.06.2004
20:50
[25]

DrZK [ Konsul ]

Arcy Hp----> dobra ksiazka warto przeczytac, ale tylko jesli wczesniej czytales Sapkowskiego i jego Sage i opowiadania.
SULIK ----> pol litra od starych?? tez tak chce..

01.06.2004
20:52
[26]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

DrZk---> no alez ofkoz że czytałem sage + 2 ksiązki przed sagą :) jeszcze na narrentum sie szykuje ( nie wiem jak sie dokładnie to pisze :P0

01.06.2004
20:53
smile
[27]

Mitsukai [ Pretorianin ]

Ja dostalem zaliczenie przedmiotu na uczelni, wiec jestem happy ^_^.

01.06.2004
20:57
smile
[28]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

Primo po pirwsze :) ---->

01.06.2004
20:58
[29]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

Primo po drugie :) ---->
Jeszcze muszą te paczki z neta dojść :(

01.06.2004
21:03
smile
[30]

kris2000 [ Pretorianin ]

ojciec zabral mnie na piwo

01.06.2004
21:04
smile
[31]

Zacker [ Stanley ]

Tusz do drukarki ( czarny) :) i ciuchy :)

01.06.2004
21:08
[32]

bone_man [ Powered by ATI ]

100 zeta od reki. Potem dolozenie kasy na nowa karte + na nowa myszke. Czyli czesc prezentu dzis dostalem, czesc za jakis czas.

01.06.2004
21:09
[33]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

nic, ale sobie sprawiłem prezent nowym stylem w XP :] tzn zrobzumiałem na czym polega ten program :P

01.06.2004
21:09
smile
[34]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

aha jeszcze jedno i moze dziś dostane Generała :P

01.06.2004
21:11
[35]

loksp [ Pretorianin ]

troche kaski.... zawsze sie przyda...

01.06.2004
21:12
[36]

Marksman [ Promyk ]

kasa = mamusia
lizak = wychowawca
zawiadomienie o zagroeniu z pola = szkola

01.06.2004
21:14
[37]

White Star [ Soldier ]

kasa, film Harry potter, słodycze....wpi*****:D

01.06.2004
21:28
smile
[38]

Xaltorun [ Konsul ]

Awanture :D

01.06.2004
21:29
smile
[39]

Trzepiskor [ SETH ]

dwa razy w ryj
raz od matki raz od ojca

01.06.2004
21:29
smile
[40]

Pencil [ Konsul ]

<--- SULIK

01.06.2004
21:32
smile
[41]

techi [ Legend ]

Kurde a ja tylko toffifee :) Buahaha i ptasie mleczko lol No i pani mi darowała 1 na sprawdzianie z histy za ściąganie(jestem jej ulubieńcem ;])* Wygraliśmy szkolne zawody. Ogółem liczyłem na kase dostałem co innego :)


*Dlatego, zezgłaszam się z nudów na każdej lecji do odpowiedzi :P

01.06.2004
21:33
smile
[42]

Hebron [ _)V(_CaRboN ]

Komputera generalnie i empirycznie dostałem :)

Miło :)

01.06.2004
21:34
[43]

lan2 [ Pretorianin ]

1. Czekoladę.
2. Kupon Dużego Lotka na jutro o wartości 5 zł:).
3. Udział w spółce założonej do gry systemowej w Dużego Lotka o wartości 20 zł.

01.06.2004
21:42
[44]

Rellik [ Kuciland seeker ]

A Ja wyjatkowo ale jednak cos dostalem :D Pudelko pysznego ptasiego mleczka!! jeah!! Ptasie mleczko roxxx

01.06.2004
21:54
smile
[45]

peners [ SuperNova ]

Ja nic nie dostałem no chyba że liczyć te 200zł co mi tata dał na buty

01.06.2004
21:57
smile
[46]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

50 złociszy i czekoladę :)

01.06.2004
22:01
[47]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

A ja dostalam dzownek zamkniecie i blotniki do rowerka :) plus 30 zl od babci :)

01.06.2004
22:02
smile
[48]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

kontrabas odrzutowy i telefon do papieza

01.06.2004
22:04
[49]

xanat0s [ Wind of Change ]

Ja dostalem kubek z Garfem (zarabisty!), lody i pieniadze od dziadkow, niestety odbierala je moja siostra i do teraz nie chce mi ich dac :P

01.06.2004
22:05
[50]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

50 zł od dziadka :) Powiedziałem, że wolałbym w walucie, no ale nie dał wiecej :)

Prócz kasy dostałem banie z polskiego :)

01.06.2004
22:05
smile
[51]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

30 zł :)

01.06.2004
22:06
[52]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

nutkaa - ja chcialbym dostac cos takiego ... tylko bez tego dzwonka :) blotniki mialem ...ale mi sie gdzies przedni zapodzial ;) a dodatkowe zapiecie rowerka zawsze sie przyda :)

...ptysia, troche cuksow i ...takie cus ;)

01.06.2004
22:07
[53]

eJay [ Gladiator ]


Ja czekolade dostalem:) Jestem juz zas tary na dostawanie prezentow:D

01.06.2004
22:08
[54]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

a, no i jeszcze z dyńki i z kolakna w zoladek :D

01.06.2004
22:18
[55]

Przemodar [ Konsul ]

Ha, dobry wątek. Ja to już stary tetryk jestem i sam sobie na Dzień Dziecka prezenty kupuję ;-). Zatem frunie do mnie pocztą snailową najnowszy dwupłytowy Therion i Crematory. Będzie uczta dla uszu... Grunt to dobra, stara poezja śpiewana.

01.06.2004
22:20
smile
[56]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

ja 100wke ale po odjeciu dlugu u starej zostalo 70 :P

01.06.2004
22:46
[57]

DrZK [ Konsul ]

qrde, dzien zzbliza sie juz do konca, a ja nic nie dostalem...co to ma byc w ogole?? nawet kopa w dupe nie dostalem??

01.06.2004
22:48
[58]

donzoolo [ Senator ]

nie zgadniecie..... 200 PLNow :) bylem w szkou jak to zobaczylem.... taka kaska sie przyda... juz odlozone na wakacje :)

01.06.2004
22:51
[59]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Nic

01.06.2004
23:03
smile
[60]

Ben_K [ Pretorianin ]

Nikt mnie nie pobije ja dostałem alergi na dzień dziecka i teraz kicham i ciekną mi łzy z czerwonych oczu ];->

01.06.2004
23:04
[61]

bartushan [ Cham z Wyboru ]

Kare od starych...

Ps zartuje :)

01.06.2004
23:13
smile
[62]

legrooch [ Legend ]

Może dzieckiem nie jestem (a mógłbym być spokojnie statecznym ojcem :P), ale dostałem od mamy 10 gum "kulek" w plastikowym opakowaniu (takie gumy jak w PRL :) ) Cieszyłem się jak prawdziwe dziecko. Mamuśka podeszła sentymentalnie do dawnej tradycji :)

01.06.2004
23:19
smile
[63]

Plantator [ spamer ]


ja dośtałem liźaka

01.06.2004
23:27
smile
[64]

merkav [ Aguś ]

Czekolade z Alberta za 1,15zl.

01.06.2004
23:31
smile
[65]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Paste do zebow, zel na syfy do twarzy i klej butapren. Naprawde. Ciekawy zestaw nie? Jestem wniebowziety

Dla nadinterpretujacych - klen butapren nie do wachania, tylko klapek mi sie ostatnio rozkleił

01.06.2004
23:38
smile
[66]

hotDog [ Outsider ]

6 na ustnej maturze z infy.... :)

01.06.2004
23:49
smile
[67]

Banananan [ Dezerter ]

Dwadzieścia złotych - będzie dołożone do sumy potrzebnej na ramę... :P

02.06.2004
00:07
smile
[68]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]


100zl i bezcenny matczyny usmiech milosci

02.06.2004
00:08
[69]

Jajo [ Pretorianin ]

Nic :) Choc jeszcze jeestem dzieckiem (18 dni mi pozostalo :P ) to nic nie chcialem - dostalem tylko symbolicznie jakies słodycze :) Niestety jakies 7min temu juz sie dzien dziecka skonczyl wiec trza sie do nauki brać... :/

02.06.2004
01:26
smile
[70]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

!~@@#~!@$#~#%$#@#$!@#~$
dostaem mandat za przegonienie pieszego z pasów...

02.06.2004
06:16
smile
[71]

piopio [ Legionista ]

JA też nic , niestety a dzievkiem jestem jeszcze przez 30 dni !

02.06.2004
07:55
smile
[72]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Hmm dostalem wycieczke na pks o pierwszej w nocy heh co by odebrac rodzinke:))

02.06.2004
08:26
[73]

xywex [ mlask mlask! ]

a ja wyłudziłem kase na CF 128 MB kingstona... :)

02.06.2004
08:48
smile
[74]

ribik [ Konsul ]

Rachunki do zapłacenia

02.06.2004
08:50
[75]

goldenSo [ AnomaliA ]

Słuchaweczki tracera z mikrofonem (stare siostra zniszczyła)

02.06.2004
09:03
[76]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Moze nie jestem juz niepelnoletni, ale mimo to dostalem... koszulke Burzum, hrhrhrh... Varg by mnie zabil.

02.06.2004
09:10
smile
[77]

Rendar [ Senator ]

Życzenia od teściowej

02.06.2004
09:36
smile
[78]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

A ja dostałem uśmiech mamy ... to mi wystarczy jak na brak pieniędzy ...

02.06.2004
10:23
smile
[79]

piopio [ Legionista ]

JUNKERS MA RACJĘ ! JA NAWET TEGO NIE DOSTAŁEM BO MOJA MAM W SZPITALU JEST

02.06.2004
10:26
[80]

|kszaq| [ Konsul ]

troche kasy

05.06.2004
11:11
[81]

...NathaN... [ The Godfather ]

Koszulke i sweter

05.06.2004
11:19
[82]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Może i po fakcie, ale... Skaner Canon CanoScan LiDE 50.

05.06.2004
11:31
[83]

ewelina_m [ secret ]

ja już dawno nie dostaję, szkoda :( mam 18 lat i mówią że już trochę za duża <lol>

05.06.2004
11:32
smile
[84]

Lrypz [ Generaďż˝ ]

Mam 23 lata i dostalem nowa maszynke golenia :p
Nie zartuje.

05.06.2004
11:37
[85]

@d@m [ ]

Ksiazki i monitor iiyama ProLite E431S

05.06.2004
11:41
smile
[86]

lo0ol [ Jónior ]

nic ^^

05.06.2004
11:43
[87]

sadist [ ignoruj mnie ]


Ja dostałem kilkadziesiat zlotych i zaje..stą podkladke pod mysz(glupio to brzmi ,ale serio to chyba napraktyczniejsza rzecz jaka dostalem ostanio)

05.06.2004
11:44
smile
[88]

Pencil [ Konsul ]

Popielniczkę Golden American od kumpla. :-)

05.06.2004
12:14
[89]

MoLy [ Pretorianin ]

mamusia zaprosiła mnie z bratem na lody :]

05.06.2004
12:27
[90]

TheAnswer [ Quetzal ]

Samochód Nisan Skyline

05.06.2004
12:43
smile
[91]

cycu2003 [ Senator ]

3 (słownie trzy) dychy i cukierki

05.06.2004
13:08
smile
[92]

Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]


A co ? ... ksiazke piszesz ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.