YorGi [ Centurion ]
2pac żyje - kilka argumentów na ten temat
Yo! Na początke mówie Ci jeżeli nie siedzisz w tym klimacie i chcesz tylko dogryść komuś typu (dajcie spokój z takimi wątkami) to wciśnij "back"!
A jeśli siedzisz w temacie hh i dobrego rapu to powiedz jak sądzisz czy 2Pac może żyć... oczywiście to tylko podejrzenia ale zawesze coś:
- 2Pac w ostatnim teledysku gdzie go zmontowali ze starych materiałów owego rapera miał on buty Adidasa z najnowszej kolekcji (a wątpie że w latach 90 był kiedykolwiek taki model butów)
- TuPac miał baaaaaardzo dużo wrogów! A miał tyle siana, że mógł upozorować swoją śmierć, bo wiedział że prędzej czy później i tak dostanie kulke... i teraz siedzi w jakimś podziemiu albo na jakiejś wysepce. Jest jeszcze taka możliwość że zrobił operacje plastyczną...
Jak macie jakieś wiadomości albo argumenty że żyje to walcie!
PeaCe All --- 2Pac żyje! ;]

RealRufus [ F E A R ]
Trochę mało dowodów...

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Elvis też żyje !
Joł !

Dorotkadk [ Konsul ]
moj kuzyn ma obsesje na punkcie 2 pac-a i czytalam u niego pare artykulow o nim i wcale by mnie to nie zdziwilo jakby on nadal zyl

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
No 2Pac zyje, dwa domy dalej od Elvisa :D...
tygrysek [ behemot ]
nie buty adidasa, tylko Jordan'a
i często "ważne" osoby mają buty, kilka miesięcy przed ich ostateczną premierą
a tak wogóle to to nieżyje i jest to fakt

YorGi [ Centurion ]
czyli nikt tu nic nie wie... ;] ok rozumiem ale poczekamy ;]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]
Niestety nie ma u mnie funkcji "Back" , więc muszę tutaj coś dodać od siebie :)
Więc moim zdaniem 2Pac żyje , tylko że jest w niewoli (razem z Elvisem zresztą). Podobno Amerykanie wysłali już do UFO petycję o zwrot 2Paca i Króla. Słyszałem też że mają ich oddać na święta , w grudniu 2004 ! Ja bardziej czekam na Elvisa !
Softi [ Centurion ]
2Pac na szyi ma (miał) tatuaż "MAKIAVELI", co często widać na różnych zdjęciach, ale na zdjęciu z jego sekcji zwłok go nie ma. Ten dowód jest chyba najpopularniejszy...
Ale jak dla mnie to nie mam zdania na ten temat. W sumie to fajnie by było jakby się okazało że żyje...

Lupus [ starszy general sztabowy ]
Lenin też jest wiecznie żywy . I twierdzę to bardzo poważnie .

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
2Pac Is Dead But He Still Lives In Our Hearts :D
Snorty [ Raszyński Wariat ]
Jakoś mi się nie chce w to wierzyć, gdzieś na dysku miałem nawet zdjęcie z sekcji zwłok 2Pac'a (z rotten'a chyba). Nie zmienia to faktu, że dla mnie i tak on zawsze będzie najlepszy...["]
Pozdr.

YorGi [ Centurion ]
tygrysq --> skoro ważne osoby maja buty wcześniej przed premiera to skoro te Jordanki (niech Ci bedzie) były wydane w 2003r a Shakura zabili w 96 to fajnie ze wazni ludzie maja buty 7 lat wczesniej ;]
Snorty [ Raszyński Wariat ]
Edit dla ubogich...
Przeczytałem post Softi i faktycznie nie ma tam tej dziary... Chyba zmienię zdanie :P
DarkStelix [ Padawan ]
jak ktos mowi ze nie zyje---->widzieliscie trupa???
Softi [ Centurion ]
Ja pamiętam tą fotkę z jakiegoś starego BRAVO! mojego brata...kupił, bo było akurat o Tupacu. Tam było kilka argumentów, że może ciągle żyć.
Ale co do butów - to mogły być jakieś buty niekoniecznie firmowe....wszystko jest możliwe :)

tygrysek [ behemot ]
kolego YorGi, najpierw zasięgnij informacji o tym jak było naprawdę i przestań wierzyć wszystkim naokoło
a różnica pomiędzy "noszeniem" butów przez 2Pac'a a premierą to zaledwie 6 miesięcy
Dorotkadk [ Konsul ]
hmm

fifi21 [ Legionista ]
ja juz sam nie wiem co o tym wszystkim myslec
SULIK [ olewam zasady ]
I widzicie.. sekcja zwkok udowodnila ze dziara byla sztuczna i przyklejana lub dorysowawana na poczekaniu do zdiec
Softi [ Centurion ]
Sulik >>> Albo henna, trzyma się 3 tygodnie....ja tam nie wiem czy żyje czy nie...
Dorotkadk [ Konsul ]
ciekawe jak to jest z nim naprawde
vdr [ Junior ]
Ehh ... nie zebym sie znowu chcial klucic, ale ogarnia mnie lekka zalosc. Dowodow na jego zycie jest DZIESIATKI, ale sa to tylko marne plotki, np. wyliczanie pewnych liczb zwiazanych z jego smiercia, ktore w sumie daja cyfrę siedem. Dla mnie zenada. Oprocz tego jest pare innych artykulow / zeznan, coby 2pac mial pojawic sie 7 lat po smierci (7 days theory), lecz oczywiste jest to ze nie powroci, poniewaz gdyby to zrobil, poszedl by siedziec na DOZYWOCIE. Zlamal on warunki zwolnienia warunkowego. Dajcie spokoj Tupac Amaru Shakur R.I.P. ... rest in peace. Nie szukajcie takich pierdol, bo to lekko uwlacza godnosci Jego i Waszej :)
Coy2K [ Veteran ]
poczekajmy, zaraz na forum nam odpisze :-)

techi [ Legend ]
Lupus==> Dowodem na życie lenina jest pewna reklama MediaMarkt :)

Trzepiskor [ SETH ]
Sorki a kto to 2pac
jakis inkaski ksiaze czy cus
YorGi [ Centurion ]
tygryseq wiesz dobrze o co mi chodzi i probojesz sie jakos usprawiedliwiac...
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
2pac, Elvis Lenin -- kto jeszcze upozorował swoją śmierć, a teraz lezy sobie na Hawajach??
Pencil [ Konsul ]
Taa, słyszałem też o teorii siódemek.
Gdyby Pac upozorował swą śmierć to "objawiłby" nam się 7 lat po śmierci...
Niestety rocznica już była.
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Dziwne jest faktycznie, że po swojej śmierci wydał 2lub3 (nie jestem pewien) płyty...a z tym butami to mógł adidas sobie sprawić:) - komputerowo:)
Vegetan [ Leń ]
No, fajnie jakby żył, ale mozę teraz mu lepiej?? Nie musi sie stresować i wogóle.
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
piszcie coś bo chciałbym uroczyści eogłosić że zaraz będę miał generała :P

bartek [ ]
Mial wrocic z wielkim hukiem jakis czas temu, nawet kilku Forumowiczow go wyczekiwalo. Hah...
YorGi [ Centurion ]
wiecie co oznaczasl ten tatuaz na szyji? makiaveli? to bylo nazwisko wloskiego filozofa ktory pisal w swoich dzielach o udawaniu wlasnej smierci! i nagle tego tatoo nie bylo na sekcji...
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
fajna stropnke znalazlam na ten temat i niektore argumenty rzeczywiscie sa niezle :)

SULIK [ olewam zasady ]
Zmarl w 25 roku rzycia - to ten sam wiek w ktorym Dante odbyl podroz po zaswiatach :)
SULIK [ olewam zasady ]
zycia ofcorz :)
YorGi [ Centurion ]
a mozie ktos dzis nam poda jakies ciekawe argumenciki??
Z tym Makiavelim bylo dobre...
coolkids [ Chor��y ]
jak dla mnie to moze byc sobowtor ?? osama , sadam , walesa :-) Jakis 2pac napewno zyje ;)

Weakando [ Senator ]
To może i Kurt Cobain gdzieś żyje :P
Requiem [ has aides ]
Przy każdej śmierci kogoś ważnego pojawiają się plotki jakoby ten sfingował własną śmierć - Elvis, teraz 2PAC... w przyszłości zapewne też M. Jackson - ludzie nie chcą wierzyć, że takich osobistości już nie ma na tej ziemi...
YorGi [ Centurion ]
Requiem --> ale nikt nie ma tylku dowodow co Pac!
Spojrz wyzej "makiaveli"
HNTR [ Konsul ]
Kto to był ten cały 2PAC ? Nie słucham hh więc nie mam o tym pojęcia, a chciałby się dowiedziec :P