GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Wątek Mazowiecki dostępny dla wszystkich ciekawych :-)

01.06.2004
19:35
smile
[1]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Forum CM: Wątek Mazowiecki dostępny dla wszystkich ciekawych :-)

Panowie - zaczeliście już swoje walki - jakieś konstruktywne wnioski ??

01.06.2004
19:45
smile
[2]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

ja zaczalem choc jestem w innej drozynie i walcze z Gen SJU :)

no i cóż :) mam swietne nowiny dla mojej drozyny :)
na obu frontach totalnie gromię SJU. Rosjanami to wiadomo nie ma sie co rozpisywac ale moje szkopy ppopedzily takiego kota rosjanom ze az sie zdziwilem ze tak latwo poszlo :) mam obie flagi i wojska przeciwnika w rozsypce. udalo mi sie sflankowac 3 czolgi KV i bez strat wlasnych je zlikwidowac :) teciaki do tego zeszly zupelnie bez problemowo i teraz mam komfort psychiczny szykują sie dwa totale dla mnie !!

HURA !!

01.06.2004
19:57
[3]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

To gratulacje a czym ubijałes Ruskie czołgi ??

01.06.2004
20:02
smile
[4]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

hehe czym :D

stug jest dobry na wszystko :D

01.06.2004
20:05
smile
[5]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

faloxx --> O Ty łotrze. Nie pokazuj się w Krakowie.

01.06.2004
20:37
[6]

smat [ Pretorianin ]

Buczo:> Ciężko będzie Faloxxxowi się nie pokazywać, przecież wszyscy wiedzą że jest on właśnie z Krakowa :)

01.06.2004
20:52
smile
[7]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

smat --> No przeciez wiem że faloxx jest wszedzie. Aż boję się odwrócić ;)

01.06.2004
20:57
smile
[8]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

A ja słyszałem że w Krakowie to wszycy są na Rynku

01.06.2004
21:03
smile
[9]

swietlo [ Canaille Carthagienne ]

Buczo --> ty lepiej chodz tak by zawsze miec osłoniete plecy;)))

01.06.2004
21:21
smile
[10]

Qiuntus [ Pretorianin ]

NIE DAJCIE SIE ZWIESC PROPAGANDZIE FALOXXA:)))))
Poza tym Buczo ma racje, Krakow dla niektorych osob moze byc niebezpieczny:))

01.06.2004
22:54
smile
[11]

Generał SJU [ Pretorianin ]

faloxx---> chyba nie o naszych bitwach piszesz bo tam padły tylko trzy strzały. moi strzelali do Twoich....

02.06.2004
00:34
smile
[12]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

generale !!! czekam na pliczki !!! juz sie nie moge doczekac i dlatego tak fantazjuje :D

02.06.2004
07:51
smile
[13]

Iudex [ Konsul ]

Melduję posłusznie, iż nasza walka (Fasola vs ja) włąsnie się zaczęła poprzez przesłanie pierwszych plików pbem. O taktyce powiem gdy zobaczę mapki, zaś aż boję się myśleć co będzie , ponieważ Przeciwnik tyyyle czasy obmyślał koncepcję walki ;P

02.06.2004
10:56
[14]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Mój przeciwnik (SS/88) okazał się terminowy i wymagający - już straciłem jednego Kv ale flagi główne są pilnowane przez radzieckich towarzyszy i bedziemy ich bronić do końca :-)

02.06.2004
11:46
smile
[15]

Rah V. Gelert [ Generaďż˝ ]

mgk - uwazaj zeby towarzysze Ci tej flagi nie zwineli. Choc w przypadku wycofania sie na z gory upatrzone pozycje, moze sie okazac ze jak Wania flage zwinal i ja nadal ma to jeszcze Order dostanie :)

02.06.2004
12:08
[16]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Ni szaga nazad :-) a jak który spróbuje to Towarzysz politruk ze sztabu kompani wie jak przekonać do powrotu na linie

03.06.2004
14:30
[17]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Atakują mnie same sCRACowane jednostki - help ;-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.