
techi [ Legend ]
Sonda:)
Patrząc na gola przez ostatni czas stwierdziłem, ze brakuje głupich sond :)
No to dzisiejsze pytanie brzmi:) :
Jakie uzywasz Szamponu
EwUnIa_kR [ Legend ]
nivea
Tyrone [ Generaďż˝ ]
nie mam pojecia...jaki sie tam napatoczy
a watek coz lepszy taki jak zaden nie?

Zacker [ Stanley ]
Sam nie wiem :))) Ale chyba Palmolive ;]

mortan_battlehammer [ Legend ]
techi----> opieprz za to Jara on sie specjalizuje w takich sondach

Dukke [ Pretorianin ]
eee uzywam ?? Nie bo jestem lysy :P

Garbizaur [ CLS ]
Head and Schoulders.
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
lecze zobaczyć zaraz powiem
--po minucie-Palmolif bo sie daf skończył :P
Emsi [ Generaďż˝ ]
l'oreal
CrazyMan [ Ur-Shak ]
Herbal Esenses

techi [ Legend ]
To ja moze odpowiem na własne pytanie ;] Ja uzywam tak samo jak Crazy Man-Herbal Esenses

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Crazy--> przy myciu włosów także wydajesz tego typu dźwięki, co te panie w reklamach :]...?

o^scar^^ [ GRWD ]
Ja uzywam kilku to zalezy jaki mam humor :] :
Nivea taki ciemny niebieski
Nivea błękitny kolor
Herbal
nivea uzywam w normalne dni a herbal gdy chce powydawac troche odgłosów :]
N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
timotej
xywex [ mlask mlask! ]
nivea żołta, odczywiście szampon jest - ale juz odżywki to ze świecą szukaj...
cycu2003 [ Senator ]
a jakiegos badziewia z pokrzywy
TheAnswer [ Quetzal ]
Head and Schoulders--- o ile to się tak pisze

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Nivea
<<<===

hola' [ koniczynka ]
uzywam wash up"
tonie wiem skad to mam ale pisze wash up" wiec zakladam ze z woda i myciem zwiazane!!!
pachnie nawet egale

Dorotkadk [ Konsul ]
palmolive

~~isztar~~ [ Konsul ]
herbal essence fruit fusions( gramaty,owoce lychee, daktyle):p

eJay [ Gladiator ]
Head & Shoulders for men:)
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
Poszedlem specjalnie do lazienki zeby sie upewnic :
Granier Fructis (z aktywnym koncentratem z owocow) :]

3lm0 [ Pretorianin ]
Palmolive Naturals :P

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Pokrzywowego Leader Price`a ;>

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Ignorujcie go...

Łowca Czarownic [ Konsul ]
Techi< Nie ma co mistrzu dobry jesteś. Kto tu jest bezsensowny :/
Uwłaczanie komuś wyzywając go od "cieciów" ubliża twojej inteligencji, więc idź się lepiej przejdź na spacer a nie wykazujesz bezsensowną egzystencję na forum...
Właśnie tym wątkiem dołączyłeś do mojego grona. Ludzi wykazujących bezsensowną egzystencję na forum...
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Nivea...
Satoru [ Child of the Damned ]
wszystko jedno, byle sprawdzonej firmy i koniecznie do włosow zniszczonych - farba robi swoje;)
White Star [ Soldier ]
zwykły z pokrzywy...

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Ja ostatnio przerzuciłem się na taki jakiś nowy... jest na nim napisane petrol... nie wiem co to znaczy, ale ostatnio mam problemy z włosami
bone_man [ Powered by ATI ]
Head & Shoulders.

techi [ Legend ]
Łowca Czarowni, no nie wiem dopisałeś się do tego wątku więc nie mógł być taki bezsensowny, skoro na niego wszedłeś O wielki Pa(tafia)nie :) A poza tym kiedy widziałeś równie idiotyczną sonde ;] A poza tym czasem na takich wątkach lecą humorystyczne posty :) Więc idź się zaciągnąć... powietrzem to może ci przejdzie

techi [ Legend ]
Aha pytanie Off topic==> To ignoruj mnie przy nicku oznacza spamera?? Jak miło :)

Trzepiskor [ SETH ]
ze czarnej rzepy

Łowca Czarownic [ Konsul ]
techi< wszedłem tu ze wzgledu na twoją osobę :) Fajnie się z tobą gada ;P
xanat0s [ Wind of Change ]
Jakis najzwyklejszy Nivea...
Ale raz udalo mi sie umyc mydlem w plynie :) Bylem strasznie spiacy, butelki podobne, podobna konsystencja... Splukiwalem pol godziny :]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
To ja przeważnie zakładam głupie sądi (jak twierzą inni).
Fructis :D
techi [ Legend ]
Widzisz Jaro załozylem druga głupia sonde w życiu i dostałem ignoruj mnie ;]
Gregov [ Wolny Strzelec ]
Nie używam szamponu ... myje włosy szarym mydłem :)
Anarki [ Demon zła ]
Gregov --> i jakie rezultaty ?
Head & Shoulders

Mrooofka [ because I want it ]
Teraz jest chyba Timotei ;]
donzoolo [ Senator ]
nie wiem, jakis zielony jest :)
amarok [ Generaďż˝ ]
Pokrzywowy z polleny (butelka 0,5 litra bodajze).
nie wiem dlaczego, ale mi najbardziej pasuje.
Osa la Łam [ Chor��y ]
Na dzień dzisiejszy Elsev, ale zdarza mi się i H&S i GlissKur.

Mazio [ Mr.Offtopic ]
kurze gowienko - zdrowy polysk, lzejsze sny, elegancki odcien i piekne loki...
Jajo [ Pretorianin ]
nie wiem co to ale takie gęste i niebieskie :P Wogole łupieżu po tym nie ma :)

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
jestem łysy... więc tylko przecieram szmatką
szagrad [ XIII. STOLETÍ ]
Shauma
loksp [ Pretorianin ]
Fruttis chyba,,,LOL :d

Rendar [ Senator ]
Head and Schoulders obecnie, ale generlnie wali mnie jakiego

Ophidia [ Konsul ]
Timotei, tylko dla kobiet z brązowymi włosami.
GeForce [ Konsul ]
Ja chyba Nivea, ale też mnie rypie jakim szamponem myje głowę. Ważne tylko, żeby był to szampon. :))
Tinej10 [ Konsul ]
szampon z kotem :) . ale tak na serio kupuje w aptece jest z duzą ilościa magnezu.

amoreg1234 [ użytkownik ]
Tinej10 -- >a noo, on spoko jest :D uzywalem kiedys
teraz hedenszolders :D
Paciek [ Centurion ]
Siakis taki w zoltej butelce :P