GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sonda:)

01.06.2004
18:31
smile
[1]

techi [ Legend ]

Sonda:)

Patrząc na gola przez ostatni czas stwierdziłem, ze brakuje głupich sond :)
No to dzisiejsze pytanie brzmi:) :
Jakie uzywasz Szamponu

01.06.2004
18:33
[2]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nivea

01.06.2004
18:36
[3]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

nie mam pojecia...jaki sie tam napatoczy
a watek coz lepszy taki jak zaden nie?

01.06.2004
18:36
smile
[4]

Zacker [ Stanley ]

Sam nie wiem :))) Ale chyba Palmolive ;]

01.06.2004
18:37
smile
[5]

mortan_battlehammer [ Legend ]

techi----> opieprz za to Jara on sie specjalizuje w takich sondach

01.06.2004
18:37
smile
[6]

Dukke [ Pretorianin ]

eee uzywam ?? Nie bo jestem lysy :P

01.06.2004
18:39
smile
[7]

Garbizaur [ CLS ]

Head and Schoulders.

01.06.2004
18:41
[8]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

lecze zobaczyć zaraz powiem
--po minucie-Palmolif bo sie daf skończył :P

01.06.2004
18:42
[9]

Emsi [ Generaďż˝ ]

l'oreal

01.06.2004
18:43
[10]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

Herbal Esenses

01.06.2004
18:45
smile
[11]

techi [ Legend ]

To ja moze odpowiem na własne pytanie ;] Ja uzywam tak samo jak Crazy Man-Herbal Esenses

01.06.2004
18:46
smile
[12]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Crazy--> przy myciu włosów także wydajesz tego typu dźwięki, co te panie w reklamach :]...?

01.06.2004
18:54
smile
[13]

o^scar^^ [ GRWD ]

Ja uzywam kilku to zalezy jaki mam humor :] :
Nivea taki ciemny niebieski
Nivea błękitny kolor
Herbal
nivea uzywam w normalne dni a herbal gdy chce powydawac troche odgłosów :]

01.06.2004
19:02
[14]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

timotej

01.06.2004
19:03
[15]

xywex [ mlask mlask! ]

nivea żołta, odczywiście szampon jest - ale juz odżywki to ze świecą szukaj...

01.06.2004
19:17
[16]

cycu2003 [ Senator ]

a jakiegos badziewia z pokrzywy

01.06.2004
19:19
[17]

TheAnswer [ Quetzal ]

Head and Schoulders--- o ile to się tak pisze

01.06.2004
19:20
smile
[18]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Nivea


<<<===

01.06.2004
19:31
smile
[19]

hola' [ koniczynka ]

uzywam wash up"
tonie wiem skad to mam ale pisze wash up" wiec zakladam ze z woda i myciem zwiazane!!!
pachnie nawet egale

01.06.2004
19:34
smile
[20]

Dorotkadk [ Konsul ]

palmolive

01.06.2004
19:36
smile
[21]

~~isztar~~ [ Konsul ]

herbal essence fruit fusions( gramaty,owoce lychee, daktyle):p

01.06.2004
19:48
smile
[22]

eJay [ Gladiator ]


Head & Shoulders for men:)

01.06.2004
19:50
[23]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

Poszedlem specjalnie do lazienki zeby sie upewnic :
Granier Fructis (z aktywnym koncentratem z owocow) :]

01.06.2004
20:13
smile
[24]

3lm0 [ Pretorianin ]

Palmolive Naturals :P

01.06.2004
20:15
smile
[25]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Pokrzywowego Leader Price`a ;>

01.06.2004
20:18
smile
[26]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Ignorujcie go...

01.06.2004
20:48
smile
[27]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

Techi< Nie ma co mistrzu dobry jesteś. Kto tu jest bezsensowny :/
Uwłaczanie komuś wyzywając go od "cieciów" ubliża twojej inteligencji, więc idź się lepiej przejdź na spacer a nie wykazujesz bezsensowną egzystencję na forum...
Właśnie tym wątkiem dołączyłeś do mojego grona. Ludzi wykazujących bezsensowną egzystencję na forum...

01.06.2004
20:53
[28]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Nivea...

01.06.2004
20:56
[29]

Satoru [ Child of the Damned ]

wszystko jedno, byle sprawdzonej firmy i koniecznie do włosow zniszczonych - farba robi swoje;)

01.06.2004
21:06
[30]

White Star [ Soldier ]

zwykły z pokrzywy...

01.06.2004
21:09
smile
[31]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Ja ostatnio przerzuciłem się na taki jakiś nowy... jest na nim napisane petrol... nie wiem co to znaczy, ale ostatnio mam problemy z włosami

01.06.2004
21:10
[32]

bone_man [ Powered by ATI ]

Head & Shoulders.

01.06.2004
21:29
smile
[33]

techi [ Legend ]

Łowca Czarowni, no nie wiem dopisałeś się do tego wątku więc nie mógł być taki bezsensowny, skoro na niego wszedłeś O wielki Pa(tafia)nie :) A poza tym kiedy widziałeś równie idiotyczną sonde ;] A poza tym czasem na takich wątkach lecą humorystyczne posty :) Więc idź się zaciągnąć... powietrzem to może ci przejdzie

01.06.2004
21:40
smile
[34]

techi [ Legend ]

Aha pytanie Off topic==> To ignoruj mnie przy nicku oznacza spamera?? Jak miło :)

01.06.2004
21:43
smile
[35]

Trzepiskor [ SETH ]

ze czarnej rzepy

01.06.2004
21:46
smile
[36]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

techi< wszedłem tu ze wzgledu na twoją osobę :) Fajnie się z tobą gada ;P

01.06.2004
21:47
[37]

xanat0s [ Wind of Change ]

Jakis najzwyklejszy Nivea...

Ale raz udalo mi sie umyc mydlem w plynie :) Bylem strasznie spiacy, butelki podobne, podobna konsystencja... Splukiwalem pol godziny :]

01.06.2004
21:56
smile
[38]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

To ja przeważnie zakładam głupie sądi (jak twierzą inni).

Fructis :D

01.06.2004
21:58
[39]

techi [ Legend ]

Widzisz Jaro załozylem druga głupia sonde w życiu i dostałem ignoruj mnie ;]

01.06.2004
22:02
[40]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

Nie używam szamponu ... myje włosy szarym mydłem :)

01.06.2004
22:26
[41]

Anarki [ Demon zła ]

Gregov --> i jakie rezultaty ?

Head & Shoulders

01.06.2004
22:34
smile
[42]

Mrooofka [ because I want it ]

Teraz jest chyba Timotei ;]

01.06.2004
22:45
[43]

donzoolo [ Senator ]

nie wiem, jakis zielony jest :)

01.06.2004
22:46
[44]

amarok [ Generaďż˝ ]

Pokrzywowy z polleny (butelka 0,5 litra bodajze).
nie wiem dlaczego, ale mi najbardziej pasuje.

02.06.2004
00:07
[45]

Osa la Łam [ Chor��y ]

Na dzień dzisiejszy Elsev, ale zdarza mi się i H&S i GlissKur.

02.06.2004
00:10
smile
[46]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

kurze gowienko - zdrowy polysk, lzejsze sny, elegancki odcien i piekne loki...

02.06.2004
00:13
[47]

Jajo [ Pretorianin ]

nie wiem co to ale takie gęste i niebieskie :P Wogole łupieżu po tym nie ma :)

02.06.2004
01:34
smile
[48]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

jestem łysy... więc tylko przecieram szmatką

02.06.2004
08:15
[49]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Shauma

02.06.2004
08:55
[50]

loksp [ Pretorianin ]

Fruttis chyba,,,LOL :d

02.06.2004
09:24
smile
[51]

Rendar [ Senator ]

Head and Schoulders obecnie, ale generlnie wali mnie jakiego

02.06.2004
09:28
smile
[52]

Ophidia [ Konsul ]

Timotei, tylko dla kobiet z brązowymi włosami.

02.06.2004
09:31
[53]

GeForce [ Konsul ]

Ja chyba Nivea, ale też mnie rypie jakim szamponem myje głowę. Ważne tylko, żeby był to szampon. :))

02.06.2004
09:36
[54]

Tinej10 [ Konsul ]

szampon z kotem :) . ale tak na serio kupuje w aptece jest z duzą ilościa magnezu.

02.06.2004
10:08
smile
[55]

amoreg1234 [ użytkownik ]

Tinej10 -- >a noo, on spoko jest :D uzywalem kiedys
teraz hedenszolders :D

02.06.2004
10:26
[56]

Paciek [ Centurion ]

Siakis taki w zoltej butelce :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.