
EwUnIa_kR [ Legend ]
Prawdziwe odpowiedzi z polskich teleturniejów:D:D:D
> > - Ile mamy stref czasowych?
> > - Trzy.
> >
> >
> > - Jak nazywa się najmniejszy ssak z rodziny psowatych, który żyje na
> > pustyni
> > i ma duże uszy?
> > - Nietoperz.
> >
> >
> > - Więcej niż jedno zwierzę, to...?
> > - Owca.
> > - Źle. Pytanie przechodzi na drugą rodzinę. Więcej niż jedno zwierzę,
> > to...?
> > - Lama?
> >
> >
> > Familiada:
> > Pytanie: Dokąd rodzice nie zabierają ze sobą dzieci?
> > Odp.: Do agencji towarzyskiej.
> >
> >
> > - Rodzaj kiełbasy.
> > - Szynka!
> >
> >
> > - Prosze wymienić cztery stany w USA rozpoczynajace sie na litere A.
> > - Alaska, Alabama, Arkansas i ........ Aiowa
> >
> >
> > - Biblijna para?
> > - Zeus i Hera!
> >
> >
> > Historia Polski, pytanie: Jak nazywał się ostatni król Polski?
> > Odp.: yyy..eee.. Magellan!
> >
> >
> > - Podaj rodzaj potwora.
> > - Kangur!
> >
> >
> > Jeden z Dziesieciu:
> > - Ile par oczu ma mucha?
> > - 100 milionów.
> >
> >
> > - Jak się nazywa wybuch wulkanu?
> > - Erekcja.
> >
> >
> > - Gdzie idziemy, jak jest nam źle? (odpowiedzi: do mamy, do
przyjaciółki,
> > itp.)
> > - Eeee... do ubikacji.
> >
> >
> > - Kim pan jest z zawodu?
> > - Jestem windykatorem... ściągam długi...
> > - A w jaki sposób?
> > - Stosuję perwersję słowną...
> > - Może chodzi Panu o perswazję???
> > - Nieeeee....
> >
> >
> > - Jaką część ciała odciął sobie Vincent van Gogh?
> > - Yyy... yyy... włosy?!
> >
> >
> > Pytanie: Głowni bohaterowie "Nocy i dni".
> > Odpowiedź: Jan i Bogumił.
> > Sznuk: To byłoby takie nowoczesne małżeństwo...
> >
> >
> > - Proszę wymienić przylądek.
> > - Przy-lądek Zdrój
> >
> >
> > - "Jaką nazwę nosi nasławniejszy polski żaglowiec?"
> > - "Kusznierewicz"
> >
> >
> > - Jak się nazywał chłopiec z bajki o Królowej Śniegu?
> > - Yyy... będę strzelał... Pinokio
> >
> >
> > KORDEK: W jakim mieście znajduje się słynna krzywa wieża?
> > PANI: Hm... eee... yyyy...
> > KORDEK: Czas mija.
> > PANI: Może podpowiedź jakaś?
> > KORDEK: No, podpowiem... Krzywa wieża w... w Pi...?
> > PANI: W... w pi... w pi... w piździe?
> >
> >
> > Sznuk: Ile nóg ma salamandra?
> > Zawodniczka: Trzy
> > Sznuk: To chyba kulawa
> >
> >
> > Familiada:
> > - Co robią koty?
> > - Skakają.
> >
> >
> > 1 z 10:
> > - Jaki narząd umożliwia rybom oddychanie pod wodą?
> > - Syfon.

techi [ Legend ]
Hehe lol i rotfl : Niektóre z nich znalem :D
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
Wielkie LOL :D:D:D:D Hehehe nie no spadlam z krzesla :D

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Genialne. Chyba najlepsze jakie widziałem na GOLu, omal się nie udusiłem ze śmiechu ;)

wich3r [ Sprzedam nerkę ]
Aż hunor mi sie poprawił!!

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
"> > - Kim pan jest z zawodu?
> > - Jestem windykatorem... ściągam długi...
> > - A w jaki sposób?
> > - Stosuję perwersję słowną...
> > - Może chodzi Panu o perswazję???
> > - Nieeeee.... "
To jest niezle :D:D - choc reszta rowniez trzyma "poziom" :D

Bich [ Pretorianin ]
Dobre.
> > Familiada:
> > Pytanie: Dokąd rodzice nie zabierają ze sobą dzieci?
> > Odp.: Do agencji towarzyskiej.
Heh heh heh ha ha ho ho!

techi [ Legend ]
I zapomniałem dodać, ze jestem pierwszy :P

r_ADM [ Konsul ]
Jeden z Dziesieciu:
> > - Ile par oczu ma mucha?
> > - 100 milionów.
ROTFL

Jam Jest Pawian [ Pretorianin ]
ROTFL
Dobre na maxa :D

czesterek [ Konsul ]
dobre dobre uśmialem sie po pachy

Tyrone [ Generaďż˝ ]
no wyczesy sa niektore!
Alick [ Konsul ]
EwUnIa_kR ---> jeżeli jest to znalezione w necie, to może jakiś link ???

yuppie [ Generaďż˝ ]
Niektóre to chyba nie mogły być prawdziwe :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
Alick dostałam to od kumpla w @
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
nie wiem czy wszystkie sa prawdziwe, ale pewnie tak :)
> > - Więcej niż jedno zwierzę, to...?
> > - Owca.
> > - Źle. Pytanie przechodzi na drugą rodzinę. Więcej niż jedno zwierzę,
> > to...?
> > - Lama?
- ta familiade akurat widzialem :)
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
szczerze się uśmiałem świetne:]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
hahahahaha:D Super, niezle sie usmialem czytajac to :P

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
nic specjalnego - choc głupota tych ludzi jest rzeczywiscie niepzreciętna

Orlando [ Reservoir Dog ]
Świtne, najlepsze to:
- Jak się nazywa wybuch wulkanu?
- Erekcja.

Garbizaur [ CLS ]
Buahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!
Omal nie spadłenm z krzesła.

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
hahahahaa!!!! super!!!! prawie spadlem z krzesla!!! :))
CrazyMan [ Ur-Shak ]
niezle :)

TeadyBeeR [ Legend ]
Buahahaha , mocne. :)
Alick [ Konsul ]
Ok, to ja też coś mam:
Prawdziwe informacje usłyszane w TVP:
Następnym prezydentem Polski zostanie Renata Beger
Samoobrona zdobędzie 99% mandatów w Sejmie
itp.
też dostałem w mailu od kumpla

davis [ ]
Świetne!
Ewunia dzięki, poprawiłaś mi humor na cały wieczór :)
kowal24 [ Widzew Łódź ]
dobre dobre ;)

eJay [ Gladiator ]
LOL:D Najlepsze jest z 1 z 10:)
EwUnIa_kR [ Legend ]
hahahaha ja też ni emogłam się przestać śmiać jak to przeczytałam:D

Vegetan [ Leń ]
W pi...pi.......piździe??
ROTFL!! Chciałbym zobaczyć ten kawałek teleturnieju :D
Mephistopheles [ Hellseeker ]
To idealnie obrazuje inteligencję i zakres wiedzy społeczeństwa polskiego.
Istnieją oczywiście też ludzie mądrzy, ale ich w telewizji się nie pokazuje.
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Mephistopheles ---> a powinnno, wkońcu jest ich tak niewiele :)

Rellik [ Kuciland seeker ]
Nie sadzilem ze mnie cos dzis rozmieszy...na szczescie sie mylilem :D

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
> > Pytanie: Głowni bohaterowie "Nocy i dni".
> > Odpowiedź: Jan i Bogumił.
> > Sznuk: To byłoby takie nowoczesne małżeństwo...
to znałem:)) widziałem
ale przedostatnie - rotfl:)))

cycu2003 [ Senator ]
ciekawe

xanat0s [ Wind of Change ]
BUAHAHAHA :D Dawno sie tak nie usmialem, z bratem po prostu spadalismy z krzesel... :)
Więcej niż jedno zwierzę, to...?
> > - Owca.
> > - Źle. Pytanie przechodzi na drugą rodzinę. Więcej niż jedno zwierzę,
> > to...?
> > - Lama?
Bueheheh...

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Łzy z oczu mi lecą, ze śmiechu pękam już, hałasu narobiłem... Genialne!!! :DDDD
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
Heheh ja wymiekam przy Najslabszym ogniwie ) niedawno wygrsla gosciowa ktora w 3 rundach nie odpowiedziala na zadne pytanie :)

amarok [ Generaďż˝ ]
najlepsze jest to:
> > KORDEK: W jakim mieście znajduje się słynna krzywa wieża?
> > PANI: Hm... eee... yyyy...
> > KORDEK: Czas mija.
> > PANI: Może podpowiedź jakaś?
> > KORDEK: No, podpowiem... Krzywa wieża w... w Pi...?
> > PANI: W... w pi... w pi... w piździe?

Lrypz [ Generaďż˝ ]
Haha, dobre :-)) pamietam ten odcinek Najslabszego ogniwa, gdzie chlop mowi pani Kazi ze stosuje perwersje slowne do sciagania dlugow...

nope [ Huggy Bear ]
Łohohohohoho
Ja nie wiem czy to kwestia mojego wypaczonego dziś humoru..ale to jest naprawdę dobre :)
lama hiehie albo syfon...no i nogi salamandry ;)

volvo95 [ Legend ]
Widziałem większośc z tego , a znam jeszcze jedno :
Pyt :Wzór na pole prostokąta to ??
Odp: Eeee , yyyy , a+b=abc
To mnie rozpieprzyło buahaha !!!
DrZK [ Konsul ]
Ogladalem swego czasu "Zyciowa szanse" o to co zapamietalem:
Ibisz: Jak nazywa sie specjalny przyrząd do ogladania bardzo malych przedmiotow??
Gracz telefoniczny: Luneta.
Gracz w studiu: NIezgadzam sie...odpowiedz brzmi: TELESKOP!!! (o co chodzi??)
i drugie:
Ibisz: Jaka nazwe ma przedmiot oddzielajacy widownie od sceny??
Gracz telefoniczny: Kurtyna.
Gracz w studio: Mam pewne watpliwosci... sadze ze to kotara...
White Star [ Soldier ]
lolowe pytania:D
w jakim sporcie sie uzywa piłki??
krokiet:D

Satoru [ Child of the Damned ]
ehehhehe swietne:)))))))))
w internecie kiedys krązyła taka empetrójka, chyba jakiś konkurs radiowy, pan pyta pani, co to jest "wibrator"
pani chichocząc odpowiada, że to przyrząd do zadowalania sie, na co pan mowi, ze chodzilo mu o okreslenie muzyczne...;)
bone_man [ Powered by ATI ]
Haha. Dawno nie chcialo mi sie smiac, z czegos przeczytanego w necie :)

Pencil [ Konsul ]
LOL, świetne. :-)))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
loling turlaning (jak mawial nieodzalowany Angelord)
przy-ladek zdroj....
buhauhahahaa
MarcinRegin [ Konsul ]
Koło Fortuny: Ł jak Eugeniusz
Familiada: Arktyczne ryby - Pingwin

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
buahahha, dobre, nie znalem ;]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Gdzie idziemy, jak jest nam źle? (odpowiedzi: do mamy, do
przyjaciółki,
itp.)
- Eeee... do ubikacji.

Kune [ TYCHY ]
> > 1 z 10:
> > - Jaki narząd umożliwia rybom oddychanie pod wodą?
> > - Syfon.
Reszta tez zabawna ale przy tym wybuchlem smiechem :P
PS. Niektorych niestety nie rozumialem ;)
SULIK [ olewam zasady ]
Ja i tak kocham pytania w stylu:
Ile trwala stukletnia wojna
W jakim miesiacu byla rewolucja Pazdziernikowa
itp. :D

eiP [ Legionista ]
wspaniałe :)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Sulik ---> Z tą rewolucją to tak nie do końca. Była coprawda w październiku, jak nazwa wskazuje, ale Ruscy zmienili sobie kalendaż na juliański jak się nie mylę i przez to za komuny w Polsce święto rewolucji październikowej świętowano pod koniec listopada. A może nawet w grudniu, ale tak dokładnie to nie pamiętam.

volvo95 [ Legend ]
Sulik --> Wojna stuletnia trwała 116 lat :)

TheMaster [ Konsul ]
Heh rotfl wypas... spadłem z krzesła...

Okruch [ Liverpool FC ]
Fajne ;)
Niedawno ogladalem wyjatkowo glupi program jakim jest "najslabsze ogniwo" i bylo pytanie:
- Która postać jest kotem Pluto czy Scooby Doo?
- (po krotkim namysle) Scooby Doo

SULIK [ olewam zasady ]
Mephistopheles, volvo95 - alez ja to doskonale wiem :)
ale... kocham ten typ pytan, bo co nie znaja na nie odpowiedzi wpadaja w logiczna pulapke :D

Paciek [ Centurion ]
Wielki LOL jak dla mnie :D

ashia [ Pretorianin ]
- zespół ośmiu muzyków ?
- o......
- dobrze, proszę dokończyć
- o....orkiestra
to widziałem na własne oczy i mnie po prostu rozwaliło

Banananan [ Dezerter ]
Heh, mocne... :D

hotDog [ Outsider ]
Masakra... ten tekst "co robią koty? - skakają" będzie mi chodził po głowie dniami... słabo się robi jak się to czyta :)

deTorquemada [ Pamiętaj ]
Heh mocne ... Big LoL :)
A gdyby ktos nie wiedzial ... Van Gogh odcial sobie ucho ;)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
dżisas - bylem pewny, że fujarke
:P
gdyby ktos nie wiedzial:
tam gdzie sadzila ta pani nie ma krzywej wiezy - sprawdzalem :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 00:19:37]

ciemek [ Senator ]
"syfon" jest lux :-) Dobre !
Jajo [ Pretorianin ]
Hehehe dobre. Polecam jeszcze hasla babki prowadzacej z teleturnieju "Najslabsze ogniwo" czy jakos tak. Miesza ludzi z blotem nieziemsko :)
mortan_battlehammer [ Legend ]
Jajo---własnie ostatnio jakos nie miesza, ale i tak swoim głosem wnerwia wszystkich :)

Vein [ Sannin ]
mazio - jak sprawdzałeś to już była :P:P:P wiesz, nie ma idealnie prostych...
wysiu [ ]
To chyba nie jest konkurencyjne forum?:)