GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prawdziwe odpowiedzi z polskich teleturniejów:D:D:D

01.06.2004
18:07
smile
[1]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Prawdziwe odpowiedzi z polskich teleturniejów:D:D:D

> > - Ile mamy stref czasowych?
> > - Trzy.
> >
> >
> > - Jak nazywa się najmniejszy ssak z rodziny psowatych, który żyje na
> > pustyni
> > i ma duże uszy?
> > - Nietoperz.
> >
> >
> > - Więcej niż jedno zwierzę, to...?
> > - Owca.
> > - Źle. Pytanie przechodzi na drugą rodzinę. Więcej niż jedno zwierzę,
> > to...?
> > - Lama?
> >
> >
> > Familiada:
> > Pytanie: Dokąd rodzice nie zabierają ze sobą dzieci?
> > Odp.: Do agencji towarzyskiej.
> >
> >
> > - Rodzaj kiełbasy.
> > - Szynka!
> >
> >
> > - Prosze wymienić cztery stany w USA rozpoczynajace sie na litere A.
> > - Alaska, Alabama, Arkansas i ........ Aiowa
> >
> >
> > - Biblijna para?
> > - Zeus i Hera!
> >
> >
> > Historia Polski, pytanie: Jak nazywał się ostatni król Polski?
> > Odp.: yyy..eee.. Magellan!
> >
> >
> > - Podaj rodzaj potwora.
> > - Kangur!
> >
> >
> > Jeden z Dziesieciu:
> > - Ile par oczu ma mucha?
> > - 100 milionów.
> >
> >
> > - Jak się nazywa wybuch wulkanu?
> > - Erekcja.
> >
> >
> > - Gdzie idziemy, jak jest nam źle? (odpowiedzi: do mamy, do
przyjaciółki,
> > itp.)
> > - Eeee... do ubikacji.
> >
> >
> > - Kim pan jest z zawodu?
> > - Jestem windykatorem... ściągam długi...
> > - A w jaki sposób?
> > - Stosuję perwersję słowną...
> > - Może chodzi Panu o perswazję???
> > - Nieeeee....
> >
> >
> > - Jaką część ciała odciął sobie Vincent van Gogh?
> > - Yyy... yyy... włosy?!
> >
> >
> > Pytanie: Głowni bohaterowie "Nocy i dni".
> > Odpowiedź: Jan i Bogumił.
> > Sznuk: To byłoby takie nowoczesne małżeństwo...
> >
> >
> > - Proszę wymienić przylądek.
> > - Przy-lądek Zdrój
> >
> >
> > - "Jaką nazwę nosi nasławniejszy polski żaglowiec?"
> > - "Kusznierewicz"
> >
> >
> > - Jak się nazywał chłopiec z bajki o Królowej Śniegu?
> > - Yyy... będę strzelał... Pinokio
> >
> >
> > KORDEK: W jakim mieście znajduje się słynna krzywa wieża?
> > PANI: Hm... eee... yyyy...
> > KORDEK: Czas mija.
> > PANI: Może podpowiedź jakaś?
> > KORDEK: No, podpowiem... Krzywa wieża w... w Pi...?
> > PANI: W... w pi... w pi... w piździe?
> >
> >
> > Sznuk: Ile nóg ma salamandra?
> > Zawodniczka: Trzy
> > Sznuk: To chyba kulawa
> >
> >
> > Familiada:
> > - Co robią koty?
> > - Skakają.
> >
> >
> > 1 z 10:
> > - Jaki narząd umożliwia rybom oddychanie pod wodą?
> > - Syfon.

01.06.2004
18:10
smile
[2]

techi [ Legend ]

Hehe lol i rotfl : Niektóre z nich znalem :D

01.06.2004
18:11
[3]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

Wielkie LOL :D:D:D:D Hehehe nie no spadlam z krzesla :D

01.06.2004
18:13
smile
[4]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Genialne. Chyba najlepsze jakie widziałem na GOLu, omal się nie udusiłem ze śmiechu ;)

01.06.2004
18:16
smile
[5]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

Aż hunor mi sie poprawił!!

01.06.2004
18:16
smile
[6]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

"> > - Kim pan jest z zawodu?
> > - Jestem windykatorem... ściągam długi...
> > - A w jaki sposób?
> > - Stosuję perwersję słowną...
> > - Może chodzi Panu o perswazję???
> > - Nieeeee.... "

To jest niezle :D:D - choc reszta rowniez trzyma "poziom" :D

01.06.2004
18:25
smile
[7]

Bich [ Pretorianin ]

Dobre.
> > Familiada:
> > Pytanie: Dokąd rodzice nie zabierają ze sobą dzieci?
> > Odp.: Do agencji towarzyskiej.
Heh heh heh ha ha ho ho!

01.06.2004
18:25
smile
[8]

techi [ Legend ]

I zapomniałem dodać, ze jestem pierwszy :P

01.06.2004
18:27
smile
[9]

r_ADM [ Konsul ]

Jeden z Dziesieciu:
> > - Ile par oczu ma mucha?
> > - 100 milionów.


ROTFL

01.06.2004
18:27
smile
[10]

Jam Jest Pawian [ Pretorianin ]

ROTFL
Dobre na maxa :D

01.06.2004
18:33
smile
[11]

czesterek [ Konsul ]

dobre dobre uśmialem sie po pachy

01.06.2004
18:34
smile
[12]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

no wyczesy sa niektore!

01.06.2004
18:35
[13]

Alick [ Konsul ]

EwUnIa_kR ---> jeżeli jest to znalezione w necie, to może jakiś link ???

01.06.2004
18:36
smile
[14]

yuppie [ Generaďż˝ ]

Niektóre to chyba nie mogły być prawdziwe :)

01.06.2004
18:36
[15]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Alick dostałam to od kumpla w @

01.06.2004
18:37
[16]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

nie wiem czy wszystkie sa prawdziwe, ale pewnie tak :)

> > - Więcej niż jedno zwierzę, to...?
> > - Owca.
> > - Źle. Pytanie przechodzi na drugą rodzinę. Więcej niż jedno zwierzę,
> > to...?
> > - Lama?

- ta familiade akurat widzialem :)

01.06.2004
18:38
[17]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

szczerze się uśmiałem świetne:]

01.06.2004
18:40
smile
[18]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

hahahahaha:D Super, niezle sie usmialem czytajac to :P

01.06.2004
18:43
smile
[19]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

nic specjalnego - choc głupota tych ludzi jest rzeczywiscie niepzreciętna

01.06.2004
18:44
smile
[20]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Świtne, najlepsze to:
- Jak się nazywa wybuch wulkanu?
- Erekcja.

01.06.2004
18:44
smile
[21]

Garbizaur [ CLS ]

Buahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!


Omal nie spadłenm z krzesła.

01.06.2004
18:45
smile
[22]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

hahahahaa!!!! super!!!! prawie spadlem z krzesla!!! :))

01.06.2004
18:45
[23]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

niezle :)

01.06.2004
18:45
smile
[24]

TeadyBeeR [ Legend ]

Buahahaha , mocne. :)

01.06.2004
18:48
[25]

Alick [ Konsul ]

Ok, to ja też coś mam:
Prawdziwe informacje usłyszane w TVP:
Następnym prezydentem Polski zostanie Renata Beger
Samoobrona zdobędzie 99% mandatów w Sejmie
itp.
też dostałem w mailu od kumpla

01.06.2004
18:48
smile
[26]

davis [ ]

Świetne!
Ewunia dzięki, poprawiłaś mi humor na cały wieczór :)

01.06.2004
18:50
[27]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

dobre dobre ;)

01.06.2004
18:50
smile
[28]

eJay [ Gladiator ]


LOL:D Najlepsze jest z 1 z 10:)

01.06.2004
18:54
[29]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hahahaha ja też ni emogłam się przestać śmiać jak to przeczytałam:D

01.06.2004
18:57
smile
[30]

Vegetan [ Leń ]

W pi...pi.......piździe??

ROTFL!! Chciałbym zobaczyć ten kawałek teleturnieju :D

01.06.2004
19:03
[31]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

To idealnie obrazuje inteligencję i zakres wiedzy społeczeństwa polskiego.
Istnieją oczywiście też ludzie mądrzy, ale ich w telewizji się nie pokazuje.

01.06.2004
19:06
[32]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Mephistopheles ---> a powinnno, wkońcu jest ich tak niewiele :)

01.06.2004
19:13
smile
[33]

Rellik [ Kuciland seeker ]

Nie sadzilem ze mnie cos dzis rozmieszy...na szczescie sie mylilem :D

01.06.2004
19:16
smile
[34]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

> > Pytanie: Głowni bohaterowie "Nocy i dni".
> > Odpowiedź: Jan i Bogumił.
> > Sznuk: To byłoby takie nowoczesne małżeństwo...
to znałem:)) widziałem

ale przedostatnie - rotfl:)))

01.06.2004
19:19
smile
[35]

cycu2003 [ Senator ]

ciekawe

01.06.2004
19:21
smile
[36]

xanat0s [ Wind of Change ]

BUAHAHAHA :D Dawno sie tak nie usmialem, z bratem po prostu spadalismy z krzesel... :)

Więcej niż jedno zwierzę, to...?
> > - Owca.
> > - Źle. Pytanie przechodzi na drugą rodzinę. Więcej niż jedno zwierzę,
> > to...?
> > - Lama?

Bueheheh...

01.06.2004
19:28
smile
[37]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Łzy z oczu mi lecą, ze śmiechu pękam już, hałasu narobiłem... Genialne!!! :DDDD

01.06.2004
19:33
[38]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Heheh ja wymiekam przy Najslabszym ogniwie ) niedawno wygrsla gosciowa ktora w 3 rundach nie odpowiedziala na zadne pytanie :)

01.06.2004
19:35
smile
[39]

amarok [ Generaďż˝ ]


najlepsze jest to:

> > KORDEK: W jakim mieście znajduje się słynna krzywa wieża?
> > PANI: Hm... eee... yyyy...
> > KORDEK: Czas mija.
> > PANI: Może podpowiedź jakaś?
> > KORDEK: No, podpowiem... Krzywa wieża w... w Pi...?
> > PANI: W... w pi... w pi... w piździe?

01.06.2004
19:41
smile
[40]

Lrypz [ Generaďż˝ ]

Haha, dobre :-)) pamietam ten odcinek Najslabszego ogniwa, gdzie chlop mowi pani Kazi ze stosuje perwersje slowne do sciagania dlugow...

01.06.2004
19:53
smile
[41]

nope [ Huggy Bear ]

Łohohohohoho

Ja nie wiem czy to kwestia mojego wypaczonego dziś humoru..ale to jest naprawdę dobre :)

lama hiehie albo syfon...no i nogi salamandry ;)

01.06.2004
20:00
smile
[42]

volvo95 [ Legend ]

Widziałem większośc z tego , a znam jeszcze jedno :

Pyt :Wzór na pole prostokąta to ??
Odp: Eeee , yyyy , a+b=abc

To mnie rozpieprzyło buahaha !!!

01.06.2004
20:08
[43]

DrZK [ Konsul ]

Ogladalem swego czasu "Zyciowa szanse" o to co zapamietalem:

Ibisz: Jak nazywa sie specjalny przyrząd do ogladania bardzo malych przedmiotow??
Gracz telefoniczny: Luneta.
Gracz w studiu: NIezgadzam sie...odpowiedz brzmi: TELESKOP!!! (o co chodzi??)

i drugie:
Ibisz: Jaka nazwe ma przedmiot oddzielajacy widownie od sceny??
Gracz telefoniczny: Kurtyna.
Gracz w studio: Mam pewne watpliwosci... sadze ze to kotara...

01.06.2004
20:56
[44]

White Star [ Soldier ]

lolowe pytania:D

w jakim sporcie sie uzywa piłki??
krokiet:D

01.06.2004
21:03
smile
[45]

Satoru [ Child of the Damned ]

ehehhehe swietne:)))))))))

w internecie kiedys krązyła taka empetrójka, chyba jakiś konkurs radiowy, pan pyta pani, co to jest "wibrator"
pani chichocząc odpowiada, że to przyrząd do zadowalania sie, na co pan mowi, ze chodzilo mu o okreslenie muzyczne...;)

01.06.2004
21:13
[46]

bone_man [ Powered by ATI ]

Haha. Dawno nie chcialo mi sie smiac, z czegos przeczytanego w necie :)

01.06.2004
21:15
smile
[47]

Pencil [ Konsul ]

LOL, świetne. :-)))

01.06.2004
21:53
smile
[48]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

loling turlaning (jak mawial nieodzalowany Angelord)

przy-ladek zdroj....


buhauhahahaa

01.06.2004
21:56
[49]

MarcinRegin [ Konsul ]

Koło Fortuny: Ł jak Eugeniusz
Familiada: Arktyczne ryby - Pingwin

01.06.2004
21:59
smile
[50]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

buahahha, dobre, nie znalem ;]

01.06.2004
22:02
smile
[51]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Gdzie idziemy, jak jest nam źle? (odpowiedzi: do mamy, do
przyjaciółki,
itp.)
- Eeee... do ubikacji.

01.06.2004
22:08
smile
[52]

Kune [ TYCHY ]


> > 1 z 10:
> > - Jaki narząd umożliwia rybom oddychanie pod wodą?
> > - Syfon.

Reszta tez zabawna ale przy tym wybuchlem smiechem :P

PS. Niektorych niestety nie rozumialem ;)

01.06.2004
22:13
[53]

SULIK [ olewam zasady ]

Ja i tak kocham pytania w stylu:
Ile trwala stukletnia wojna
W jakim miesiacu byla rewolucja Pazdziernikowa

itp. :D

01.06.2004
22:14
smile
[54]

eiP [ Legionista ]

wspaniałe :)

01.06.2004
22:19
[55]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Sulik ---> Z tą rewolucją to tak nie do końca. Była coprawda w październiku, jak nazwa wskazuje, ale Ruscy zmienili sobie kalendaż na juliański jak się nie mylę i przez to za komuny w Polsce święto rewolucji październikowej świętowano pod koniec listopada. A może nawet w grudniu, ale tak dokładnie to nie pamiętam.

01.06.2004
22:21
smile
[56]

volvo95 [ Legend ]

Sulik --> Wojna stuletnia trwała 116 lat :)

01.06.2004
22:42
smile
[57]

TheMaster [ Konsul ]

Heh rotfl wypas... spadłem z krzesła...

01.06.2004
22:52
smile
[58]

Okruch [ Liverpool FC ]

Fajne ;)
Niedawno ogladalem wyjatkowo glupi program jakim jest "najslabsze ogniwo" i bylo pytanie:
- Która postać jest kotem Pluto czy Scooby Doo?
- (po krotkim namysle) Scooby Doo

01.06.2004
22:58
smile
[59]

SULIK [ olewam zasady ]

Mephistopheles, volvo95 - alez ja to doskonale wiem :)
ale... kocham ten typ pytan, bo co nie znaja na nie odpowiedzi wpadaja w logiczna pulapke :D

01.06.2004
23:31
smile
[60]

Paciek [ Centurion ]

Wielki LOL jak dla mnie :D

01.06.2004
23:33
smile
[61]

ashia [ Pretorianin ]

- zespół ośmiu muzyków ?
- o......
- dobrze, proszę dokończyć
- o....orkiestra

to widziałem na własne oczy i mnie po prostu rozwaliło

01.06.2004
23:33
smile
[62]

Banananan [ Dezerter ]

Heh, mocne... :D

01.06.2004
23:43
smile
[63]

hotDog [ Outsider ]

Masakra... ten tekst "co robią koty? - skakają" będzie mi chodził po głowie dniami... słabo się robi jak się to czyta :)

02.06.2004
00:19
smile
[64]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Heh mocne ... Big LoL :)

A gdyby ktos nie wiedzial ... Van Gogh odcial sobie ucho ;)

02.06.2004
00:20
smile
[65]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

dżisas - bylem pewny, że fujarke

:P

gdyby ktos nie wiedzial:

tam gdzie sadzila ta pani nie ma krzywej wiezy - sprawdzalem :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 00:19:37]

02.06.2004
00:29
smile
[66]

ciemek [ Senator ]

"syfon" jest lux :-) Dobre !

02.06.2004
00:32
[67]

Jajo [ Pretorianin ]

Hehehe dobre. Polecam jeszcze hasla babki prowadzacej z teleturnieju "Najslabsze ogniwo" czy jakos tak. Miesza ludzi z blotem nieziemsko :)

02.06.2004
00:37
[68]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Jajo---własnie ostatnio jakos nie miesza, ale i tak swoim głosem wnerwia wszystkich :)

02.06.2004
11:09
smile
[69]

Vein [ Sannin ]

mazio - jak sprawdzałeś to już była :P:P:P wiesz, nie ma idealnie prostych...

02.06.2004
11:12
[70]

wysiu [ ]

To chyba nie jest konkurencyjne forum?:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.